Článek

Thajský král má v rámci karantény pronajatý celý hotel: Přivezl si 20 konkubín z harému!

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (67) se uchýlil do karantény. Tu však vyhlášený požitkář nenašel ve své rodné zemi, ale v Německu, kde si pro sebe rezervoval rovnou celý hotel! A aby mu tam náhodou nebylo smutno, vzal si s sebou kromě početného služebnictva i dvacet konkubín ze svého harému!
30.03.2020 20:20 |

podobné články

Podobné články

Karanténa v luxusním hotelu a 20 konkubín z harému!

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (67) se uchýlil do karantény. Tu však vyhlášený požitkář nenašel ve své rodné zemi, ale v Německu, kde si pro sebe rezervoval rovnou celý hotel! A aby mu tam náhodou nebylo smutno, vzal si s sebou kromě početného služebnictva i dvacet konkubín ze svého harému!
31.03.2020 12:20 |

podobné články

Thajský král si udělal karanténu v německém hotelu. Vzal s sebou i harém

 
Zatímco jeho krajina bojuje s pandemií koronaviru, thajský král Mahá Vatčirálongkón (67) se uchýlil do karantény. Zvolil ovšem netradiční způsob izolace. Rezervoval si celý hotel v Německu a kromě služebnictva mu dělá společnost i dvacet konkubín z jeho harému.
30.03.2020 13:25 |

podobné články

Komnata rozkoše i luxusní jídelna: Thajský král se svými konkubínami okupují 4. patro německého hotelu

 
Minulý rok korunovaný král Thajska Mahá Vatčirálongkón (67) se opět vrátil do své luxusní karantény, kterou tráví v německém grand hotelu Sonnenbichl. Jeho svita včetně konkubín, kterým král uděluje vojenské hodnosti a tituly, má pro sebe celé patro. Zda se odebere natrvalo zpět do Thajska, až Bavorsko uvolní karanténu, dnes nikdo neví.
09.05.2020 14:25 |

podobné články

Thajský král pustil konkubínu z vězení: Milenku hned odvezl do „hnízdečka rozkoše“

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (68) po téměř roce „vysvobodil“ svou milenku Sinínat Vongvadžirapakdiovou (35) z vězení. Ta v červenci 2019 získala od krále titul oficiální konkubíny panovníka a povýšila ze své původní role v králově osobní stráži. Po pár měsících ale za „neloajální chování“ ztratila všechny vojenské hodnosti i titul konkubíny. Vypadá to ale, že jí král konečně odpustil a nechal si ji „poslat“ do německého luxusního hotelu, kde tráví většinu pandemie koronaviru, obklopen luxusem a zbytkem svého harému, uvedl deník Daily Mail.
02.09.2020 05:40 |

podobné články

Thajský král vládne své zemi z Bavorska. Nelíbí se to jeho lidu ani Německu

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (68), který vládne pod jménem Ráma X., se už několik měsíců zdržuje v Německu. V Bavorsku chodí do školy jeho syn. Německý ministr zahraničí Heiko Maas uvedl, že si německá vláda nepřeje, aby thajský král vládl své zemi z Německa.
03.02.2014 10:10 |

podobné články

Thajský král Pchúmipchon (†88) zemřel: Lidé pláčou v ulicích! Vládnul 70 let

 
Ve věku 88 let dnes zemřel thajský král Pchúmipchon Adundét. Panovník vládl 70 let a byl nejdéle vládnoucím panovníkem na světě. Úmrtí monarchy, který dlouhodobě čelil vážným zdravotním potížím, potvrdil thajský královský palác.
13.10.2016 12:45 |

podobné články

Thajský král zbavil svou konkubínu titulu a hodnosti. Byla neloajální

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (67) zbavil titulu i vojenské hodnosti svou oficiální konkubínu, pilotku a bývalou členku své ochranky Sinínat Vongvadžirapakdiovou (34). Thajský palác to oznámil v prohlášení, které citovala agentura Reuters.
24.10.2019 10:33 |

podobné články

Thajský král jezdí se svým dvacetičlenným harémem po Bavorsku

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (67) tráví už dva měsíce karantény v Grand hotelu Sonnenbichl v bavorském Garmisch-Partenkirchenu. V dubnu si odskočil oslavit do Bangkoku státní svátek a pak se vrátil do Německa. V hotelu je s dvacetičlenným harémem, který ho doprovází na projížďkách po Alpách.
13.01.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (478 článků)

