Článek

Timo Tolkki zpátky v Praze! Romantika při svíčkách a žádná karanténa!?

 
Po čtyřech a půl měsících se Timo Tolkki (54), stále ještě manžel Dominiky Gottové (47), vrátil do České republiky, aby zde znovu rozvířil zakalené vody. V Mexiku se mu příliš nedařilo a navíc tato země patří v současné době ke kritickým ohniskům nákazy koronaviru. Jak je ale možné, že finský hudebník nemusí být v karanténě, ani podstoupit test na covid-19?
07.07.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)
Podobné články

Dominika Gottová může být ráda, že se blíží rozvod. Její manžel Timo Tolkki čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

 
Manžel Dominiky Gottové  (46) si opět ztropil ostudu. Po alkoholických výstupech, výhrůžkách sebevraždou a intimních zpovědích na sociálních sítích si Timo Tolkki zadělal na problém i v Mexiku, kde trávil pracovní dovolenou. „Děje se něco zvláštního. Jsem nařčen ze sexuálního obtěžování zpěvačky Katii, ale neudělal jsem nic špatného," svěřil se finský hudebník na svém facebookovém profilu. „Můj kamarád Moi říká, že se už nemůžu vrátit zpět do Mexika, ale já stejně příští týden pojedu. Je to velmi, velmi zvláštní... Jsem dobrý člověk a nedělám nikomu nic špatného. Vy znáte můj charakter. Zřejmě musím vymyslet nový plán, ale vrátím se příští týden. Katio, jestli tohle čteš, prosím řekni mi, co jsem provedl,“ táže se veřejně zoufalý Tolkki. Jak se zdá, po bouřlivém ukončení románku s mladou zpěvačkou Claudií Pearl řeší Timo další nepříjemnosti s jinou umělkyní. Později na svůj profil ještě připsal, že podle jeho kamaráda ztratil v Mexiku důvěryhodnost. To ale finský muzikant popírá, údajně má o jeho hudební lekce zájem mnoho mexických studentů. Netají se ani tím, že si našel odborníka, který bude v Mexiku hájit jeho práva. „Musím zklamat všechny lidi, kteří jsou proti mému návratu do Mexika. Mám právníka, zvací dopis a práci v hudební škole,“ stojí si za svým odhodlaný Timo. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
02.01.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Strach z koronaviru: Timo Tolkki slaví 54. narozeniny, manžela Gottové skolila nemoc

 
Slaví celá rodina. Dominika Gottová (46) to, že nevěrný manžel se odporoučel z Prahy, Timo Tolkki (54) zase narozeniny. Nenaplánoval ale žádný večírek, protože ho skolila nemoc. Obával se koronaviru. Finský metalista už chtěl být původně zpátky v Česku, osud mu ale pobyt za oceánem v Mexiku prodloužil. Jak navíc tvrdí, má tam mladou exotickou milenku, takže ho do tuzemska nejspíš už nic netáhne.
03.03.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Nikam nejdu, zůstanu v Praze: Timo Tolkki vzdoruje Dominice a zatápí Ivaně Gottové

 
Trnem v oku Dominiky Gottové (46) byl Timo Tolkki (53) už od příjezdu do Prahy. Za pouhý týden si proti sobě ale stihl poštvat i Ivanu Gottovou (44). Finský alkoholik se do vdovy po Mistrovi (†80) několikrát pustil ve svých drzých proslovech. A pro všechny, kteří by ho v Česku už nejradši nikdy neviděli, má jasný vzkaz: zůstávám tady!
28.01.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Rozvod v ohrožení: Dominika Gottová a Timo Tolkki mají velký problém

 
Když jí zrovna neháže klacky pod nohy Timo Tolkki (54), stejně se zase něco najde. Finský soud přijal žádost Dominiky Gottové (46) o rozvod, důvod k radosti to ale není. Kvůli koronaviru se totiž do Helsinek dostavit nemůže. Slavíkovu dceru drží v Praze zavřené hranice, finský démon je zase uvězněný v Mexiku!
19.04.2020 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Manžel Gottové utápí samotu v alkoholu: Opilý teskní po Dominice, ale zároveň touží po milence

