Článek

TMB na brněnském výstavišti v rámci Brno Revival Mezi pavilony

 
Závody vozů formule 3 vždy patřily ke zlatým hřebům programu každého závodu v Československu druhé poloviny šedesátých let. Tento víkend se na brněnském výstavišti uskutečnila akce s názvem Brno Revival Mezi pavilony. Návštěvníci mohli zhlédnout desítky formulových vozů, mezi nimi i závodní speciál Mustang F3 Wartburg a formuli EASTER MTX 1-03 z Technického muzea v Brně.
17.07.2017 11:30 |

podobné články

Podobné články

Technické muzeum v Brně představilo desítky závodních speciálů

 
Závody vozů formule 3 vždy patřily ke zlatým hřebům programu každého závodu v Československu druhé poloviny šedesátých let. Tento víkend se na brněnském výstavišti uskutečnila akce s názvem Brno Revival Mezi pavilony. Návštěvníci mohli zhlédnout desítky formulových vozů, mezi nimi i závodní speciál Mustang F3 Wartburg a formuli EASTER MTX 1-03 z Technického muzea v Brně.
16.07.2017 22:30 |

podobné články

Na výstavišti budou závodit historické skvosty: Přijedou i speciály legendární značky Bugatti

 
Některé byly vyrobeny už téměř před sto lety. Přesto nejde o dýchavičné babičky, ale o mašiny s velkou chutí závodit i dnes. Víkend bude na brněnském výstavišti patřit historickým značkám aut a motorek. Mezi pavilony se budou prohánět závodníci v populárním Revivalu.
22.06.2018 15:45 |

podobné články

Herečka Jenovéfa Boková: Výbušná a žárlivá jsem po tátovi

 
Jednadvacetiletá Jenovéfa Boková je nejmladší dcerou politického aktivisty Johna Boka a malířky a sochařky Jitky Bokové. Mladá herečka a studující hudebnice v Show Jana Krause prozradila, co zdědila po rodičích. Další články k tématu: VIDEO: V hudební komedii Revival protestuje Zuzana Bydžovská donaha VIDEO: Hudební film Revival se může dostat na karlovarský festival Příliš staří na rock 'n' roll, příliš mladí na smrt. Nellis točí Revival RECENZE: Trojanův Občanský průkaz nekalkuluje, a v tom je jeho síla Občanský průkaz bude dokonalá instruktáž pro naše děti, věří tvůrci Na vojnu? Nikdy, děsí se herci z filmu Občanský průkaz
14.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bydžovská (43 článků) , Jan Kraus (1069 článků) , Jenovéfa Boková (35 článků) , Jana Boková (5 článků)

RECENZE: Revival - smích, dojetí, hudba a výteční herci

 
Světová premiéra komedie Revival scenáristky a režisérky Alice Nellis těsně před závěrem karlovarského festivalu zažila hodně smíchu a několik bouřlivých potlesků uprostřed promítání. Vzápětí otřásla pořadím v žebříčku Divácké ceny deníku Právo a nakonec stanula v jeho čele. Ověnčen touto cenou vstupuje 11. července Revival do českých kin.
11.07.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (120 článků)

Na Výstavišti Brno možná bude centrum vědy a zábavy za 600 mil.

 
V pavilonu D na brněnském výstavišti možná vznikne nové centrum pro zábavnou popularizaci vědy a výzkumu. Jihomoravský kraj, město Brno a partneři z akademické sféry usilují o dotaci 600 milionů korun, jež by umožnila odkoupení pavilonu od Veletrhů Brno, jeho opravu a vybavení.
04.06.2010 07:40 |

podobné články

IKEM postaví pavilony za miliardu, hotovo má být v roce 2023. Transplantací díky novým lůžkům přibude

 
Nové pavilony pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) by se měly otevřít v roce 2023. Stavbu za miliardu korun podpoří 600 miliony korun stát, uvedl ředitel nemocnice Michal Stiborek při návštěvě premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). IKEM je největší transplantační centrum v Česku, loni jeho lékaři pacientům vyměnili přes 500 orgánů. Spolu s Vídní a Berlínem patří mezi největší v Evropě.
31.10.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17411 článků) , Vojtěch Adam (294 článků)

Exploze v klubu se šesti zraněnými: Pyrotechniku odpálil asi sám zpěvák Rammstein revival!

 
Jejich koncerty jsou do detailu propracované včetně pyrotechnických efektů. Přesně po vzoru německé kapely Rammstein. Jenže slovenský revival band to při sobotním vystoupení v brněnském Metro music baru přehnal. Po výbuchu pyrotechniky zůstalo šest zraněných včetně zpěváka kapely Petera Gedeona. Právě on byl patrně původcem výbuchu!
20.03.2017 13:05 |

podobné články

Na brněnském výstavišti začínají veletrhy módy

 
Celkem 781 oděvních, obuvnických a kožedělných značek z 18 zemí se od úterý představí na brněnském výstavišti v rámci veletrhů Styl a Kabo. Zvýrazněným tématem je letos nadměrná móda.
24.08.2010 05:40 |

podobné články

Velký návrat po 50 letech: V Brně kroužily podomácku vyrobené formule

 
Velký návrat v čase! Legendární závodník Otto Buchberger (80) vyjel v sobotu se svou vlastnoručně zhotovenou formulí 3 po 50 letech na pozapomenutý okruh mezi pavilony na brněnském Výstavišti. Divákům se představil spolu s dalšími veterány při revivalových závodech motorek a sportovních automobilů.
15.07.2017 19:50 |

podobné články

Mezinárodní strojírenský veletrh obsadí všechny pavilony brněnského výstaviště

 
V pondělí 10. září začne na brněnském výstavišti již 54. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu.
07.09.2012 16:55 |

podobné články

Baxxter to v Brně pořádně rozpálil! Legendární Scooter řádil na brněnském výstavišti

