Článek

Tento týden v Ulici došlo k hádce mezi Ančou a Evou, přiletěla Irena a Franta podvedl Báru

 
Uplynulý týden v Ulici byl pestrý na hádky i překvapivé zvraty. Kateřina se chytla s Ingrid a Lumír je chtěl usmířit. Anička se zase pohádala s Evou kvůli jejímu nemožnému chování. Z Peru nečekaně přiletěla Irena a Prokop se bojí, že ho považuje za neschopného. A Skyler dostala Frantu do postele.
19.11.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Franta mezi dvěma ženami – Skyler si ho chválí, Bára jej překvapí

 
Luděk už nechce vidět Kristýnu nešťastnou, a tak Denisovi nařídí, aby odešel z ulice. Franta mezitím hlídá Chrise, aby Skyler mohla odjet za prací. Po návratu se Skyler začne rozplývat před Aničkou, jak je Franta úžasný. On se tou dobou smiřuje s Bárou, která se spontánně rozhodne pro velkou změnu…
28.09.2022 00:00 |

podobné články

Nad Bárou s Frantou se stahují mračna, kdežto nad Frantou a Skyler svítí sluníčko

 
Bára a Franta by prožívali krásné období, kdyby se neobjevila Skyler. Na tu Franta vždycky nadával kvůli její nezodpovědnosti i kvůli tomu, co mu provedla s Chrisem. Jenže teď to vypadá, že ledy roztály. Franta ke Skyler znovu pociťuje sympatie. Bude mít Bára na to, aby se o něj se Skyler přetahovala?
22.07.2022 13:30 |

podobné články

Příští týden v Ulici: Těžce zkoušené vztahy, kdo bude mít výčitky svědomí a čí láska se ocitne v ohrožení?

 
Prokop má v hlavě jen starosti kvůli šikaně a vůbec nemyslí na to, že by měl podpořit Magdin ušlechtilý nápad. Ingrid narychlo odjede do Málkova, což způsobí poprask v rodině Nyklových, a hlavně mezi Lumírem a Kateřinou. Franta si vyčítá, že podvedl Báru. Skyler se ho ale nemíní vzdát.
19.11.2022 07:15 |

podobné články

Ulice: Uvažuje Franta o tom, že se se Skyler a Chrisem přestěhují do Amsterodamu? Báru nechává bez odezvy

 
Malý Chris je nešťastný. Těšil se, že se s babičkou a dědou vrátí zpět do Holandska, ale má zůstat nadále v Čechách. Franta se Skyler proto v 4359. dílu řeší dilema. Iva kvůli Kaštanovi málem nenasedne do auta. Proč?
02.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (38 článků)

Franta podvede Báru se Skyler! Stane se z úletu něco víc?

 
Diváci, kteří doufali, že František odolá Skyler a jejímu flirtování, budou teď asi hodně zklamaní. Bohužel to vypadá na rozpad dalšího sympatického vztahu. Bára je v Izraeli, volný večer si užívá v klubu a Franta se cítí osaměle. Skyler toho neváhá využít a všechno zkomplikovat.
15.11.2022 11:30 |

podobné články

Podvedl Johnny Depp manželku s touto vnadnou kráskou?

 
Herecký pár Johnny Depp (48) a Vanessa Paradis (39) se po čtrnáctiletém manželství rozvádějí, ale zatím nikdo neuvedl proč. Existuje ale spekulace, že partnerku Johnny podvedl s Evou Green (31), která se pyšní bujnými vnadami. Ukázala své přednosti i jemu?
16.01.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1035 článků) , Eva Green (38 článků) , Vanessa Paradis (158 článků)

Magda a Prokop se usmíří, Irena konečně září štěstím a Franta vyhodí Skyler z bytu

 
Magda a Prokop se po dvouměsíčním odloučení překvapivě rychle usmíří. Štěstí se usměje i na Irenu, jíž Radovan vyzná lásku. Skyler naproti tomu radostný den určitě nečeká. Když Frantovi přizná, že Dirk bere drogy, dojde k pořádné hádce. Kristýna se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu s Denisem.
23.08.2022 07:00 |

podobné články

Bude se Irena Landová vdávat?

 
Irena Landová prošla v Ulici řadou proměn. Na začátku byla ambiciózní učitelkou, která usilovala o ředitelské křeslo. Později se proměnila v přísnou a úzkoprsou ředitelku. Také se zamilovala do Prokopa a jednu dobu nenáviděla Magdu. Teď to vypadá, že se její vztah ke kolegům výrazně zlepšil a také její osobní život jen kvete. Bude se Irena vdávat?
22.06.2022 07:15 |

podobné články

Kam až dojde hecování v ULICI? Franta chce přinutit Viki k sexu a stane se něco nečekaného!

 
Kamarádi Franta a Boris jsou typičtí puberťáci – zajímá je hlavně muzika a holky. Zejména pak samozřejmě to, co mají holky pod tričkem a sukní.
04.06.2014 12:05 |

podobné články

RVAČKA V ULICI: Otci sexy Skyler stále leží v žaludku, že Franta přivedl jeho dceru do jináče. Tak si to s ním vyřídí ručně!

