Článek

Tento týden v Zoo: Albert jako ředitel mučí svoje zaměstnance. Sid všichni nesnáší

 
Téměř celá Zoo je proti Sid. Vyčítají jí, že se kvůli pochybení její matky Alice dostal do křesla ředitele prohnaný Albert, který jim dělá peklo. U Roklů doma to stále vře a Roklová se nechce vrátit. Usmířit se je snaží Stázka. Marek už ví, že Tes a Izy jsou dvojčata, a plánuje za jejich lest pomstu. Charlie chce naproti tomu udělat dobrý skutek a pomoct Katce s útulkem. Co se bude tento týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
24.01.2023 20:40 |

podobné články

Podobné články

ZOO: Albert bude koukat! Sid má nového nápadníka

 
Babička domluvila rodinnou večeři, při níž se měla Sid sblížit s potenciálním ženichem Ondřejem. Dívka využije příležitosti a požádá mladíka o pomoc. Místo sbližování se s ním domluví, aby ji tajně odvezl do zoo. Tam je spolu uvidí Albert.
10.06.2022 14:15 |

podobné články

Tento týden v Zoo: Sid má problémy, ještě větší trable řeší Roklová

 
V seriálu Zoo málem nastane panika, když se Sid ztratí had. Situaci ovšem zachrání, kdo jiný, než nový fotograf Filip Janda a prohloubí si tím Sidinu náklonnost. Té se konečně hlásí Haďák z Amazonie, a tak může jejich láska dále vzkvétat. Nemotá se kolem ní však Janda už nějak moc? U Roklových doma to vře kvůli nemanželské dceři. Ředitelce Roklové navíc nastanou vážné problémy i v práci. Co se bude tento týden týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
10.01.2023 10:30 |

podobné články

ZOO: Má Albert u Sid ještě šanci?

 
Jak je to mezi Sid a Albertem? Zastrašil ji Albert nadobro? Anebo má ještě dveře k jejímu srdci pootevřené? Jistě víme jen to, že to nebude chtít jen tak vzdát!
21.06.2022 14:00 |

podobné články

ZOO: Jak se vlastně Sid s Adamem seznámili? Proč se od první chvíle neměli moc v lásce a co je konečně více sblížilo?

 
Možná si už nevzpomínáte, ale Adam byl jedním z prvních lidí, které Sid potkala, když nastoupila jako ošetřovatelka do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Jejich setkaní bylo dost netradiční a není vůbec divu, že si Adam o Sid v prvních chvílích myslel své
21.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Romantika při odchytu hada. Co odpoví Sid na Haďákovu nabídku?

 
Sid vběhne do pavilonu plazů ve chvíli, kdy Adam odchytává nebezpečného hada. Když je zvířátko uzavřené v boxu, navrhne Haďák, že by se Sid mohli vyrazit na výstavu v Hradci. Přitom to ale vůbec nevypadá, že by o dívčinu společnost stál…
06.06.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Jak se Adam vypořádá s tím, že Anička je vlastně Sid? I Anička ví o Adamovi nejedno tajemství

 
Bublina kolem Sid a jejího alter ega Aničky nabyla obrovských rozměrů a na několika místech již postupně praská. Jak se s celou situací ohledně Aničky/Sid vypořádá Adam a jak se změní jeho přístup k ní?
28.08.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Mezi Sid a Adamem konečně došlo ke sblížení, ale vydrží jim láska navzdory diktatuře babičky Sidonie?

 
Poté, co se podařilo Adamovi vypátrat Sid a vysvobodit ji ze spárů Jardy a jeho kumpána, čekala ho ještě jedna záchranná akce. Musel najít způsob, jak rodiče Sid přesvědčit, že nemohou svou dceru držet 24 hodin denně pod dozorem.
26.10.2022 17:30 |

podobné články

Další dávka novinek ze ZOO: Oslavu Sidonie zpestřil had, který se přišel předvést, ale Adam z uprchlíka dokázal udělat zlatý hřeb večera

 
Sid a Adam už si zvykli na společné soužití, ale když je hned po ránu přepadli rodiče Sid, byli trochu zaskočení. Co se asi stalo? Naštěstí to nebyla žádná rodinná katastrofa, ale babička má dělat snobský večírek pro své přítelkyně, a tak Eduarda napadlo, že by se do organizace mohla zapojit Sid.
13.11.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Nekompromisní Adam vidí v Sid jen rozmazlenou dcerunku zbohatlíků. Má pravdu?

 
Adam nesnáší lháře, a proto Sid nedokázal odpustit, že přede všemi skrývala bohatou rodinu. Že měla své důvody, ho příliš nezajímalo. Myslel si o ní to nejhorší, dokud ho k rozumu nepřivedl Kodym – tím, že po Aničce loudil peníze!
10.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Sid se rozešla s Albertem! Získá si Haďákovu přízeň?

