Článek

Tekashimu hrozí tři roky ve vězení za sexuální zneužití nezletilé

 
Raper Tekashi 6ix9ine, vlastním jménem Daniel Hernandez (22), je známý svými častými skandály. Nyní mu hrozí až tři roky pobytu ve vězení. V roce 2015 totiž zveřejnil videa, na kterých si užívá s třináctiletou dívkou. Před několika měsíci také napadl a škrtil šestnáctiletého fanouška.
28.05.2009 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2067 článků)
Podobné články

Wesleyho Snipese propustili z vězení, zbytek trestu stráví doma

 
Po dvou letech a čtyřech měsících se americký herec Wesley Snipes dostal na svobodu. Z trestu, který dostal za daňové úniky, mu zbývají ještě čtyři měsíce. Ty stráví v domácím vězení. Další články k tématu: Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Herec Wesley Snipes je ve vězení, chce tam vytvořit hru o sobě Snipes strávil Vánoce za mřížemi, k večeři dostal kuře a kaši Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes, odsouzený na tři roky, zatím do vězení nenastoupí Snipesovi nepomohly ani modlitby, do vězení nastoupil už před Vánoci Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně
08.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

Žalobce navrhl v kauze Nagyová tresty tří až čtyř let vězení

 
Tresty tři až čtyři roky vězení za zneužití pravomocí navrhl dnes v případu Jany Nečasové, dříve Nagyové státní zástupce v závěrečné řeči. Vedle bývalé ředitelky kabinetu premiéra Nagyové jsou z údajného zneužití vojenské tajné služby obžalováni bývalí šéfové rozvědky Ondrej Páleník a Milan Kovanda a také zpravodajec Jan Pohůnek. Manželce bývalého předsedy vlády Nečasové žalobce navrhl 3,5 roku vězení. Případ řeší Obvodní soud pro Prahu 1.
25.05.2015 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Zpěvák Kořalka (33) ze Superstar opět v problémech: Brutálně týral své psy, hrozí mu vězení

 
Bývalý účastník soutěže Superstar Jan Kořalka se dostal podle informací Blesk.cz opět do povědomí policie. Po odsouzení za zneužití nezletilé dívky mu nyní hrozí až pět let vězení za týrání zvířat. Při jeho šíleném řádění měl údajně jednoho psa utopit ve vaně a druhého téměř zabít z toho důvodu, že jej dostatečně neposlouchali.
24.03.2018 05:35 |

podobné články

Znásilněná turistka z Dubaje není jediná. Norku odsoudili po sexuálním zneužití k 16 měsícům ve vězení!

 
Britka Zara-Jayne Moisey (25) se vydala se svým bratrem na svoji vysněnou dovolenou do Dubaje. Jenže si tam prožila hotové peklo. Na hotelovém pokoji ji znásilnili dva mladíci z její země. Vše nahlásila na policii a skončila ve vězení. Britka ale není jediná, která se po znásilnění nedočkala pomoci. V roce 2013 nahlásila na policii sexuální zneužití v Dubaji Norka a byla odsouzena na 16 měsíců ve vězení.
29.11.2016 17:00 |

podobné články

Soud zprostil elitního pilota obžaloby z vymyšleného znásilnění.

 
Obvodní soud pro Prahu 9 dnes zprostil obžaloby bývalého armádního pilota Karla Daňhela obviněného ze zneužití nezletilé dívky. Hlavní svědkyně již dříve policistům přiznala, že si pohlavní styk vymyslela. Daňhel je svědkem v kauze letounů CASA a tvrdí, že za jeho obviněním stojí Vojenské zpravodajství, které ho podle něj již několik let sleduje. Za zneužití muži hrozilo až desetileté vězení. Rozhodnutí není pravomocné, státní zástupce se na místě odvolal. 
30.04.2013 20:15 |

podobné články

Svědek z kauzy Parkanová byl osvobozen ze zneužití dívky. Pak nám vyprávěl o praktichách rozvědky

 
Městský soud v Praze v odvolacím řízení potvrdil osvobozující rozsudek bývalému pilotu Karlu Daňhelovi, který byl obžalován ze zneužití nezletilé dívky. Daňhelovi hrozilo přitom až desetileté vězení. Verdikt je sice pravomocný, ovšem podle soudu je možné podat dovolání k Nejvyššímu soudu.
23.07.2013 18:15 |

podobné články

Svědek z kauzy Parkanová byl osvobozen od obvinění ze zneužití dívky. Pak nám vyprávěl o praktikách rozvědky

 
Městský soud v Praze v odvolacím řízení potvrdil osvobozující rozsudek bývalému pilotu Karlu Daňhelovi, který byl obžalován ze zneužití nezletilé dívky. Daňhelovi hrozilo přitom až desetileté vězení. Verdikt je sice pravomocný, ovšem podle soudu je možné podat dovolání k Nejvyššímu soudu.
23.07.2013 18:35 |

podobné články

Pár ve Zlíně okrádal malé děti: Přišli si na desítky korun, přesto jim hrozí tvrdé tresty

