Článek

Tereza Hlůšková popsala noční můru v pákistánské cele: Zima, otřesný záchod a místo matrace jen pružina

 
Jaké byly první noci v pákistánském vězení? Nejen o tom se nyní rozpovídala Tereza Hlůšková, která zároveň popsala, jak nelehké podmínky měla v cele. Do té se dostala poté, co byla v roce 2018 zatčena na pákistánském letišti a obviněna z údajného pašování několika kilogramů drog. Nyní o svém příběhu vypráví prostřednictvím videí na platformě HeroHero.
30.04.2023 13:50 |

podobné články

Podobné články

Užitečné tipy pro zdravé spaní

 
Zdravé spaní je pro každého z nás velice důležité. Uvědomte si, že spánkem strávíte třetinu vašeho života a jen kvalitní spaní vám dokáže zajistit dostatek energie a psychické i fyzické pohody. Pokud se dobře nevyspíte, probudíte se do nového dne bez nálady, budete rozmrzelí a protivní, což se negativně projeví jak v osobním, tak i kariérním životě. Chcete-li si dopřát skutečně zdravé spaní, pak byste měli vědět, jak tohoto stavu docílit. Důležitost spánku rozhodně není radno podcenit. Mnoho lidí svůj spánek šidí, nespí tolik hodin, kolik jejich tělo potřebuje nebo naopak spí v prostředí, které na jejich spánek negativně působí nebo jej dokonce ruší. V dnešním článku vám přinášíme několik tipů pro zdravé spaní, které byste si určitě neměli nechat ujít! Užitečné tipy pro zdravé spaní, aneb jak se vyspat dorůžova? Možná patříte k lidem, kteří se rádi vyspí a rádi si dopřejí dostatek hodin klidného a ničím nerušeného spánku. Jenže i přes veškerou snahu se vám ne vždy podaří spát celou noc, často se budíte, ráno se probouzíte vyšťavení a bez elánu do jakýchkoli aktivit. A to je špatně! Proto jsme pro vás připravili několik tipů pro zdravé spaní, po kterém nehrozí, že byste se ráno probudili bez úsměvu od ucha k uchu! Tip první: opravdu kvalitní matrace Možná vám to bude znít jako klišé, ale kvalitní matrace je pro zdravý spánek naprostý základ. V současné době můžete vybírat ze skutečně pestrého množství výrobků, mezi nimiž si každý dokáže najít to pravé ořechové. Velice oblíbené jsou matrace z paměťové pěny, které jsou známé pro svou schopnost dokonale se přizpůsobit lidskému tělu. Další alternativou jsou matrace z líné pěny vyrobené ze směsi PUR a HR pěny, které disponují perfektní tepelnou roztažností, která působí proti vzniku proleženin. Jistotou, u které nemůžete sáhnout vedle, jsou zdravotní matrace, které jsou sice drahé, ale... Čtěte více Příspěvek Užitečné tipy pro zdravé spaní pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Tereza Hlůšková popsala první noc v cele: Bezmoc, zima, stesk. Tekly mi slzy a volala jsem mámu, popisuje

 
Tereza Hlůšková, která si užívá už několik měsíců na svobodě zpátky v ČR, se podělila o další zkušenost z pákistánského vězení. Tentokrát povyprávěla na sociální síti Herohero o své první noci na cele v Kot Lakhpat.
28.04.2023 09:00 |

podobné články

Tereza Hlůšková se stala hrdou tetou: Neteřinka dostala netradiční jméno

 
Tereza Hlůšková po letech oslavila Vánoce na svobodě a ve společnosti své rodiny. Předtím moc veselé svátky neměla, protože je trávila za mřížemi pákistánské věznice. Nyní se však zdá, že se všechno zlé v dobré obrací. Stala se navíc hrdou tetou. Malá neteř se jmenuje Isabel, jak Tereza informovala na svém Instagramu. 
29.12.2022 17:45 |

podobné články

Poslední minuty před zatčením: Tereza Hlůšková popsala osudnou chvíli, kdy ji chytli s kufrem

 
Influencerka Tereza Hlůšková se proslavila zejména tím, že strávila dlouhé čtyři roky v pákistánském vězení. Nyní prostřednictvím platformy HeroHero popsala svým sledujícím poslední chvíle před tím, než byla zatčena na letišti v Láhauru s kufrem plným heroinu. 
05.04.2023 16:15 |

podobné články

Tereza Hlůšková popsala první chvíle po zadržení v Pákistánu: Měla jsem tušení, že je s tím kufrem něco špatně, přiznala

 
Influencerka Tereza Hlůšková, která strávila čtyři dlouhé roky ve vězení v Pákistánu za pašování heroinu, opět pokračovala ve vyprávění svého životního příběhu na platformě HeroHero. Nyní popsala, co nastalo poté, když jí zabavili zavazadlo a dozvěděla se o tom, co v něm bylo doopravdy ukryto.
11.04.2023 15:30 |

podobné články

Tereza Hlůšková popsala pákistánskou věznici: Všude hlína, ale i škola pro děti odsouzených

