Článek

Tfuj. Výsměch Pekarové od starého pravičáka. Nikdo ji nepozval, tak vyhlásila bojkot

 
Publicista Petr Štěpánek, někdejší člen ODS a Alternativy pro Česko a dnes člen Trikolóry, to pořádně spočítal šéfce Poslanecké sněmovny a předsedkyni TOP 09 Markétě Pekarové Adamové. Obul se do ní pro její pokrytectví.
26.12.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (921 článků) , Petr Štěpánek (921 článků)
Podobné články

Jágrův doping: Verunčina kůzlátka pro štěstí!

 
Tak tfuj, tfuj, tfuj, Jardo! Přání nezdolnému hokejistovi, který v noci na dnešek vstoupil už do své 23. sezony NHL, poslal jistojistě bezpočet fandů. To nejlepší však Jaromír Jágr (45) dostal od své »tanečnice« Veroniky přímo v šatně Panterů.
14.10.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3087 článků)

Paroubek odvolal bojkot novin, musí se ale polepšit

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek prolomil bojkot novin, s nimiž v uplynulých deseti dnech odmítal komunikovat. Dal si ale podmínku: musí se polepšit. Původně tvrdil, že s Lidovými novinami, Mf Dnes a Hospodářskými novinami nebude mluvit až do voleb. Částečně ale jeho bojkot médií pokračuje, odmítá hovořit s týdeníky Reflex a Respekt.
17.05.2010 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4408 článků)

Skandální! Do Pekarové šil zostra Havlíček po slovech o předání Česka v co nejhorším stavu

 
Poslanecký klub hnutí ANO bude chtít ve Sněmovně vysvětlení slov předsedkyně dolní komory a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, která nedávno webu Seznam Zprávy řekla, že je záměrem vlády Andreje Babiše (ANO) předat zemi v co nejhorším stavu z hlediska covidu. Na tiskové konferenci to řekl vicepremiér Karel Havlíček (ANO). Po Pekarové Adamové chce výrok doložit, případně se podle něj má omluvit.
23.11.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24611 článků)

Slovenští hokejisté jsou připraveni ukončit reprezentační bojkot

 
Padesátka elitních slovenských hokejistů je ochotna ukončit bojkot reprezentace, který vyhlásila v polovině září letošního roku. Podmínkou pro ukončení sporu s hokejovým svazem však je, aby jeho prezident Igor Němeček podepsal návrh, který mu "rebelové" předložili. 
27.12.2015 19:45 |

podobné články

Výsměch, nenávist a bojkot. Po zbití pasažéra aerolinky tratí miliardy

 
Lavina emocí lidí z celého světa se snesla na United Airlines po incidentu se zbitým a násilím odvlečeným pasažérem. Čítá znechucení, nenávist, vyzývání k bojkotu i výsměch. Aerolinky kvůli kauze rovněž tratí miliardy korun.
14.04.2017 15:55 |

podobné články

Výstavba domů v Kobylisích: Magistrát ji chce regulovat, developera nikdo nepozval

 
Pražský magistrát společně s radnicí Prahy 8 projednával na veřejném setkání situaci kolem záměru realitní společnosti CPI Property Group stavět několik nových budov v lokalitě Kobylis. Úřady nevylučují možnost odkupu pozemků za účelem zamezení nové výstavbě, realitní společnost naopak vyjádřila hluboké rozhořčení nad tím, že ji nikdo na jednání se stovkami účastníků nepozval, aby na místě mohla hájit své stanovisko.
07.02.2018 13:50 |

podobné články

Utrpení Pekarové. Jen co Orbán vyhrál. To jsou věci

 
Popáté bude Maďarsku vládnout předseda Fidészu Viktor Orbán. Ve volbách porazil spojenou opozici a udržel ústavní většinu. „Vyhráli jsme s převahou – s takovou převahou, že byste ji viděli i z měsíce a určitě z Bruselu,“ poznamenal premiér. Z Česka už přicházejí gratulace a také výsměch předsedkyni Sněmovny Pekarové Adamové, která doufala, že Maďaři Orbána vyženou. Od příznivců EU pak zní, že by se měla ukončit V4. Sama Pekarová v pondělí ráno uvedla, že budoucnost ČR je ve spojenectví s těmi, kteří vědí, jaká rizika představuje Rusko.
04.04.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Viktor (56 článků)

Když Pirát přejde od slov k činům, je to naprostá katastrofa. Drtivý rozbor jejich plánů od starého pravičáka

 
„Vzniká vláda, která když se dožije dvou let, bude ráda. Proč? Jdou do vlády v nejhorší situaci od rozpadu východního bloku. Za těch třicet let tu tak strašná ekonomická situace nebyla, jak se teď vynořuje. V koalici je jich pět. Těžko se dělají kompromisy ve třech, v pěti je to úplně strašné. A když ještě čtu programové prohlášení a názory jejich předsedů, to je naivismus na entou. Kladu si otázku, oni to pravdu nevědí a nevidí tu situaci, nebo předstírají, že ji nevidí? Nevím, co je horší,“ konstatoval Vlastimil Tlustý v textu věnovaném převážně Pirátům.
04.12.2021 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (288 článků)