Thajský král s konkubínou a bodyguardkami opustil „palác rozkoše“. A vyjel si na kole

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (67), který po nástupu na trůn přijal jméno Ráma X., strávil značnou část koronavirové krize v luxusním Grand Hotelu Sonnenbichl v sousedním Německu. Podle místního zdroje si celé jedno patro přeměnil v „palác rozkoše“, společnost mu dělá konkubína a tým jeho dámské ochranky, kterou tvoří 20 agentek. S tím, jak pandemie ustupuje a Německo se vrací k normálnímu životu, i král opustil bezpečí hotelu a se svým doprovodem vyrazil na kolo, informoval deník Daily Mail.
28.05.2020 21:45 |

podobné články

Nejméně 27 mrtvých. Teroristé s granáty zaútočili na hotel plný cizinců

 
Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek přepadli hotel Radisson Blu v hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Rozjela se rozsáhlá záchranná akce, do které se zapojila maliská armáda za pomoci zahraničních jednotek. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek napadli hotel Radisson Blu v Bamaku, hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Vedle toho se rozjela rozsáhlá záchranná akce, armáda zabila podle posledních informací 5 teroristů. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Podle tamního ministra bezpečnosti už zásah skončil.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356638/nejmene-27-mrtvych-teroriste-zautocili-na-hotel-v-mali-se-spoustou-cizincu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek napadli hotel Radisson Blu v Bamaku, hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Vedle toho se rozjela rozsáhlá záchranná akce, armáda zabila podle posledních informací 5 teroristů. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Podle tamního ministra bezpečnosti už zásah skončil.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356638/nejmene-27-mrtvych-teroriste-zautocili-na-hotel-v-mali-se-spoustou-cizincu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
20.11.2015 10:40 |

podobné články

Za urážku na Facebooku 30 let natvrdo. Thajský král je nedotknutelný

 
Jeden z nejpřísnějších trestů za urážku krále dnes vynesl thajský král. Za to, že se do krále nevhodně navážel na Facebooku, dostal muž 30 let vězení. Kdyby neuznal pochybení, mohl dostat dvojnásobný trest. Taktéž vysoký trest 28 let dostala za podobný "přečin" i mladá matka dvou dívek, sedět půjde na 28 let. 
07.08.2015 19:41 |

podobné články

Zemřel thajský král (†88): Zemi čeká 30 dní smutku!

 
Ve věku 88 let včera zemřel thajský král Pchúmipchon Adundét. Byl nejdéle vládnoucím panovníkem na světě, v čele země byl 70 let a těšil se velké autoritě.
14.10.2016 12:10 |

podobné články

Thajský král odebral konkubíně titul i hodnost

 
Ještě v srpnu se vyhřívala na výsluní slávy, teď byla odvržena. Thajský král Mahá Vatčirálongkón v pondělí zbavil titulu i vojenské hodnosti Sinínat Vongvadžirapakdiovou, svou oficiální konkubínu, čtyřiatřicetiletou pilotku a bývalou členku své ochranky.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Thajský král si zvolil izolaci v luxusním alpském hotelu i se svým harémem

 
Každý izolaci trávíme jinak, sedmašedesátiletý thajský král Mahá Vatčirálongkón zvaný Ráma X. si zvolil vpravdě luxusní variantu. Bude i se svým dvacetičlenným harémem a početnou ekipou sloužících pobývat v alpském Grand Hotelu Sonnenbichl, který od úřadů dostal povolení k ubytování celé skupiny.
29.03.2020 21:50 |

podobné články

Hotel Roku: Nejlepším luxusním hotelem je Mamaison Suite v Praze

 
Nejlepším luxusním hotelem oceněným v rámci prvního ročníku soutěže Hotel roku se stal Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace Praha. Mezi turistickými tříhvězdičkovými hotely zabodoval Family Hotel Okoř a v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů zvítězil Hotel Budweiss z Českých Budějovic. Novinářům to oznámil René Hradecký, ředitel agentury Conventia, která je organizátorem soutěže.
15.06.2012 18:45 |

