Článek

Tento týden v Ulici byl plný hádek. Křičeli na sebe Duškovi, Karla s Kryštofem i Prokop s Magdou

 
Vztahy v Ulici jsou poslední dobou napjaté – mírně řečeno. Kryštof vyčítal Karle její sobeckost, Prokop a Magda na sebe vytáhli dávno promlčené nepříjemnosti a Duškovi ztropili hroznou scénu venku na ulici. Zaskřípalo to i mezi Žofkou a Michalem, když mu dívka zlomila srdce.
21.01.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (101 článků) , Kryštof Michal (58 článků) , Karel Michal (61 článků) , Michal Prokop (101 článků)
Podobné články

Úterní Ulice plná hádek: Proč se nepohodnou Kristýna s tátou, Prokop s Magdou a Bára s Františkem?

 
Prokop nadále řeší aféru s konopím. Svolá pěstitelský kroužek, aby pohrozil jeho zrušením. Kristýna se na ulici potká s Denisem a pěkně to s ní zamává. Tátovi přizná, že se necítí na vysokoškolské studium, a dojde mezi nimi k rozepři. K té směřují také Bára a František.
27.09.2022 00:00 |

podobné články

Málem jí vypadne dítě z ohrádky, když ho kvůli milenci nechá samotné doma. Prokop z Ulice zase téměř přijde o Magdu

 
Karla běží do krámku, aby si vyzvedla překvapení od Jakuba. Nechává doma malého syna úplně o samotě. Dárek doma později najde Kryštof a Karla tak opět lže. Ani Prokop ve 4288. dílu nehraje fér. Má totiž před Magdou tajemství. A neměl by, jenže Magda by potom možná přehodnotila své rozhodnutí.
07.06.2022 07:00 |

podobné články

Prokop odmítl bydlet s Magdou, Skyler políbila Frantu a Jakub byl unesen. Co dalšího se tento týden událo v Ulici?

 
Tento týden v Ulici byl nabitý emocemi, dobrými i špatnými. Magdu zklamalo Prokopovo odmítnutí společného bydlení. Marie nechtěla usednout k jednomu stolu s Luďkem. Po odletu Báry do Izraele začala Skyler s Frantou nepokrytě flirtovat a Mára s Brunem vykonali svou pomstu na Jakubovi.
29.10.2022 00:00 |

podobné články

Krajský výkonný výbor ČSSD pozastavil členství Robertu Duškovi

 
Krajský výkonný výbor České strany sociálně demokratické Libereckého kraje dne 11. ledna 2016 rozhodl v souladu se Stanovami ČSSD o pozastavení řádného členství členu Robertu Duškovi, který byl obviněn ze spáchání úmyslného trestného činu.
12.01.2016 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (31 článků)

Žhavý večer v Ulici: Vášním podlehnou Franta se Skyler i Karla s Kryštofem

 
Franta je odhodlaný odolat pokušení a jednou provždy říct Skyler ne! Ta se ale jeho odmítáním nenechá zmást. Dobře ví, že po ní František touží. Žhavou chvilku si dnes večer dopřejí také Karla s Kryštofem. I je samotné překvapí, jak se při odstrojování stromečku najednou sblíží…
06.01.2023 00:00 |

podobné články

Ostravské Colours obohatí filmy o Duškovi, Baumaxovi i Africe

 
Festival Colours of Ostrava (12. – 15. července) je hlavně hudební událostí, ale má i kinoscénu, kde uvádí dokumenty a hudební snímky. Letos třeba o Jaroslavu Duškovi, Xavieru Baumaxovi a skupině Mňága a Žďorp. Program připravila Letní filmová škola Uherské Hradiště (21. – 28. července).
18.06.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Dušek (114 článků) , Xavier Baumaxa (14 článků)

Liberecká ČSSD pozastavila členství bývalému europoslanci Duškovi

 
Krajský výkonný výbor ČSSD Libereckého kraje v pondělí pozastavil členství bývalému europoslanci a dlouholetému předsedovi liberecké krajské organizace Robertu Duškovi. Důvodem je jeho obvinění ze spáchání úmyslného trestného činu, sdělila předsedkyně krajské organizace Lenka Kadlecová.
11.01.2016 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (31 článků)

ČT: Kobra je Karel. Hlas pro římského krále s Kryštofem Hádkem oslaví 700. výročí Karla IV.

 
Končí věk rytířů, začíná věk diplomacie. Mladý princ se musí vymanit z područí dominantního otce a nalézt svou vlastní roli v historii svého národa a celé Evropy. Výpravný televizní film režiséra a scenáristy Václava Křístka s Kryštofem Hádkem v hlavní roli uvede ČT1 v neděli, 15. května ve 20.00 hod. v rámci oslav sedmistého výročí narození Karla IV.
30.04.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (248 článků) , Václav Křístek (6 článků)

Na středeční večer Karla nezapomene. Opilý Jakub jí vtrhne do bytu a začne žvanit – před Kryštofem!

