Článek

Terorista (†32): Výbuch připravoval v zablešeném azyláku

 
V Británii identifikovali teroristu, který se o víkendu odpálil ve voze taxislužby před liverpoolskou ženskou nemocnicí. Imád Svílmín (†32) pocházel ze Sýrie, v Británii žil už delší dobu a před čtyřmi lety jako muslim konvertoval ke křesťanství.
18.11.2021 12:15 |

podobné články

Podobné články

Veronika N. (32) měla problémy s partnerem: Musela jsem utéct! Do azyláku...

 
Ještě před rokem vedla matka tří dětí Veronika N. (32) normální život. Pak přišlo udání, že se nestará o děti, a najednou je vše jinak. Má za sebou boj s úřady, útěk do azyláku, soud o děti. Teď nabírá síly na nový začátek.
09.04.2015 12:05 |

podobné články

Terorista z Paříže koupil rozbušky v obchodě na rachejtle! Radikál je stále na útěku

 
Salah Abdeslam (26), momentálně nejhledanější muž Evropy, terorista, který se podílel na pařížských útocích, je mužem, který pro sebevražedné atentátníky připravoval výbušniny. Sám se měl také odpálit, ale na poslední chvíli si krvavou sebevraždu rozmyslel a pláchl. Jak zjistil list Le Parisien, rozbušky k výbušninám nakoupil v obyčejném obchodě s rachejtlemi.
30.11.2015 12:50 |

podobné články

Jaromír Balda: Nejsem terorista, jsem vlastenec

 
Odsouzený český terorista Jaromír Balda si odseděl 2 roky a 8 měsíců. Teď už je doma a rozhodl se promluvit s novináři. Nejsem terorista, ale vlastenec.
06.07.2021 13:20 |

podobné články

Hrůza ve Frenštátu: Policie prozradila, jak vrah výbuch domu připravoval

 
Muž, který úmyslně způsobil výbuch v obytném domě ve Frenštátě pod Radhoštěm, při něm zemřel. Policie proto tento týden případ odložila. Při neštěstí zemřelo šest lidí a dalších 11 bylo zraněno. Policisté dnes novinářům v Ostravě řekli, že viníkem byl problémový nájemník a kverulant Antonín Blažek. Chtěl se pomstít sousedům, s nimiž nevycházel dobře.
24.10.2013 11:15 |

podobné články

Tragická příprava na Silvestra? Školákovi (15) petarda utrhla obě nohy a pobořila dům

 
Čtvrteční pohodu v Púchově narušil ohlušující výbuch a následné zborcení dvou stěn. V těch pak sousedi našli patnáctiletého školáka. Pravděpodobně připravoval pyrotechniku, výbuch mu utrhl nohy, od pasu se jen valila krev…
19.12.2020 09:00 |

podobné články

New York: Terorista byl naštěstí nešika. Bomba vybouchla jindy, než měla

 
Na křižovatce 8. a 42. Avenue, na autobusovém stanovišti se ozval výbuch. Zatím není jisté, zda jde o teroristický útok. Oblast je uzavřena. Mohlo jít o výbuch řízený, o který se mohli postarat pyrotechnici města New York. Na místě zatím nejsou hlášeni mrtví.
11.12.2017 14:50 |

podobné články

New York: Terorista byl naštěstí nešika

 
Na křižovatce 8. a 42. Avenue, na autobusovém stanovišti se ozval výbuch. Zatím není jisté, zda jde o teroristický útok. Oblast je uzavřena. Mohlo jít o výbuch řízený, o který se mohli postarat pyrotechnici města New York. Na místě zatím nejsou hlášeni mrtví.
11.12.2017 14:55 |

podobné články

Pospíšilovi schválili nový občanský zákoník. Připravoval se 11 let

 
Poslanci po dlouhých debatách schválili nový občanský zákoník, který upravuje tři základní okruhy - rodinu, vlastnictví a smlouvy. Má platit od roku 2014. Pro přijetí kodexu hlasovalo 92 zákonodárců, proti bylo 35. Rozsáhlý kodex, který čítá přes tři tisíce paragrafů, znamená podle předkladatelů rozchod s komunistickým právem. KSČM ale podala návrh na jeho zamítnutí. Zákoník připravoval tým profesora Karla Eliáše 11 let a ve sněmovně jej předložil ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.
09.11.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2145 článků) , Jiří Pospíšil (2145 článků)

Hannig (Suverenita): Lepší mejdan v Kyjově nežli Majdan v Kyjevě

 
Celou historií se táhne se železnou pravdivostí poznatek „revoluce požírá své děti“. Např. osnovatelé Velké francouzské revoluce skončili pod gilotinou zatímco si malý Korsičan připravoval císařskou korunu. Stratégové Velké říjnové socialistické revoluce vymýšleli předání moci do rukou dělníků a rolníků, zatímco si malý Gruzínec, uprchlý z kněžského semináře, připravoval pro ně provaz, kulky a gulagy a pro ony rolníky na Ukrajině hladomor.
27.03.2014 21:25 |

podobné články

Výstup jsem si připravoval, sprostý jsem byl jen jednou, hájí se Zeman

 
Prezident Miloš Zeman se na kritiku ruské kapely Pussy Riot v nedělních Hovorech z Lán připravoval. Řekl to v rozhovoru pro středeční Blesk. Jediný vulgarismus, který v rozhlasu použil sám, se týkal jeho nesouhlasu se služebním zákonem. Odmítl zároveň, že by rozhovorem chtěl odvést pozornost od svých výroků v Číně či návratu z Číny letadlem pronajatým společnostmi PPF a J&T;.
05.11.2014 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26675 článků)

Muž z Trutnovska se připravoval na válku: Zabavili mu hromadu zbraní a výbušnin!

