Článek

Tělo Tadeáška (†4 měs.) vydali rodině! Matka prý vesele popíjí víno na veřejnosti

 
Případ malého Tadeáška z Mělnicka zasáhl celou republiku. Původně měl podle matčiny výpovědi čtyřměsíčního chlapečka někdo unést, později byl ale nalezen mrtvý v Labi. Nikdo ho ovšem nezabil, šlo o syndrom náhlého úmrtí! Policie případ stále vyšetřuje, bezstarostné chování matky je pro některé ale nepochopitelné… Rodina se mezitím chystá na pohřeb, protože policie už vydala chlapečkovo tělo.
10.07.2020 15:10 |

podobné články

Podobné články

Tělo Tadeáška (†4 měs.) dali do batohu, zatížili kameny a hodili do řeky! Policie o šokujících detailech nálezu pohřešovaného miminka

 
Případ zmizení čtyřměsíčního Tadeáška v Hoříně na Mělnicku stále budí emoce. Policisté informovali, že na chlapci, jehož tělo vylovili po dni hledání z Labe, nebyl spáchán násilný trestný čin. Dítě zřejmě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí kojence a matka pak tělo do řeky hodila spolu se svým partnerem. Okolnosti nálezu Tadeáška popsal zdroj serveru eXtra.cz.
04.06.2020 16:35 |

podobné články

Matka s přítelem hodili mrtvého Tadeáška (†4 měs.) do Labe: Policisté vznesli obvinění!

 
Policisté stíhají matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) z Hořína a jejího přítele za usmrcení z nedbalosti a šíření poplašné zprávy spáchané ve spolupachatelství. Muži hrozí trest odnětí svobody až na tři léta, ženě až šest let, neboť jako matka údajně porušila povinnost vyplývající jí ze zákona.
03.02.2021 10:35 |

podobné články

Matku Tadeáška (†4 měs.) prověřuje policie! Sociálka řekla, jak to v rodině fungovalo

 
Případ mrtvého kojence na Mělnicku nabírá na obrátkách! Policie prověřuje matku mrtvého Tadeáška (†4 měs.) kvůli nedbalosti. Vyšetřovatelé navíc pracují s několika verzemi. Ze hry je prvotní odůvodnění matky, která situaci vysvětlovala únosem.
01.06.2020 15:15 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) šokovala: Víno, smích, kamarádky! Na synka už zapomněla?

 
Od nálezu tělíčka čtyřměsíčního Tadeáška v Labi na Mělnicku uběhly teprve dva týdny. Podle svědků se podle toho nicméně jeho matka nechová. Údajně se stýká s kamarádkami na víně a působí naprosto bezstarostně. Ačkoliv v případu žádné obvinění zatím nepadlo, policejní vyšetřování stále běží...
10.06.2020 05:20 |

podobné články

Alkohol a nezájem: Matka Tadeáška (†4 měs.) byla jako dítě zanedbávaná, tvrdí rodinný přítel

 
Za smrt Tadeáška (†4 měs.), jehož tělíčko se v sobotu našlo v Labi poblíž Vliněvsi na Mělnicku, možná přece jen padne nějaké obvinění. Pitva již zcela vyloučila kojencovu vraždu, kvůli domnělým pochybením v péči však policie prověřuje matku (23). Ta přitom sama byla v dětství zanedbávána, říká známý jejího otce.
02.06.2020 05:35 |

podobné články

Pohřeb Tadeáška se opět odložil: Rodině ještě nevydali tělíčko, vyšetřování stále probíhá

 
Smrt téměř pětiměsíčního Tadeáška Z. stále nebyla objasněna. Matka zesnulého miminka může čelit hned několika obviněním, zatím se ale vše prošetřuje a kriminalisté se snaží všemu přijít na kloub. S pohřbem Tadeáška to však zatím vypadá velmi bledě a policie se stále nevyjádřila...
15.06.2020 13:21 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška netruchlí a užívá si: Veronika popíjí víno a flirtuje s chlapy

 
Případ utonulého Tadeáše z Neratovic se stále nevyřešil. Dítě sice nezemřelo násilnou smrtí, přesto se mnoho lidí pozastavuje nad tím, proč matka ve výpovědi lhala. Ta si ale ze smrti svého syna nic nedělá a vesele si užívá ve svém rodném městě.
09.07.2020 18:35 |

podobné články

Matka mrtvého Tadeáška (†4 měs.) znovu šokovala: Nic se nestalo, prohlásila!

