Článek

Teprve to začne, budou obcházet voliče. Bartoš to jednoduché mít nebude, říká muž, který Pirátům vyhrál volby minule

 
Do sněmovních voleb zbývají necelé dva měsíce, a tak není divu, že politici častěji vyrážejí do ulic, veřejný prostor se plní billboardy a internet politickými bannery. Vyjasnilo se také to, kdo se střetne v čele kandidátek v jednotlivých krajích. Je potřeba za každým krokem strany nebo hnutí vidět promyšlený marketing? O tom hovořil mimo jiné v Českém rozhlase Plus marketingový expert Jakub Horák.
13.08.2021 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (109 článků)
Podobné články

Bartoš: Budeme mít až 27 procent

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš, kandidát Starostů a Pirátů na premiéra, mobilizuje voliče, aby opravdu vyrazili k volbám a dovolili Pirátům a Starostům uspět. Bartoš si pomýšlí na zisk přes 27 procent hlasů. Podívejte se, čím chce voliče získat.
07.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Ivane, vzpomínáš? Bartoš dostal vzkaz z minulosti. Bývalý kamarád se ozval

 
Není žádným tajemstvím, že proti Pirátům a hlavně jejich předsedovi Bartošovi jsou používány výroky z dob, kdy Piráti o Poslanecké sněmovně jen snili. Známá je například fotka Ivana Bartoše ve vlajce Antify z roku 2016. Nicméně aktivista Tomáš Tožička, který měl být pirátský kandidát na senátora, říká, že mu Ivan Bartoš pouštěl „starý anarchistický songy“ při kampani v roce 2020. A ptá se, jestli je při cestách pouští také Vítu Rakušanovi. A pak je zde rozdíl, jak se Bartoš vyjadřuje o Havlovi v roce 2021 a jak se vyjadřoval v roce 2014.
06.10.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Bartoš hájí Lipavského, má prý velký respekt: Když chcete někoho natřít, vždycky vytáhnete protiizraelskou nálepku

 
Dnes Česká pirátská strana rozhodne v referendu o tom, zda budou, či nebudou ve Fialově vládě. Zastáncem setrvání je předseda Ivan Bartoš. V nové vládě Pirátům mají připadnout tři ministerská křesla. Kandidátem na ministra zahraničí je Jan Lipavský, s ním by měl zřejmě problém prezident Miloš Zeman, který je již delší dobu hospitalizovaný. „Musíme hledat synergie v pohledu Hradu, premiéra a vlády jako celku,“ hájí Bartoš svého pirátského kandidáta v rozhovoru pro Mladou Frontu Dnes.
12.11.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26952 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Fiala je fíkový list, ODS se moc nezměnila, tvrdí šéf Pirátů Bartoš

 
Jako úspěch zhodnotil šéf Pirátů Ivan Bartoš v rozhovoru pro Právo výsledek své strany v komunálních volbách. A řeč byla třeba i o kampani ODS, která se vymezovala právě vůči Pirátům. „ODS vůbec není pravicově liberální, ale ostře pravicová,” uvedl Bartoš.
08.10.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Ivan Bartoš pro eXtra.cz: Proti Pirátům se používají šmejdské praktiky. Migranty v ČR chtěl Babiš do fabrik

 
Ivan Bartoš (41) se už na podzim může stát premiérem České republiky. Jak sám říká v rozhovoru pro eXtra.cz, od té doby, co koalici Pirátů se STAN vzrostly preference a přeskočily i ANO, dezinformační útoky na něj i politiku Pirátů vzrostly desetkrát. „Konkurence se bojí. Migranty sem tahat nechceme, s tím chtěl začít Babiš. Jestli budou volby v souvislosti s Piráty rozhodovat dezinformace a strašení migranty, bude to dost smutné,“ prozradil nám.
27.03.2021 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Smělý Bartoš: Cílem pro příště je porážka ANO. Piráti se sjedou v Brně a zvolí vedení