 
Neuvěřitelný arzenál u sebe doma přechovával agresivní muž z Trutnovska. Ve čtvrtek 19. března ho zadržela zásahová jednotka – muž dokonce odmítal s policií spolupracovat a snažil se i po zadržení dostat do kuchyně, kde měl nabitou pistoli! Podle vlastních slov se prý připravoval na válku.
24.03.2015 18:55 |

podobné články

Felix Slováček Dádu Patrasovou na nevěru připravoval? Já ti být nevěrný můžu, ty mně ne!

 
Dagmar Patrasová  (59) byla pořádně zaskočená, když našla doma dopis od milenky svého muže Felixe Slováčka . Jak Super.cz již informoval, je pořádně naštvaná, ponížená a manželovi rázně řekla, že musí svůj paralelní vztah okamžitě ukončit. Přitom teprve nedávno jí pod vlivem alkoholu naprosto jasně řekl, co si o nevěře myslí, a na to, že rozhodně jeho srdce nepatří jen královně dětských srdcí, svou ženu připravoval!
25.06.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1356 článků) , Felix Slováček (1319 článků)

Připravoval se na únos? Zdeněk H. garáž koupil už před dvěma lety

 
Garáž, kde byli deset dní drženi Daniel (16) s Janou (13), patří odsouzenému násilníkovi, únosci a lupiči v jedné osobě. Zdeněk H. malý objekt na okraji Ústí nad Labem zakoupil již před dvěma lety. Připravoval se snad na únos už tehdy?
09.09.2016 20:45 |

podobné články

Kdo na Silvestra ukryl Gotta pod deku? Jiný zpěvák akci připravoval měsíc!

 
I když se spekulovalo, že Karel Gott (77) odletěl po Vánocích nejdříve do Thajska, poté do Kambodže, nakonec fotografie dokázaly, že zakotvil na Tenerife na Kanárských ostrovech. A měl k tomu dobrý důvod. Místečko v místním baru mu tam držel Michal David (56), který Silvestra připravoval s předstihem.
03.01.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6519 článků) , Michal David (1597 článků)

Mladík připravoval žádost o ruku 3 měsíce a pak... všechno zkazil drzý cyklista!

 
O romantické žádosti o ruku sní snad každá žena. To moc dobře ví Američan Blake Martin (25), který pro svou přítelkyni Shannon Keene (24) připravoval žádost o ruku neuvěřitelné tři měsíce! Když však nastala ona velká chvíle a on se jí ptal, zdali si ho vezme, přišla katastrofa! Všechno mu totiž pokazil cyklista!
07.12.2018 15:05 |

podobné články

To se nemělo stát: Bratr připravoval snídani, podřezal u toho mladší sestřičku (†4)

 
Stačilo jedno ráno, troška nepozornosti a život mladinké Kayly (†4) se ve vteřině proměnil v prach. Starší bratr (14) připravoval pro další sourozence snídani, zřejmě se nemotorně ohnal nožem a dívence prořízl hrdlo. Za její tragickou smrt nebude pravděpodobně nikdo potrestán.
28.12.2019 11:00 |

podobné články

Kdo připravoval to kuře?! řval muž na kuchaře. Dramatická situace měla kuriózní závěr

 
Pochutnáváte si na dobrém jídle a najednou se jeden ze strávníků zvedne a směrem do otevřené kuchyně začne na celou restauraci křičet: Kdo připravoval tohle kuře?!
22.11.2020 09:30 |

podobné články

Spáchal slavný narkobaron Pablo Escobar sebevraždu? Muž, který ho připravoval do hrobu, promluvil

 
Kolumbijský drogový baron Pablo Escobar, který by dnes oslavil 71 let, se v době své slávy stal jedním z nejbohatších lidí na planetě. Na svědomí však měl také životy více než tří tisíců lidí, kteří pod jeho rukama nebo na jeho povel zemřeli. Ani on sám se ale nedožil vysokého věku a zemřel při přestřelce den po svých 44. narozeninách. Stále se však rojí řada spekulací ohledně jeho smrti. Jedna z nich tvrdí, že spáchal sebevraždu, což ale vyvrací muž, který jeho tělo připravoval do hrobu…
01.12.2020 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Pablo Escobar (11 článků)

Radnice: Pavlínko s dědou, jděte do azyláku!

 
Do konce ledna se má Andrej Kocur (66) s vnučkou Pavlínkou (3) vystěhovat z vybydleného domu v Lomu u Mostu. Tam je v polovině prosince Blesk objevil živořit potmě a v zimě v podkrovním bytě.
22.01.2010 05:10 |

podobné články