 
Případ úmrtí čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka vzbudil velké vášně. Chlapeček zřejmě zemřel na syndrom náhlého úmrtí, jeho matka se svým přítelem pak zazmatkovali a tělíčko strčili do batohu, který zatížili kameny a hodili do řeky Labe. Matka nyní šokovala, když prohlásila, že se nic nestalo.
10.06.2020 18:45 |

podobné články

Šokující svědectví o matce Tadeáška (†4 měs.): Známá rodiny promluvila!

 
Matka malého Tadeáška v pátek nahlásila na policii, že jí někdo v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku ukradl kočárek i s dítětem. Po dítěti dva dny pátrali policisté a hasiči. Bohužel ho našli mrtvé. Podle známé rodiny chlapečka byla matka často pod vlivem drog a kočárek i s chlapečkem někde zapomněla. Čtyřměsíční chlapeček prý v kočárku téměř žil.
30.05.2020 11:15 |

podobné články

Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu!

 
In vino veritas, neboli „ve víně je pravda“. Nenajdeme asi nikoho, kdo by nevěděl o tomhle latinském přísloví, které upozorňuje na blahodárný efekt vína. To totiž snižuje napětí nervů, uvolňuje mysl a celkově zlepšuje náladu, Tím dovolí lidem být upřímnější, ale i zdravější a krásnější. Psychická kondice každého z nás se totiž na zdraví a kráse podepisuje ze všeho nejvíce. Na tento fakt mysleli i v Bille, a tak vám připravili akční podzimní nabídku vín, se kterými jistě zkrásníte. Víno se dá používat jako lék a zkrášlovač. Jen musíte vědět, jak na to! Na co všechno dokáže víno pozitivně působit? Už jsme zmínili mozek a celou nervovou soustavu, kterou dokáže víno dostat do celkové pohody, dobré nálady a lepší kondice. K mozku si však přidejme ještě srdce a cévy, trávení, plíce, pohlavní orgány, metabolismus, celkovou fyzickou kondici, pleť, imunitu, zrak nebo slinivku a s ní spojené procesy při trávení cukrů. Ano, tohle všechno jsou části našeho organismu, na které umí víno zapůsobit velmi dobře, dokonce se dá říci, že jim i prospívá. Za předpokladu, že budete víno správně dávkovat. Ženy si mohou dovolit denně jedno až dvě deci vína, pánové i tři. Jednou za čas se můžete ovínit více, lahvinka vína v dobré společnosti a s dobrou náladou ještě nikomu dospělému a zdravému neublížila. Netrapte se s vráskami, vyřešte je dobrým vínem! Množí se vám vrásky a vy přemýšlíte nad jejich příčinami? Díky hydrataci se jich sice můžete z počátku ještě zbavit, ale podpora kondice vaší pleti zevnitř, pomocí vína, přinese stabilnější a dlouhodobější výsledky. Účinky vína totiž podle zkušeností vinařů i lékařů a fyzioterapeutů zpomalují lokální záněty na pleti, posilují průběh hojení ran, hlavně však působí adstringentně, tedy proti vráskám. Nyní můžete využít výhodné akce na lahodná vína, která nabízí Billa leták na tento týden. Anebo Podzimní katalog nápojů s názvem „Nápoje s jiskrou podzimu“. Víno v nich totiž hraje... Čtěte více Příspěvek Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.09.2018 14:10 |

podobné články

Dítě hozené do vody nikoho nezajímá: Matka Tadeáška je na svobodě, nikdo nebyl obviněn

 
Tělo teprve čtyřměsíčního Tadeáška bylo nalezeno bez známek života v řece už v květnu. V případu dosud nepadlo žádné obvinění. Matka zesnulého chlapce si dál vesele běhá na svobodě, jako by se nic nestalo.
18.08.2020 09:45 |

podobné články

Matka Tadeáška (†4 měs.) z Mělnicka promluvila! Policie zná výsledky pitvy dítěte

