Článek

Těžký osud filmového Rockyho: Sylvester Stallone před lety přišel o syna, další je autistou

 
Na konci osmdesátých let vzniklo pokračování úspěšné série o Rockym, ve kterém v hlavní roli opět září Sylvester Stallone. Slavný herec většinou hrával filmového drsňáka, s ním samotným se však život často nemazlil. Neměl jednoduché dětství, bojoval s agresivitou, jeden z jeho synů je autista a další zemřel už ve svých 36 letech. Stallone jeho ztrátu snášel velmi těžko, jak jej ale citoval New York Post, věděl, že i takové věci jsou realitou života.
09.02.2024 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)
Podobné články

Šedesátník Stallone je pořád ve formě, ukázal vypracované tělo

 
Pětašedesátiletý herec Sylvester Stallone všem ukázal, že rozhodně nepatří do starého železa. V novém filmu předvedl vyrýsované tělo, které by mu mohli závidět i mladší kolegové. Další články k tématu: Sylvester Stallone: outsider, kterému to pálilo a nevzdal se Rocky bude zpívat, boxerský muzikál pro Němce vymyslel sám Stallone Stallone okopíroval scénář k Postradatelným, tvrdí spisovatel Herec Sylvester Stallone tvoří vlastní značku oblečení Ve škole mi říkali mentál, říká idol Sylvester Stallone Stallone to přehání s cvičením, na rukou má žíly jako špagáty
29.12.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Stallone vzal na premiéru svou matku, je jí 90 a má gigantické rty

 
Plastiky Jackie Stalloneové pomohly k mladšímu vzhledu. Na 90 let rozhodně nevypadá. Zároveň ale trochu děsí, zvlášť extrémně nafouklými rty. Předvedla je na premiéře druhého dílu Postradatelných v Los Angeles. Další články k tématu: Sylvester Stallone čelí další bolesti, sestra mu umírá na rakovinu Sage Stallone zemřel podle matky kvůli bolesti zubů Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho Šedesátník Stallone je pořád ve formě, ukázal vypracované tělo Sylvester Stallone: outsider, kterému to pálilo a nevzdal se
17.08.2012 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Sylvester Stallone čelí další bolesti, sestra mu umírá na rakovinu

 
Herec Sylvester Stallone ještě neoplakal smrt syna Sageho a už se na něj řítí další rodinná tragédie. Jeho osmačtyřicetiletá sestra Toni Ann Filitiová trpí vážnou formou rakoviny plic a jater, lékaři jí dávají téměř nulovou šanci na uzdravení. Další články k tématu: Sage Stallone zemřel podle matky kvůli bolesti zubů Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho
12.08.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Sylvester Stallone měl šťastnou ruku: Jeho žena se i po 25 letech a třech dětech pyšní tělem modelky

 
Svou půvabnou manželku poznal Sylvester Stallone v jedné restauraci v Beverly Hills už jako zkušený, životem protřelý a slavný muž. Však už měl za sebou své největší úspěchy v rolích Ramba a Rockyho. Možná už tehdy Stallone v mladičké Jennifer Flavin viděl potenciál a skvělé geny. Zatímco jí bylo sladkých dvacet, jemu už se přehoupla čtyřicítka, ale na krásnou brunetku živící se tou dobou modelingem zapůsobil. Osud tomu tak chtěl, že spolu tato dvojice spokojeně žije dodnes.
05.08.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Jennifer Flavin (10 článků)

Proboha, co se mu stalo? Plastikami posedlý Sylvester Stallone se čím dál víc podobá své matce

 
Uznáváme, že Sylvester Stallone (67) je už dávno v dědečkovském věku, tudíž nemůže vypadat jako za dob největší slávy Rockyho či Ramba, ale stárnout s elegancí a přirozeností, udělal by akční hrdina určitě lépe. Stallone jde čím dál víc do podoby své dvaadevadesátileté matky Jackie, která si ze svého plastikami upraveného zevnějšku už sama tropí žerty.
30.12.2013 05:58 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Sbohem, Rocky! Sylvester Stallone (72) se rozloučil se slavnou rolí