 
Mezitím, co si Dominika Gottová  (46) sbalila čtyři pytle svých osobních věcí a rozhodla se utéct z Finska do Čech , její manžel Timo Tolkki vyřešil situaci po svém. Otevřel si lahev vína a rozhodl se sdílet své pocity s přáteli na sociálních sítích. Dominika už přibývající problémy a vypjatou atmosféru v domácnosti déle neunesla. Kromě Timových psychických problémů a složité finanční situace, se kterou se potýkali dlouhodobě, přišla manželovi na nevěru a mimo jiné doma našla utajený dopis o nezaplacených nájmech, kvůli kterým jim dokonce hrozilo vystěhování. Požádala tedy o rozvod a se svým kamarádem z Čech se vydala do rodné země, aby si psychicky oddychla. Opuštěný Timo, který zůstal v Helsinkách, se na to konto rozhodl utopit neštěstí v alkoholu, ke kterému má sklony, a začal si vylévat srdce na Facebooku. „Miluji svou ženu Domi, ale z mnoha důvodů tu nemůže teď být, což respektuji. Je to součást mého osudu, život jde dál a na Tima čekají nová dobrodružství,“ napsal si do statusu. Po pár hodinách a zřejmě i dalších skleničkách vína začaly přibývat další výlevy, leckdy plné nesrozumitelných slov, které nepochopili ani jeho blízcí. Začali proto Tima přemlouvat, aby přestal pít, nebo alespoň v podroušeném stavu nesvěřoval nic ze svého soukromí na internetu. Jenže to Tima neodradilo a ve svém trucu pokračoval. Za pár hodin popíjení přidal několik videí, ve kterých hraje na kytaru, sepsal několik dalších nesrozumitelných statusů a po chvíli dokonce zapomněl na to, jak miluje svou ženu „Domi“. Naopak začal projevovat náklonost údajné milence z Mexika. „Opilý, ale šťastný. Uvidím Claudii už za čtyři dny,“ napsal alkoholem posilněný Tolkki, který má podle všeho v plánu svou čtyřiadvacetiletou milenku navštívit. Jak je ale z jeho dalších statusů patrné, na takový výlet prozatím nemá finanční prostředky.
03.12.2019 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Ivana Gottová vrací úder manželovi Dominiky: Timo Tolkki za Karlem nikdy nepřišel

 
Byli jsme kamarádi, miloval mě a Ivana (44) to zničila! Zpověď notně ovíněného muže nejstarší dcery Karla Gotta (†80) je plná šokujících obvinění. Timo Tolkki (53) nejspíš neustál Dominičino (46) odmítnutí, a tak začal do světa provolávat, jaký krásný měl s Mistrem vztah. Jenomže vdova po věčném Slavíkovi si to líbit nenechala a vrátila finskému alkoholikovi úder!
21.01.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Timo Tolkki prozradil, s čím si hraje v posteli: Dominika Gottová to není

 
Timo Tolkki (53) si svými pražskými výlevy definitivně zavřel dveře k Dominice Gottové (46). Chvílemi se zdálo, že nejstarší dcera Karla Gotta (†80) s rozvodem váhá, ale prý je pevně rozhodnutá se k finskému alkoholikovi už nevrátit. Protože se mu nevrhla do náruče, jak čekal, musel si do postele najít náhradu.
24.01.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Tohle „romantické“ gesto se nepovedlo: Timo Tolkki si nechal Dominiku vytetovat na ruku, hned nad svou ex!

 
Timo Tolkki dělá všechno pro to, aby srdce své manželky Dominiky Gottové  (46) získal zpět. Fanoušci ale nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jakým způsobem o dceru zesnulého slavíka bojuje.
25.01.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Rána pod pás Gottově dceři: Dominika je na holky, tvrdí o manželce Timo Tolkki

 
Tohle Dominika Gottová (46) nečekala. Po výhrůžkách sebevraždou i přemlouvání, aby odvolala rozvod, začal Timo Tolkki (53) propírat její intimní život. Posilněn alkoholem vyprávěl, že je nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta (†80) na muže i ženy. Jeho manželka přitom v tu chvíli stála opodál!
14.02.2020 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Timo Tolkki se chce nastěhovat k manželce: S Dominikou Gottovou má jasné plány

 
Hudebník Timo Tolkki (53) prozradil Top Star magazínu, co chystá na manželku Dominiku Gottovou (46). Každý z nich si svou budoucnost představuje jinak a z hudebníka vypadlo, že se plánuje přestěhovat do České republiky natrvalo. Jak se to asi bude líbit jeho choti, když stále trvá na rozvodu?
16.02.2020 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Timo Tolkki vrací Dominice úder: Nic ti nedaruji, mám nárok na polovinu dědictví po Gottovi

