Článek

Těhotné vražedkyně jako Janáková už se vězení nevyhnou. Zákon podepsal Zeman

 
Soudy nebudou muset automaticky přerušovat výkon trestu těhotným ženám nebo matkám dítěte mladšího jednoho roku, které byly odsouzeny za zvlášť závažný zločin. Počítá s tím poslanecká novela trestního řádu, kterou v pátek podepsal prezident Miloš Zeman. Informoval o tom jeho mluvčí Jiří Ovčáček.
03.04.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25597 článků)
Podobné články

Svobodu si neužila: Vražedkyně Janáková je znovu za mřížemi, její dítě skončilo v nemocnici

 
Vražedkyně Petra Janáková (29) byla teprve v červnu propuštěna na svobodu, aby mohla porodit a doma se starat o miminko, které počala během pobytu ve vězení. Už nyní je ale zase zpět za mřížemi a to kvůli křivému obvinění - tvrdila totiž, že byla znásilněna bachaři, bylo ale prokázáno, že lhala. Zatímco Janáková sedí ve vazbě, její dvouměsíční chlapeček skončil v nemocnici.
24.10.2019 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (615 článků) , Petr Svoboda (606 článků) , Petr Svoboda (615 článků) , Petra Svoboda (180 článků)

Vražedkyně Janáková u soudu řekla pravdu o znásilnění bachaři: Její dítě skončilo v nemocnici!

 
Vražedkyně Petra Janáková (29) si svobody moc neužila. V červnu ji díky těhotenství propustili z výkonu trestu. Mimo vězení měla zůstat rok od porodu, tedy do konce srpna 2020. Policisté a soud ale rozhodli jinak. Kvůli křivému obvinění putuje vražedkyně zpátky do cely. Její chlapeček skončil v nemocnici!
24.10.2019 13:40 |

podobné články

Vražedkyně Janáková je ve vazbě! Syna jí vzala sociálka

 
Svobody si dlouho neužila vražedkyně Petra Janáková (29). Na 30 let odsouzená žena, kterou v červnu soud dočasně pustil z vězení kvůli těhotenství, včera putovala do vazební věznice v Opavě.
25.10.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (615 článků) , Petr Svoboda (606 článků) , Petr Svoboda (615 článků) , Petra Svoboda (180 článků)

Vražedkyně Janáková: Stěhování z garsonky hrůzy! Věci jí vyklidila máma

 
Tohle je garsonka hrůzy. Nejprve v ní ležela mrtvá žena a poté zde žila vražedkyně Petra Janáková (29). Ta se podílela na vraždě sběratele (†50), za což dostala 30 let. Ve vězení obvinila dozorce, že ji znásilnili a ona poté porodila syna. Garsonku v úterý vyklízela její matka.
01.11.2019 05:10 |

podobné články

Vražedkyně Janáková míří za mříže: Soud odvolal přerušení trestu, pobude tam 28 let

 
Vražedkyně Petra Nová, dříve Janáková, si to asi takto nepředstavovala. Nejvyšší soud zamítl její dovolání a rozhodl o odvolání přerušení výkonu trestu a Nová si tak začne co nejdříve odpykávat třicetiletý trest ve vězení. Nová skončila za mřížemi za vraždu sběratele mincí a za několik dalších pokusů o vraždu. Trestu se chtěla vyhnout prostřednictvím těhotenství.
28.11.2019 17:05 |

podobné články

Vražedkyně Janáková ostrouhala: Po porodu skončila zase v base!

 
Svobodu si moc neužila. Vražedkyně Janáková putovala zpátky za mříže už po necelých dvou měsících po porodu. Na svobodě s miminkem měla být původně rok, jenže se přepočítala. Kvůli obvinění z křivého obvinění putovala do vazby. A nyní ji soud poslal zpátky do výkonu trestu.
28.11.2019 10:05 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (998 článků)

Vražedkyně Janáková pohnula s vládou. Těhotné pachatelky se jen tak z vězení nedostanou

 
Soudy možná nebudou automaticky přerušovat výkon trestu těhotným ženám nebo matkám dítěte mladšího jednoho roku, které byly odsouzeny za zvlášť závažný zločin. Vláda před zákonodárci podpořila poslaneckou novelu, aby soud mohl konkrétní případ posoudit a rozhodnout, zda se žena dostane dočasně na svobodu, nebo ne. Totéž by platilo pro odkládání nástupu do vězení. Kabinet dnes schválil k předloze skupiny poslanců ANO, ČSSD, ODS, Pirátů, SPD, KSČM a TOP 09 souhlasné stanovisko, informoval tiskový odbor vlády.
16.12.2019 06:10 |

podobné články

Vražedkyně s dovoláním neuspěla: 30 let v base platí!

 
„Nechci od dítěte!“ křičela vražedkyně Petra Nová (29, dříve Janáková), když ji v říjnu policisté odváděli do vazby za křivé obvinění dozorce ze znásilnění. Teď je jisté, že syna vyrůstat neuvidí. Nejvyšší soud její dovolání zamítl a potvrdil 30 let vězení.
28.11.2019 05:10 |

podobné články

Odsouzená Janáková se stala nevítanou nájemnicí: Hledám byt! Zn.: Vraždila jsem!

