Článek

Textem se musím doma prozpívat a někdy i probrečet, říká Hanka Křížková

 
Zpívala už od dětství. „Byla jsem takové to otravné dítě, které číhalo na návštěvy a už v předsíni se klanělo natěšené, že se zase bude moci předvést,“ usmívá se Hanka Křížková.
17.10.2020 00:05 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Možná ze mě bude asistentka kouzelníka, říká Miss Křížková

 
Stylově na premiéru filmu Mocný vládce Oz dorazila Miss ČR 2003 Lucie Křížková. Přičaroval ji totiž kouzelník. "Jako asistentka kouzelníka jsem se nikdy neživila, možná by se dalo o tom uvažovat," prohlásila bývalá královna krásy. Další články k tématu: Miss Křížková: Syn vypadá jako Rákosníček, vodu ale zatím moc nemusí Miss Křížková: Do politiky už nejdu, chci být máma na plný úvazek Miss Křížková se decentně odhalila i se svými osudovými muži Miss Křížková se fotila s půl milionem na krku, nechat si ho nemůže
07.03.2013 14:40 |

podobné články

Miss Křížková se decentně odhalila i se svými osudovými muži

 
Někdejší Miss ČR Lucie Křížková pokračuje ve výrobě unikátních památek na první měsíce mateřství. Před objektivem se odhalila se svými osudovými muži, manželem a synem. Další články k tématu: Miss Křížková se fotila s půl milionem na krku, nechat si ho nemůže Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem
27.08.2012 09:30 |

podobné články

Křížková přišla o práci v ČT a její bývalý šéf Fuksa je za mřížemi

 
Hned dvojí zásah osudu řeší v těchto dnech někdejší miss Lucie Křížková. Pro jednoho ze zadržených politiků pracovala. Do televize zase nenastoupila kvůli potratu kolegyně Ester Janečkové. Další články k tématu: VIDEO: Možná ze mě bude asistentka kouzelníka, říká Miss Křížková Miss Křížková: Syn vypadá jako Rákosníček, vodu ale zatím moc nemusí Miss Křížková: Do politiky už nejdu, chci být máma na plný úvazek
19.06.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (222 článků)

Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela

 
Lucie Křížková, Miss ČR z roku 2003, pořídila manželovi Davidu Křížkovi netradiční dárek k narozeninám. Své dvě největší lásky, tedy ženu a téměř měsíčního syna Davida, dostal v podobě velkoformátových fotografií. "Tyhle fotky byly pořízeny pro manžela jako překvapení k narozeninám. Měl z nich velkou radost," uvedla v rozhovoru pro iDNES.cz Lucie Křížková. Další články k tématu: Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem
18.06.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (78 článků)

Miss Křížková se fotila s půl milionem na krku, nechat si ho nemůže

 
Miss ČR z roku 2003 Lucie Křížková se coby patronka občanského sdružení Dobrý skutek pustila do další pomoci. V rámci festivalu v Karlových Varech se pokusí za co největší částku vydražit půlmilionový šperk, s nímž se nyní nechala nafotit. Další články k tématu: Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem
27.06.2012 14:55 |

podobné články

O deset kilo lehčí Křížková slavila první narozeniny své endoprotézy

 
Zpěvačka Hanka Křížková  (54) slaví dost nevšední výročí - roční narozeniny svého umělého kyčelního kloubu. „Přesně před rokem jsem ležela na jednotce intenzivní péče po operaci. Dnes přijímám od svých kamarádů gratulace k prvním narozeninám své endoprotézy,“ svěřila se nám Hanka Křížková v zákulisí adventního koncertu, který pořádala její kolegyně Magda Malá v Betlémské kapli.
15.12.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (93 článků)

Hanka Křížková (60): Bez kšeftu bude měsíce!

 
Šest křížků na krku nemá Hanka Křížková dlouho a už jí čeká další operace! S věkem přibývá mnoho zdravotních problémů a člověk je u doktorů pomalu jako doma. Hanka na tom tedy až tak špatně není, ale pod kudlu musí. Nejvíc ji ale trápí to, že bude několik měsíců neschopna hrát a jezdit po kulturácích se svou talk show.
02.12.2017 12:20 |

podobné články

Hanka Křížková se vrací do života: Po těžké operaci zahodila berle a plánuje prvomájové líbací orgie

