Článek

Tereza H. (25) je volná! Téměř 4 roky od zatčení se konečně dočkala propuštění z vězení

 
Bezmála čtyři roky Tereza H. (25) čekala, až jí pákistánský soud dá za pravdu, zbaví ji obvinění z pokusu o pašování heroinu a pustí ji na svobodu. Mladá Češka se konečně dočkala, soud téměř tři týdny po vynesení rozsudku konečně vyhotovil potřebné dokumenty a Tereza se dostala ven z věznice. Teď už ji čeká vytoužená cesta domů.
20.11.2021 15:35 |

podobné články

Podobné články

Terezu H. (25) skoro 4 roky od zatčení pustí domů: Na svobodu jí pomohli chybující celníci

 
Od začátku trvala na své nevině a snažila se očistit své jméno. Téměř čtyři roky po zatčení kvůli podezření z pašování heroinu se Tereza H. (25) dočkala. Mladá Češka totiž uspěla s odvoláním, soud zrušil její trest i obvinění a necelé tři týdny po tomto rozhodnutí už vyhotovil písemný rozsudek nutný k Terezinu propuštění. Podle soudu výrazně pochybili policisté, v případu se ovšem nesrovnalostí objevilo víc.
20.11.2021 05:15 |

podobné články

Tereza (25) počítá hodiny zbývající do propuštění: S kým se ve vězení setkala?

 
Snad už jen hodiny odpočítává Tereza H. do propuštění z věznice Kot Lakhpat v pákistánském Láhauru. Pětadvacetiletá Češka téměř čtyři roky strávila v tamním vězení, kde skončila, když celníci ji zadrželi celníci na letišti kvůli téměř devíti kilogramům heroinu. Odvolací soud ji shledal nevinnou a přistoupil na argumenty jejího právníka Sajfa al-Mulúka. Právě s ostříleným advokátem se pak po šťastné zprávě setkala.
08.11.2021 05:05 |

podobné články

Pašeračka Tereza se dočkala svobody: Takhle přijal zprávu o propuštění její otec

 
Pašeračka Tereza (25) už se nemůže dočkat, až bude zpět v Česku. V pákistánském vězení strávila téměř čtyři roky, a to za údajné pašování téměř devíti kilogramů heroinu, ale v pondělí ji soud zprostil obžaloby. Pákistánské úřady nyní dělají vše proto, aby mohla zemi opustit co nejdříve.
05.11.2021 07:30 |

podobné články

Dva muži byli zatčeni za předstírání, že jsou zatčeni

 
Dva opilci ze South Jersey byli zatčeni poté, co dostali "skvělý" nápad nafotit se v zadní části policejní dodávky a předstírat, že byli zatčeni. Ryan Letchford a Jeffrey Olsen to považovali za skvělý vtípek a říkali si, že když v dodávce nic neukradnou, tak nemůže být žádný velký prohřešek, když se do ní bez povolení dostanou. To se ovšem spletli.
20.07.2011 14:10 |

podobné články

Uvězněná Tereza H. (25) opět v slzách: Odložili její propuštění!

 
Branami věznice Kot Lakhpat v pákistánském Láhauru by měla co nevidět projít jako svobodný člověk Tereza H. Pětadvacetiletá Češka byla po téměř čtyřech letech ve vězení za pašování drog odvolacím soudem shledána nevinnou. Zproštěna viny byla 1. listopadu a její advokát Asghar Dogar pro Blesk uvedl, že propuštění by se mělo odehrát do 4-5 dnů. Tereza však stále čeká v cele. Ani po týdnu od odvolacího soudu se soudce nedostal k podepsání příslušných dokumentů.
07.11.2021 05:10 |

podobné články

Lukáš Kovanda: Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví ekonomiku až o 21 miliard

 
Premiér Andrej Babiš v pátek na vládě prosadil dva dny volna jakožto „odměnu“ za očkování. Státní zaměstnanci, kteří se již nechali očkovat, mají nárok na dva dny placeného volna. Premiér navíc apeluje na firmy a podniky, kraje i obce, aby dva dny volna umožnily o ony také svým zaměstnancům.
05.08.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23852 článků)

