Článek

The Hives i Maneskin rozbouřili Rock for People Hope

 
Když se krátce před pátečním vystoupením italské skupiny Måneskin, jednoho z trháků královéhradeckého festivalu Rock for People Hope, zatáhlo nebe a spustil intenzivní déšť, zejména pamětníkům zatrnulo. Zrušené vystoupení americké kapely Faith no More kvůli přívalové bouři je sice událostí devět let starou, v paměti účastníků přesto stále rezonuje.
15.08.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (95 článků) , Hope Hope (50 článků) , Rock Rock (87 článků)
Podobné články

Začíná Rock for People s Maneskin, The Hives a Mando Diao

 
Festival Rock for People Hope začíná v Hradci Králové v pátek 13. srpna, ale už od čtvrtečního večera probíhá v prostorech kempu večírek pro nedočkavé.
12.08.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (50 článků) , Rock Rock (87 článků)

Vítězové Eurovize Måneskin už jsou v Česku. Večer vystoupí na Rock for People

 
Italská rocková skupina Måneskin dorazila do Čech. Vítězové letošní Eurovize budou hlavním magnetem úvodního dne festivalu Rock for People Hope. Ve Festivalparku v Hradci Králové vystoupí už v pátek po desáté hodině večerní.
13.08.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (50 článků) , Rock Rock (87 článků)

The Hives: syrově a rychle

 
S albem Lex Hives se po čase ozvali pogující Švédové The Hives. Zopakovali na něm to, co jejich fanoušci vyžadují - syrové a prostinké kytarové skladby.
18.06.2012 20:35 |

podobné články

Divocí The Prodigy se vrací: Příští rok vystoupí na Rock for People

 
Na festival Rock for People v příštím roce přijedou britští The Prodigy. Na hradecké letiště se vrátí po šesti letech. Na rok 2018 chystají vydání Best of alba. "Je tak více než jisté, že na Rock for People nebudou chybět jejich největší hity v čele Firestarter, Smack My Bitch Up nebo Breathe," sdělila za pořadatele Lucie Čunderlíková. Rock for People bude od 4. do 6. července.
13.12.2017 17:30 |

podobné články

Eurovize 2021: Suverénní vítězství italských rockerů Maneskin, Ben Cristovao ve finále nebyl

 
Vítězem mezinárodní písňové soutěže Eurovize se stala italská rocková skupina Maneskin. Itálie soutěž vyhrála potřetí. Naposledy titul získal v roce 1990 Toto Cutugno, kterého proslavila píseň L'Italiano. Seskupení Maneskin bylo favoritem sázkových kanceláří. Po udělení hlasů nicméně zaostávalo za interprety ze Švýcarska, Francie a Malty. K vítězství mu pomohly hlasy diváků.
23.05.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Toto Cutugno (2 články) , Ben Cristovao (535 článků)

Kapela The Hives: Rock’n’roll je zpět

 
Pětice švédských rockerů The Hives má na kontě pět studiových alb. První Barely Legal vydala kapela, založená roku 1997, už před čtyřiadvaceti lety. Druhou nahrávkou Veni Vidi Vicious z roku 2000 naskočili temperamentní Vikingové do těch nejvyšších příček světového hudebního dění.
25.08.2021 08:45 |

podobné články

Karel Gott proměnil Rock for People v Gottland!

 
Karel Gott for people, people for Karel Gott; tak by mohlo znít heslo třetího festivalového dne na hradeckém letišti. Mistr svým přístupem a nadšením pobláznil i o dvě generace mladší diváky a směle se může zařadit mezi největší hvězdy celého Rock for People.
17.07.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6580 článků)

The Hives: Co se týká koncertů, průšvih se stal naším druhým jménem

 
Švédští The Hives zahrají ve čtvrtek na Prague City Festivalu. "Zdá se, že když přijde na živé hraní, je průšvih naším druhým jménem. Ale není to právě to, co všichni milujeme? Konkrétní nebudu. Třeba se něco stane v Praze," řekl v rozhovoru pro právo bubeník Chris Dangerous.
23.06.2011 13:50 |

podobné články

Rock for People připraví 290 hodin zážitků. Doherty ale nedorazí

 
VIDEO. Britský hudebník a básník Pete Doherty nevystoupí na 18. ročníku festivalu Rock for People, který začne 3. července ve Festivalparku v Hradci Králové. Muzikant proslulý divokým životním stylem nečekaně odcestoval do Thajska na detox a odvykací kůru a zrušil všechny koncerty, včetně smluvně zajištěného a zálohou krytého vystoupení na Rock for People. Na hledání náhrady za Dohertyho pořadatelé v současné době intenzivně pracují.
28.06.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Pete Doherty (61 článků) , Pete Doherty (60 článků)