 
V kinech právě boduje sportovní drama Creed II, v němž se po boku hlavního představitele Michaela B. Jordana (31, Black Panther) alias Adonise Creed objevil i Sylvester Stallone (72) v roli slavného Rockyho Balboy. Jak však sám Stallone prohlásil na svém Instagramu, bylo to naposledy, co jsme se s někdejším slavným boxerem a později trenérem na stříbrném plátně setkali.
29.11.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Rocky Balboa (29 článků) , Michael Jordan (62 článků) , Jordan Black (2 články) , Michael Jordan (19 článků) , Rocky Balboa (17 článků)

Sylvester Stallone v slzách: Rockymu zemřela milovaná maminka Jackie, slavným věštila budoucnost

 
Oblíbený herec Sylvester Stallone si prochází velmi těžkým obdobím. Představiteli Ramba a Rockyho zemřela maminka, slavná astroložka celebrit Jackie Stallone. Dožila se úctyhodných 98 let. O jejím skonu informoval portál TMZ s odkazem na blízkého přítele rodiny. Okolnosti smrti Jackie jsou neznámé.
22.09.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Sylvester Stallone a exkluzivní pohled na natáčení akčních scén: V čem tkví kouzlo jeho triků?

 
Živá legenda "Rambo" neboli věčný rváč "Sylvester Stallone":http://www.extra.cz/tema/sylvester-stallone na vás opět zaútočí v kinech se svými svaly, šarmem a neutichajícím bojem o spravedlnost. Nyní máte možnost vidět herce již ve třetím pokračování úspěšné akční komedie Expendables 3: Postradatelní.
14.08.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Sylvester Stallone nejspíš zaháněl žal po ztrátě syna v posilovně, je z něj neuvěřitelný svalovec

 
Možná nejtěžší období v životě má za sebou Sylvester Stallone (66). Před necelým měsícem přišel o svého prvorozeného syna Sage, který byl ve svých šestatřiceti letech nalezen mrtvý ve vlastním domě v Los Angeles. Herec se po pár dnech nechal slyšet, že neexistuje větší bolest, než když rodič přijde o své dítě. Bolest a žal se tak nejspíš Stallone snažil zmírnit fyzickým vypětím všech sil, a tak spoustu času trávil v posilovně. Nevypovídá o tom jen jeho svalnatá muskulatura, ale i výrazně vystouplé žíly, které jsou většinou důsledkem právě namáhavého cvičení.
08.08.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Sylvester Stallone má 74: Legendárního Rockyho a Ramba zdrtila smrt syna

 
Sylvester Stallone, nejvíce známý jako Rocky či Rambo, slaví 74. narozeniny. Jedna z hollywoodských legend a idol 70. a 80. let má sice slávu a spoustu peněz, v životě ho ale potkala i hromada smůly. Největší ránou pro něj je smrt syna Sage, který zemřel ve věku 36 let. Štěstí mu zkomplikovalo i obvinění ze znásilnění, a to i přesto, že vyšetřování nepotvrdilo, že by takový čin skutečně spáchal.
06.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti

 
Šestašedesátiletý Sylvester Stallone poprvé promluvil o smrti svého nejstaršího syna. Sage, kterého v pátek našli mrtvého v jeho bytě, byl podle herce středem jeho vesmíru. Stallone také požádal, aby přestaly spekulace ohledně příčiny jeho smrti. Další články k tématu: Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho Sage Stallone zemřel podle matky kvůli bolesti zubů
04.09.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Tvrďák Rambo s těžkým osudem: O jednoho syna Sylvester Stallone přišel, další je autista

 
Slavný americký herec Sylvester Stallone má na kontě řadu úspěšných rolí. Zazářil i coby Rambo. Svět ho zná jako tvrďáka a drsňáka, on ale neměl nejjednodušší život. Na svět přišel komplikovaně, pak přišel o jednoho syna, další byl autista. Jen tak ho ale něco nezastaví a on je stále aktivní. Jak jednou řekl pro web Variety, cítí se jako poslední dinosaurus. Co tím měl na mysli?
07.10.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Stalloneho sestra podlehla rakovině, zemřít chtěla doma