 
Zpěvačka Hanka Křížková  (55) neměla minulý rok zrovna veselý. Na konci roku absolvovala druhou operaci kolene. Teď už se však dává dohromady a spřádá další pracovní plány. K těm nejbližším patří tradiční prvomájový koncert v Divadle Hybernia. „Pochopitelně nejsem ještě stoprocentně fit, protože to opravdu byla náročná operace, ale pravidelně chodím na fyzioterapie, abych mohla nejen koncertovat, ale vrátit se i do svých rolí v muzikálech," sdělila Super.cz Hanka.
19.04.2013 11:15 |

podobné články

Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu

 
Miss ČR z roku 2003 Lucie Křížková se v sobotu ráno stala maminkou. V časných ranních hodinách přivedla na svět syna. Jméno dostal po otci Davidu Křížkovi. Další články k tématu: Lucie Křížková pózovala nahá v devátém měsíci těhotenství i s manželem Z miss Váchové je paní Křížková, svatební kytici chytila Kocurová
12.05.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: David Křížek (78 článků) , Lucie Křížková Váchová (161 článků)

Křížková po operaci kyčle: Musela na jeviště o holi

 
Zpěvačka Hanka Křížková (53) po náročné operaci kyčle neplánovala brzký návrat na jeviště, ale musela jít zpívat. Na slavností 150. reprízu muzikálu Baron Prášil totiž neměla produkce jinou alternaci. Kateřina Brožová (43) ulehla s náběhem na zápal plic. Křížková se přibelhala o berlích.
21.03.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (525 článků)

Hanka Křížková (56): V nemocnici strávila více než čtyři měsíce! Jak je jí teď?

 
S trochou nadsázky by se dalo říct, že zpěvačka Hanka Křížková je v posledních letech víc v nemocnici než doma. Podrobila se operaci bolavé kyčle, kterou jí vyměnili za novou, i náročné operaci kolene. Teď se po dlouhé době znovu objevila na veřejnosti, a to snad shodou okolností na zahájení soutěže o Nej sestřičku.
13.03.2014 05:10 |

podobné články

Hanka Křížková (52): Rakovina mě připravila o děti!

 
5:00 – Buclatá zpěvačka a herečka Hanka Křížková (52), hvězda řady pražských muzikálů i televizního seriálu Ošklivka Katka, se kdysi musela navždy rozloučit se šancí, že by mohla mít děti! Na vině byl zhoubný rakovinový nádor děložního čípku!
28.07.2009 02:30 |

podobné články

Hanka Křížková: Co se jí proboha stalo? Neprojde už ani dveřmi!

 
Zpěvačka Hanka Křížková (53) je jednou z hvězdných stálic Divadla Hybernia, o které ovšem v poslední době nebylo moc slyšet. Jakoby se propadla do země a schovávala před svým okolím. Teď už ale vyšlo najevo proč!
17.02.2010 18:05 |

podobné články

Zpěvačka Hanka Křížková: Po operaci se učí chodit!

 
Muzikálová zpěvačka a herečka Hanka Křížková (53) nechodí! Absolvovala operaci kyčelního kloubu a po týdnech na posteli, téměř bez hnutí, se musí učit znovu chodit.
08.03.2011 07:05 |

podobné články

Hanka Křížková: Po operaci se učí chodit!

 
Muzikálová zpěvačka a herečka Hanka Křížková (53) nechodí! Absolvovala operaci kyčelního kloubu a po týdnech na posteli, téměř bez hnutí, se musí učit znovu chodit.
08.03.2011 08:40 |

podobné články

Hanka Křížková: Chlapa si najdu ještě letos!

 
Zpěvačka Hanka Křížková (53) úspěšně rehabilituje po operaci kyčelního kloubu, kterou absolvovala před několika měsíci, a kromě práce začíná v poslední době řešit také svůj osobní život. Letos by jí totiž měla vyjít dávná věštba, podle které potká osudového muže.
10.08.2011 05:45 |

podobné články

Hanka Křížková: Chlapa si najdu ještě letos!

 
Zpěvačka Hanka Křížková (53) úspěšně rehabilituje po operaci kyčelního kloubu, kterou absolvovala před několika měsíci, a kromě práce začíná v poslední době řešit také svůj osobní život. Letos by jí totiž měla vyjít dávná věštba, podle které potká osudového muže.
22.08.2011 06:50 |

podobné články

Hanka Křížková: Rakovina jí vzala děti. Hlavně žádný stres, radí

 
Rodačka z jihočeských Strakonic, herečka a hlavně zpěvačka Hanka Křížková (55) je jednou ze slavných osobností, která poznala na vlastní kůži, jaké to je onemocnět zhoubnou nemocí.
26.10.2011 05:05 |

podobné články

Hanka Křížková: Vlastní potomky nemá, a tak... Bere k moři děti s rakovinou!

 
Zpěvačka a herečka Hanka Křížková (54) dobře ví, jaké to je trávit čas na onkologickém oddělení. Vždyť si sama ve svém životě prošla obdobím, kdy jí lékaři diagnostikovali rakovinu děložního čípku. Kvůli tomu taky přišla o možnost mít vlastní děti.
20.07.2012 05:10 |

podobné články