Článek

The Strokes pracují na novém albu

 
Jedna z nejzajímavějších rockových kapel takzvaných nultých let, americká The Strokes, potvrdila, že po nedávné několikaměsíční koncertní i tvůrčí pauze začíná pracovat na novém albu. Učinila tak v neděli na Landmark Music Festivalu ve Washingtonu.
29.09.2015 14:40 |

podobné články

Podobné články

Nová CD - The Strokes, Lucie Bílá i Green Day

 
Pro každého něco přinášejí hudební novinky tohoto týdne – rockové srdcaře nadchne novinka The Strokes Angles, případně živák Green Day Awesome As F**k, příznivce popu zase potěší deska Lucie Bílé Duety Nabílo.
23.03.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2287 článků) , Green Day (61 článků)

The Strokes ne úplně špatně, ale bez vášně

 
The Strokes přišli s deskou Angles přesvědčit, že nejsou žádný one hit wonder (skupina jednoho hitu). Nejsou? Na to si raději odpovězte sami.
12.04.2011 14:20 |

podobné články

Diskopříběh? Rock? Prostě The Strokes

 
Americká skupina The Strokes o sobě dává vědět albem Comedown Machine. Máte-li chuť na osmdesátkové podivnosti s jakoby kytarovým kabátem, jdete správným směrem.
21.03.2013 16:45 |

podobné články

První dáma USA se v pondělí objeví v sitcomu iCarly

 
Americká první dáma Michelle Obama se v pondělí objeví v pokračování seriálu iCarly . Bude první manželkou prezidenta v sitcomu po Nancy Reagan, která se objevila před 29 lety v seriálu Diff´rent Strokes.
16.01.2012 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Obama (216 článků)

Nová alba: Depeche Mode, Eric Clapton a další

 
Je tu další silný týden. Na světě jsou novinky britských Depeche Mode či Erika Claptona, přidávají se i počiny amerických The Strokes či jejich kolegů One Republic.
27.03.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (53 článků)

Aneta Langerová: Pop už pro mě není hloupá věc

 
Zpěvačka Aneta Langerová vydala nové album Jsem. "Novému albu jsem chtěla dát hlas, melodii a písničkářství. Změnil se mi také pohled na pop: při tvorbě předešlé desky jsem měla trochu dojem, že je to taková hloupá věc. Teď už vím, že to není pravda a že bych ho chtěla dělat," říká o novém albu Langerová.
17.11.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (502 článků)

Ukázka z nového alba Kataríny Knechtové, bývalé zpěvačky skupiny Peha

 
Katarína Knechtová (30) nedávno dokončila práci na novém albu, na kterém spolupracovala s hudebníkem, producentem a spolupracovníkem skupiny Depeche Mode Christianem Eignerem. A fotografie, které k albu nafotila, jsou opravdu povedené a Katka na nich vypadá naprosto dokonale.
10.02.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (67 článků)

Romové pracují a pracovat chtějí. Podívejte se

 
UVNITŘ VIDEO Zatímco na Šluknovsku rozvášněné davy pod ubytovnami křičí „Cikáni, do práce!“, Česká televize vysílá spot, který končí heslem: „Romové pracují a pracovat chtějí“. Spot upozorňuje právě na to, že když Romové pracují, tak je ostatní lidé jako Romy nevnímají. „Když hrajeme, každý o nás ví, tak proč nás nevidíte, když pracujeme?“
13.09.2011 12:25 |

podobné články

Michal Prokop chystá novou desku a léto plné koncertů

 
Michal Prokop a Framus 5 chystají na jaro a léto šňůru koncertů a zároveň pracují na novém albu Sto roků na cestě, které by mělo vyjít v nejbližších měsících.
03.05.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (57 článků) , Michal Prokop (57 článků)

Norah Jonesová a Jack White hostují na albu zakladatele Gnarls Barkley

 
Chlapík, který si říká Danger Mouse, se nejvíce proslavil ve dvojici Gnarls Barkley. Svou stopu však zanechal na mnoha jiných projektech a letos se při práci na svém italském albu spojil i se zpěvačkou Norah Jonesovou a kytaristou Jackem Whitem.
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Norah Jones (32 článků) , Jack White (36 článků) , Jack White (35 článků) , Jack White (35 článků)

Zpěvačka Anna K zahájila v Hlinsku turné k albu Relativní čas

 
Anna K je zpátky. V úterý večer odstartovala v Hlinsku turné k loňskému albu Relativní čas. Jde o její první turné poté, co loni úspěšně vyléčila nádor v prsu, který jí byl diagnostikován v roce 2010. Od první chvíle bylo patrné, jak moc se na koncert těšila a jak moc líčí i na další zastávky turné. Když v jednu chvíli přítomným pěti stovkám diváků v Hlinsku sdělila, že oni vůbec netuší, co pro ni možnost být na pódiu znamená, bylo to sice lehounce patetické, leč zcela upřímné.
19.04.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna K (213 článků)

