Článek

Těžký osud Radany ze skupiny Holki: Po operacích a strachu z rakoviny přišel covid!

 
Snažila se chránit, jak je to šlo, ale nákaza si ji přece jen našla. Radana Labajová (40) z hudebního seskupení Holki, která v minulosti prodělala hned několik operací, prodělala nyní covid-19.
25.04.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)
Podobné články

Holki jako matky. Podívejte se na děti slavné dívčí skupiny

 
Z dívčí skupiny se staly sebevědomé matky, které hudbu odsunuly na druhé místo. Prim hrají jejich děti. Kateřina Brzobohatá a Nikola Šobichová mají tříměsíční dcery Anabel a Viktorii, Radana Labajová čtyřletého syna Theodora. iDNES.cz je vyzpovídal před kamerou. Další články k tématu: Holki jsou už kompletně matkami, porodila i Nikola Šobichová Brzobohatá ze skupiny Holki porodila o měsíc dřív dceru Anabel Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství
14.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (27 článků) , Nikola Šobichová (21 článků) , Radana Labajová (40 článků)

Maminku Radany ze skupiny Holki skolila prasečí chřipka. Je v kritickém stavu

 
Rodina Radany Labajové, členky skupiny Holki, zápasí se zákeřnou prasečí chřipkou. Vir A(H1N1) napadl zpěvaččinu maminku. "Její stav je bohužel kritický," řekla iDNES.cz Labajová, které se minulý čtvrtek narodil syn Teodor.
10.12.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Maminka Radany ze skupiny Holki má prasečí chřipku. Je v kritickém stavu!

 
Rodina Radany Labajové (29, na fotce vpravo), známé členky skupiny Holki, zápasí se zákeřnou prasečí chřipkou. Vir A(H1N1) napadl podle serveru iDNES.cz zpěvaččinu maminku. "Její stav je bohužel kritický," řekla Labajová.
10.12.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu

 
Skupina Holki chystá návrat do světa showbyznysu. A bude to návrat poněkud nečekaný, trio dívek ve složení Radana Labajová, Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá se rozhodlo odhodit stud a předvést svá sexy těla. "Kdo se nesvleče, ten už dneska nezaujme, nahota zkrátka prodává," míní všechny shodně. Další články k tématu: Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství Klára nám nechybí, říkají zbylé tři členky skupiny Holki Radana Labajová ze skupiny Holki ukázala syna Teodora
04.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (27 článků) , Nikola Šobichová (21 článků) , Radana Labajová (40 článků)

Holki jsou už kompletně matkami, porodila i Nikola Šobichová

 
Dívčí trio Holki by se po čtvrtku mohlo symbolicky přejmenovat na trio "Matki". Po Radaně Labajové, jež je matkou už tři roky, a Kateřině Brzobohaté, která rodila minulý pátek, se miminka dočkala i Nikola Šobichová. Narodila se jí dcera. Další články k tématu: Brzobohatá ze skupiny Holki porodila o měsíc dřív dceru Anabel Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství
19.10.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3293 článků) , Jan Kraus (1167 článků) , Katka Brzobohatá (27 článků) , Nikola Šobichová (21 článků) , Radana Labajová (40 článků) , Petra Faltýnová (701 článků)

Covidem onemocněla i členka skupiny Holki, která se musí po operacích hlídat: Dělala jsem vše proto, abych to nechytla

 
I když už to dávno nejsou holky, ale maminky od rodin, tak stále působí v obnoveném seskupení Holki. Za poslední rok dívčí kapela kvůli pandemii nevystupovala, ale ani jedna členka se rozhodně nenudila. Všechny tři členky skupiny jsou maminkami od rodin, a tak se maximálně věnovaly svým dětem. Nikola Šobichová je navíc učitelkou, která vyučuje děti online způsobem.
24.04.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Šobichová (21 článků)

Bývalá hvězda skupiny Holki má těžký průběh koronaviru! Onemocněla i její dcera

 
Bývalá hvězda skupiny Holki, zpěvačka Klára Kolomazníková (41) onemocněla Covidem-19. Stejně tak její dcera. Zatímco malá Valinka má lehký průběh nemoci, Klára bojuje s velkými zdravotními problémy.
28.02.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (98 článků)

Zrzka ze skupiny Holki začíná pět týdnů po operaci opět cvičit: Jizvy už skoro nejsou vidět, tak hurá do toho, píše

 
Zpěvačka skupiny Holki Radana Labajová prochází velkou životní zkouškou . Loni v září jí na rakovinu zemřela maminka, v listopadu stejná nemoc zasáhla i její sestru a rusovláska se nedlouho poté dozvěděla, že i u ní je velké riziko vzniku rakoviny. Rozhodla se proto podstoupit hned dva preventivní chirurgické zákroky.
16.05.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Holki se vrací. V odvážných krojích kněžek lásky v klipu z hanbince trápí muže

 
Trio dívek, které se před lety proslavilo pod názvem Holki, se po několikaleté pomlce vrací ve velkém stylu. Dává o sobě vědět docela odvážným videoklipem, který se točil v hampejzu a dívky v něm hrály prostitutky. „Chlapům říkáme vše, co chtějí slyšet, jen když si zaplatí,“ říká Radana Labajová. Podívejte se na světovou premiéru klipu Jsi hříchem ve videu, v kterém se Holki ukazují v odvážných úborech!
15.03.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Prasečí chřipka: Matka Radany je v kritickém stavu!