podobné články

Dubaj – památky, ubytování, pláže

 
Jestli je někde právě teď v zimě opravdu krásně, je to Dubaj, místo kde panuje věčné léto. Pokud máte zájem na vlastní kůži ochutnat pravý orientální luxus, je tahle destinace pro vás tou pravou. Když se řekne Dubaj, asi každý si vybaví obrázky výškových budiv, z nichž ta nejslavnější vypadá jako lodní plachta na vysokém stěžni, vzedmutá poryvem větru. Také luxusní hotely se zlatými vodovodními kohoutky, s bazény vysoko nad rušnými ulicemi a s bohatými obchodními centry. Ano, to všechno je Dubaj, slunečná, moderní, pohostinná metropole v Perském zálivu, vítající za rok miliony zvědavých turistů. Pláže Dubaje Dubajské pobřeží lemují nádherné pláže a každá má svůj vlastní charakter. Místní plážová kultura je nepochybně jedním z nejunikátnějších rysů tohoto města. Jednotlivé oblasti mají vlastní specifické kouzlo. Na Sunset Beach najdete skvělé podmínky pro surfování, Palm Jumeirah nabízí luxusní odpočinek, akcí nabitá je pláž Kite Beach, Black Palace Beach je jako stvořená pro rodiny s dětmi. Módní zábavní a nákupní čtvrť The Beach vdechla dubajskému přístavu nový život, moře, písek, nákupy i občerstvení s prvotřídním zázemím, kavárnami a hřišti pro děti, spousta zábavy, např. jízda na velbloudech a pobřežní vodní park, to všechno je Dubaj. Hotely v Dubaji Symbol Dubaje je Hotel Burj Al Arab, nejluxusnější hotel na světě, jehož jedinečný vzhled je pastvou pro oči. Je určen pro lidi, kteří hledají absolutní přepych a nachází se poblíž pláže Jumeirah. Nedaleký přístav Dubai Marina nabízí ubytování i  v hotelu Hotel Byblos Marina nebo Hotel Wyndham Dubai Marina. K úplným špičkám patří Emirates Palace či Armani Hotel, který zabírá spodních 39 pater nejvyšší budovy světa, jíž je více než osmisetmetrový mrakodrap Burdž Chalífa. Tam se ale běžný turista těžko ubytuje. Levnější hotely se nacházejí zejména v oblasti Deira a Bur Dubai. Deira je místo, kde můžete vidět „Starý Dubaj“ a zažít  kouzlo exotického... Čtěte více Příspěvek Dubaj – památky, ubytování, pláže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.12.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Marina Black (3 články)

Smutek končí, nového krále korunují v Thajsku během oslav trvajících tři dny

 
Nový thajský král bude oficiálně korunován během třídenních oslav, které se uskuteční letos od 4. do 6. května. Informoval o tom v úterý královský palác. Dosavadní thajský korunní princ, Mahá Vatčirálongkón (66), se stal formálně novým králem už v prosinci 2016, nedlouho po smrti svého otce Pchúmipchona Adundéta. Korunovace byla ale odložena kvůli rok trvajícímu smutku za zesnulého panovníka, který byl zpopelněn v říjnu 2017.
01.01.2019 11:55 |

podobné články

Nejluxusnější karanténa světa: Thajský král se skrývá v Německu s 20 milenkami!

 
Karanténu v době pandemie koronaviru nemusíte nutně trávit v posteli sledováním filmů nebo repríz Ulice. Pokud máte peníze, honosíte se titulem krále a máte neukojitelnou sexuální touhu, vyřešte to jako thajský vládce – izolací s 20 milenkami v luxusním horském hotelu.
30.03.2020 11:20 |

podobné články

Aha! pomáhá: Z Edy je šéf psího harému!

 
Utrápený kříženec Eda, kterého bývalý pán nechal trpět s obrovským nádorem na varleti a málem ho připravil o tlapku, je z nejhoršího venku, a dokonce šéfuje psímu harému.
20.04.2012 12:15 |

podobné články