Článek

Tento chlapeček v patnácti odešel z domova, byl těžkým alkoholikem a podváděl svou ženu. Poznáte ho?

 
Malý rošťák na fotce, který se teprve krátce rozhlíží po světě, se jednoho dne dozví, že život není procházka růžovou zahradou. O otce přišel v patnácti letech, což jeho maminka špatně nesla a uzavřela se do sebe. On v té době odešel z domova na studia. Jeho milovaná máma později zemřela na Alzheimerovu chorobu. On sám dlouhou dobu bojoval s alkoholismem. Poznali jste?
19.08.2012 10:30 |

podobné články

Podobné články

Helena Vondráčková to dala dohromady s americkým alkoholikem!

 
Zpěvačka Helena Vondráčková (63) je zřejmě všehoschopná žena. Alespoň co se týče práce v hudební branži. Naše dnešní Archivní tajemství totiž odhalilo, že to Helena v roce 1997 dala dohromady s největším americkým alkoholikem posledních několika let. Ale o koho že vlastně šlo?
17.07.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (952 článků)

Rozvod ve Výměně manželek: Bohunka nezvládla vztah s alkoholikem!

 
Dramatickou dohru má včerejší díl Výměny manželek. Bohumila Škovirová byla před odvysíláním pořadu rozhodnuta se s alkoholikem Pepou rozejít, nakonec mu ale dala poslední šanci. Jenže…
31.03.2012 12:10 |

podobné články

Geislerová (41) a Smutná (65) o životě s alkoholikem: Smíření a peklo!

 
Tyto dvě herečky spojuje jedna nepříjemnost, život s alkoholikem. Aně Geislerová zemřel před osmi lety tatínek, který zzemřell na následky dlouhodobé závislosti. Přestože měl cirhózu jater, alkoholu se nevzdal. Otce alkoholika měla i herečka Jitka Smutná. Každá se, se závislostí blízké osoby vypořádala jinak…
06.07.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Smutná (119 článků)

Janda podváděl svou ženu i s Kornovou: Chtěl se kvůli ní zabít

 
Martina Jandová nebyla jedinou ženou, se kterou rocker Petr Janda (72) podváděl svou první manželku Janu. V době své největší slávy s kapelou Olympic nedokázal odolat sexy manekýně Kateřině Markové (47), později Kornové. Když ho nechala, chtěl si vzít život.
17.04.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Janda (92 článků) , Petr Janda (714 článků) , Petr Janda (714 článků) , Martina Jandová (82 článků) , Petr Janda (256 článků) , Kateřina Kornová (185 článků) , Jana Marková (5 článků) , Kateřina Jandová (24 článků)

Nenapadlo vás už zkusit práci z domova?

 
Práce z domova vypadá na první pohled lákavě. Spousta z nás si představuje domácí pohodičku spojenou s pracovními úkoly. Bez shonu a rušivých kolegů z kanceláře. Ve skutečnosti má však i práce z domova své nevýhody.  I když pracujete doma, chce to jistou organizaci, chce to pár pravidel, podle kterých se řídit. Musíte být stejně produktivní jako na pracovišti, ale zároveň užívat všech benefitů, které práce z domova přináší. Jak se tedy naučit pracovat efektivně z domova?
04.12.2015 00:05 |

podobné články

Alkoholik se po autonehodě probral jako totální abstinent

 
Sedmapadesátiletý John Boulter ze Spojeného království může děkovat Bohu nejen za to, že přežil těžkou autohavárii, ale v jeho případě se jednalo o štěstí v neštěstí. Když se totiž probral z kómatu, byl totálním abstinentem. Přitom před nehodou v autě byl těžkým alkoholikem.
24.02.2015 12:05 |

podobné články

Rebel Škárka tvrdí: Dobeš podváděl těhotnou manželku!

 
Bývalý vysoce postavený »véčkař« Jaroslav Škárka ze strany odešel, když obvinil Víta Bártu z uplácení. Teď se Škárka na svém blogu navezl do véčkařského ministra školství Josefa Dobeše (47). Ten prý podváděl tehdy těhotnou manželku Lucii (27) se šéfkou svého kabinetu Janou Machálkovou (30).
14.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Rebel Škárka tvrdí: Dobeš podváděl těhotnou manželku!

 
Bývalý vysoce postavený »véčkař« Jaroslav Škárka ze strany odešel, když obvinil Víta Bártu z uplácení. Teď se Škárka na svém blogu navezl do véčkařského ministra školství Josefa Dobeše (47). Ten prý podváděl tehdy těhotnou manželku Lucii (27) se šéfkou svého kabinetu Janou Machálkovou (30).
14.09.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Chlapeček (†2) odešel z domu a zatoulal se k řece: Našli ho utopeného

 
K obrovské tragédii došlo včera kolem poledne ve skotském Perthshire. Dvouletý chlapeček tu odešel z domu a zamířil k nedaleké řece. Po hodině ho bohužel našli utopeného.
20.02.2017 07:45 |

podobné články

Tenhle chlapeček vyrostl do krásy. Měl desítky milenek, zahynul v autě Ivety Bartošové, poté se mu narodil syn