 
Zpěvačka Radana Labajová z dívčí skupiny Holki (29) má strach o svoji maminku. Ta onemocněla prasečí chřipkou a její stav je kritický!
10.12.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Radana ze skupiny Holki: Po operaci kvůli rakovině další rána! Tátu pohřbívala online

 
Zpěvačku Radanu Labajovou (39), členku hudební skupiny Holki, osud opravdu nešetří. Poté, co ji rakovina připravila o maminku, stejnou diagnózu si vyslechl i její tatínek a sestra, a ona sama se rozhodla pro preventivní odstranění ženských orgánů, zákeřné nemoci její tatínek přece jenom podlehl. Vzhledem ke své hospitalizaci se nemohla zúčastnit ani pohřbu…
22.04.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Samotnou ji ohrožuje vážná nemoc, ale nepřestává myslet na druhé. Členka skupiny Holki motivuje druhé svou odvahou

 
Nejtěžší období v životě právě prožívá Radana Labajová. Členka hudebního tria Holki prochází léčbou rakoviny a o svých zkušenostech otevřeně mluví, aby podpořila podobně postižené lidi.
15.05.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Kvůli riziku rakoviny si členka kapely Holki nechala odstranit prsa. Po plastice už si troufla na odvážný výstřih

 
Členka skupiny Holki loni v listopadu podstoupila dvě náročné operace. Nechala si odstranit vnady, vaječníky a mléčné žlázy. Radana Labajová se totiž loni dozvěděla, že je nositelkou vysoce rizikového genu BRCA2. U zpěvačky byla až osmdesátiprocentní pravděpodobnost, že u ní propukne rakovina, která se stala osudnou její mamince a rakovinou onemocněla také její sestra. Proto se stejně jako například Angelina Jolie rozhodla, že operace podstoupí.
12.08.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2260 článků) , Radana Labajová (40 článků)

Smutný konec bývalé členky skupiny Holki: žebrá o peníze u fanoušků

 
Zpěvačka Klára Kolomazníková (30), bývalá členka dívčí skupiny Holki, touží po videoklipu. Sponzoři ale chybí, a tak se rozhodla, že peníze sežene od svých fanoušků. Vybírá od nich po padesáti korunách.
19.10.2009 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (98 článků)

Radana Labajová ze skupiny Holki ukázala syna Teodora

 
Radana Labajová ze skupiny Holki si po boku partnera Maxmiliána Nejedlého, s nímž žije už pět let, užívá rodinného života. Plodem jejich lásky je již dva měsíce syn Teodor Maxmilián, jehož fotografie z porodnice zveřejnila až nyní.
03.02.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Členky skupiny Holki po 11 letech: Mamina, manažerka a přísná učitelka

 
Skupina Holki byla založen v roce 1999 českým producentem a polovinou hudebního dua Verona Petrem Fiderem. Od té doby uplynulo už hodně vody a dnes už tyto ženy dávno nejsou idolky tehdejších náctiletých dívek. Zbývající tři členky skupiny jsme nedávno potkali na večírku a nestačili jsme se divit!
02.12.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fider (10 článků)

Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství

 
Radana Labajová ze skupiny Holki před rokem a půl porodila syna Teodora Maxmiliána a ani v mateřství neztrácí holčičí vzhled. Mění snad jen účesy, a to vždy, když se jí život obrátí vzhůru nohama. Naposledy se tak stalo právě po porodu.
12.08.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (40 článků)

Tohle s ní udělala nešťastná láska. Bývalá hvězda skupiny Holki má 20 kilogramů nadváhu

 
Pamatujete na velmi výraznou členku dívčí skupiny Holki Kláru Kolomaznikovou (33)? Ta několik let žila s přítelem Václavem Novákem (27), jejich vztah je už ale minulostí. Jak Super.cz již před časem informoval, mladík lhal a dlužil, kam se podíval , a nakonec za to tento podvodník a kriminálník pyká. Po čase ho prokoukla i sama zpěvačka a dala mu kopačky. „Už s ním nechci mít nic společného,“ svěřila se Super.cz Klára, která kvůli obřímu trápení s bývalým přítelem znatelně přibrala.
06.02.2013 06:00 |

podobné články

Kyprá blondýna ze skupiny Holki předvedla obří pupek: Přibrala šílených 20 kilo a nejde to dolů!

 
Bývalá zpěvačka skupiny Holki Klára Kolomazníková přibrala neskutečných 20 kilogramů. Po porodu dcery Valerie nedokázala s kily navíc zatočit a ručička na váze stále stoupala. "Říká se, že holky po porodu hodně hubnou kojením, já kojila jen týden. A přestože kolem Valinky pořád běhám, váha dolů nešla," řekla Super.cz Klára.
05.03.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (98 článků)