Propuštění Terezy (25) rozvířilo emoce mezi bývalými kamarádkami: Bude to hodně ostré, míní „druhá Tereza“

 
Radostná zpráva přišla na začátku listopadu pro Češku Terezu H. (25). Ta byla v březnu roku 2019 odsouzena za pašování heroinu k téměř devítiletému trestu v pákistánském vězení. Krásná blondýnka se ale odvolala, už od zadržení v lednu 2018 tvrdila, že je nevinná. Její odvolání bylo nyní konečně projednáno a soud ji zprostil obvinění. Propuštění rozvířilo emoce mezi Terezinými známými z Uherského Hradiště. Řekne po návratu do České republiky Tereza pravdu o bývalé kamarádce?
19.11.2021 05:05 |

podobné články

Češi zatčení v Thajsku byli propuštěni na kauci

 
Oba Češi zatčení v Thajsku kvůli údajnému podílu na únosu muže z Nizozemska byli propuštěni na kauci 400.000 thajských bátů (234.840 korun) za každého. Soud s nimi se bude konat ve městě Pattaya 29. dubna.
22.04.2010 09:55 |

podobné články

Pašeračka Tereza si navrhla krásné šaty a zabalila si věci: Půjde z pákistánského vězení už konečně domů?

 
Tereza Hlůšková (25) už přes tři roky sedí v pákistánském vězení. Ze svého více než osmiletého trestu už si značnou část odpykala. Přesto její rozsudek stále není pravomocný, odvolací soud snad konečně proběhne ve čtvrtek 17. června. Mladá Češka tak doufá, že se konečně dostane domů. Stále si stojí za tím, že je nevinná. A jak sama řekla na podzim, ze svých chyb se poučila. Z vězení chce navíc vyjít ve speciálních šatech, které si navrhla.
17.06.2021 05:10 |

podobné články

Kamioňák Jiří exkluzivně po propuštění: O močení migrantů, svatbě a podlomeném zdraví

 
Řidič kamionu Jiří Sagan byl před dvěma lety odsouzen za pašování migrantů. Svůj trest si odpykal ve francouzském vězení a nyní, po propuštění, popsal Blesk Zprávám v exkluzivním rozhovoru cestu peklem. Okomentoval proces zatčení, soud i samotnou basu. Nadále trvá na své nevině a zmínil, že případ nenechá jen tak spát a obrátí se na Štasburk. Rodinu neviděl téměř dva roky a prozradil, že chystá dvojitou svatbu. Odnáší si ale psychické i fyzické následky. Ve věznici bylo údajně vše na dlouhé lokte, včetně shánění lékaře. O to víc se zlobí na ambasádu, která mu poskytla jen minislovník.
10.07.2020 19:20 |

podobné články

Soud začne jednat o Dalíkově možném propuštění z vězení

 
Okresní soud ve Znojmě se dnes na veřejném zasedání začne zabývat žádostí lobbisty Marka Dalíka o podmíněném propuštění z vězení. Dalík si ve znojemské věznici odpykává pětiletý trest vězení za podvod při nákupu obrněných vozidel Pandur pro českou armádu. Zatím má za sebou polovinu trestu, v první polovině září si podal žádost o podmíněné propuštění. Není zřejmé, zda soud ještě dnes ve věci rozhodne.
18.11.2019 06:05 |

podobné články

Soud začne jednat o Dalíkově možném propuštění z vězení

 
Okresní soud ve Znojmě se dnes na veřejném zasedání začne zabývat žádostí lobbisty Marka Dalíka o podmíněném propuštění z vězení. Dalík si ve znojemské věznici odpykává pětiletý trest vězení za podvod při nákupu obrněných vozidel Pandur pro českou armádu. Zatím má za sebou polovinu trestu, v první polovině září si podal žádost o podmíněné propuštění. Není zřejmé, zda soud ještě dnes ve věci rozhodne.
18.11.2019 11:05 |

podobné články

Soud nevyslyšel ani třetí Krejčířovu žádost o propuštění z vazby

 
Jihoafrický soud dnes znovu zamítl žádost českého podnikatele Radovana Krejčíře o propuštění na kauci z vazby, kde je kvůli obviněním z pokusu o vraždu a z únosu. Informovali o tom na Twitteru jihoafričtí novináři sledující jednání. Kontroverzní Čech neuspěl už se svou třetí žádostí o propuštění na kauci a nepomohlo mu ani tvrzení, že po dnešním zatčení manželky se musí postarat o jejich malého syna. 
28.02.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (770 článků)

