Článek

Tento rok pohne světem, tuší Ivan David. Transparenty, které televize z Bruselu neukazují

 
Odmítněte tyranii. Jeden z nápisů, který zaujal Ivana Davida při protestech zemědělců pod okny unijních institucí v Bruselu. Je podle něj zřejmé, že tento rok zásadně otřese světem, možná více než slavný „revoluční“ rok 1968.
04.02.2024 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků) , Ivan Ivan (474 článků)
Podobné články

Mozek při mrkání pohne očima. Proč?

 
Singapurští, francouzští a kalifornští neurologové se zabývali fenoménem mrkání. Během něj se zvlhčí oční bulva. Ale nejen to. Podle výzkumů mozek pohne okem z osy vidění. Paradoxně po mrknutí to vůbec neregistrujeme. Oko se okamžitě zaostří na bod před mrknutím. Ale právě tento nepostřehnutelný pohyb vidění činí stabilním a nerozmazaným.
27.01.2017 12:30 |

podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1965 článků) , David Beckham (1140 článků)

Fiala s mimikou loutky. Poslanci jsou přemlouváni, aby laskavě šli do sálu... Ivan David krotí nadšení z českého předsednictví

 
V Bruselu se zajímají o loutkovodiče, nikoliv o loutky. Takto europoslanec Ivan David komentoval prezentaci Petra Fialy jako lídra evropského formátu, kterému v Bruselu naslouchají. V Bruselu se podle něj stále lpí na trendech, které vedou Evropu k úpadku a podobně se přistupuje i k tématu Ukrajiny.
01.07.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6185 článků) , Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků) , Ivan Ivan (474 článků)

Uhlíkové clo z Bruselu. Ivan David už viděl návrh a je to hrůza. Očekávejme státní bankroty

 
Můžeme se těšit na další „zelené opatření“ z Bruselu? Europoslanec za SPD Ivan David na svém facebooku informoval, že spíš bychom měli očekávat novou evropskou daň. Útěk firem z Evropy do Číny nebo obrovské ztráty pracovních míst Bruselu, zdá se, tak moc nevadí. Vše má prý vyřešit „uhlíkové clo“. Jenže i to má háček. Doslova hák. Může to vést až k bankrotu EU a jejích členských států.
12.03.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Ivan David z Bruselu: Poprvé v historii jeden členský stát NATO požádal Rusko o pomoc proti jinému státu NATO

 
Europoslanec Ivan David (SPD) na svém facebookovém profilu okomentoval současnou situaci v Řecku, které požádalo Rusko o pomoc proti Turecku. Oba státy jsou v současné době na hraně války, a to poté, „když turecká vrtná loď Oruc Reis doprovázená konvojem devatenácti tureckých vojenských lodí a dvou ponorek vnikla do řeckých pobřežních vod s úmyslem nelegálně těžit řeckou ropu a plyn. Cestu k ložisku uhlovodíků jim přehradilo 21 bojových plavidel řeckého námořnictva a dvě řecké ponorky,“ uvádí Ivan David.
23.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , Ivan Reis (5 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Ivan Mládek předvedl spořádaný život, na křest vzal ženu, syna i vnučky

 
Muzikant Ivan Mládek, který letos slaví životní jubileum, pojal křest bilančního trojalba jako rodinnou sešlost. Dorazil v doprovodu manželky Evy, syna Štěpána i vnuček. Ukázal tak, že rodinný život vede spořádaně. Další články k tématu: Ivan Mládek oslaví sedmdesátiny. Vydá 3CD a dostane platinovou desku Ivan Mládek vystoupil v Rusku, Jožina, který se dotkl Putina, omluvil VIDEO: Ivan Mládek dobyl Polsko, Michal Hrůza má políčeno na Indii Ivan Mládek: Prezident Klaus v mé kapele hrát nechce
02.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (184 článků) , Michal Hrůza (280 článků)

Až lidé zjistí pravý stav věcí, bude Green Deal mrtev. Ivan David prozrazuje, co se i oficiálně říká v Bruselu

 
„Až budou lidé znát pravý stav věcí, Green Deal bude mrtev,“ říká Ivan David. Europoslanec působící v zemědělském výboru má z první ruky všechny nápady, které podle něj připomínají Maův velký skok. V Bruselu se podle něj i oficiálně říká, že splácet tento experiment bude EU ještě za 35 let. Europoslanec soudí, že v té době už tu žádná Unie nebude.
15.12.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Green (5 článků) , David Green (27 článků) , Ivan Green (20 článků) , David Green (27 článků) , David Green (46 článků) , Ivan Ivan (2896 článků) , David Green (20 článků) , David David (1832 článků) , David Green (25 článků) , David David (1374 článků) , Ivan Ivan (474 článků)