 
Piráti se v neděli sejdou v Brně na svém celostátním fóru, aby si zvolili nové vedení. Předsednickou funkci obhajuje Ivan Bartoš, žádného soupeře ve volbě mít nebude. Bartoš před víkendem serveru Novinky.cz řekl, že cílem Pirátů by mělo být, aby v příštích volbách porazili ANO. Ať už budou volby v řádném termínu za 4 roky, nebo třeba za dva, pokud padne vláda dřív.
04.01.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Ivan Bartoš: V příštích sněmovních volbách chceme porazit hnutí ANO. Nejsme hysterická opozice, což byla od počátku role Kalouskova „Demokratického bloku“

 
ROZHOVOR "Nelíbí se mi, když nějaké strany nadávají na voliče, že nepochopili program, nebo na voliče jiných stran. Vše stojí a padá s kvalitou programu, opravdovosti jeho nositelů, tj. politiků a jejich práci ve Sněmovně, v médiích a hlavně mezi lidmi. Na vše se soustředíme. Naše ambice je v příštích sněmovních volbách být politickou jedničkou v ČR. Je to odvážné, ale my jsme se nikdy nebáli. Se vší pokorou k voličům se budeme snažit atakovat a porazit nejsilnější hnutí ANO," říká v rozhovoru pro PL.cz Ivan Bartoš, předseda Pirátské strany. Vysvětluje také proč si myslí, že Andrej Babiš není dobrý vyjednávač a netěší ho rostoucí vliv komunistů, či že Piráti nechtějí být hysterickou opozicí.
08.05.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24012 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Au. To si Bartoš odnese: Pláč a ztracené hlasy, ač to myslel dobře

 
Slova předsedy Pirátů Ivana Bartoše o muslimské Evropě se stala terčem posměšků. Herní vývojář Daniel Vávra si rýpl, že teď Bartoš zní jako Okamura a politici a komentátoři na internetu se shodovali, že u voličů Pirátů tyto výroky nebudou přijaty s povděkem. „Tohle je větší salto mortale, než Jurečkova omluva. Jestli on to Bartoš s tou středovostí už kapku nepřehnal?“ trefoval se do Bartoše publicista David Petrla. Youtuber Bratříček se přidal, že Bartoš teď používá termíny, které on raději nevyslovoval. A dle arabisty Singera bylo přistoupit na termín „muslimská Evropa“ Bartošovou chybou.
23.09.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (37 článků) , Ivana Bartošová (45 článků) , David Daniel (14 článků) , David Singer (1 článek) , Daniel David (4 články) , Daniel Daniel (731 článků) , David David (1159 článků) , Daniel Daniel (731 článků) , Daniel Daniel (731 článků) , David David (871 článků) , Daniel Daniel (406 článků) , Daniel Daniel (731 článků) , Daniel Daniel (731 článků) , Daniel Daniel (731 článků) , Daniel Daniel (731 článků) , David Daniel (4 články)

Dezinformace. „Popravený“ Bartoš vysvětlil výsledek Pirátů

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a šéf STAN Vít Rakušan se vyjádřili k výsledkům, kdy jejich společná koalice skončí na pásce třetí. Jejich kampaň - zejména pirátskou - podle všeho ovlivnily dezinformace, hovořil o tom Bartoš. "Ovlivnilo to to, jak se choval premiér v průběhu celé kampaně," uvedl Bartoš.
09.10.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (316 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Bartoš se tvrdě střetl s Okamurou kvůli uprchlíkům i islámu. A možná to tak bylo v plánu

 
Na jaké voliče cílí šéf Pirátů Ivan Bartoš? Podle rozhovoru s Tomiem Okamurou (SPD), který Bartoš vedl v Duelu na serveru Seznam Zprávy.cz se Piráti staví do pozice politiků, kteří se domnívají, že uprchlíkům je třeba pomáhat. Okamura Bartoše označil za „vítače migrantů“.
09.10.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Předseda Pirátů Bartoš: Nejsme jen strana pro IT magory

 
Serveru Echo24.cz poskytl rozhovor adept na vstup do sněmovny, lídr Pirátů Ivan Bartoš. Podle něj jeho stranu média řadí mezi progresivní městské voliče i stoupence Tomia Okamury. Bartoš vysvětluje, že oni sami se považují za klasicky liberální stranu, která chce svobodu a otevřenost a je proti regulaci a progresivismu.
15.10.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Václav Piráti jen pro mladé? Ne. Bartoš mezi seniory: Zásadní slova i FOTO