 
V polovině osmdesátých let se jako blesk z čistého nebe objevil na české hudební scéně. Zazářil spolu s další mladou zpěvačkou, s kterou začal i žít. Byl pohledný a ženy z celé republiky ho milovaly. Často ji prý podváděl, dokonce z jednoho románku má i syna, který jako by mu z oka vypadl. Revoluce se však nedožil. V roce 1985 zahynul v autě své přítelkyně. Poznáte, o koho jde?
02.12.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků)

Poznáte malého námořníka? Podváděl manželku s krásnou herečkou, holdoval alkoholu a psychicky zkolaboval

 
Chlapeček na fotce patří k úspěšným hercům a divadelním režisérům. Do povědomí diváků se dostal díky seriálu Velmi křehké vztahy, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí. Ač byl ženatý, zamiloval se do své herecké kolegyně, která mu záhy porodila dceru. Nakonec se ale vrátil k manželce. Měl velké problémy s pitím alkoholu, několikrát se léčil a jednou se dokonce psychicky zhroutil. Poznali jste ho?
03.02.2013 06:00 |

podobné články

Ashley Cole podváděl svou Cheryl, kudy chodil

 
Po aféře Johna Terryho (29) otřásá fotbalovou Chelsea další skandál. Momentálně zraněný Ashley Cole (28) podváděl svou manželku Cheryl (26). Známá zpěvačka anglické dívčí skupiny Girls Aloud už nevěrného manžela opustila a podle přátel podá co nejdřív žádost o rozvod.
19.02.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: John Terry (60 článků) , Ashley Cole (17 článků) , John Terry (58 článků)

Režisér Adamec: Manželku jsem podváděl a děti se mnou nemluví

 
Režisér Jiří Adamec se přiznal, že svou předchozí manželku dlouhých jedenáct let podváděl se svou současnou ženou Janou. I kvůli tomu s ním jeho děti nemluví.
17.04.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (225 článků)

Pistorius prý podváděl svou přítelkyni a chodil všude ozbrojený

 
Oscar Pistorius (27) podváděl svou bývalou přítelkyni s Reevou Steenkampovou a vyděsil ji, když vystřelil z okna auta. Soud se slavným paralympijským atletem, který je obviněný z vraždy Steenkampové, pokračuje výpovědí dalších svědků, mezi jinými jeho expřítelkyně Samanthy Taylorové.
07.03.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (145 článků)

Tento roztomilý chlapeček patří k legendám českého filmu a přežil svého syna. Poznáte ho?

 
Chlapeček na fotce je všestranně umělecky nadaný. Svou komikou dokáže rozesmát snad každého člověka, ovládá hru na několik nástrojů a na jeviště se poprvé postavil už ve svých dvanácti letech.
16.05.2012 16:10 |

podobné články

Tomu se ani nechce věřit! Zpěvák Usher prý podváděl manželku s družičkou

 
Nedávno jsme vás informovali o probíhajícím soudním řízení zpěváka Ushera (33) a jeho bývalé manželky Tameky Foster, při kterém se hudebník, dožadující se částečné péče o děti, rozplakal . Srdceryvné video by obměkčilo i toho největšího tvrďáka, ale fakt, že Usher byl své exmanželce nevěrný, zpěváka vrací zpět do role lotra. Teď dokonce vyšlo najevo, že svou bývalou choť podváděl i s její družičkou.
24.05.2012 13:55 |

podobné články

Tento chlapeček přišel v mládí o oba rodiče a měl se stát seřizovačem obráběcích strojů. Poznáte ho?

 
Chlapeček na fotce patří k našim nejznámějším muzikálovým zpěvákům, má krásnou manželku a je hrdým otcem rozkošné dcerky. Ne vždy byl však jeho život prozářený sluncem. Když mu bylo šestnáct let, zemřela mu maminka. Jako dvacetiletý pohřbil také svého tátu.
13.06.2012 15:20 |

podobné články

Tento chlapeček rád nosil buřinku, stal se otcem nemanželské dcery a tragicky zahynul. Poznáte ho?

 
Roztomilý chlapeček na fotce žil bouřlivým životem. Miloval svobodu, nesnášel závazky. Přestože nouzí o ženy netrpěl, nikdy se neoženil. Byl výborným malířem a ještě lepším klavíristou a skladatelem. Jeho písničky žijí dodnes, on sám zahynul v 45 letech na otravu plynem. Tušíte, o kom je řeč?
18.07.2012 11:25 |

podobné články

Amy Winehouse opět singl

 
Zpěvačka Amy Winehouse je opět singl. Svému příteli Regu Travissovi dala kopačky poté, co ji podváděl… Zpěčka Amy Winehouse se rozešla s Regem Travissem. Ten ji údajně podváděl se svojí bývalou přítelkyní, burleskní tanečnicí. Amy která brala tento vztah velmi vážně je prý velice zklamaná a zmatená. A aby se co nejdříve z nevydařeného vztahu vzpamatovala, [...]
05.09.2010 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (399 článků)