 
Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika (46) bouchla do stolu a rozhodla se všechny spekulace, které se vyrojily kolem jejího stále ještě manžela Timiho Tolkkiho (53), vyvrátit. Uspořádala proto v pražském parku brífing, na kterém přečetla své vyjádření před novináři. Přítomen schůzce byl i Timo Tolkki, který ač slovům své manželky nerozuměl, odjel z místa naštvaný. Své pocity teď vyjádřil na svém Facebooku.
17.02.2020 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků)

Timo Tolkki: S Dominikou jsme v pohodě, s Claudií jsem spal, peníze Gotta chci

 
Mimořádnou tiskovou konferencí, kterou Dominika Gottová (46) svolala v pondělí, vztah s manželem nekončí. Finský kytarista Timo Tolkki (53) sice stále hrozí žalobou, ale s nejstarší dcerou Karla Gotta (†80) se přes noc usmířil a má s ní velké plány. „Volali jsme si a jsme zase kamarádi,“ radoval se. Jak kromě jiného exkluzivně prozradil eXtra.cz, co nejdřív jí hodlá dát dobře placenou práci. Také chce zabojovat o dědictví po Mistrovi. Tima jsme navštívili a řekl nám úplně všechno.
18.02.2020 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Timo Tolkki otevřeně o Gottovi: Karel byl jako můj otec, Ivana záviděla

 
Rozhodl se promluvit o životě v nejslavnější rodině Česka. Po boku Dominiky Gottové (46) strávil Timo Tolkki (53) dlouhých dvacet let. Bývalý kytarista kapely Stratovarius v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz tvrdí, že mu Mistr (†80) nahrazoval tatínka a skoro každý týden si telefonovali. Také zmínil napjaté vztahy s vdovou Ivanou Gottovou (44), do které se už několikrát navážel.
21.02.2020 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Finský Obelix: Timo Tolkki se ukázal v plavkách, fanoušci jsou znechucení

 
Prázdniny na Kostarice si v těchto dnech užívá finský muzikant Timo Tolkki, který po měsíci opustil Prahu.
23.02.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků)

Manžel Gottové Timo Tolkki už má další holku! Dominika by se divila

 
Nestarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová se sice s finským muzikantem rozvádí, ovšem i tak musí teď jen se zděšením pozorovat, co všechno Timo Tolkki (54) vlastně provádí. Ženy střídá (alespoň co se facebooku týče) snad víc než ponožky!
28.03.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Chvíli před rozvodem s Dominikou Gottovou šokoval Timo Tolkki na sociálních sítích: Jsem gay!

 
Timo Tolkki, který je stále ještě manželem Dominiky Gottové  (47) , šokoval svým prohlášením fanoušky. Ti jsou od něj zvyklí už na ledacos. Finský zpěvák je na internetu velmi sdílný a své příznivce informuje několikrát denně o tom, co právě dělá, kde se nachází, ale sdílí s nimi i své nálady, které jsou kvůli bipolární poruše a sklonu k alkoholu jako na horské dráze.
20.10.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Zemřel kytarista metalové kapely Children of Bodom: Oplakává ho i Timo Tolkki!

 
Ve věku jednačtyřiceti let zemřel finský hudebník Alexi Laiho, frontman populární metalové kapely Children Of Bodom. Hudebníka, který údajně trpěl dlouhodobými zdravotními problémy, oplakává i jiný finský kytarista, známější českým čtenářům Blesku - Timo Tolkki (54).
05.01.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexi Laiho (4 články) , Timo Tolkki (161 článků)

Dominika Gottová znovu ve střehu: Timo se vrací do Česka! Poslala mu vzkaz

 
Koronavirová krize je na velkém ústupu a s ní i všechna omezující opatření. V Mexiku několik měsíců uvízlý manžel Dominiky Gottové (46) Timo Tolkki (54) se tak konečně může vrátit zpátky. Nikoliv však do Finska, chce se totiž trvale usadit v Čechách! A možná by chtěl i se svou ženou, ale to má prý smůlu.
18.06.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)

Noční můra Dominiky Gottové graduje: Timo se začal v Praze nabízet!

 
Už několik dní se po Praze potuluje manžel Dominiky Gottové (53) Timo Tolkki (53). Za svou stále manželkou přiletěl z Finska, aby zachránil jejich zkrachovalý vztah. Zatímco nejstarší dcera Karla Gotta (†80) má jasno a chce rozvod, hudebník se drží jak klíště a dokonce se nabízí jako učitel hry na kytaru!
22.01.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6418 článků) , Timo Tolkki (161 článků) , Dominika Gottová (568 článků)