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a předseda STAN Vít Rakušan vyrazili do Moravskoslezského kraje a dal se tam s lidmi do řeči. Navzdory tomu, že Piráti jsou považováni za stranu především pro mladší voliče, Bartoš vyrazil mezi seniory. Postavil se po bok těch, kteří celý život velmi tvrdě dřeli, a promluvil jasně a srozumitelně.
18.08.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (316 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Piráti jen pro mladé? Ne. Bartoš mezi seniory: Zásadní slova i FOTO

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a předseda STAN Vít Rakušan vyrazili do Moravskoslezského kraje a dal se tam s lidmi do řeči. Navzdory tomu, že Piráti jsou považováni za stranu především pro mladší voliče, Bartoš vyrazil mezi seniory. Postavil se po bok těch, kteří celý život velmi tvrdě dřeli, a promluvil jasně a srozumitelně.
18.08.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (316 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Ivan Bartoš pro PL: Babiš obětoval životy ohrožených seniorů pro hlasy ve volbách

 
ROZHOVOR „Plné propuknutí druhé vlny má na svědomí Andrej Babiš a jeho vláda, když i při znalosti toho, co se děje, nepodnikli nic zřejmě s ohledem na krajské volby, aby neztratili podporu. Premiér Babiš doslova obětoval životy ohrožených občanů, seniorů a nemocných, aby získal hlasy ve volbách. V důsledku toho nám ujel vlak a jsme nyní tam, kde jsme,“ myslí si předseda České pirátské strany Ivan Bartoš. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjadřuje i k očkování, nedostatku vakcín, spolupráci se STAN, ostrým výpadům vůči Pirátům od premiéra, ale i Miroslava Kalouska, či proč kandiduje v Ústeckém kraji.
08.02.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24012 článků) , Miroslav Kalousek (7475 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Zakážou Milion chvilek! obává se Ivan Bartoš. A varuje vládu

 
Šéf Pirátů Ivan Bartoš v pořadu Prostor X hovořil mimo jiné o plánu na posílení pravomocí ministerstva zdravotnictví. Obává se, že vláda chce obcházet smysl rozhodnutí soudu.
30.04.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2294 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Ústavní soud nezrušil nouzový stav, nelze ale podle něj obcházet Sněmovnu

 
Ústavní soud z procesních důvodů odmítl návrh senátorů na zrušení únorového vládního usnesení o nouzovém stravu. Zároveň naznačil, že pokud Sněmovna nesouhlasí s prodloužením nouzového stavu, nelze ji obcházet a znovu vyhlásit stav nouze na žádost hejtmanů. Právě taková situace v únoru nastala. Ústavní soudci  rozhodnutí  zpřístupnili na svém webu.
25.03.2021 12:30 |

podobné články

Bartoš: „Situace s prezidentem je vážná.“ A kolik „urvou“ Piráti vládních křesel?

 
Miloš Zeman je dál hospitalizován v ÚVN na oddělení KARIM, jednání o vládě mezitím probíhají dál. Účastní se jich i Piráti, jedni z poražených voleb, kteří budou mít jen 4 poslance v nové Sněmovně, kde ztratili hned 18 křesel. Pirát Ivan Bartoš v rozhovoru pro novinky.cz upozorňuje, že na sebelítost nyní není čas. Piráti nyní počítají, že budou součástí nové vlády. Pozornost vzbudil možný kandidát na ministra zahraničí Jan Lipavský, kterého se Bartoš zastal. Vedle toho se pozastavil i nad situací kolem samotného prezidenta.
30.10.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26952 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)

Piráti, to jsou perly. Blokují věci pro kraj, říká poslanec ANO z Ústecka

 
Předvolební kampaň směřuje do finále a pozornost se upírá právě na Ústecký kraj, kde proti sobě mimo jiné stojí premiér Andrej Babiš (ANO) a šéf Pirátů Ivan Bartoš. Ústecký poslanec Jaroslav Bžoch (ANO) v plátku Náš Region uvedl, že se na tento volební souboj v kraji těší. Kriticky se pak vymezil k Pirátům. Bartoš podle něj hned v kraji všechny jen urazil srovnáváním Ústecka s Rumunskem a kolegové Piráti ze Sněmovny, zase mluví o tématech, o kterých často nic neví.
01.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24012 článků) , Ivan Ivan (2294 článků)