Janet Jackson vystoupí poprvé v Česku. Novou desku Unbreakable představí příští rok v Praze

 
Americká zpěvačka, skladatelka, producentka, tanečnice a herečka Janet Jackson vystoupí 20. dubna příštího roku v pražské O2 areně. Sestra popového krále Michaela Jacksona v Česku vystoupí poprvé. Devětačtyřicetiletá umělkyně se představí v rámci turné k novému albu Unbreakable. Na Unbreakable World Tour propaguje novou desku. Tu vydala po sedmi letech a mimo z ní pochází i úspěšný singl No Sleep. Držitelka desítek hitparádových úspěchů na albu spolupracovala s producentským týmem, který tvoří Jimmy Jam a Terry Lewis. Předprodej vstupenek v cenách 1790 až 2690 korun bude zahájen 16. října.
15.10.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Janet Jackson (98 článků) , Michael Jackson (1652 článků) , Jimmy Jam (1 článek) , Terry Lewis (1 článek) , Terry Lewis (1 článek) , Terry Lewis (1 článek)

Kryštof zahájili turné k albu Srdcebeat. Většina koncertů je již vyprodaná

 
Před téměř vyprodanou Ostrava Arénou zahájila kapela Kryštof své podzimní halové turné k albu Srdcebeat. Vyprodané jsou i další koncerty. Zbývá na ně jen několik stovek vstupenek. Show skupina zahájila skladbou Cesta, v minulosti se Kryštof touto písní s publikem spíše loučil. Součástí koncertu byla i nákladná výprava. Její součástí byly například dva přelety zpěváka Richarda Krajča nad publikem. Kryštof na turné připravil obří scénu s více než 300 světly, vizuální dojem umocnila projekce na celkové ploše 100 metrů čtverečních, řadu prvků si muzikanti přivezli ze zahraničí. O turné je mezi fanoušky velký zájem. Kapela postupně přidávala koncerty v Praze, Brně a Ostravě.
20.10.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (292 článků)

Andrea Bocelli: V šedesátých letech bylo pro mou rodinu kino událostí

 
Výběr skladeb ze slavných filmů, pod které se podepsali například Leonard Bernstein, Andrew Llyod Webber, Irving Berlin či Ennio Morricone, je na aktuálním albu italského zpěváka Andrey Bocelliho nazvaném Cinema. Deska vyšla na konci loňského roku a zpěvák na ní písním svou interpretací vtiskl novou tvář, přičemž zachoval jejich krásu a nadčasovost. Vydavatelství Universal Music poskytlo deníku Právo k otištění rozhovor k albu. Andrea Bocelli v něm prozrazuje, jaký má k písním i filmům vztah.
21.02.2016 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bocelli (44 článků) , Ennio Morricone (44 článků) , Irving Berlin (1 článek) , Irving Berlin (1 článek) , Andrea Morricone (1 článek) , Andrew Bernstein (1 článek)

Recenze: Skyline ani po 20 letech neztratili sílu, na albu Jungle mají energie na rozdávání

 
Veteráni české taneční scény na svém sedmém albu Jungle pracovali dva a půl roku. Dlouhý proces je očividně nijak nevyčerpal.
19.05.2016 10:05 |

podobné články

Typograf žaluje Cher kvůli písmu, které „zneužila“ na svém albu

 
Slavný izraelský grafik a typograf Moshik Nadav žaluje zpěvačku Cher. Ta prý bez dovolení použila jeho originální písmo Paris, které vytvořil v roce 2011. Tento font mu vynesl řadu ocenění a dokonce i uznání magazínu Vogue, který ho používá na svých stránkách. Sedmdesátiletá hvězda prý ale použila právě toto písmo na svém albu Closer to The Truth bez jeho dovolení.
05.01.2017 09:00 |

podobné články

Chinaski pracují na albu, chystají turné

 
Skupina Chinaski přichystala pro své fanoušky album s pracovním názvem Není na co čekat a zároveň se připravuje na české podzimní turné. Vstupenky jsou již v předprodeji.
02.06.2010 08:05 |

podobné články

Policie šetří údajné napadení muže v Novém Boru

 
Policie prošetřuje údajný noční útok v Novém Boru na Českolipsku. Ve čtvrtek po 22. hodině tam prý skupina mladíků napadla a zranila osmadvacetiletého muže. Policisté na případu pracují, vyslechli už údajně napadeného a také svědka. Jejich výpovědi se ale liší. Dva útoky policisté v Boru vyšetřovali i na konci října. Jeden z nich měl rasový podtext.
11.11.2011 14:00 |

podobné články

Průzkum prokázal: Dvě třetiny žen pracují raději pro šéfa mužského pohlaví

 
Dvě třetiny žen raději pracují pro šéfa muže než pro příslušnici stejného pohlaví. Důvod? Pánové jsou prý lepšími manažery a jsou méně náchylní k náladovosti.
18.08.2009 08:40 |

podobné články