 
Zlínská policie obvinila muže a ženu, kteří podle kriminalistů společně okradli dva nezletilé chlapce. Přestože škoda činí jen několik desítek korun, dvojici hrozí v případě uznání viny vězení. V případě osmadvacetiletého recidivisty až na tři roky, u osmnáctileté ženy až na dva roky.
09.03.2018 10:50 |

podobné články

Žalobce posílá k soudu svědka v kauze CASA Daňhela kvůli zneužití

 
Státní zastupitelství dnes podalo Obvodnímu soudu pro Prahu 9 obžalobu na bývalého armádního pilota Karla Daňhela, který je obviněný z pohlavního zneužití. ČTK to dnes řekla žalobkyně Jana Krečová. Daňhel je také svědkem v kauze nákupu údajně předražených letounů CASA a dává s tím své trestní stíhání do spojitosti. Za pohlavní zneužití mu hrozí až desetileté vězení.
31.01.2013 10:10 |

podobné články

Soud otevře případ svědka v kauze CASA Daňhela kvůli zneužití

 
Obvodní soud pro Prahu 9 ve středu otevře případ bývalého armádního pilota Karla Daňhela, který je obviněný z pohlavního zneužití. Daňhel je svědkem v kauze nákupu údajně předražených letounů CASA a dává s tím toto své trestní stíhání do spojitosti. Za pohlavní zneužití mu hrozí až desetileté vězení.
05.03.2013 19:06 |

podobné články

Soud odročil případ expilota Daňhela obviněného ze zneužití dívky

 
Obvodní soud pro Prahu 9 dnes odročil projednání kauzy bývalého armádního pilota Karla Daňhela obviněného ze zneužití dívky. Soudkyně chce na žádost státní zástupkyně ještě vyslechnout na konci dubna Daňhelova syna a pak v případu rozhodnout. Hlavní svědkyně již dříve policii přiznala, že si pohlavní styk vymyslela. Daňhel je svědkem v kauze letounů CASA a dává s tím obvinění do spojitosti. Podle něj kauzu vyprovokovalo vojenské zpravodajství, o kterém tvrdí, že ho již několik let sleduje. Za zneužití mu hrozí až desetileté vězení.
03.04.2013 18:20 |

podobné články

Soud dnes bude znovu projednávat kauzu Nagyová a údajné zneužití rozvědky

 
Obvodní soud pro Prahu 1 dnes bude pokračovat v kauze Jany Nečasové, dříve Nagyové, která je se třemi vojenskými důstojníky obžalovaná ze zneužití Vojenského zpravodajství. Na programu by měla být výpověď Nečasové, bývalé šéfky kabinetu premiéra. Soudkyně zřejmě vyloučí z jednací síně veřejnost, protože výslech se bude pravděpodobně vztahovat také k informacím podléhajícím režimu utajení. Termíny jsou nařízené zatím do čtvrtka. Čtveřici hrozí za zneužití pravomoci až pět let vězení.
12.01.2015 06:37 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Surový otčím tři roky týral dceru, kopal ji a mlátil! Dostal 4 roky vězení!

 
Za tříleté týrání nevlastní nezletilé dcery poslal ve středu Okresní soud v Teplicích třiatřicetiletého muže na čtyři roky do vězení. U tehdy třináctileté dívky se časem projevila mentální anorexie a objevilo se sebepoškozování, informovala TV Nova.
02.11.2011 15:05 |

podobné články

Július (40) podle policie roky znásilňoval tři nezletilé dcery, matka o tom nevěděla

 
Otřesný případ v těchto dnech rozplétají slovenští policisté. Čtyřicetiletý Július H. ze západu země měl znásilňovat své tři nezletilé nevlastní dcery. Zneužívat je měl dlouhá léta až čtyřikrát týdně a matka o tom všem prý neměla ani tušení.
25.01.2018 08:15 |

podobné články

Soud zvýšil otci trest za mnohaleté zneužívání nezletilé dívky

 
Vrchní soud v Olomouci dnes zpřísnil trest za mnohaleté pohlavní zneužívání nezletilé dívky z Břeclavska. Bratr už dospělé mladé ženy půjde podle pravomocného rozsudku do vězení na původních šest let, její otec ale na sedm let a deset měsíců. Krajský soud v Brně jim v únoru uložil šest a 5,5 roku vězení, oba se odvolali.
07.09.2010 12:00 |

podobné články

Svědčil proti CASA, přišili mu zneužívání nezletilé! Souvisí to s letadly nebo rozvodem?

 
Korunní svědek v kauze předražených letounů CASA se rozhodl promluvit a od té doby to s ním jde z kopce. Je postavený mimo službu, stíhaný za údajné zneužívání nezletilé (14) a hrozí mu 10 let vězení. Shoda náhod? Útrapy podplukovníka Karla Daňhela (41) však mohou souviset i s jeho dramatickým rozvodem.
18.07.2012 13:15 |

podobné články

Otec znásilnil dvě nezletilé dcery, teď půjde na 7,5 roku za mříže

 
Dva roky zneužíval a znásilňoval své dvě nezletilé dcery. Krajský soud ho poslal na 6 let do vězení, pražský vrchní soud mu ale trest zvýšil, Jaroslav Dvořáček si odsedí 7,5 roku.
04.10.2012 15:00 |

podobné články

Údajný vrah turecké studentky čeká na rozsudek: Nejméně může dostat tři roky vězení

 
Soud v německém Darmstadtu by dnes měl vynést rozsudek nad osmnáctiletým mladíkem, který údajně loni v listopadu smrtelně zranil studentku tureckého původu Tugce Albayrakovou. Ta zemřela na následky zranění, která utržila, když bránila dvě nezletilé dívky před dvojicí mužů. Státní zastupitelství požaduje pro obviněného přinejmenším tři roky vězení, obhajoba usiluje o podmíněný trest.
16.06.2015 06:55 |

podobné články

Nezletilé dívky v Olomouci místo masáží souložily

 
Žena najala do masážního salonu nezletilé dívky, které poskytovaly mužům sexuální služby. Uzavřela s nimi dokonce písemné smlouvy!
30.01.2012 18:30 |

podobné články