Ivan David: Současná vláda dělá podle úkolů z Bruselu naprosto zničující věci

 
Europoslanec, psychiatr Ivan David z hnutí SPD Tomia Okamury ve svém vystoupení na semináři „DOST bylo Bruselu“ hovořil na téma suverenity České republiky. Zapotřebí je udržet vyvážené vztahy s velmocemi, ale nepodvolovat se jim. Národní státy v Evropské unii jsou podle něj oficiálně určeny k likvidaci. „Snažme se být připraveni, krize by mohla být příležitostí k úniku. Prvním krokem je odstranit tuto vládu,“ vyzývá s tím, že pokud nevystoupíme z EU, dopadneme velmi špatně.
19.02.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Živo u ruské ambasády v Praze: Aktivisté přivázaní u plotu a transparenty proti Putinovi

 
Několik proukrajinských aktivistů s transparenty se dnes připoutalo k plotu ruského velvyslanectví v Praze, policie je odstřihla, věc s nimi řeší jako přestupek. "Pět osob se připoutalo k plotu u jedné ambasády, kolegové z ochranné služby zasáhli, ty lidi odpoutali a předvedli je na místní oddělení v Praze," řekl mluvčí policejního prezidia David Schön. Podle serveru iDnes.cz demonstranti protestovali proti postupu Ruska v ukrajinské krizi.
25.02.2015 18:21 |

podobné články

Ivan David: Národní státy mají zanikat, představují si v Bruselu. Ten obří dluh za koronavirus...

 
Europoslanec za SPD Ivan David se staví proti finanční pomoci EU členským státům včetně Česka. V rozhovoru pro RadioZet.cz varoval před nepříznivými důsledky, které nastanou. „Evropská unie se snaží zadlužit jednotlivé státy a není daleko doba, kdy přijde exekutor,“ upozorňuje David s tím, že hodná unie, která rozdává peníze na pomoc je demagogie.
11.09.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

„Tlak. Tlak z ulice.“ Vidlák a drobné vítězství. „Pavel tuší zlý konec.“

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Tlak z ulice. To je důvod, proč řetězec Lidl sníží ceny nad rámec snížení DPH, tuší drobné vítězství demonstrací a jiných opozičních aktivit moravský bloger a zemědělec Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. S ParlamentnímiListy.cz rozebral i „rekordní zisky Agrofertu“ a čísla ČSÚ o tom, kdo může za drahé jídlo. Všiml si i opatrného vyjádření prezidenta Petra Pavla o Ukrajině. Pavel dle něj už tuší zlý konec. Vidlák také vzkázal čtenářům: Vánoce neznamenají nutnost mýt okna, věšet na barák světýlka či péct dvacet druhů cukroví. Kristus to myslel jinak.
20.12.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2770 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (641 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (1079 článků) , Daniel Daniel (349 článků)

„Muž muž, žena žena.“ Ivan David a odchylky pohlaví. Tvrdý závěr

 
Europoslanec za SPD Ivan David pronesl prosté sdělení: „Pohlaví jsou jenom dvě“. A pak svou myšlenku důkladně rozvedl. Pokud s tím má někdo problém, je to jeho osobní věc, se kterou by neměl zatěžovat celou společnost. Ta musí řešit skutečné problémy. Tak to vidí Ivan David.
24.05.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Polsku ani euro? Ivan David ve varu z toho, co se děje

 
Europoslanec Ivan David (SPD) kritizuje Evropskou unii za její přístup k Polsku v otázce právního státu. „Hlasoval jsem proti návrhu na uvalení sankcí proti Polsku,“ uvedl David na Facebooku. „Probruselská většina ale odhlasovala příkaz Komisi, aby zahájila proti Polsku proceduru pro porušení základních práv EU,“ dodal David s tím, že maďarský premiér Viktor Orbán to stejně nakonec vetuje, takže se vlastně nic nestane.
22.10.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Rusofobie, noshledi z východu, známý skandalista Kroupa. Hamáček není debil. Ivan David odhaluje, co se kolem Vrbětic strhlo v Bruselu

