Článek

Terezie Tománková Babiše ani Petra Pavla nešetřila. Diváci ocenili její tvrdost a ostrost

 
Prezidentská debata mezi generálem Petrem Pavlem a Andrejem Babišem začala pěkně z ostra. Přispěli k tomu hlavně moderátoři celé diskuze Terezie Tománková a Petr Suchoň, kteří byli podle diváků spravedliví a profesionální. Komentáře od sledujících se objevily na Facebookovém profilu CNN Prima News.
25.01.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Suchoň (128 článků) , Petr Pavel (1726 článků)
Podobné články

Debata skončila, Tománková sklidila potlesk. Přišel rýpanec na ČT

 
Po odvysílaném prezidentském duelu Andreje Babiše a Petra Pavla na CNN Prima NEWS sklízí pochvalu především moderátorka Terezie Tománková, která debatu vedla. „Profesionální, objektivní, nestranná,“ oceňují Tománkovou nejen novináři. Podle mnohých názorů se zasloužila o tu nejlepší debatu v rámci letošních prezidentských voleb.
25.01.2023 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Pavel (1726 článků)

Terezie Tománková (Kašparovská), partie na vdávání: Tajné zásnuby!

 
Diváky oslepila nejen hlubokým dekoltem, ale i blyštivým prstenem na levé ruce. Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, je zasnoubená.
03.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Terezie Tománková z Partie: Nechala si poradit s výchovou dětí!

 
Jak pomoci rodičům v cestě za sebepoznáním jich samých, ale hlavně jejich dětí, radí kouč a mentor Jiří Mühlfeit v nové knize Odemykání dětského potenciálu. Jeho rad využila i moderátorka Terezie Tománková (40) se svou dcerou.
08.10.2018 15:40 |

podobné články

Bezostyšná lež mě vždy zaskočí, říká moderátorka Terezie Tománková

 
Nejsem chodící encyklopedie, tvrdí o sobě Terezie Tománková, která už několik let moderuje politický diskusní pořad Partie na TV Prima. Spoléhám se na to, že mě podrží moje příprava a zkušenosti, nikdy ale nemohu plně předpokládat, co se skutečně stane, říká moderátorka v rozhovoru pro Týdeník Televize. A mluví také o plánované svatbě.
05.05.2021 14:05 |

podobné články

Hvězda TV Prima Terezie Tománková: Covid ji připravil o svatbu

 
Na otázku vezmeš si mě, odpověděla » ano« už před třemi roky. Dosud ale není moderátorka Terezie Tománková (42) vdanou paní.
06.05.2021 05:10 |

podobné články

Moderátorka Terezie Tománková: Dohady s manželem

 
Dostává pravidelně »čočku« od prezidenta Miloše Zemana (76) i dalších politiků! K tomu to moderátorka primácké Partie Terezie Tománková (42) schytává i doma od svého manžela. Prozradila to v show Máme rádi Česko. Celou debatu o jejím soukromí začal moderátor pořadu Libor Bouček (40).
17.06.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (566 článků) , Miloš Zeman (27758 článků)

Politiky zpovídá jako věčná snoubenka: Terezie Tománková už podruhé zrušila svatbu!

 
Už dva roky měla být vdanou paní, dokonce si kvůli tomu měnila i příjmení, které vyvdala poprvé, a vrátila se k dívčímu. Terezie Tománková ale musela svatbu už podruhé zrušit. Předloni to bylo kvůli úmrtí v blízké rodině, loni za to mohl covid.
04.08.2021 18:05 |

podobné články

Nejapné poznámky neřeším. A to ze srdce doporučuju všem, říká Terezie Tománková

 
Slova mají velkou sílu, je přesvědčená televizní moderátorka Terezie Tománková. Patrně i proto pečlivě zvažuje každé, které pronese. Už řadu let je stálicí televizní publicistiky a pořadu Partie, kde vede debaty politiků a dalších osobností. Jak koriguje horlivější jedince? A co říká na dnešní polarizaci společnosti?
14.07.2010 15:44 |

podobné články

Roman Pokorný: Stydíte se za své politiky? V trapnosti je překonaly Bohdalová, Prachař a Bouček

 
Ostře nabito měla Terezie Tománková ve své nedělní Partii na Primě. Ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů chyběl jen jeden, a to šéf Sněmovny Radek Vondráček. Ze záznamu televize vysílala předtočený sobotní rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem a pak už naživo ve studiu Tománková zpovídala šéfa Senátu Miloše Vystrčila a premiéra Andreje Babiše.
07.09.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Miloš Zeman (27758 článků)

Roman Pokorný: Stydíte se za své politiky? V trapnosti je překonali Bohdalová, Prachař a Bouček

