Článek

Těšil se, že nastoupí na Mirku Němcovou. Nebylo nic. Tak to vyklopil na sítích

 
Europoslanec Ivan David (SPD) se na facebooku vyjádřil k osobě nového prezidenta. Původně měl mluvit na CNN Prima NEWS, rozhovor byl zrušen. Těšil se v něm na setkání s Miroslavou Němcovou, mohl to být zážitek, napsal. Pětikoaliční kandidát by ve volbách neměl šanci, vybrali proto vojáka. Vládní stanoviska budou prosazována „hodným policajtem“ Petrem Pavlem.
10.03.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1739 článků) , Petr Pavel (2027 článků) , Ivan Ivan (2686 článků) , David David (1571 článků) , David David (1175 článků) , Ivan Ivan (264 článků)
Podobné články

Mirku, tady máš padesát tisíc a bez peněz do kampaně nelez, vzkázal Langer Topolánkovi

 
Mirku Topolánkovi přispěl na účet prezidentské kampaně částkou padesát tisíc korun bývalý ministr vnitra Ivan Langer. „Mirku, bez peněz do kampaně nelez,“ připsal k penězům jako osobní vzkaz.
15.11.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2440 článků) , Ivan Langer (693 článků)

Zřízenec vyklopil babičku (†76) z vozíku: Zlomila si nohy a po operaci zemřela!

 
Rutinní prohlídka Ireny Hlouškové (†76) v jihlavské nemocnici se změnila v tragédii. Když ji nemocniční zřízenec převážel na kolečkovém vozíku k doktorovi, nevybral zatáčku a stařenku vyklopil na zem. Následný rentgen pak ukázal, že si zlomila obě nohy. Po operaci zemřela na vážné zdravotní komplikace.
02.05.2013 10:30 |

podobné články

Zřízenec vyklopil pacientku (†76) z vozíku: Zemřela...

 
Pacientku Irenu H. (76) čekal jen běžný ambulantní zákrok a poté vyšetření na očním oddělení. Tam ji na invalidním vozíku převážel nemocniční zřízenec. A ženu cestou vyklopil...
02.05.2013 12:05 |

podobné články

Zřízenec v nemocnici nevybral zatáčku a vyklopil pacientku, tu to zabilo!

 
Irenu Hlouškovou zřízenec jihlavské nemocnice vezl na křesle k doktorovi, v zatáčce ji vyklopil a ona si zlomila obě nohy. Musela na operaci a zemřela na komplikace. Nemocnice se nejen neomluvila, ale ještě chce po její rodině peníze za pobyt!
02.05.2013 12:05 |

podobné články

Sanitář vyklopil babičku z vozíku, ta chudák zemřela

 
Sanitář (30) převážel pacientku (76) z jednoho vyšetření na druhé, jenže bohužel při převozu seniorku vyklopil z nemocničního vozíku. Žena při pádu utrpěla vážná poranění. Měla zlomené obě stehenní kosti a po dvou měsících v nemocnici zemřela.
09.10.2013 19:05 |

podobné články

Policie: Opilý muž vyklopil vnuka z kočárku, vážně ho zranil

 
Šestapadesátiletý muž dnes před polednem na procházce v Praze 6 vyklopil z kočárku svého čtyřměsíčního vnuka. Zároveň na miminko sám upadl a způsobil mu vážná zranění. Následná dechová zkouška odhalila, že měl dědeček v krvi téměř čtyři promile alkoholu, sdělil ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
15.03.2015 14:30 |

podobné články

Opilý dědeček vyklopil vnuka z kočárku a vážně ho zranil! Nadýchal téměř 4 promile

 
Šestapadesátiletý muž dnes před polednem na procházce v Praze 6 vyklopil z kočárku svého čtyřměsíčního vnuka. Zároveň na miminko sám upadl a způsobil mu vážná zranění. Následná dechová zkouška odhalila, že měl dědeček v krvi téměř čtyři promile alkoholu.
15.03.2015 15:40 |

podobné články

ODS: Mirka premiérkou! Je jako ze Simpsonů. Koho chtějí v průzkumu voliči?

 
ODS prosazuje na premiérku Miroslavu Němcovou. Dnes se k ní přidali s podobnou kampaní i mladí konzervativci. A s heslem "Volím Mirku" propagují Němcovou na nových billboardech coby postavičku ze Simpsonů. Blesk proto zjišťoval pomocí agentury SANEP názor voličů: Kdo má být premiér? Nikdo! V krajním případě možná snad ta Němcová...
10.10.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1739 článků)

ODS si vybrala: Za premiérku by chtěla Miroslavu Němcovou

 
Grémium ODS rozhodlo, kdo se bude ucházet o uvolněný post předsedy vlády. Na premiérku nominovalo Miroslavu Němcovou! Reakce jsou různé. I když ji má Miroslav Kalousek (TOP 09) rád, označuje to za nedospělé, problémové jednání ODS. Kancléř Mynář pak upozorňuje, že je čistě na prezidentovi, zda Zeman Němcovou bude akceptovat.
19.06.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1739 článků) , Miroslav Kalousek (7728 článků)

ODS zatím nerozhodla o lídrovi, senátoři podporují Němcovou

 
Občanští demokraté vyberou hlavního volebního lídra zřejmě příští týden. Zasednout by kvůli tomu mělo širší vedení strany. Senátoři ODS podporují Miroslavu Němcovou, uvedli dnes v zaslaném prohlášení. Poslanecký klub dosud podobné usnesení nepřijal. Už dříve Němcovou podpořili úřadující předseda Martin Kuba, místopředseda Jiří Pospíšil i její domovská organizace na Vysočině.
21.08.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Miroslava Němcová (1739 článků) , Martin Kuba (545 článků) , Jiří Kuba (85 článků)

