Článek

To byl zase týden 50: Petr Fiala promluvil o návštěvě Rakušana v Karviné. Vítek splnil bobříka odvahy, říká premiér

 
Premiér Petr Fiala hlasem Petra Jablonského v pořadu To byl zase týden promluvil k lidem na mimořádné tiskové konferenci. Rozpovídal se nejen o ministru Vítu Rakušanovi a jeho nebezpečné cestě do Karviné, ale i o své účasti na Plese jako Brno. O čem dalším hovořil, na to se můžete podívat ve videu v náhledu.       
29.01.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (204 článků) , Petr Fiala (6173 článků)
Podobné články

Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion

 
Zpěvák Pavel Vítek letos v září oslaví 50. narozeniny. Ke kulatinám si nadělil nejen speciální koncert na Karlštejně, ale také novou sérii fotek. Charizmatický zpěvák na některých z nich připomíná Jamese Bonda. Na snímcích fotografa Petra Kurečky má Vítek mimo jiné i luxusní švýcarské hodinky skoro za milion korun. Další články k tématu: Sidovský a Vítek byli ve Vídni na Tině Turner. S falešnými lístky Vítek a Sidovský: Není se čeho bát, kluci! Registrovaní Vítek a Sidovský hodovali až do rána Vítek a Sidovský: když si muž bere muže Vítek a Sidovský: velký den se blíží! Vítek a Sidovský se vezmou na Karlštejně
23.07.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (151 článků) , Pavel Vítek (136 článků) , James Bond (714 článků)

Pavel Vítek ve víru oslav: recitál k padesátinám a čtvrt století ve vztahu

 
Zpěvák a herec Pavel Vítek prožívá rok plný oslav. Téměř na stejný den připadají jeho padesátiny i pětadvacáté výročí společného soužití s partnerem Janisem Sidovským. Životní jubileum zpěvák oslavil narozeninovým recitálem v Rytířském sále hradu Karlštejn. Další články k tématu: Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu
23.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (136 článků) , Janis Sidovský (89 článků)

Ministra Rakušana v Karviné vypískali: Nadávali mu do fašistů a vyzvali ho k demisi

 
Ministra vnitra Víta Rakušana vypískali lidé na návštěvě v Karviné, kde veřejně promlouval k občanům ohledně vlády. Obyvatelé ho vyzvali k demisi a označili za fašistu. Zároveň je rozčílila jeho podpora Ukrajiny a postoj k přijímání uprchlíků. Celý záznam zveřejnil Vít Rakušan na sociální síti X. 
23.01.2024 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

Odvolejte nekompetentního Rakušana s vazbami na mafiány, žádá Babiš Fialu

 
Šéf hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš dnes odeslal dopis předsedovi vlády Petru Fialovi (ODS), v němž vyzval k odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Důvodem je jmenování Petra Mlejnka ředitelem civilní rozvědky i přes jeho kontakty s podnikatelem Michalem Redlem obviněným v kauze Dozimetr. Pokud Fiala k výměně ministra nepřistoupí, vyvolá ANO hlasování o nedůvěře vládě, řekl dnes Babiš po jednání stínové vlády hnutí. Fiala v reakci uvedl, že pro odvolání Rakušana nevidí důvod.
18.08.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků) , Petr Fiala (6173 článků)

Skandál s Davidovými trenkami v domě Big Brothera má pokračování: Vítek se emočně složil ve zpovědnici

 
Drama v domě Big Brothera pokračuje. To, že se Vítek uspokojoval nad spodním prádlem Davida, byl sice úkol od producentů reality show, jenže se ukazuje, že myšlenku jim vnukl právě zmíněný hříšník. David se totiž ve zpovědnici svěřil, že mu Vítek měl trenýrky opravdu ukradnout ještě před domluveným úkolem, což ho opět rozzuřilo. Vítek se vzápětí zhroutil a chtěl skončit.
07.12.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (150 článků) , David David (1824 článků) , David David (1369 článků) , Drama Drama (362 článků)

Kauza šifrovaný telefon: Fiala Rakušana padnout nenechá, ANO vyvolá hlasování o nedůvěře