 
Tereza Hlůšková (26) je sice z pákistánského vězení doma, vzpomínky na něj se jí ale stále vracejí. Strávila tam čtyři roky za údajné pašování drog, ovšem nakonec byla zproštěna viny a propuštěna. Na platformě HeroHero se se svými zkušenostmi svěřuje fanouškům a tentokrát blíže popsala, jak taková pákistánská věznice vypadá.
02.05.2023 11:25 |

podobné články

Tereza Hlůšková se pochlubila bujným dekoltem: Prozradila, k čemu ho využívá v nové práci

 
Trvalo to, ale povedlo se. Tereza Hlůšková, která si odseděla několik let v pákistánské věznici za pašování drog, si našla v Česku zaměstnání. Jak prozradila na Instagramu, bude pracovat jako servírka. Ostatním kolegyním přitom hned poradila, jak získat tučná dýška. Stačí prý k tomu jednoduchý trik. 
04.07.2022 12:55 |

podobné články

Čtyři roky na pakistánské stravě. Zavšivené polívky by nikdo nechtěl, říká Tereza Hlůšková a co ji způsobilo žaludeční potíže

 
Tereza Hlůšková (26) pokračuje ve svém vzpomínání na dobu, kdy trávila mnoho let ve vězení v Pákistánu. Nyní na svém Instagramu zveřejnila ukázku jídla, které na místě jedla, a pochlubila se i tím, co už zvládne sama uvařit.
14.07.2022 08:25 |

podobné články

Tereza Hlůšková se dočkala Vánoc na svobodě: Po letech strávených ve věznici si užila svátky v náručí nové lásky

 
Tereza Hlůšková si letos konečně užila Vánoce v teple svého domova. Po několika letech strávených za mřížemi pákistánské věznice se dočkala i ona a svátky strávila se svou rodinou. Na Instagramu se pochlubila slavnostním oděvem a poslala jasné poselství. Co lidem tahle nebojácná blondýnka vzkázala?
26.12.2022 15:50 |

podobné články

Tereza Hlůšková slaví 27: Příběh slavné pákistánské vězenkyně a luxusní společnice

 
Na jaře loňského roku se Tereza Hlůšková vrátila do České republiky z Pákistánu, kde strávila čtyři roky ve vězení za údajné pašování tvrdých návykových látek. Nyní usměvavá blondýnka, která svůj životní příběh sdílí s fanoušky prostřednictvím videí na HeroHero, slaví své 27. narozeniny a my jí přejeme vše nejlepší.
05.05.2023 05:10 |

podobné články

Tereza oslavila další narozeniny v pákistánské base: Zklamání i nečekaný dárek od dozorkyně

 
Že oslaví své již třetí narozeniny za mřížemi v pákistánské věznici, to tedy pašeračka Tereza Hlůšková rozhodně nečekala. Jenže za chyby se platí a Češka to teď poznává na vlastní kůži. Přesto se alespoň skromné oslavy 24. narozenin dočkala. O dortu nebo balóncích ale nemohla být ani řeč.
06.05.2020 05:35 |

podobné články

Myslete na vybavení své ložnice ještě před svatbou, vyplatí se to!

 
Nadcházející červnové období využívá mnoho snoubenců k uzavření sňatku. Patříte-li mezi ně, zamyslete se, co vám ještě chybí – prstýnky, šaty, oblek, hostina… A co domácnost? Budete-li se po svatbě stěhovat do nového bytu či domu, vybavte alespoň některý z pokojů už teď! Poradíme vám, na co se zaměřit. Romantiku můžete zažít i doma Srdce domácnosti tvoří kuchyň. V ní se odehrává to nejdůležitější z celého dne – příprava a konzumace jídla, povídání, sdílení zážitků, řešení problémů, odpočinek u šálku kávy nebo čaje. Zařízení kuchyně ovšem vyžaduje vyšší finanční částku, proto se vyplatí vyčkat, jaké svatební dary dostanete. Třeba mezi nimi najdete vysněného robota, utěrky, nádobí nebo hrnce. Co ovšem nepočká je ložnice. Tu možná budete potřebovat už ve svatební den. Proč byste měli zbytečně utrácet za nocleh v hotelu, když romantickou svatební noc můžete zažít již „ve svém“.  Zařiďte si tedy ložnici ještě před svatbou – jednak ji hned využijete, a jednak budete mít o jednu starost méně! Jak účelně a prakticky zařídit ložnici pro novomanžele Soustřeďte se na postel a její vybavení, to je z celé ložnice nejdůležitější. Předpokládáme, že si postel budete kupovat na několik let, proto ji vybírejte z kvalitního masivního dřeva – to vydrží nejdéle. V dnešní době si můžete vybrat z mnoha moderních i tradičních designů. Při výběru matrace si nechte poradit od odborníků. Nejdříve si v klidu domova udělejte „předvýběr“ pomocí on-line konfigurátora. Po zadání základních parametrů jako je vaše výška, hmotnost, oblíbená tuhost, typ postavy a podklad získáte přehled matrací, které by vám měly vyhovovat. Pak s tímto seznamem navštivte některou ze specializovaných prodejen matrací a postelových doplňků. Tam si matraci budete moci přímo vyzkoušet a objednat. Náš tip: Určitě se vám budou hodit partnerské matrace – jednotlivé strany mají rozdílné tuhosti, které si nastavíte pouhým otočením matrace. Oba si tak vyberete... Čtěte více Příspěvek Myslete na vybavení své ložnice ještě před svatbou, vyplatí se to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.05.2016 03:35 |