Zeman zase nepozval rektory na Hrad. Je to nedůstojné, říká ČKR

 
Prezident Miloš Zeman znovu nepozval na oslavy 28. října na Hradě rektory Masarykovy a Jihočeské univerzity Mikuláše Beka a Libora Grubhoffera. Hlava státu se tak zachovala stejně jako v posledních dvou letech. Česká konference rektorů (ČKR) dnes v prohlášení uvedla, že s tímto postupem zásadně nesouhlasí a považuje ho v souvislosti se státním svátkem za zcela nedůstojný. K bojkotu této akce ze strany rektorů ale ČKR nevyzývá.
16.10.2015 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Válka a migrace očima starého pravičáka: Zatím pomáhají hlavně lidé, vláda se hezky předvádí na tiskovkách

 
Jak se libertarián a vyznavač maximální svobody jednotlivce a minimálního státu dívá na válku, největší vzepětí moci státních institucí? A jak hodnotí roli české vlády při nastávající humanitární katastrofě? Roman Kříž, někdejší studentský vůdce a později aktivní člen Svobodných, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o Rusku, Vladimíru Putinovi i o právu „samosprávy internetu“ na vypínání nesmyslů.
06.03.2022 09:00 |

podobné články

Štětina o výhře Putina: Standardní podvody, bojkot mladých i „nesmrtelnost cara“

 
Podvody v rámci ruských prezidentských voleb jsou standardem, překvapením byl bojkot mladých lidí, kteří stlačili volební účast k 67 %. Tak vidí výsledky český europoslanec na ruské „černé listině“ Jaromír Štětina (za TOP 09 a STAN). Zatímco Vladimir Putin označil případný další mandát za legrační, podle Štětiny půjde o realitu, přestože Putinovi bude za šest let už 71. Připomněl v tomto ohledu rošádu s premiérem Dmitrijem Medveděvem.
20.03.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4508 článků) , Dmitrij Medveděv (359 článků) , Jaromír Štětina (342 článků)

Švýcarská čokoláda Toblerone si nechala udělat certifikát halál. Po Evropě se rozjíždí bojkot

 
Několik odpůrců islámu vyhlásilo bojkot známé švýcarské značky čokolády Toblerone. Důvodem bylo zjištění, že firma je nově držitelem certifikátu halál, který je rituálním způsobem porážky zvířat, a její čokoláda je tak vyráběna v souladu s muslimskými pravidly.
26.12.2018 18:25 |

podobné články

Karel Gott: Proč nepozval na narozeniny mámu své dcery Lucie?

 
Karel Gott (70) na oslavě svých narozenin letos překvapil! Přestože šlo o významné jubileum, ke krájení dortu a přípitku nepozval všechny tři matky svých čtyř dcer. V hotelu Ambassador chyběla Iveta Kolářová (42), matka Gottovy dcery Lucie (22).
15.07.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6712 článků)

Malé strany zuří, že je Klaus nepozval

 
Lídři malých stran zuří, že je prezident Václav Klaus nepozval k sérii novoročních schůzek na Pražský hrad. Rozzlobilo je, že pozvánku dostali jen šéf ODS Mirek Topolánek a předseda ČSSD Jiří Paroubek.
30.12.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10776 článků) , Jiří Paroubek (4408 článků) , Mirek Topolánek (2414 článků)

Na ceremoniál s Barrosem Zeman nikoho nepozval, nechal si ho pro sebe

 
Prezident Miloš Zeman nepozval k dnešnímu podpisu dokumentu o záchranném fondu pro eurozónu žádné další politiky. Ceremoniál se uskutečnil na Hradě během návštěvy šéfa Evropské komise (EK) José Barrosa, byla vztyčena i vlajka EU.
03.04.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: José Barroso (124 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Rektoři bojkotují slavnost na Hradě, vadí jim, že Zeman dva nepozval

 
Rektoři vysokých škol se vzbouřili proti postupu prezidenta Miloše Zemana. Vadí jim, že nepozval na slavnostní akt na Pražském hradě u příležitosti státního svátku 28. října rektora Masarykovy univerzity v Brně Mikuláše Beka a rektora Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Libora Grubhoffera. Oslav se odmítlo zúčastnit 24 z 26 rektorů veřejných vysokých škol.
25.10.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Zeman: Rektora jsem nepozval, protože mě urazil

 
Prezident Miloš Zeman považuje za urážku hlavy státu, že mu Masarykova univerzita v září neumožnila vystoupit před studenty kvůli obavě z předvolební agitace. Proto nepozval jejího rektora Mikuláše Beka na pondělní oslavu státního svátku. Pozvání nedostal ani rektor Jihočeské univerzity Libor Grubhoffer. Většina ostatních rektorů nesouhlasí se selektivním výběrem, proto účast na ceremonii solidárně odmítli, stejně jako někteří primátoři. 
25.10.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Tisk: situace se opakuje, prezident nepozval dva rektory

 
Prezident Miloš Zeman zatím opět nepozval na předávání státních vyznamenání 28. října dva rektory, s nimiž měl v minulosti spor, píšou dnešní Lidové noviny (LN). Jde podle nich o Mikuláše Beka z brněnské Masarykovy univerzity a Libora Grubhoffera z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
21.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Zeman na předávání vyznamenání opět nepozval dvojici rektorů, s nimiž měl spory

 
Prezident Miloš Zeman zatím opět nepozval na předávání státních vyznamenání 28. října dva rektory, s nimiž měl v minulosti spor, píšou úterní Lidové noviny (LN). Jde podle nich o Mikuláše Beka z brněnské Masarykovy univerzity a Libora Grubhoffera z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
21.10.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)