Článek

Tiralongo klidní vášně. Jsem tu pro Kreuzigera, řekl

 
Čtyřiatřicetiletý italský cyklista Paulo Tiralongo před rozhodující částí Giro d´Italia slíbil pomoc Romanu Kreuzigerovi.
22.05.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)
Podobné články

Sedmou etapu Gira vyhrál Tiralongo, růžový trikot získal Hesjedal

 
Italský cyklista Paolo Tiralongo ze stáje Astana se stal vítězem sedmé etapy Giro d'Italia z Recanati do Rocca di Cambio.
12.05.2012 18:05 |

podobné články

Válka o Kreuzigera pokračuje! Cyklistika chce trest na 4 roky

 
Sportovní arbitrážní soud (CAS) začal řešit odvolání Mezinárodní cyklistické unie v případu Romana Kreuzigera. UCI pro českého jezdce požaduje jako trest za nesrovnalosti v biologickém pasu zákaz činnosti od dvou do čtyř let! Česká strana se ale brání.
28.10.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

Začíná MS v cyklistice. Češi spoléhají hlavně na Kreuzigera

 
Především se jménem Romana Kreuzigera je spojován případný český úspěch na světovém šampionátu silničních cyklistů, který se od středy do neděle uskuteční ve švýcarském Mendrisiu.
23.09.2009 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

Premiér Rusnok přijal cyklistu Romana Kreuzigera

 
Předseda vlády Jiří Rusnok dnes přijal cyklistu Romana Kreuzigera, který na Tour De France skončil na pátém místě a v neděli obsadil třetí místo závodu Clásica San Sebastián.
29.07.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Jiří Rusnok (1875 článků) , Jiří Rusnok (699 článků)

Contadorův bratr: Alberto je nadšený, že má v týmu Kreuzigera

 
Španělská hvězda Alberto Contador si nemůže vynachválit přítomnost českého cyklisty Romana Kreuzigera v týmu Saxo-Tinkoff. Alespoň podle slov Contadorova bratra Francisca, jenž zavítal do Prahy jakožto zástupce Alvara Cuadrose Moraty, velkého španělského talentu, který bude od příští sezony oblékat barvy stáje ETIXX-iHNed.
11.10.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Sagan se rozhodl, Alonso má smůlu! Podepsal u Kreuzigera

 
Elitní slovenský spurtér Peter Sagan přece jen přestoupil do cyklistického týmu Tinkoff-Saxo a bude novým kolegou Romana Kreuzigera. Avizovanou dohodu dnes Tinkoff-Saxo oznámilo na svém webu.
08.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

FŇUKNA Veronika Kopřivová čelí DRSNÉ kritice: Manželka cyklisty Kreuzigera to už nevydržela a OSTŘE ji SETŘELA!

 
Všichni už moc dobře víme, že si přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová obvykle nevidí do úst. Často si na svém Instagramu stěžuje, že je velice unavená ze své náročné práce, která jí zabírá 5-10 hodin denně. Naposledy se skoro zhroutila z toho, že musela napsat a vyřídit 52 adres. Je evidentní, že Veronika nemá absolutně pojem o tom, co je opravdová práce. A to ustavičné fňukání rozmazlené kadeřnice už nevydržela manželka cyklisty Romana Kreuzigera a právem se do přítelkyně Jaromíra Jágra pustila.
12.03.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2684 článků) , Roman Kreuziger (327 článků)

Giro: vyhrál Tiralongo, Kreuziger celkově již sedmý

 
První těžší etapu má za sebou peloton letošního Giro d´Italia a Kreuziger se neztratil.
12.05.2012 17:55 |

podobné články

Volkswagen klidní vášně kvůli omezování Škodovky: Auta odlišíme a zlepšíme spolupráci

 
Automobilka Volkswagen chce, aby se její tři značky pro masový trh staly více odlišné, a omezilo se tak překrývání a potlačilo napětí v rámci skupiny. Prohlásil to generální ředitel Matthias Müller. Vedení automobilky proto vytyčí nové zaměření pro masové značky VW, Škoda a Seat na evropském trhu na základě 14 zákaznických skupin.
12.10.2017 20:40 |

podobné články

Komunisté klidní vášně. Podpora pro socialisty se dojednává po volbách

 
Co by bylo, kdyby se vláda rozpadla a byly předčasné volby? Spojili by pak socialisté své síly s KSČM? To nemusí být až tak otázka hypotetická. Jak totiž ukazuje nejnovější průzkum společnosti STEM, kdyby se konaly volby nyní, měla by levice v Poslanecké sněmovně 122 mandátů a disponovala by dokonce i ústavní většinou. Sami komunisté si ale spolupráci s ČSSD dovedou představit jen hypoteticky.
25.06.2011 16:55 |