 
Kdo si počká, ten se dočká. Toto pořekadlo se bezmezně hodilo na sobotní koncert legendární německé kapely Scooter na brněnském výstavišti. Začal s půldruhahodinovým zpožděním, pak ale Baxxter a spol. nenechali návštěvníky koncertu vydechnout ani na chvíli.
24.11.2019 12:55 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Letadla Brno Dragon a Spirit of South Moravia budou létat po Evropě

 
Na brněnském letišti bylo včera slavnostně pokřtěno letadlo s logem Brno Dragon. S druhým letadlem, které ponese název Spirit of South Moravia, budou létat do celé Evropy a propagovat tak město Brno a Jihomoravský kraj. V rámci prvního letu do Mnichova letadlem Brno Dragon proběhla na místním letišti prezentace města a kraje pro zástupce podnikatelů, touroperátorů a novinářů.
20.09.2017 17:45 |

podobné články

Konference věnovaná CNG v městské dopravě

 
Český plynárenský svaz ve spolupráci s Incheba Expo Praha pořádá konferenci na téma „CNG – nejlepší řešení pro čistá města“. Konference o čisté a bezprašné městské dopravě se uskuteční dne 19. listopadu od 10 do 15 hodin jako doprovodný program středoevropského veletrhu Czechbus, který bude probíhat ve dnech 19. – 21. listopadu v Průmyslovém paláci v areálu Výstaviště Praha – Holešovice. Mezi významnými hosty z řad dopravních podniků vystoupí i Josep Sarrato Arino z TMB Barcelona, kde mají zkušenosti s provozem 400 městských CNG autobusů.
11.11.2014 18:02 |

podobné články

Hackeři ZESMĚŠNILI BRNO! Primátor Onderka je údajně hodlá zažalovat

 
Neznámí hackeři v úterý napadli oficiální webové stránky města Brna, www.brno.cz, a vytvořili na něm zesměšňující stránku platformy Žít Brno, www.brno.cz/zitbrno. Město Brno se od této stránky distancuje - i nadále je jedinou oficiální stránkou platformy Žít Brno stránka www.zitbrno.cz.
30.08.2011 12:55 |

podobné články

U zřícené haly na výstavišti v Brně opět zasahují hasiči!

 
U zříceného skladu R na brněnském výstavišti opět zasahují hasiči! Část střechy bývalého pavilonu R, který Veletrhy Brno využívaly jako sklad výstavářského materiálu, se propadla minulý týden ve středu.
26.01.2010 11:10 |

podobné články

Brno na nohou: Na výstavišti je obří ocelový Golem! Lidi bere do ruky jako drobky

 
Na brněnském výstavišti ve čtvrtek rozpohybovali největší loutku v Česku. Obří kolos je z oceli, měří 7,6 metru, váží 1,7 tuny a ovládá jej 9 vodičů s pomocí horolezeckých lan, kladek a teleskopu.
16.01.2020 16:05 |

podobné články

Alice Nellis natočila Revival a říká: Život je napínavý až dost

 
Drobná půvabná žena, naše uznávaná režisérka, se rozloučila s pětiměsíčním miminkem i s mužem a v pauze mezi kojením jsme si povídaly nad koláčem v kavárně. V červenci jde do kin její poslední film – hudební tragikomedie Revival. Točila ho ještě s těhotenským bříškem a v pohodové atmosféře, která bude na výsledku znát.
05.07.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (120 článků)

Filmové premiéry: Revival, Pacific Rim: Útok na Zemi, Stážisti

 
Bezprostředně po získání Divácké ceny deníku Právo na karlovarském filmovém festivalu vstupuje do kin komedie Alice Nellis Revival. V americkém akčním filmu Pacific Rim - Útok na Zemi režiséra Guillerma del Torra bojují lidé o přežití s příšerami. Příběh dvou nezaměstnaných kamarádů, kteří začínají od píky jako stážisti neboli Noogleři v Googlu mezi mladšími a talentovanými lidmi, se jmenuje Stážisti.
11.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Alice Nellis (120 článků)

Začalo natáčení nového filmu Alice Nellis s názvem Revival

 
Revival je název nového filmu režisérky a scenáristky Alice Nellis, který začala natáčet tento týden. Jde o tragikomedii, v níž hlavní role vytvoří Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Mari...
19.09.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (197 článků) , Bolek Polívka (544 článků) , Miroslav Krobot (108 článků) , Alice Nellis (120 článků)