 
Bydlení pro sebe a své ještě nenarozené dítě hledá Petra Janáková (29) z Jilemnice. Tu museli kvůli záhadnému otěhotnění pustit z vězení, kde si má za vraždu a přípravu dalších tří odpykat ještě 28 let. Pod svou střechou ji současný bytný nechce!
01.07.2019 12:01 |

podobné články

Petra Janáková znovu před soudem: Důvodem je křivé obvinění!

 
Petra Janáková, nyní Nová, odsouzená na 30 let za vraždu sběratele, v březnu opět stane před soudem. Tentokrát před senátem Okresního soudu v Opavě. Důvodem je křivé obvinění dozorce ze znásilnění.
27.01.2020 14:00 |

podobné články

„Vražedkyni Janákovou“ musely soudy pustit na svobodu: Po republice běhá 19 podobných žen!

 
Těhotné ženy, které spáchaly závažný trestný čin, se kvůli těhotenství už na svobodu nemají dostat. Počítá s tím poslanecká novela trestního řádu. V minulosti se díky špatné formulaci zákona dostala na svobodu odsouzená vražedkyně Petra Janáková (nyní Nová).
16.03.2020 16:10 |

podobné články

Janáková (29) je podezřelá z dalšího zločinu: Vražedkyně je zpět za mřížemi!

 
Obvinění bachařů ze znásilnění byl trestý čin! Policie podezírá vražedkyni Petru Janákovou (29) z křivého obvinění, za které jí hrozí dalších až pět let vězení.
24.10.2019 10:28 |

podobné články

Náhrady pro „dohodáře“ a častější peněžité tresty: Zeman podepsal deset zákonů

 
Lidé pracující na dohody o provedení práce nebo o pracovní činnosti dostanou v případě výpadku příjmů v důsledku epidemie koronaviru náhrady 350 korun za den. Zákon, který to umožní, dnes podepsal prezident Miloš Zeman. Ten také podpořil novelu trestního zákoníku, podle které budou moci soudy častěji ukládat peněžité tresty místo krátkodobého vězení. Celkem Zeman podepsal deset zákonů, které?
28.07.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25597 článků)

Vražedkyni Janákové přišili další trest: Za křivé obvinění dozorce, že ji znásilnil!

 
Odsouzená vražedkyně Nová (známější pod svým bývalým jménem jako Janáková) dostala další trest. Tentokrát za křivé obvinění dozorce ze znásilnění. Žena si navíc musí odpykat třicetiletý trest za vraždu sběratele a další nebezpečné delikty.
06.05.2020 15:15 |

podobné články

Takhle vesele s vražednou zbraní pózovala žena, která ubodala tři muže. Sériová vražedkyně v době sociálních sítí!

 
Britka "Joanna Dennehy":http://www.extra.cz/tema/joanna-dennehy se přiznala, že je masová vražedkyně poté, co zabila tři muže. Už jsme "o tom psali":http://www.extra.cz/novodoba-cerna-vdova-mlada-britka-se-priznala-ze-je-masova-vrazedkyne-zabila-tri-muze-a-u-dvou-to-planovala, ale při vyšetřování byly zveřejněny nové fotografie, na kterých zábavně pózuje dokonce i s vražednou zbraní.
24.01.2014 11:00 |

podobné články

Tohle je vyjednavač, co zabránil vražedkyni ze Žďáru v dalším běsnění, teď dostal vyznamenání!

 
"Vražedkyně Barbora Orlová":http://www.extra.cz/vrazedkyne-ze-zdaru-uz-ma-tvar-a-vazebni-celu-v-noci-zjistila-jaky-flastr-ji-hrozi (26), která ve škole ve Žďáru nad Sázavou "ubodala studenta":http://www.extra.cz/tohle-je-statecny-kluk-ktereho-zabila-vrazedkyne-na-zdarske-skole-chtel-pomoci-kamaradce Petra (†16), mohla mít na svědomí další děti. V jejím řádění jí zabránil policista Petr Gruber, který dnes dostal od ministra vnitra Milana Chovance vyznamenání.
16.10.2014 19:51 |

podobné články

Nejvíc sexy vražedkyně světa: Ani rajcovní kukuč jí ovšem nepomohl u soudu!

 
Spadla klec! Kolumbijská policie konečně dopadla ženu, která má na svědomí 14 lidských životů. Tahle chladnokrevná vražedkyně se jmenuje Yuri Patricia Sanchez a je jí teprve dvacet dva let. Přestože jí mezi prsty proteklo spoustu krve, vysloužila si titul nejvíc sexy vražedkyně světa. To jí ovšem nijak nepomůže.
12.06.2016 12:35 |

podobné články

Sériová vražedkyně (38) si chce vzít zlodějku: Musela slíbit, že už nebude zabíjet

 
Vražedkyně Joanna Dennehyová je známou postavou britské kriminalistky. Tato trojnásobná vražedkyně se svým charismatem snažila zmanipulovat dozorce či soudce. Detektivové ji nazývají nejnebezpečnější ženou britského vězeňství. Ta ale nyní k překvapení oznámila svatbu s jinou odsouzenou ženou, Hayley Palmerovou.
17.05.2021 19:50 |

podobné články