Článek

Teroristé v Moskvě chladnokrevně popravili i ruskou královnu krásy. Mezi oběťmi řádění byli také manželé, kteří lístky dostali darem

 
Během útoku v koncertní síni Crocus City Hall v ruském Krasnogorsku zemřela také bývalá královna krásy, dvaačtyřicetiletá Jekatěrina Novoselová. Útok má na svědomí Islámský stát a zemřelo při něm více než 130 lidí, jak píše Mirror.
25.03.2024 08:25 |

podobné články

Podobné články

Šéfa (†51) motorkářského gangu chladnokrevně popravili na ulici: Vrazi měli roušky!

 
Moc dobře věděli, co dělají. Byli oblečeni v černém, na hlavách měli kapuce a obličeje jim halily nasazené roušky. V rukou drželi pistole s tlumiči, aby jejich krvavé řádění nebylo slyšet. V newyorském Bronxu přijeli v modrém jeepu za šéfem motorkářského gangu Pagans Franciscem Rosadem (†51) a chladnokrevně ho zastřelili.
05.05.2020 21:10 |

podobné články

Hrůza! Královnu krásy popravili za bílého dne na ulici střelou do hlavy!

 
Dvaadvacetiletou venezuelskou královnu krásy Genesis Carmonu popravil přímo na ulici neznámý útočník na motorce. Ten krásku bez milosti střelil do hlavy a začal ujíždět.
20.02.2014 13:25 |

podobné články

Nikolaj přežil válku i Stalina, zabili ho teroristé

 
Nejstarší obětí teroristického útoku v Moskvě je Nikolaj (†86). Přežil sice řádění Hitlera i Stalina, jeho život ale ukončili teroristé na letišti v Moskvě...
26.01.2011 20:50 |

podobné články

Matka popravené Martiny: Chci ji ještě pohladit, ať vypadá jakkoli. Jána pohladím také

 
Dceru jí chladnokrevně popravili i s nastávajícím zetěm. To vše zřejmě proto, že byl slovenský investigativní novinář Ján Kuciak (†27) na stopě něčemu, co se nemělo dostat na světlo světa. On i jeho vyvolená Martina Kušnírová (†27) byli chladnokrevně zastřeleni u sebe doma. Matka zavražděné ženy promluvila o útrapách, které nyní prožívá.
28.02.2018 22:05 |

podobné články

Masakr v Keni: Teroristé popravili těhotnou ženu (†33) před jejím přítelem!

 
62 mrtvých, desítky zraněných, zadržovaní rukojmí v nebezpečí. Masakr v keňském nákupním středisku patří k nejhorším nábožensky motivovaným útokům posledních let. Teroristé popravili i Elif Yavuz (†33), která měla za dva týdny rodit, před zraky jejího přítele!
23.09.2013 19:30 |

podobné články

V Kuvajtu popravili 7 lidí: Pověsili i člena královské rodiny

 
V Kuvajtu popravili sedm lidí, včetně člena vládnoucí královské rodiny Sabahů. Informovala o tom státní tisková agentura KUNA. Šest mužů a jednu ženu popravili pověšením. Mezi odsouzenými byli dva Kuvajťané, včetně Fajsala Abdulláha Džábira Sabaha. Dosud poslední popravy v zemi se uskutečnily v roce 2013, uvedla agentura AP.
25.01.2017 13:35 |

podobné články

Teroristé z Islámského státu popravili 21 rukojmí. Zemřeli proto, že to byli křesťané

 
Koptští křesťané z Egypta byli uneseni v Libyi, kde je pak popravili islámští radikálové. Zemřelo jich jednadvacet, video s hromadnou vraždou dali pak samozřejmě na internet.
15.02.2015 23:15 |

podobné články

Moskvou po Moskvě a na Moskvě - a plnou parou

 
Souřadnice jsou jednoduché: v Moskvě, po Moskvě a na Moskvě. Rychlou exkurzi po historii a současnosti ruské metropole nabízí plavba stejnojmennou lodí po stejnojmenné řece.
24.05.2010 06:05 |

podobné články

V Pákistánu dopadli vrahy horolezců: Tálibánci Slováky brutálně popravili!

 
Zbaběle zajali skupinu neozbrojených horolezců, které pak chladnokrevně popravili. Nad Tálibánci, kteří stojí za smrtí osmi lidí, včetně Slováků Antona Dobeše (†50) a Petera Šperky (†57), však konečně v Pákistánu spadla klec.
06.09.2013 21:10 |

podobné články

Kulkou do zátylku: Maskované »klony« džihádisty Johna popravily chladnokrevně údajné špiony!

 
Maskovaní jsou jako džihádista John a jejich touha pro prolévání krve je stejná. Čtyři zahalení radikálové popravili v Iráku chladnokrevně střelou do zátylku čtyři vězně. Údajně šlo o špiony, ale odsouzení teroristy z ISIS za spravedlivé považovat nelze.
28.02.2015 08:05 |

podobné články

Krvavý masakr modelek: Chladnokrevně je popravili na silnici!