podobné články

Tereza Hlůšková: V base si holky myslely, že jsem Claudia Schiffer. V životě neviděly blondýnu

 
Tereza Hlůšková (26) se nebojí před svými sledujícími otevřít a prozradit, jak to všechno bylo. V nejnovějším videu, které zveřejnila na platformě HeroHero a jehož části dává i na YouTube, popsala, jak se vlastně dostala do Pákistánu a jaké to bylo, být tam za jedinou plavovlásku.
23.03.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (118 článků)

Tereza Hlůšková o zážitcích z Pákistánu: Hlad, temná místnost a zabedněné okno

 
Tereza Hlůšková, která strávila celkem čtyři roky ve vězení v Pákistánu, nyní odhaluje detaily ze svého předchozího života. V posledním videopříspěvku, který umístila na platformu HeroHero, popsala, jak vypadala její první a druhá návštěva této země. Dva dny byla zavřená v pokoji, kde bylo zabedněné okno, takže ani neviděla ven. „Mám hlad, je půl sedmé a ještě jsem nic za celý den nejedla,“ říká na videu.
25.03.2023 10:25 |

podobné články

Tereza Hlůšková o podivném chování pákistánských kriminalistů: Popsala, co dělali s jejími nahými fotografiemi

 
Tereza Hlůšková, která byla před lety zatčena a uvězněna v Pákistánu za údajné pašování heroinu, se rozmluvila o svých zážitcích z téměř čtyřletého vězení a událostech, které mu předcházely. V nejnovějším videu na platformě Herohero, kam své příspěvky pravidelně umisťuje, popisuje chvíle, kdy jí policisté zabavili telefon a prohlíželi si její nahé fotky, které pořídila.
15.04.2023 09:30 |

podobné články

Proč máme noční můry, a co znamenají?

 
Psychologové obvykle definují noční můru jako „děsivý sen“. Většina dětí zažila noční můru a některé z nich dokonce každou noc. Děsivé sny mají ale i dospělí. Rozdíl ovšem spočívá v tom, že noční můry dospělých mohou mít řadu racionálních příčin. 
11.09.2015 17:00 |

podobné články

Kdy by se z hygienických důvodů měla vyměnit matrace a jak bojovat s alergeny v ložnici?

 
Každá zdravotní matrace má svou životnost, kterou ovlivňuje kvalita použitých materiálů. Není již dávno pravda, že je ji třeba měnit po pěti, nebo sedmi letech, toto pravidlo dnes s oblibou používají prodejci méně kvalitních matrací, aby jejich kratší životnost měli jak odůvodnit. Kvalitnější matrace z odolných materiálů toho vydrží daleko více, klidně až dvacet let, ale aby byly hygienicky čisté, je třeba je od začátku dokonale hygienicky chránit.
15.12.2016 00:05 |

podobné články

Trojúhelník Hlůšková, Soukup, Hanychová: Tereza poslala Agátě další jasný vzkaz

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) si zase jednou neviděl do pusy a v jednom ze svých mnoha pořadů na TV Barrandov pozurážel, koho mohl. Mezi veřejně známými osobnostmi byla i Tereza Hlůšková (26), která se teprve nedávno vrátila z pákistánského vězení, kde si odseděla čtyři roky za heroin. Jenže ta si jen tak něco líbit nenechá, nicméně za Soukupova slova popíchla jeho partnerku Agátu Hanychovou. Nyní se Tereza rozhodla prostřednictvím Instagramu uvést svá slova na pravou míru. 
05.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3508 článků) , Jaromír Soukup (233 článků)

Konec nadějí pašeračky Terezy! Šokující rozhodnutí soudu

 
Dlouhé měsíce čekala česká občanka Tereza Hlůšková (23) za vysokou zdí pákistánské věznice v Láhauru na konečný verdikt v kauze pašování bezmála 9 kilogramů heroinu. Těšila se na to, že ji soud osvobodí, potvrdí její nevinu a že konečně bude moci jet domů. Ovšem úterní rozhodnutí pákistánské justice ji znovu zcela zdrtilo.
21.01.2020 18:00 |

podobné články