 
Nevlastní a jediná sestra Sylvestera Stalloneho Toni-Ann Filitiová prohrála svůj boj s rakovinou plic a jater. V neděli večer zemřela v domě své matky, kam se nechala převézt z nemocnice. Další články k tématu: Sylvester Stallone čelí další bolesti, sestra mu umírá na rakovinu Stallone vzal na premiéru svou matku, je jí 90 a má gigantické rty Sage Stallone zemřel podle matky kvůli bolesti zubů Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho Stalloneho syn zemřel na infarkt, test na drogy byl negativní
28.08.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Jak bude Sylvester Stallone vypadat ve své nové roli: Z outsidera superhrdinou

 
Sylvester Stallone není typ herce, který by zahálel. Jeho poslední Rambo v kinech běží teprve čtvrtý měsíc a představitel Rockyho je už opět před kamerami a natáčí další film. Ve filmu Samaritan si zahraje konečně pořádného superhrdinu.
08.02.2020 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Za nejasných okolností zemřel nejstarší syn Sylvestera Stalloneho

 
Herec a filmař Sage Stallone, syn amerického akčního herce Sylvestera Stalloneho, byl v pátek nalezen mrtev v Hollywoodu. Podle agentury Reuters to sdělily úřady. Další články k tématu: Stallone okopíroval scénář k Postradatelným, tvrdí spisovatel Schwarzenegger a Stallone se sejdou v Hrobce, točí totiž thriller Stallone povolal do zbraně akční kolegy. Stali se Postradatelnými Stalloneho syn několik hodin před smrtí zveřejnil fotky na Facebooku Stallone o smrti syna: Když rodič přijde o dítě, není větší bolesti
14.07.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)

Pro peníze cokoliv: Sylvester Stallone boxuje jako Rocky za chleba (VIDEO)

 
Hollywoodský svalovec Sylvester Stallone je další hvězdou, kterou zlákala vidina snadného výdělku v reklamě. Osmašedesátiletý herec se stal tváří britského pekařského gigantu Warburtons. A v reklamě si dělá legraci ze sebe samotného, Rockyho či z ostrovní jízdy po druhé straně silnice.
15.04.2015 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Sylvester Stallone tvoří vlastní značku oblečení

 
Svalovec Sylvester Stallone už bude mít letos pětašedesát let a uvědomuje si, že celý život ho svaly před kamerou živit nebudou. Proto se představitel Rockyho rozhodl rozšířit spektrum svých příjmů a chce tržit na oblečení. Aktivně teď vyvíjí vlastní značku oděvů, kterou by upoutal lidi nakloněné jeho stylu oblékání.
25.03.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

To jsou svaly: Sylvester Stallone má v 65 letech stejně skvělé tělo jako při natáčení Rockyho

 
Americký herec Sylvester Stallone musí být neskutečný dříč! Přestože letos oslavil pětašedesátiny, na jeho postavě se přibývající věk rozhodně nijak nepodepsal a „Sly“ dokazuje, že i dnes může hrát neohrožené akční hrdiny. Hvězda filmových trháků jako Rambo nebo Rocky se svlékl do půl těla v jeho novém filmu Bullet To The Head a mnoho pánů o polovinu mladších by před jeho bicepsy a svalnatým břichem muselo smeknout.
29.12.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků)

Sylvester Stallone: Parádní kérka, Rambo!

 
Na sluncem zalité Riviéře léčí Sylvester Stallone (66) svůj žal z nedávné ztráty syna Sagea (†36), který byl nalezen mrtev ve svém bytě v Los Angeles. Společnost mu tam dělají jeho tři do krásy rostoucí dcery – Sophia Rose (15), Sistine Rose (14) a Scarlet Rose (10) a manželka Jennifer (43), se kterou Stallone žije šťastně už 15 let.
09.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (345 článků) , Sage Stallone (38 článků)