 
Zprávu o tom, že Irena může mít děti, přijme Radovan s nadšením a hned pro ni sežene letenku. Ředitelské křeslo Irena prozatím předá Prokopovi a rozčílí tím Kalinu. Krušné chvíle dnes prožije Karla. Opilý Jakub se totiž nacpe k ní domů a začne před Kryštofem hulákat, že ji potřebuje.
31.08.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (27 článků) , Kalinu Kalinu (3 články)

Voříšková a Hádek: Svatba! Máme foto!

 
Herečka Tereza Voříšková (19) si mohla se svým přítelem, hercem Kryštofem Hádkem (27) vyzkoušet svatbu nanečisto! Ve snímku 2Bobule, kde dvojice hraje i filmové milence, se Tereza s Kryštofem vzali!
17.06.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (248 článků) , Tereza Ramba (419 článků)

Ulice: Magda už nechce jen randit a Prokop svádí boj s větrnými mlýny Landové

 
Ve 4413. díle Ulice se propast mezi Magdou a Prokopem zase o něco prohloubí. Aby také ne, když Prokop absolutně nechápe, co po něm Magda chce. Chápat by to ale měl. Magda je teď v prekérní situaci. Ačkoliv Otíkovi tvrdí, že Prokopa miluje, čím dál tím více si uvědomuje, jak moc se v něm nejspíš spletla.
31.01.2023 07:15 |

podobné články

Otík se na prázdniny těšil, protože mezi Magdou a Prokopem to znovu skřípe

 
Komu prázdniny prospějí ze všech nejvíce, to je Otík Puklický, kterému začalo být v jedné místnosti s Magdou a Prokopem těsno. Po tom, co byl k dispozici uplakané Magdě, kterou Mirek nechal, si na jeho přítomnost natolik zvykla, že za ním teď chodí řešit hádky s Prokopem. A na tohle Otík nemá sílu. On byl přece ten, který Magdu před Prokopem varoval. Vyloženě si přál, aby si vzala Mirka.
24.07.2022 13:45 |

podobné články

Prokop ztrácí sebekontrolu, Mirek ho zpovídá a Magda se zatím třese doma. Povedený milostný trojúhelník v Ulici

 
Milovat Magdu je jako jezdit na horské dráze. Své o tom ví i Prokop, který by ji rád měl pro sebe i navzdory jeho přátelství s Mirkem, ale Magda není schopná se rozhoupat a rozhodnout se pro jednoho z nich. Prokop na ni ve 4241. dílu zatlačí.
03.04.2022 07:00 |

podobné články

Nevěrné holky z Ulice budou mít plné hlavy a ruce práce s maskováním jejich záletů

 
Maskovat nevěru je mnohem náročnější, než si ji odpustit a mít tak čistou hlavu. Jenže Karla s Magdou si nedaly říct, a tak se teď Karla snaží odradit manžela od setkání se Štěpánkem a Magda dělá psí kusy, aby Prokop nebyl na jejich svatbě. Takový bude 4231. díl.
20.03.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (58 článků)

Co přinesl tento týden v Ulici? Překvapivé pravdy a zásadní změny

 
Gábina se s Jirkovým přispěním snažila Šímovi vysvětlit, za co jeho dědu odsoudili. Zároveň utěšovala Karlu, jejíž nevěra se málem provalila. Prokop se nadále hádal s Magdou a odmítl Mirkovi svědčit na svatbě. Béda možná přivedl Alici do jiného stavu. Sára se kvůli penězům spřáhla s Ričim a Fóglem.
16.04.2022 00:00 |

podobné články

Kajínek se převlékl a promluvil o první noci s krásnou Magdou!

 
Jiří Kajínek si plnými doušky užívá znovu nabyté svobody.  S Přítelkyní psycholožkou Magdou G.  vyrazil do Brna.
26.05.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (858 článků)

Jiří Kajínek si užívá volné přírody: S Magdou se plavil na lodičce

 
Líbezná svoboda! Tu si v posledních dnech po téměř čtvrt století za mřížemi užívá ostře sledovaný omilostněný vězeň Jiří Kajínek (56). A není žádný div, že svůj čas věnuje hlavně svým nejmilejším. S partnerkou Magdou G. (64) si tak plnými doušky užívá procházky krásnou přírodou nebo výlety na lodičkách...
03.06.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (858 článků)

Jiří Kajínek si užil první Vánoce na svobodě! S milovanou Magdou a dvoumetrovým stromečkem

 
Nejhezčí vánoční svátky letos prožil Jiří Kajínek (56), který je po třiadvaceti letech za mřížemi konečně mohl oslavit na svobodě. Dárky žádné nedostal, zato si pořídil dvoumetrovou borovici, která mu ozdobila obývák v brněnském bytě. A samozřejmě Vánoce trávil s životní láskou Magdou Gubovou.
27.12.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (858 článků)

Michal David vás o Vánocích dojme: Ve svátečním duetu s Magdou Malou zpívají o velké ztrátě i naději

 
Hitmaker Michal David  (60) vydává nové cédéčko ploužáků a při té příležitosti vznikl i hodně specifický videoklip k songu s Magdou Malou  (53) Na křídlech vánočních. Ten má sice sváteční atmosféru, i tak se v něm ale objevují dojemná slova o životních ztrátách.
14.12.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1629 článků) , Magda Malá (99 článků)