Odhalte tajemství čistoty festivalu Rock for People

 
V prvním prázdninovém týdnu proběhl v Hradci Králové další ročník obřího festivalu Rock for People. Ten se již několik let řadí mezi ty letní akce, které dbají na čistotu, třídění a druhotné využití odpadů. Za čistým areálem stojí spousta práce, která zůstává běžnému návštěvníkovi ukrytá. Jak to tedy probíhá v zákulisí Rock for People?
15.07.2013 00:15 |

podobné články

Faith No More splatí na Rock for People dluh

 
Největší hvězda letošního festivalu Rock for People, americká crossoverová legenda Faith No More, dorazí do Festivalparku v pátek kolem sedmnácté hodiny. V areálu jsou zatím její technici a připravují pro koncert pódium. Festival Rock for People začal ve čtvrtek a skončí v neděli nad ránem.
05.06.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Faith Faith (95 článků)

Na Rock for People levněji s Českými drahami

 
Národní dopravce i letos sveze účastníky festivalu Rock for People do Hradce Králové vlakem levněji. Pro cestu na akci, která se koná už tradičně od 4. do 6. července v místním Festivalparku, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK+ Rock for People 2017. Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 50 % ze zpátečního jízdného.
22.06.2017 14:40 |

podobné články

Festival Rock for People začal! Vystoupí Pokáč i rappující multimilionář Kapitán Demo

 
Organizátory festivalů čeká první velká zatěžkávací zkouška. Mezi ty, kteří se rozhodli nenechat fanoušky čekat do příštího roku, patří Rock for People. Ostatně pandemie koronaviru není jedinou ranou osudu, které musel královéhradecký festival během své pětadvacetileté existence čelit. Třídenní akce, kterou každoročně navštíví více než dvacet tisíc návštěvníků a vystoupí na ní stovka světových i tuzemských interpretů, se v minulosti potýkala s nepřízní počasí, změnou místa konání i selháním techniky. Reakcí na současnou situaci, jejíž vývoj byl dlouho nejasný, je Rock for People Home.
17.06.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Rock Rock (87 článků)

Hackerský pornoskandál vydal zatím nejlepší úlovek: Americkou brankářku Hope Solo!

 
"Hope Solo":http://www.extra.cz/tema/hope-solo (32), odborníky považována za nejlepší a navíc nejvíc sexy fotbalovou brankářku světa, nebude na dnešek vzpomínat v dobrém.
02.09.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Hope Solo (5 článků)

Hope z množírny málem zemřel. Dostal šanci, bojuje a pomáhá dalším psům v nouzi

 
Byly mu 4 měsíce a vážil pouhých 2,5 kilogramu. V takovém stavu, podvyživený, na hranici života a smrti, byl kříženec dobrmana Hope, když se ho ujal spolek Dočasky De De. Majitelé si s ním nevěděli rady, a tak ho chtěli nechat utratit. Hope, jehož jméno znamená v překladu naděje, si ale život vybojoval.
18.02.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (50 článků)

Houslista Daniel Hope: Toužím hudbou vyprávět příběhy

 
Na hladině Vltavy v Praze vystoupí britský houslista Daniel Hope. Koncert Strun podzimu se odehraje 19. září na plovoucí scéně poblíž Národního divadla. S Epoque Orchestra představí Vivaldi – Recomposed, novodobou verzi Čtvera ročních období skladatele Maxe Richtera. Premiérově zazní i úprava Smetanovy Vltavy. Hope minulý týden navštívil Prahu a odpověděl i na otázky Práva.
27.07.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dan Hope (6 článků) , Hope Hope (50 článků) , Daniel Daniel (733 článků) , Max Max (146 článků) , Daniel Daniel (733 článků) , Daniel Daniel (733 článků) , Daniel Daniel (733 článků) , Daniel Daniel (733 článků) , Daniel Daniel (733 článků) , Daniel Daniel (733 článků)

Finále Eurovize ovládla italská skupina Måneskin

 
Vítězem sobotního finále Eurovize (Eurovison Song Contest) se v nizozemském Rotterdamu stala italská skupina Måneskin. Česká republika se finále neúčastnila, protože ve čtvrtečním semifinále nepostoupila.
22.05.2021 18:05 |

podobné články

Tahle kráska dobyla Eurovizi 2021: Baskytaristka vítězné kapely Maneskin je kus ženské

 
Vítězem mezinárodní hudební soutěže Eurovize se stala italská rocková skupina Maneskin, jejíž členkou je i překrásná baskytaristka Victoria De Angelis. Redakce eXtra.cz vybrala 10 fotek, které dokazují, že by se talentovaná hudebnice klidně uživila i jako supermodelka.
23.05.2021 14:55 |

podobné články

Maneskin podruhé v podezření z plagiátorství

 
Italská skupina Maneskin, která vyhrála letošní soutěž Eurovision Song Contest v nizozemském Rotterdamu s písní Zitti e Buoni, se opakovaně ocitla v nesnázích. Poté, co byl frontman skupiny neprávem obviněn z požívání drog během finále soutěže, objevilo se již druhé obvinění z plagiátorství.
13.06.2021 12:45 |

podobné články