 
Byly mladé a krásné. Aby taky ne, když se živily modelingem. Jejich životy však předčasně vyhasly, když je neznámí útočníci chladnokrevně rozstříleli na silnici v honduraském hlavním městě Tegucigalpa. Z krvavého masakru běhá mráz po zádech.
16.03.2015 16:55 |

podobné články

VIDEO: V Thajsku volili královnu krásy. Soutěž vyhrál Filipínec

 
Plný dekolt, dokonalé tvary a make-up, perfektní účes i nádherné róby. Nenechte se ale zmást pohledem na tyto krásky. V Thajsku se uskutečnila soutěž Miss International Queen, v níž o korunku krásy bojovalo 21 transvestitů a transsexuálů z 15 zemí. Vítězem se stal jednadvacetiletý Kevin Balot z Filipín. Další články k tématu: VIDEO: V Thajsku zvolili novou královnu krásy. Je to muž Křehká thajská Miss se narodila jako chlap Miss z Ameriky se narodila jako chlap
03.11.2012 12:15 |

podobné články

Bratři popravili kamaráda a zakopali ho na Moravě: Děsivé podrobnosti vraždy

 
Slovenská policie obvinila bratry Dominika a Dávida (oba 25) z úkladné vraždy Ericha O., který zmizel koncem minulého roku po odchodu z práce. Podle policie ho bratři chladnokrevně popravili mafiánským způsobem a jeho tělo zakopali v Česku.
18.10.2017 11:25 |

podobné články

Koukejte: Manželé Gottovi dostali darem tohoto rozkošného skřítka lásky

 
Na nedělní dobrodružný odpolední výlet do Starých Hradů u Jičína budou Karel Gott  (72) se svou manželkou Ivanou  (35) a dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií jistě dlouho vzpomínat. „Je to velmi příjemné místo pro rodiny s dětmi. Celé odpoledne jsme si báječně užili a určitě zde nejsme naposledy,“ nechala se slyšet Ivana. Karel Gott s rodinkou absolvoval prohlídku hradem a křest Starohradských pohádek čaroděje Archibalda. Hned poté byli manželé odměněni čestným dárkem, originálním skřítkem lásky Láskulínem.
13.09.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6828 článků)

Bůh ochraňuj královnu! Řepka po VIP přehlídce v Londýně usnul u mastné tyče

 
Barák za miliony, nadupaná auta, drahé šperky a luxusní večírky. Na takový život jsou v Česku zvyklí manželé Vlaďka Erbová (32) s Tomášem Řepkou (40). Své VIP místo našli i mezi bandou britských celebritek, na módní přehlídce dostali lístky do první řady. V soukromí Řepkovi ale šetří. Místo taxíků jezdí po Londýně metrem mezi obyčejnými „smrtelníky“.
04.04.2014 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1215 článků) , Vlaďka Erbová (1021 článků)

Střelec na univerzitě v Permu zabil šest lidí: Mezi oběťmi je nadaný houslista Jaroslav (†19) i mladičká Xenie (†18)

 
Chodbami univerzity v ruském Permu se v pondělí rozlehly výstřely. Vrah Timur Bekmansurov (†18) tam chladnokrevně zabil šest lidí a dalších devětadvacet nevinných osob zranil. Mezi oběťmi bylo mnoho mladých lidí včetně čtyřiadvacetileté Anny Ajgeldinové, která na univerzitě vyučovala, či osmnáctileté studentky Xenie Samčenkové, která je nejmladší obětí šíleného střelce.
21.09.2021 14:50 |

podobné články

První foto obětí střelce z Mnichova: Tyhle lidi 18letý šílenec chladnokrevně zavraždil

 
Střelec z Mnichova při svém řádění za sebou nechal devět obětí, z toho je po smrti i pět dětí. Lákal je na vymyšlenou akci do McDonaldu a pak je všechny chladnokrevně zabil. Už se objevily první fotografie obětí.
23.07.2016 13:00 |

podobné články

Vysmáté bestie! Teenageři se chtěli stát popravčími ISIS, vězně postříleli s úsměvem

 
Islámský stát opět šokoval brutální popravou. Radikálové tentokrát odsoudili k smrti pětici mužů, kteří byli obviněni z odmítání islámu. Chladnokrevně je posléze popravili vysmátí teenageři, kteří byli vybráni z řad dobrovolníků.
14.05.2016 18:25 |

podobné články

Smutek a pláč v anglickém Plymouthu: Mezi oběťmi šíleného střelce byla i tříletá Sophie

 
V anglickém Plymouthu se konal pohřeb lidí zastřelených při řádění vraha v Devonu. Situace je o to tragičtější, že mezi oběťmi je adoptivní otec a tříletá dívenka Sophie. Oba byli pohřbeni ve stejné rakvi. Příbuzní obětí pláčou.
07.09.2021 22:05 |

podobné články