Článek

Ten by odborně neprošel. ,,Neministr", kterého ho nechce Zeman: Zlé info

 
Komentátor Petr Kamberský si rýpl do České televize. A poněkud přitom popletl jméno jednoho z kandidátů na ministra. Nahlédněte.
18.11.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (358 článků)
Podobné články

Ten by odborně neprošel. ,,Neministr", kterého nechce Zeman: Zlé info

 
Komentátor Petr Kamberský si rýpl do České televize. A poněkud přitom popletl jméno jednoho z kandidátů na ministra. Nahlédněte.
18.11.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (358 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Rozvoral: Romská integrace – prozatím jen kecy a spousta peněz

 
Nedávno nám ministr-neministr pro lidská práva a rovné příležitosti Jiří Dienstbier předložil „Strategii romské integrace do roku 2020“.
16.03.2015 10:36 |

podobné články

Opl (Rozumní): V čele ZAMINI neministr Poche

 
Tragikomedie s resortem zahraničních věcí graduje!
28.06.2018 12:45 |

podobné články

Zvrat v případu zmizelé Michaely: Ota S. neprošel detektorem lži! Proč policie vyčkávala se zatčením?

 
V případu zmizelé Michaely Muzikářové se objevují stále nové indicie, které ukazují na vinu mrtvého Otakara S. Ten spáchal minulý víkend sebevraždu poté, co absolvoval několikahodinový výslech a test na detektoru lži. A právě tímto testem údajně vůbec neprošel.
05.02.2017 17:00 |

podobné články

Uznávání odborné kvalifikace cizinců v ČR by se mohlo zjednodušit

 
Uznávání odborné kvalifikace cizinců nezbytné pro to, aby mohli v Česku vykonávat řadu povolání, by mohlo být jednodušší. Složitost postupů by měl zmírnit především evropský profesní průkaz, s nímž počítá novela zákona o uznávání odborné kvalifikace. Předlohu ve středu projedná vláda. Odbornou kvalifikaci si v Česku nechávají uznávat především zdravotničtí pracovníci.
28.07.2015 17:01 |

podobné články

Rus Kolobněv neprošel na Tour de France dopingovým testem

 
Rus Alexander Kolobněv z týmu Kaťuša se stal prvním cyklistou, který na letošní Tour de France neprošel dopingovými testy.
11.07.2011 23:00 |

podobné články

ŠOK! Gólman Vaclík do Nizozemska NEJDE! Neprošel prohlídkou!

 
Už jen formalita dělila žižkovského gólmana Tomáše Vaclíka od přestupu do Graafschapu, ale mladý gólman neprošel zdravotní prohlídkou.
14.07.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaclík (43 článků)

Talentovaný Vaclík do De Graafschapu nepřestoupí, neprošel lékařskými testy

 
Fotbalový brankář Tomáš Vaclík do De Graafschapu nakonec nepřestoupí, protože v nizozemském klubu neprošel lékařskou prohlídkou. Bronzový medailista z mistrovství Evropy do 21 let se znovu zapojí do přípravy Viktorie Žižkov.
14.07.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaclík (43 článků)

Hráče pronásleduje prokletí: Ani Vomáčka neprošel prohlídkou

 
Fotbalový obránce Benjamin Vomáčka do nizozemského De Graafschapu nepřestoupí. Stejně jako před ním brankář Tomáš Vaclík v klubu neprošel zdravotními testy a jeho angažmá v klubu tak na poslední chvíli zkrachovalo. Vomáčka teď začal jednat s ostravským Baníkem, který má o služby dvaatřicetiletého stopera zájem.
11.08.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaclík (43 článků)

Woods VYHOŘEL na PGA Championship, neprošel ani cutem

 
Slavný americký golfista Tiger Woods na PGA Championship zklamal a neprošel cutem, což znamená, že na turnaji dohrál. Po druhém dnu na čtvrtém letošním turnaji kategorie major je v čele duo Američanů Dufner - Bradley.
13.08.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

Semerád byl diskvalifikován z Britské rally, vůz neprošel technickou kontrolou

 
Český jezdec Martin Semerád byl v neděli pozdě večer diskvalifikován z Britské rally, která byla závěrečným podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích, když jeho vůz neprošel závěrečnou technickou kontrolou.
14.11.2011 09:50 |

podobné články

Macháček na Rally Dakar neprošel přejímkou, jeho start je ohrožen

 
Pětinásobný vítěz slavné Rally Dakar na čtyřkolkách Josef Macháček neprošel technickou přejímkou strojů a pořadatelé mu oznámili, že nebude vpuštěn do závodu v oficiální klasifikaci čtyřkolek.
01.01.2012 15:00 |

podobné články

Hvěždný Woods selhal, v Charlotte neprošel cutem

 
Americký golfista Tiger Woods sice tvrdil, že se mu vrací forma, na turnaji PGA Wells Fargo Championship v americkém Charlotte však neprošel cutem, to se mu stalo teprve poosmé v kariéře.
05.05.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

Hvězdný Woods na turnaji v Charlotte ztratil míček a neprošel cutem

 
Americký golfista Tiger Woods na turnaji v Charlotte neprošel cutem, to se mu stalo poosmé v kariéře.
05.05.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

McIlroy neprošel cutem, golfový Memorial vede Sabbatini

 
Nedávný světový golfista č. 1 Rory McIlroy ze Severního Irska už podruhé v řadě v sérii US PGA neprošel cutem.
02.06.2012 09:35 |

podobné články

Enge opět neprošel dopingovou kontrolou

 
Automobilový jezdec Tomáš Enge měl podruhé v kariéře pozitivní dopingový nález. Kontrolou neprošel na konci května při závodu okruhového mistrovství světa GT1 ve španělské Navaře. O jakou zakázanou látku šlo, není známo. Podle Engeho nejde o marihuanu, na kterou měl pozitivní test před deseti lety.
18.06.2012 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Enge (29 článků)

Votava (ČSSD): Dluhová brzda jako klacek na příští vládu?

 
Vládní návrh ústavního zákona o rozpočtové odpovědnosti, který bývá také označován jako „ dluhová brzda “, byl postoupen na posledním jednání Sněmovny do druhého čtení. Neprošel náš návrh na přerušení jeho projednávání do doby předložení prováděcího zákona, neprošel ale ani návrh na vrácení k jeho dopracování.
05.03.2013 14:30 |

podobné články

Sobotka posbíral body, znovu vede vyjednávací tým

 
Ústřední výkonný výbor (ÚVV) ČSSD zrušil usnesení předsednictva strany, kterým byl Bohuslav Sobotka vyzván k rezignaci a vyřazen z vyjednávacího týmu o nové vládě. Neprošel návrh na odvolání místopředsedy ČSSD Milana Chovance z funkce. Na jednání ÚVV také neprošel návrh na uspořádání mimořádného sjezdu ČSSD, který požadoval jak Sobotka, tak jeho oponenti Michal Hašek a Jeroným Tejc.
10.11.2013 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Bohuslav Sobotka (9573 článků) , Michal Hašek (2444 článků)