Článek

Tereza Mašková po vypadnutí ze StarDance: Je před ní velká životní událost

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Tereza Mašková sice v sobotu vypadla ze StarDance, rozhodně ji ale nečeká klidný víkend. Ba naopak! Talentovaná zpěvačka má před sebou dny mnohem náročnější, než kdyby v show zůstala. Už tuto neděli ji totiž čeká velkolepý koncert Růžová Lucerna. A bude to něco. 
17.11.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Do StarDance se potřetí vrací Mašková: S Cinou zvítězili, s Hanušem byli miláčky publika

 
V zatím poslední 11. řadě soutěže StarDance získala profesionální tanečnice Adriana Mašková (25) první místo. Partnera jí dělal herec Jan Cina (35), který tehdy přiznal redakci eXtra.cz, že si s Adrianou hned padli do noty. Nebylo to však poprvé, kdy se tanečnice účastnila této soutěže. Svou premiéru si odbyla již o dva roky dříve, kdy sice nevyhráli, pravidelně však byli spolu se svým tanečním partnerem hercem Miroslavem Hanušem (60) neoficiálně označováni za miláčky publika. Nyní bude mít v nové řadě StarDance Mašková šanci svůj úspěch zopakovat.
24.06.2023 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (84 článků) , Jan Cina (212 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků) , Adriana Mašková (48 článků)

Krásná hvězda StarDance Adriana Mašková: Tančí od desíti a má jednu tajnou vášeň

 
Usměvavá brunetka Adriana Mašková (23) v prvním kole letošní StarDance zazářila. Společně s hercem Janem Cinou nadchnuli porotu i diváky a hned svým prvním tancem potvrdili, že jsou velkými favority na celkové vítězství. Mašková je nejenom skvělá tanečnice, ale také velká krasavice. Čím se živí a co o účasti v taneční soutěži prozradila?
23.10.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cina (212 článků) , Adriana Mašková (48 článků)

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků) , Imrich Bugár (52 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Co se děje ve StarDance, když kamery zhasnou: Mašková popsala zákulisí i vztah s Hanušem

 
Z moravských Tvrdonic se Adriana Mašková (21) protancovala až do letošní řady StarDance. Populární show bude v sobotu přesně v polovině a usměvavá brunetka s Miroslavem Hanušem (56) mají šanci probojovat se až do úplného finále. Jak se vůbec Mašková do soutěže dostala a jak vypadá její zákulisí? O tom promluvila pro eXtra.cz!
12.11.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (84 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků) , Adriana Mašková (48 článků)

Taneční partnerka cukráře Maršálka je zadaná: Krásná Adriana Mašková randí s moderátorem ze Snídaně s Novou

 
Krásná a sympatická tanečnice ze StarDance Adriana Mašková (25) si své soukromí střeží. Přesto se redakci webu Super podařilo získat překvapivou informaci. Mašková, která v letošní řadě StarDance tančí s cukrářem Josefem Maršálkem (41), randí se slavným moderátorem ze Snídaně s Novou.
10.11.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Mašková (48 článků)

Ve StarDance dotančila Tereza Mašková. Maršálek vydržel i přes nejmenší počet bodů

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Helvetica Neue'; color: #000000} Soutěžní duo Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti po pátém večeru opouští taneční show StarDance... když hvězdy tančí. V konečném rozstřelu s nimi nakonec zůstal pár její jmenovkyně Adriany Maškové a Josefa Maršálka – ten získal od poroty opět nejméně bodů, tedy 18. Duo, které soutěž tentokrát opustilo, si u porotců vytančilo bodů 23.
11.11.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků) , Adriana Mašková (48 článků)

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (565 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků) , Imrich Bugár (52 článků) , Jan Onder (178 článků) , Anna Nova (50 článků)

Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější

 
Byla lepší tanečnicí, ale u diváků rozhodly sympatie. Tak se po sobotním finále StarDance mluví o závěrečném duelu mezi Taťánou Kuchařovou a Annou Polívkovou, jež nakonec modelku porazila díky diváckému hlasování. Partner Kuchařové Ondřej Brzobohatý na kameru iDNES.cz uvedl, že jeho vítězem je právě Taťána. Další články k tématu: VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
22.12.2013 09:27 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků)

Už si nechci ubližovat čtením komentářů pod články, říká Tereza Mašková

 
Ve čtrnácti letech se Tereza Mašková jako účastnice talentové soutěže potýkala s anonymními nadávkami a ponižováním. Podepsalo se to na ní natolik, že začala trpět bulimií. Dnes je zpěvačka známou osobností, která se účastní nové řady StarDance. Nejen o taneční show promluvila pro týdeník 5plus2.
14.10.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků)

Tereza Mašková boduje v SuperStar: Poznali byste ji i s černými vlasy a bez make-upu?