Pašeračka Tereza udělala razantní krok! Změnila strategii a doufá v brzké propuštění

 
Tereza Hlůšková (25), známá mezi veřejností jako pašeračka Tereza, si odpykává svůj trest za pašování heroinu. Ve vězení už strávila několik let a nyní čeká na odvolací soud, který by ji mohl poslat zpět domů do Česka. Tereza se rozhodla před odvolacím soudem, který má proběhnout 29. června, že změní strategii a vyměnila advokáta. Místo zkušeného Navída Basíra s ní do boje půjde hvězdný advokát Saif ul-Malúk.
28.06.2021 12:15 |

podobné články

Tereza Maxová: Budu mít vlastní šampaňské a možná další dítě

 
Jednačtyřicetiletá Tereza Maxová po několikaměsíční přestávce opět zavítala do Prahy. Léto totiž trávila v Monaku, kde s partnerem a rodinou bydlí. Modelka prozradila, že chystá vlastní šampaňské a nevyloučila ani další přírůstek do rodiny. Další články k tématu: Tereza Maxová si s dětmi užívá v Monaku, do Česka se vrátí na podzim Jsem patriot, i sny se mi zdají v češtině, říká Tereza Maxová Jsme unavení, ale šťastní, říká Tereza Maxová o třetím přírůstku Tereza Maxová ukázala syna Aidena a prozradila, jaký byl porod
06.10.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (505 článků)

Bývalý senátor za ODS Alexandr Novák si po propuštění z vězení koupil hotely za miliony

 
Bývalý senátor Alexandr Novák trestaný za přijetí úplatku koupil po propuštění z vězení za miliony korun dva hotely v Chomutově. Další nemovitosti koupila Novákova manželka. Uvedl to dnes server Centrum nezávislé investigace (CNI). Podle soudu vzal Novák jako starosta úplatek přes 40 milionů korun. Dostal čtyři roky vězení a pokutu pět milionů. Z vězení byl v květnu v půlce trestu propuštěn na podmínku.
23.11.2015 10:16 |

podobné články

Miloš Horký: Čínská odveta na zatčení finanční ředitelky Sabriny Wanzhou přišla neuvěřitelně rychle

 
Čína promptně reagovala na zatčení zatčení Sabriny Wanzhou, finanční ředitelky a dědičky firmy Huawei ve Vancouveru - čínský soud vynesl trest smrti nad Kanaďanem, který byl obviněn z pašování drog. Kanaďan byl původně odsouzen k 15 letům vězení, ale na odvolání čínského prokurátora se vyšší instance přiklonila k trestu smrti.
16.01.2019 08:40 |

podobné články

Simona, která zradila pašeračku Terezu: Na drogách prý vyvařila čtvrt milionu, co dělá dnes

 
Tereza H. (25) v současné době sedí v pákistánské věznici a odpykává si trest 8 let a 8 měsíců za pašování téměř devíti kilogramů heroinu. Po téměř třech letech na sociálních sítích promluvila další Tereza, která se po zatčení Terezy H. často pohybovala v přítomnosti Simony H. Tereza si pustila pusu na špacír a rozpovídala se o tom, jak to tehdy podle jejích slov doopravdy bylo.
11.06.2021 09:30 |

podobné články

Rath zůstane ve vazbě, příkaz na jeho propuštění do věznice nepřišel

 
Poslanec David Rath, který je stíhaný za korupci, zřejmě zůstane i nadále ve vazbě. Krajský soud v Praze dnes dopoledne v neveřejném zasedání rozhodl o stížnosti proti jeho propuštění na kauci, verdikt ale nesdělil. Podle mluvčí ruzyňské věznice Pavly Bohatové ale do 17:00 věznice neobdržela žádný příkaz k jeho propuštění. Pokud by soud rozhodl v Rathův prospěch, příkaz k propuštění by co nejdříve putoval do věznice. 
02.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4595 článků)