Odborář žasne nad Němcovou: Vůbec nic nedokázala a chce řídit vládu

 
Dáma, která nic nedokázala. Tak hodnotí kandidátku ODS na místo premiérky Miroslavu Němcovou předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil. „Označení Čistá se k ní hodí, ale tím to končí,“ uvedl v rozhovoru pro server Týden.cz.
23.06.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1739 článků)

Jarda ze Svateb o rozchodu s Romanou: Neskutečně mě s*ala, těšil jsem se, až bude konec

 
První pár druhé řady show Svatba na první pohled Romana Boukalová (27) a Jaroslav Peňáz (36) jsou již minulostí. Nad jejich rozchodem visely otazníky, a tak se o něm Jarda rozhodl povyprávět na sociálních sítích. Osobnost Romany nezvládal od samotného začátku, později byl tak vyřízený, že s ní nemohl být ve stejné místnosti. "Neskutečně mě srala a přiznám se, že jsem se těšil, až bude konec," vypráví Jarda. Po jeho výroku se na Romanu svalila lavina nenávisti. Lidé také namířili na její zkušenost s domácím násilím, které si měla zasloužit a kvůli kterému si chtěla sáhnout na život. 
19.12.2021 05:10 |

podobné články

VyVolení mají dalšího soutěžícího, Thomas vyzval tvrdou lesbičku Mirku!

 
Tak to vypadá, že soutěž VyVolení letos už neskončí. Místo, toho, aby se počet obvyvatel ve Vile postupně snižoval, stále přibývají další lidé. Dnes večer mezi ostatní nastoupil Honza, jehož si vybrali sami soutěžící. Thomas vzal do Duelu nenáviděnou Mirku.
26.09.2013 22:15 |

podobné články

Že lidé chtějí jen to, aby jim stát dal žvanec? Na facku, pane redaktore! naštval se Štěpán Kotrba a srovnal minulý a dnešní režim. Nic pro paní Němcovou

 
ROZHOVOR Mnozí lidé nejen mimo Prahu nepovažují současný režim za svůj. ParlamentnímListům.cz to řekl politický a mediální analytik Štěpán Kotrba při rozebírání stále existující nostalgie části českého obyvatelstva po bývalém režimu. Na zmíněné nostalgii Kotrba nevidí nic špatného. V interview, které je ve značném kontrastu s včerejším rozhovorem s Miroslavou Němcovou, analyzuje konkrétní situace a ukazatele včetně výše platů, korupce a mnoho dalšího.
04.10.2017 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1739 článků)

Mirku probudili z umělého spánku! Ještě netuší, že Dan umřel...

 
Lékařům se včera podařilo probudit Mirku (22), která byla vážně zraněna, když se na silnici minulou sobotu »potkala« s luxusními nissany podnikatelů Tomáše Vavřince a Igora Bobrova. Dívka nehodu přežila s rozdrcenou pánví a potrhanými plícemi v kritickém stavu. Její přítel Dan Ryčl (†25) zemřel.
28.05.2011 12:15 |

podobné články

„Mirku, vem si vod Lojzy, ten nekrade.“ Kalousek si v klipu dělá legraci z párků Babišovy firmy

 
„Kostelecký?“ říká znechuceně místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek a odstrčí talíř s dvěma nožičkami uzeniny od firmy Andreje Babiše. Zklamaný výraz mu z tváře zmizí až poté, co mu hostinský k pivu ze sedmého schodu přinese rovnou z udírny ještě kouřící jiný párek a řekne: „Mirku, vem si vod Lojzy, ten nekrade.“
24.06.2015 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25786 článků) , Miroslav Kalousek (7728 článků)

Vzpomínáte na boubelku Mirku z Ordinace? Dnes je jí 30 let a je z ní krásná štíhlá blondýnka

 
V Ordinaci v růžové zahradě si herečka Kristýna Kociánová (30) zahrála Mirku, trhlou zdravotní sestřičku se zálibou v podkolenkách. Již několik let se v seriálu sice neobjevuje, fanoušci si ji ale stále pamatují, a dokonce prý oslovují s dotazem, zda se vrátí. „Myslím, že spíš dostanou šanci nové tváře,“ míní Kociánová.
18.07.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kociánová (46 článků)

Mirku (13) znásilnili její dva spolužáci! Do úst jí strčili hadr, popsal její otec

 
Otřesný zážitek, který ji poznamená na celý život. Ve slovenském městečku v okresu Nitra znásilnili dva nezletilí chlapci teprve třináctiletou Mirku. Jednoho z pachatelů policie zadržela, druhého se zatím dopadnout nepodařilo.
16.01.2016 16:25 |

podobné články

Manželské etudy nové generace: Kuba opustil Mirku a...Dítě s novou přítelkyní!

 
Láskou k sobě zahořeli v legendárním pražském squatu Milada. Ránu jejich vztahu ale zasadily chybějící finance i nevěra. První dvojice z Manželských etud: Nová generace se rozpadla. Kuba (35) opustil Mirku (35), s níž vychovával dvě děti. A podle zjištění Aha! má nejen novou přítelkyni, ale čerstvě i šestitýdenního syna!
28.11.2019 05:10 |

podobné články