 
Tereza Mašková je velkou favoritkou v letošní SuperStar 2018. Dokonce jí dávají velkou naději i sázkové kanceláře, kde si můžete vsadit na absolutního vítěze letošní pěvecké soutěže. Tereza je hodně výrazná právě díky růžové barvě vlasů, ale nebylo tomu tak vždy!
17.05.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků)

Jako vejce vejci: SuperStar Tereza Mašková ukázala půvabnou sestru Veroniku

 
Tereza Mašková (24) se dostala výrazně do povědomí diváků v roce 2018, kdy vyhrála pěveckou show SuperStar. Jako jedna z mála finalistů se uchytila i následně, a fanoušci ji mohli vidět například v Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát se extravagantní Tereza na sociálních sítích pochlubila sestrou Veronikou, která je její kopií.
06.02.2021 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků)

Po vypadnutí ze StarDance promluvil o svých depresích. Co Miroslav Hanuš říká na pomoc odborníků?

 
O svých psychických problémech Miroslav Hanuš  (57) nejednou promluvil. Odtajnit svůj problém se rozhodl po vypadnutí z taneční soutěže StarDance a o depresích, se kterými bojuje přes deset let, promluvil tehdy před zraky televizních diváků. Herec je toho názoru, že by lidé měli vyhledávat odborníky, kteří by jim v duševní oblasti pomohli. Poslední rok, který je spojen s bojem proti koronaviru, tak doléhá na mnohé z nás, a podle herce je to nyní ještě více potřeba, než kdykoli dřív. „Je mnoho lidí, kteří by pomoc v duševní oblasti potřebovali. A v době covidové je to ještě aktuálnější,“ svěřil se Miroslav Hanuš.
24.04.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (84 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků)

Růžová favoritka SuperStar Tereza Anna Mašková: Před osmi lety měla nadváhu a culíky!

 
Před osmi lety si z ní porota utahovala, dnes jsou z ní všichni na větvi. Zpěvačka s růžovými vlasy Tereza Anna Mašková (22) prošla neuvěřitelnou proměnou. V roce 2010 pokoušela štěstí v Talentu jako culíkatá brunetka s deseti kily navíc.
10.06.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků)

Se StarDance se loučí Miroslav Hanuš a Adriana Mašková

 
Šestý večer taneční soutěže StarDance na téma Svoboda přinesl opět show plnou tance, hudby a zábavy. Nechybělo však ani další loučení. Po spisovatelce Radce Třeštíkové poslali tentokrát televizní diváci nejméně hlasů tanečnímu páru Miroslav Hanuš a Adriana Mašková.
16.11.2019 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (84 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků) , Adriana Mašková (48 článků) , Miroslav Svoboda (56 článků) , Miroslav Svoboda (179 článků)

Finále StarDance vyhráli herec Jan Cina a Adriana Mašková

 
Jedenáctá řada StarDance zná vítěze. Ve finále se novým králem a královnou tanečního parketu stali herec Jan Cina a Adriana Mašková. O titul bojovali i farářka Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem, kteří skončili druzí a krasobruslař Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou, kteří byli nakonec třetí.
18.12.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Kristýna Coufalová (13 článků) , Jan Cina (212 článků) , Adriana Mašková (48 článků) , Martin Marek (69 článků)

Vítězka Mašková tančí ve slovenské verzi StarDance. Soutěží Koleník i Végh

 
Na Slovensku odstartovala sedmá řada soutěže Let’s Dance, která je v Česku známá jako StarDance. Řady profesionálních tanečníků v Bratislavě posílila i vítězka české verze Adriana Mašková, která loni uspěla s hercem Janem Cinou. Podívejte se, kdo další bojuje o titul král a královna tanečního parketu.
09.03.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cina (212 článků) , Adriana Mašková (48 článků)