podobné články

Komunisté klidní vášně. Podpora pro socialisty se dojednává po volbách

 
Co by bylo, kdyby se vláda rozpadla a byly předčasné volby? Spojili by pak socialisté své síly s KSČM? To nemusí být až tak otázka hypotetická. Jak totiž ukazuje nejnovější průzkum společnosti STEM, kdyby se konaly volby nyní, měla by levice v Poslanecké sněmovně 122 mandátů a disponovala by dokonce i ústavní většinou.
26.06.2011 11:05 |

podobné články

Odvody neznamenají vojnu, klidní vášně Šedivý

 
Ministerstvo obrany navrhuje obnovit odvody. Návrh se ovšem u většiny veřejnosti nesetkal s pochopením a vyvolal spíše řadu otázek. Co by to v praxi znamenalo, vysvětlil v rozhovoru pro server Týden.cz bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý.
02.09.2011 21:30 |

podobné články

Magistrát klidní vášně: O bytovém domě Troja Horizons se stále jedná

 
Na konci června zatrnulo spoustě lidem v pražských Bohnicích. Internetem totiž proběhla zpráva o tom, že místní stavební úřad vydal územní rozhodnutí pro developerský projekt Troja Horizons, který část obyvatel a radnice Prahy 8 dlouhodobě odmítá. Podle magistrátu však tato skutečnost ještě neznamená nic definitivního. Mluvčí Vít Hofman redakci Blesk.cz potvrdil, že už v minulosti uvažovaná směna pozemků je stále ve hře.
24.07.2017 11:15 |

podobné články

Strach o budoucnost Nemocnice Na Františku? Praha 1 klidní vášně

 
Nemocnici Na Františku by měl v příštím roce od radnice Prahy 1 převzít soukromý provozovatel. Ze sousední radnice Prahy 7 se však začaly ozývat obavy z toho, co by taková změna znamenala pro městskou část, která sama o sobě nedisponuje zdravotnickým zařízením s lůžkovou kapacitou. Praha 1 ale situaci uklidňuje s tím, že není důvod k jakémukoliv znepokojení.
06.12.2017 19:00 |

podobné články

Vodu, pivo a střeva lidem zamořují mikroplasty. Nad zdravím Čechů visí otazník

 
Mikroplasty mohou být pro lidské zdraví rizikové, naznačují některé výzkumy, i když jejich negativní vliv zatím není možné objektivně dokázat. Tak by se dala ve zkratce shrnout stále intenzivnější diskuse o miniaturních částečkách plastů, které zamořují vodu, jídlo a zřejmě i lidská střeva. Přestože Češi nejspíš pijí vodu až s 900 částicemi mikroplastů v jednom litru, experti ze Státního zdravotního ústavu vášně klidní, prý to není významný zdravotní problém.
05.12.2018 06:20 |

podobné články

Miminka do důchodu v 73 letech. Vědí, co je čeká, klidní vášně Drábek

 
Změny, jež odsouhlasila vládní koalice ve sněmovně, začnou nabíhat až od roku 2030, odmítá emotivní kritiku odborů i levice ministr práce Drábek.
21.06.2011 22:20 |

podobné články

Europoslanec klidní vášně: Z ČR Klondajk nebude

 
Těžaři na Moravě možná tvrdě narazí. Ne ovšem na vytoužený plyn z pravěkých břidlic, ale na zákon. Ministerstvo životního prostředí povolilo britské firmě Cuadrilla průzkum na území tří krajů Zlínského, Moravskoslezského a Olomouckého.
30.01.2012 16:40 |

podobné články

Sobotka klidní vášně. S Kalouskem opravdu ne

 
ČSSD a TOP 09 mají zcela odlišné programové priority a jakákoliv spolupráce po volbách je vyloučena. Eventuální společnou vládu vylučuje zásadní programový rozpor obou stran.
08.04.2012 09:15 |

podobné články

Víme, jakým fíglem nás výrobci chrání od rozladěnosti nad dražšími potravinami. Sníží jim váhu

 
JINÝMA OČIMA Desetiprocentní růst cen potravin. Na ten média upozorňují každoročně, ale zatím k němu nikdy nedošlo. Spotřebitel je nakonec „spokojený“, že ceny rostou méně. Takhle klidní vášně mezi lidmi předseda Sdružení českých spotřebitelů Libor Dupal. Nicméně výrobci společně s obchodníky umně snižují množství výrobku v obalu, aby spotřebitele nerozčílili.
02.02.2014 19:55 |

podobné články