 
Vlastnictví šifrovaného telefonu nemůže být důvodem pro odvolání člena vlády, reagoval premiér Petr Fiala (ODS) na výzvu opozičního hnutí ANO k odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Ve sněmovně dnes představitelé ANO oznámili, že příští týden začnou sbírat podpisy pro hlasování o nedůvěře, pokud Fiala nebude reagovat na informace o tom, že Rakušan šifrovaný telefon vlastnil.
26.09.2023 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků)

Dala jsem si bobříka odvahy, zda zvládnu cestovat sama, říká Issová

 
Je sice křehká, ale odvahy má na rozdávání. Herečka Klára Issová (36) se nebojí cestovat po světě sama jen s batohem na zádech. Měla tak čas meditovat a poznat nejen zajímavé lidi, ale především sebe.
30.09.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (233 článků) , Robert Pattinson (413 článků) , Kristen Stewart (348 článků) , Katy Perry (691 článků)

VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič

 
Zpěvák Pavel Vítek měl v deštivém čtvrtečním odpoledni nehodu na přechodu pro chodce v Karlovarské ulici v Praze. Do jeho černého subaru narazila zezadu stříbrná octavie. Ani jednomu z řidičů se nic nestalo, škoda na vozidlech ale bude zřejmě vysoká. Další články k tématu: Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu Pavel Vítek o koncertu po deseti letech: Měl jsem nahnáno VIDEO: Řidič vezl na předním skle policistu, který mu chtěl dát pokutu
12.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (136 článků)

Podnikatel Vítek posilnil svůj vliv v představenstvu Orka

 
Podnikatel Radovan Vítek, jenž je největším akcionářem Orka, vytěsnil na dnešní odložené valné hromadě z představenstva firmy zástupce dalších dvou největších akcionářů Kingston a Alchemy. V nově pětičlenném orgánu má Vítek dva zástupce, dva jsou nezávislí a posledním je generální ředitel skupiny Jean-Francois Ott. ČTK to po jednání valné hromady řekl Vítek, který se zahraničními investory vede více než boj o vliv v Orku.
06.01.2014 16:50 |

podobné články

13 mrtvých horníků po výbuchu v Karviné: Na místo tragédie jedou politici

 
Tragická událost ve čtvrtek odpoledne zasáhla důl v Karviné, došlo ke vzplanutí a následnému výbuchu metanu. Tato tragédie má v tuto chvíli na svědomí 13 životů a 10 zraněných. K neštěstí, jaké Českou republiku dlouho nepotkalo, se začali vyjadřovat významní politici, premiér Andrej Babiš se do Karviné vydá osobně. Cestu do Karviné podnikne i premiér Polska Mateusz Morawiecki.
21.12.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků)

To byl zase týden 39: Petr Fiala se vyjádřil k odsouzení Feriho. Tři roky natvrdo, vejce si ale odnese naměkko

 
Premiér Petr Fiala hlasem Petra Jablonského v pořadu To byl zase týden promluvil k lidem na mimořádné tiskové konferenci, kde se vyjádřil ke kauzám posledních dní. Promluvil nejen k údajnému zvyšování cen elektřiny, ale také k tomu, že byl odsouzen k tříletému trestu odnětí svobody bývalý politik Dominik Feri. O čem dalším hovořil, na to se můžete podívat ve videu v náhledu.     
06.11.2023 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (204 článků) , Petr Fiala (6173 článků) , Dominik Feri (461 článků)

„Vystrčil říká ´pomozte si sami´, Pekarová ´upleťte si dva svetry´. Nemáte plán!“ Fiala útočil na Rakušana. Ten vybuchl

 
V první hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proti sobě zasedli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) a místopředseda SPD Radim Fiala. Napětí mezi nimi bylo tak husté, že by se chvílemi dalo krájet. „Vy neděláte pro lidi vůbec nic. Vy nejste připraveni na zimu,“ zesiloval Fiala hlas na Rakušana. Ten se okamžitě bránil: „Nestrašte lidi! Plyn zajištěný máme!“ A to byl jen zlomek celé debaty.
04.09.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (435 článků) , Radim Fiala (435 článků) , Vít Rakušan (787 článků)