 
Sid, jedna z hlavních hrdinek seriálu Zoo, konečně prohlédla, že vypočítavý sukničkář Albert se k ní nehodí. Její srdce zahořelo obdivem a láskou k chovateli hadů Adamovi, jenž ji hrdinsky zachránil před nosorožcem. O vztah s ní ale nestojí.
21.05.2022 14:00 |

podobné články

ZOO: Po zoologické zahradě se nosí nový páv Albert a pobíhá všemi odsuzovaná zmoklá slepice Andula

 
Sid je nešťastná, smutná a ublížená. Chování spolupracovníků vůči ní je odrazem jejich nespokojenosti s odvoláním ředitelky Roklové a jmenováním Alberta Poláka ředitelem. Sid za celou situaci sice nemůže, ale dav potřeboval viníka, vůči kterému by se obrátil a ona byla snadnou kořistí.
14.01.2023 09:00 |

podobné články

Bude kvůli Sid trpět celá rodina?

 
Sid Novotná se rozhodla žít po svém, ať to stojí cokoliv. Překonala pochybnosti svých rodičů, ale jak se zdá, babička Sidonie se s rozhodnutím Sid smířit nehodlá. Co se rozhodne udělat rodině, aby donutila Annu odjet do Ameriky?
09.07.2022 12:00 |

podobné články

Kdo je Haďákova tajemná kamarádka Alena? Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid?

 
Do života mladého Adama „Haďáka“ Hrušky se připletla tajuplná neznámá Alena. Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid? A je vůbec Alena pro Sid reálnou hrozbou?
19.08.2022 15:30 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Krize pár dní po svatbě: Monacký princ Albert II. strávil líbánky 16 kilometrů od své manželky

 
Uběhlo pouhých 11 dní od chvíle, kdy se s velkou pompou ženil monacký princ Albert II . (53) s dlouholetou přítelkyní Charlene Wittstock (33). Na pohled pohádková svatba však již byla zahalena aférou, která na prince vyplavala pouhých pár dní před svatbou. Albert by měl mít totiž minimálně dvě nemanželské děti, které zplodil již v době, kdy tvořil pár s půvabnou Charlene. Nevěsta hned druhý den po církevním obřadu požadovala, aby si Albert nechal udělat testy otcovství . Nyní navíc britský The Sun informoval, že novomanželé strávili odděleně i líbánky v Jihoafrické republice.
12.07.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlene Wittstock (42 článků)

Kněžna Charlene: Nechtěla jsem utéct, u oltáře jsem plakala štěstím

 
Nebyla jsem žádná nevěsta na útěku, ohradila se vůči pomluvám manželka monackého knížete Alberta II. Charlene. Po dvou letech promluvila o spekulacích, že chtěla před svatbou utéct a označila je za kategorické lži. Další články k tématu: Monacký kníže Albert II. chystá žalobu, nevěsta mu prý nechtěla utéct Monacký kníže Albert a jeho žena trávili líbánky odděleně Monacký kníže a kněžna si znovu řekli ano, před oltářem a v bílém Monacký kníže Albert II. se oženil, zatím jen civilně Monacký kníže Albert II. si vezme o dvacet let mladší plavkyni
15.07.2013 14:45 |

podobné články

Albert daruje milion porcí jídla potřebným. Chce jim pomoct udělat hezké Vánoce

 
Pro potřebné, kteří si nemohou ve vánočním čase zajistit dostatek jídla, připravily prodejny Albert milion porcí potravin. Distribuce daru čerstvých a trvanlivých potravin probíhá ve spolupráci s Českou federací potravinových bank. Pravidelnými dary neprodaných potravin pomáhají prodejny Albert v průběhu celého roku, mimořádný dar milionu porcí tuto pomoc ještě navýší. Celkově tak Albert letos daruje minimálně 4,2 milionu porcí potravin sociálně znevýhodněným lidem, organizacím a spolkům.
15.11.2021 08:05 |

podobné články

Sidonie Novotná, babička Sid ze seriálu ZOO, je přísný generál

 
Janu Švandovou můžete aktuálně vídat v seriálu Zoo, jenž běží každé úterý a čtvrtek na Primě, jako Sidonii Novotnou, babičku hlavní hrdinky Sid a přísnou hlavu rodiny, která je zvyklá, že je vždy všechno po jejím. Co když si ale postaví hlavu vnučka?
15.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (254 článků) , Jana Novotná (45 článků)

Drbárna ze ZOO: Sylva Machyánová se zatím v seriálu jen mihla, ale už je jasné, že si se Sid nepadly do oka

 
Sandra Nováková, která Sylvu hraje, měla loni rušný rok plný změn a také jednu velkou filmovou premiéru, na které překvapila své fanoušky svatbou. V ZOO vystupuje jako samoživitelka a od toho se odvíjí její vyhraněný názor na Sid.
17.01.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (282 článků)