 
Ostře nabito měla Terezie Tománková ve své nedělní Partii na Primě. Ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů chyběl jen jeden, a to šéf Sněmovny Radek Vondráček. Ze záznamu televize vysílala předtočený sobotní rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem a pak už naživo ve studiu Tománková zpovídala šéfa Senátu Miloše Vystrčila a premiéra Andreje Babiše.
07.09.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Miloš Zeman (27758 článků)

Prima: Řev, až se Okamura přeslechl a bylo zle. Závěr, jaký Česko nevidělo

 
Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala (SPOLU), Tomio Okamura (SPD) a moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň se sešli v poslední předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Díky hlasování diváků do druhé části debaty postoupí Petr Fiala a Andrej Babiš. Ještě ve formátu čtyř ale show nabrala spád, když kvůli hluku ve studiu jak Okamura, tak moderátorka Tománková špatně slyšeli slova piráta Bartoše. Konflikt, který nastal, skončil slušnou omluvou obou.
03.10.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Petr Fiala (4922 článků) , Tomio Okamura (2971 článků) , Petr Suchoň (128 článků) , Ivan Ivan (2633 článků)

Představitelka Marie Terezie je v civilu kočka! Důkazem jsou FOTKY UVNITŘ

 
Během předchozích dnů jste mohli Zhlédnout unikátní dvojdílný film Marie Terezie. Ve filmu hrají převážně čeští herci. Manžela Marie Terezie Františka Lotrinského si zahrál Vojta Kotek (29). Roli Marie Terezie získala však herečka rakouská. Jedná se o Marii-Luisu Stockinger (25), která je bez paruky a historického kostýmu víc než půvabná.
03.01.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (509 článků) , Marie Terezie (170 článků)

Tajná zbraň Terezie Tománkové: Na politiky vytasí nadupaný dekolt

 
Sexy jako nikdy předtím! Moderátorka primácké Partie Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, vytáhne do ostrých střetů s politiky s proklatě hlubokým dekoltem.
03.09.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Proč byste měli znát tvrdost vaší vody?

 
Tvrdost vody je množství minerálních látek ve vaší vodě. Čím více je vápníku a hořčíku ve vodě, tím je voda tvrdší. Výhodou tvrdé vody je, že nám dodává do organismu tolik potřebný vápník. Nevýhodou je usazování vodního kamene všude, kam se dostane. Od rozvodů, sprch, kohoutků, praček a boilerů až po prádlo, kůži a vlasy…
23.11.2016 16:15 |

podobné články

Hnát vás! Po Zemanově show došlo na ODS a další. Bez kamer a tvrdě

 
Po svém nedělním projevu byl Miloš Zeman zatracován jak za obsah, tak za formu a chování vůči moderátorce Terezii Tománkové. Ovšem zdaleka ne všude. Na facebooku se našlo jeho obhájců dost. Podle nich byl prezidentův projev skvělý. „Moderátorka Tománková se bude muset lépe připravovat na svou profesi, aby se nemusela červenat vzteky,“ zaznělo. A to nebylo zdaleka to nejhorší. Dle jednoho z diskutujících se Tománková chovala jako by byla z „kavárenské žumpovize“.
26.04.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27758 článků)

Josef II. z minisérie Marie Terezie: Kdo je tajemný fešák z Rakouska?

 
Česká televize odvysílala poslední díl z minisérie Marie Terezie o jediné ženě na českém trůnu. V páté epizodě se diváci seznámili nejen s Marií Antoinettou, ale i Josefem II., následníkem trůnu. Syna Marie Terezie (Ursula Strauss) a Františka Štěpána (Vojta Kotek) ztvárnil talentovaný rakouský herec Aaron Frieszk (33).  
02.01.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (170 článků) , Marie Antoinetta (58 článků) , Josef František (253 článků)

Nová představitelka Marie Terezie Stefanie Reinsperger: Na jevišti se musela svlékat

 
Rakouská herečka Stefanie Reinsperger (31) se nám již brzy představí v pokračování minisérie Marie Terezie po boku Vojty Kotka. Ztvární hlavní roli mocné panovnice, která tehdy vládla rakouskému impériu. Herečka má za sebou úspěšnou kariéru, nechala se však slyšet, že role Marie Terezie je její nejsilnější postavou.
01.01.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (509 článků) , Marie Terezie (170 článků)

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Jana Černochová (796 článků)

„To je příklad dětem. Něco nevíš, budem se ti posmívat!“ Juchelka ve studiu zúčtoval s „posměváčky“ Babišovi

 
Ve druhé hodině Partie na CNN Prima NEWS přivítala Terezie Tománková ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečku (KDU-ČSL) a stínového ministra práce za ANO Aleše Juchelku. Pánové se do sebe ostře pustili kvůli šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Juchelka Babiše vykreslil jako politika s velkými zkušenostmi, který v Česku výborně zvládl covidovou krizi. Jurečka naopak upozorňoval, jak arogantní umí Babiš být. Upozornil také, že si Babiš musí vybrat, zda chce stát na straně dobra, nebo zla.
18.12.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Juchelka (53 článků)