 
Ulice rozhodně není poslední dobou nuda. Dneska se Rozina dozvěděla, že ji odpanil gay, a velké věci se budou dít i zítra. Franta se pokusí říct otci Skyler, co si o něm myslí, ale skončí to pěstmi!
05.10.2016 09:45 |

podobné články

Těžký nový rok zažije v Ulici Rozina i labilní Franta: Drsný rozchod, alkohol a finanční problémy

 
S příchodem nového roku nás v nekonečném seriálu Ulice kromě těch příjemných věcí čekají i hodně nepříjemné. Velkou zkouškou si projde Rozina, kterou hraje půvabná Anna Kadeřávková (21). Všechno se na ni najednou sesype. Finanční problémy, starost s bydlením, láska a pařby. Hodně bledě na tom také bude nebohý Franta, kterého čeká velké zklamání. O co přesně půjde?
03.01.2019 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kadeřávková (219 článků)

Obermannová se po zveřejnění vztahu s Havlem zhroutila, píše o tom knihu

 
Spisovatelka Irena Obermannová si svou Tajnou knihou, v níž popsala vztah s bývalým prezidentem Václavem Havlem, získala řadu nepřátel. Havlovi blízcí jí vyčítali, že mu krátce před smrtí ublížila a dokonce uspíšila jeho skon. Spisovatelka přiznala, že se potom zhroutila, a hodlá se z toho vypsat. Další články k tématu: Obermannová: Ráda bych si s Havlem o své knize promluvila GLOSA: Z „knihy o Havlovi“ nemůže Obermannová vyjít se ctí. Jen bohatá Zamyšlení nad knihou o Havlovi: Obermannová je hrdinka naší doby Irena Obermannová: Tak já vám teda o sobě a Havlovi řeknu pravdu Irena Obermannová: Často píšu v pyžamu Žiju sama, už mě ta představa neděsí, říká Obermannová
19.06.2012 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6345 článků) , Irena Obermannová (132 článků) , Irena Obermannová (135 článků)

Zoufalá žena hledá ztracenou fenku! Irena Řezáčová: Díky Mie syn zapomněl na drogy!

 
„Prosíme, najděte a vraťte nám Miu,“ zoufale žádá Irena Řezáčová (38) z Nového Jičína. Tříletá fenka amerického staforda pro ni není jen rodinný mazlíček. „Je pro nás víc než přítel. Vděčíme jí za záchranu syna,“ říká Irena. Neumí si představit, co bez Mii bude dál.
29.08.2012 12:10 |

podobné články

Metráková Taťjana (45) při hádce zasedla manžela na posteli: Nešťastník se udusil!

 
Manželská roztržka skončila smrtí v ruském Novokuzněcku. Pětačtyřicetiletá Taťjana O. vážící 102 kilogramů tam měla po hádce vahou svého těla udusit manžela Ajdara! Po divoké hádce, která se mezi manželi odehrála, ho přitlačila k matraci hlavou dolů a sedla si mu za krk.
22.05.2021 12:45 |

podobné články

Týden s Ulicí: Jak Vanda ostrouhala a Irena se usmířila s Radovanem

 
Magda a Irena si konečně mohou oddechnout – usmířily se s milovanými muži! Zato Skyler se pohádala s Frantou kvůli Dirkovi, který bere drogy. Vanda naznačovala Luďkovi, že s ním chce bydlet, ale on si k sobě nastěhoval Adama. Co dalšího se stalo v Ulici?
27.08.2022 07:00 |

podobné články

Dnes večer v Ulici se Sára přizná

 
Poté, co Riči napadl Aničku, nezbývá Sáře nic jiného, než kápnout božskou jak před Ančou, tak před Danem. Oba ji přimějí, aby se šla k přechovávání kradených telefonů přiznat na policii. Gábina dospěje k názoru, že by měla vztah s Jirkou ukončit pro jeho vlastní dobro. Evžen už pomalu zvedá kotvy.
03.06.2022 00:00 |

podobné články

Dnes večer v Ulici: Do Ulice se vrátí Ema

 
Ema se vrátí do Ulice na oslavu svých dvacátých narozenin. Teprve následujícího rána jí ale Béda s Ančou připraví pořádné překvapení. Gábina se potýká s nevolností způsobenou chemoterapií a konečně si přizná, že musí v práci ubrat. Věrka pokračuje ve psaní, potřebuje ale výpomoc od Jakuba.
16.06.2022 00:00 |

podobné články

Dnes večer v Ulici: Béda se sblíží s Ančou

 
Bedřich i Anička jsou volní jako ptáci, tak proč by si nemohli zalaškovat? Ema za tím ale hledá něco vážnějšího a rozvíjí jednu bláznivou teorii za druhou. Dominika nechce přihlížet, jak si Karla ničí rodinné štěstí, a odmítne se zúčastnit společné dovolené. Lumír si musí nastudovat první pomoc.
17.06.2022 00:00 |

podobné články

ZOO: Vzpomínáte na osudový polibek mezi Ančou a Adamem?

 
Se vztahy to v seriálu ZOO opravdu není jednoduché. Žádná z hlavních postav nemá na růžích ustláno a nejinak tomu je i v případě Aničky a Adama. Tak jak se to mezi nimi bude vyvíjet dál?
28.10.2022 11:30 |

podobné články