 
Smrt čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka šokovala celé Česko. Všichni se ptají, co se s ním stalo a proč musel zemřít. Policie přišla s částečnou odpovědí. V neděli zveřejnila výsledky pitvy. Zanedlouho poté se poprvé k smrti svého syna vyjádřila matka, kterou mnozí z jeho smrti vinili.
31.05.2020 14:10 |

podobné články

Záhadná smrt Tadeáška (†4 měs.): Tragédie připomíná případ starý 19 let, říká policejní psycholožka

 
Za smrtí Tadeáška (†4 měsíce) z Mělnicka stále stojí mnoho nejasného. Ačkoli policie v úterý na tiskové konferenci ohlásila, že dítě patrně zemřelo na velmi vzácný syndrom náhlého úmrtí, stále není jasné, jak se tělíčko kojence dostalo do Labe. Ukrývala matka jeho mrtvolku nejprve doma? Policejní psycholožka Ludmila Čírtková pro Blesk.cz uvedla, že tragédie z Mělnicka vzbuzuje vzpomínky na 19 let starý případ Terezky Č. (†5), kterou matka v opilosti zalehla.
04.06.2020 14:40 |

podobné články

Tadeáška (†4 měs.) vylovili z řeky mrtvého! Policie šla najisto?!

 
Všechny naděje na nalezení čtyřměsíčního Tadeáška z Mělnicka nadobro vyhasly. Děťátko bylo v sobotu nalezeno mrtvé. Strážci zákona nyní prověřují výpovědi dvou lidí. Matka tvrdila, že v pátek usnula při slunění a dítě jí někdo vzal i s kočárkem. Její verzi však příbuzní zpochybnili.
29.05.2020 19:40 |

podobné články

Tadeášovo tělo matka zasypala kamením! Pak šla na víno s tím, že problém je vyřešen

 
Kriminalisté dál intenzivně pracují na případu malého Tadeáška. Jeho matka Veronika nejdříve tvrdila, že dítě někdo unesl z parku. Jenže miminko podle informací webu eXtra.cz bylo hozeno do řeky v batohu s kamením. Ve vodě skončil i kočárek. Matka nechtěla, aby tělíčko jejího miminka kdokoliv našel. Po činu šla s kamarádkou na víno.
05.06.2020 13:40 |

podobné články

Tadeáška (†4 měs.) zřejmě zabil syndrom kojenců. Policie: Zmatená matka hodila tělíčko do řeky

 
Zoufalství a strach stály za pátrací akcí po Tadeáškovi (†4 měs.). Jeho únos z parku v Hoříně na Mělnicku ohlásila matka Veronika Z. (23) uplynulý pátek. Věděla přitom, že její syn je dávno mrtvý...
03.06.2020 12:05 |

podobné články

Za usmrcení Tadeáška hrozí až pět let: Bude jeho matka obviněna?

 
Smrt téměř pětiměsíčního Tadeáška na Mělnicku otřásla nejen jeho rodinou, ale také celým Českem. V pátek bylo po chlapečkovi vyhlášeno pátrání, v sobotu bylo ukončeno, když jeho bezvládné tělo našli. Pitva sice vyloučila přímé zavinění, ale matka miminka může čelit obvinění z nedbalostního trestného činu. Pro redakci eXtra promluvil advokát Jan Černý.
02.06.2020 11:15 |

podobné články

Tvrdá slova babičky mrtvého Tadeáška (†4 měs.) o jeho matce: Je to hyena!

 
Tragická smrt čtyřměsíčního Tadeáška vyvolala mnoho emocí. Negativní komentáře se snesly na hlavu jeho matky, která se chlapcova těla zbavila vhozením do Labe, ale také na příbuzné Tadeáškova biologického otce. Tato část rodiny přitom do výchovy chlapečka nemohla nijak zasáhnout. Tadeáškova babička se proti nenávistným zprávám ohradila drsným vzkazem.
16.06.2020 12:05 |

podobné články

Pitva Tadeáškova těla bude hrát rozhodující roli. Matka se směje a pije víno

 
Kriminalisté pořád čekají, až jim patologové předají oficiální výsledky pitvy. Zatím se předpokládá, že malý Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Jeho matka ho pak dala do batohu a hodila do řeky. Pak nahlásila, že Tadeáška někdo unesl. Žádné obvinění v kauze zatím nepadlo. Tadeášova matka navštěvuje kamarádky, pije víno a chová se bezstarostně.
08.06.2020 15:55 |

podobné články