 
„Jsou lidé, kteří jsou ochotni vidět neviditelné, když se dozvědí, že tak je to správně. Tento nijak vzácný osobnostní rys je oporou každého režimu. Nemohou za to. Pokud jde o politiky s takovým přístupem, cítím k nim hluboké opovržení. Ve veřejném zájmu by měli vidět jen viditelné a podle toho konat,“ konstatuje s ohledem na kauzu Vrbětice europoslanec, profesí psychiatr, Ivan David (SPD). „K údajnému zavinění ruských špiónů žádné důkazy dodány nebyly. Tak nemůžeme zhodnotit, jsou-li věrohodné, nebo jde-li o plody zpravodajské fantazie. Jak moc je obtížné tvrdit, že důkazy jsou jasné, když nebyly předloženy?“ táže se.
16.05.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Rusofobie, nohsledi z východu, známý skandalista Kroupa. Hamáček není debil. Ivan David odhaluje, co se kolem Vrbětic strhlo v Bruselu

 
„Jsou lidé, kteří jsou ochotni vidět neviditelné, když se dozvědí, že tak je to správně. Tento nijak vzácný osobnostní rys je oporou každého režimu. Nemohou za to. Pokud jde o politiky s takovým přístupem, cítím k nim hluboké opovržení. Ve veřejném zájmu by měli vidět jen viditelné a podle toho konat,“ konstatuje s ohledem na kauzu Vrbětice europoslanec, profesí psychiatr, Ivan David (SPD). „K údajnému zavinění ruských špiónů žádné důkazy dodány nebyly. Tak nemůžeme zhodnotit, jsou-li věrohodné, nebo jde-li o plody zpravodajské fantazie. Jak moc je obtížné tvrdit, že důkazy jsou jasné, když nebyly předloženy?“ táže se.
16.05.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Rusofobie, nohsledi z východu, známý skandalista Kroupa. Hamáček není debil. Ivan David odhaluje, co se kolem Vrbětic strhlo v Bruselu

 
„Jsou lidé, kteří jsou ochotni vidět neviditelné, když se dozvědí, že tak je to správně. Tento nijak vzácný osobnostní rys je oporou každého režimu. Nemohou za to. Pokud jde o politiky s takovým přístupem, cítím k nim hluboké opovržení. Ve veřejném zájmu by měli vidět jen viditelné a podle toho konat,“ konstatuje s ohledem na kauzu Vrbětice europoslanec, profesí psychiatr, Ivan David (SPD). „K údajnému zavinění ruských špiónů žádné důkazy dodány nebyly. Tak nemůžeme zhodnotit, jsou-li věrohodné, nebo jde-li o plody zpravodajské fantazie. Jak moc je obtížné tvrdit, že důkazy jsou jasné, když nebyly předloženy?“ táže se.
16.05.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků)

Dýmovnice a transparenty proti vizuálnímu smogu před magistrátem! Kdo je tam dal a proč?

 
Pořádný rozruch způsobila ve čtvrtek ráno skupinka zakuklenců před budovou magistrátu hlavního města na Mariánském náměstí. Krátce před začátkem  zasedání zastupitelstva tam na několika místech pohodili dýmovnice, které zapálili, a dali se na útěk! Zároveň se tam objevily transparenty brojící proti vizuálnímu smogu, na nichž je znak umělecké skupiny Ztohoven. Po pachatelích s dýmovnicemi policisté pátrají.
14.11.2019 08:50 |

podobné články

Exministr Ivan David kritizuje ČT a ČRo za vyostřování politických konfliktů

 
Bývalý ministr zdravotnictví, psychiatr Ivan David ostře kritizoval česká veřejnoprávní média. Podle Davida je těžké říct, jak hluboko tyto formálně „veřejnoprávní“ instituce ještě klesnou. David tak reagoval na informaci Českého rozhlasu o tom, že Česká televize odvysílala rozhovor se členkami ruské punkové skupiny Pussy Riot.
15.11.2014 20:46 |

podobné články

Ivana Davida pustili ke Kubalovi. Řekl si své. A rozpoutal peklo

 
Europoslanec Ivan David (SPD) popírá, že by Rusko podniklo v ukrajinském Kremenčuku útok na obchodní centrum plné lidí, při němž zahynulo přes dvacet civilistů. Obchodní dům, na který dopadla ruská raketa, byl dle jeho tvrzení zavřený. „Sloužil jako sklad zbraní,“ dodal též europoslanec informaci, kterou nešíří ani samotná Moskva a vše pak zopakoval ve vysílání České televize. Reakce na sebe nenechaly čekat. „Zmrd Ivan David…“ ozvalo se. Exministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková však oponuje. „Zmrd není,“ píše. David je podle ní nemocný a trpí bludy.
30.06.2022 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (197 článků) , Ivan Ivan (2896 článků) , David David (1832 článků) , David David (1374 článků) , Ivan Ivan (474 článků)