Pokud premiér Fiala neodvolá ministra vnitra Rakušana kvůli šéfovi rozvědky Mlejnkovi, ANO hodlá vyvolat hlasování o nedůvěře vládě

 
Pokud premiér Petr Fiala (ODS) neodvolá předsedu hnutí STAN a ministra vnitra Víta Rakušana kvůli šéfovi rozvědky Petrovi Mlejnkovi, vyvolá ANO hlasování o nedůvěře vládě, napsal Andrej Babiš v Mladé frontě Dnes. Situace je podle něj vážná.
13.08.2022 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků) , Petr Fiala (6173 článků)

Pověření sestavovat vládu bych se nebránil, já bych takový úkol nepochybně splnil, je si jistý Fiala

 
Předseda ODS Petr Fiala se v rozhovoru pro server iDNES.cz vyjádřil, že podle něj dva pokusy k sestavení vlády musejí pro hnutí ANO stačit. Sám by se prý pověření sestavovat vládu vůbec nebránil. „Já bych nepochybně takový úkol splnil,“ říká sebejistě Fiala, podle kterého bez vynechání extremistů demokratickou vládu bez ANO sestavit nejde.
18.04.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků)

„Chceme zachovat svobody, právo se vyjadřovat. Ale...“ Fiala byl u Rakušana na návštěvě

 
Premiér Petr Fiala v úterý navštívil v rámci svých pravidelných vizit Ministerstvo vnitra. S ministrem vnitra Vítem Rakušan (STAN) hovořil zejména o uprchlické krizi související s válkou na Ukrajině, o nelegální migraci zejména z oblasti Sýrie nebo o boji s dezinformacemi jako o jednom z důležitých programů vlády. Fiala místopředsedu vlády pochválil ze dobrou práci zejména v přístupu k uprchlým Ukrajincům, kterou prý obdivují další evropské země.
18.10.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků)

„Chceme zachovat svobody, právo se vyjadřovat. Ale...“ Fiala byl u Rakušana na návštěvě

 
Premiér Petr Fiala v úterý navštívil v rámci svých pravidelných vizit Ministerstvo vnitra. S ministrem vnitra Vítem Rakušan (STAN) hovořil zejména o uprchlické krizi související s válkou na Ukrajině, o nelegální migraci zejména z oblasti Sýrie nebo o boji s dezinformacemi jako o jednom z důležitých programů vlády. Fiala místopředsedu vlády pochválil ze dobrou práci zejména v přístupu k uprchlým Ukrajincům, kterou prý obdivují další evropské země.
18.10.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků)

Fiala a Pekarová „fackují“ Rakušana. Jeho slova ze Sokolova zaslechli i na významném místě v zahraničí

 
O přešlapu ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), jehož pondělní výroky o odkupu akcií ČEZu překvapily celé Česko, včetně premiéra Petra Fialy, píše dokonce i světoznámá americká agentura Bloomberg. Sokolovská hospoda tak podle satirických komentářů nikdy nebyla ve světě slavnější. „Pánové, tohle nebylo dobrý,“ vypůjčila si Rakušanova slova Burza cenných papírů v Praze. Rakušana raději poučila i předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
30.01.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků)

Když Fiala neodvolá Rakušana kvůli stykům šéfa rozvědky, chce ANO hlasovat o nedůvěře

 
Pokud premiér Petr Fiala (ODS) neodvolá ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) kvůli kontaktům nynějšího šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka s obviněným lobbistou Michalem Redlem, vyvolá opoziční hnutí ANO v Poslanecké sněmovně hlasování o nedůvěře vládě. Napsal to předseda ANO Andrej Babiš v komentáři, který uveřejnila dnešní Mladá fronta DNES (MfD).
13.08.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků) , Petr Fiala (6173 článků)

To byl zase týden 15: Petr Fiala navrhuje zdanit příjmy hokejistů 100 procenty

 
Imitátor Petr Jablonský promluvil k lidu hlasem premiéra Petra Fialy v pořadu To byl zase týden. V něm se Fiala vyjádřil hlavně ke konsolidačnímu balíčku, který minulý týden vzbudil pořádnou vlnu emocí.
15.05.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (204 článků) , Petr Fiala (6173 článků)