Článek

Těhotná Perryová a tatík Orlando: Užívačka na pláži!

 
Těhotná zpěvačka Katy Perryová (35) jen září. Navzdory pokročilému těhotenství řádí ve vlnách a chytá bronz, zatímco její snoubenec a nastávající Orlando Bloom (43) vyvádí na prkně stylem, až to dělá dojem, že se samým štěstím už vznáší!
15.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků)
Podobné články

Miranda Kerrová a Orlando Bloom se po třech letech rozvádějí

 
Modelka Miranda Kerrová a herec Orlando Bloom se rozhodli ukončit manželství. Ve společném prohlášení uvádějí, že se rozcházejí jako přátelé a stále se mají rádi. Další články k tématu: Miranda Kerrová: Sexy spodní prádlo z cest sbírám jako suvenýry Orlando Bloom porazil Davida Beckhama, je nejstylovějším tatínkem Kerrová při porodu zakázala Bloomovi odejít, musel čurat do lahve Miranda Kerrová a Orlando Bloom ukázali světu svého syna Flynna Herec Orlando Bloom a modelka Miranda Kerrová mají syna Orlando Bloom o krachu manželství: Nejsme přátelé, jsme rodina
17.07.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1101 článků) , Orlando Bloom (341 článků) , Lily Allen (209 článků)

Orlando Bloom o krachu manželství: Nejsme přátelé, jsme rodina

 
Herec Orlando Bloom a modelka Miranda Kerrová spolu už nějaký čas nežijí. Oba měli čas se s rozpadem manželství smířit a necítí žádnou zášť. Bloom naopak upozorňuje, že vždycky budou víc než přátelé. Další články k tématu: Miranda Kerrová a Orlando Bloom se po třech letech rozvádějí Orlando Bloom porazil Davida Beckhama, je nejstylovějším tatínkem Kerrová při porodu zakázala Bloomovi odejít, musel čurat do lahve Miranda Kerrová a Orlando Bloom ukázali světu svého syna Flynna Herec Orlando Bloom a modelka Miranda Kerrová mají syna
26.10.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1101 článků) , Orlando Bloom (341 článků) , Miranda Kerr (342 článků)

Katy Perryová (36) a Orlando Bloom (44): Supermáma vs. sobec!

 
Zpěvačka Katy Perryová (36) vytáhla o víkendu rodinu na pláž a předvedla se jako opravdová supermáma: v jedné ruce táhla dítě, ve druhé kabelku a několik obřích tašek.
07.04.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků)

Orlando Bloom a Miranda Kerr – bude svatba?

 
O víkendu proběhla světem zpráva, že herec Orlando Bloom požádal přítelkyni, australskou modelku Mirandu Kerr, o ruku. Schyluje se tedy k svatbě? Úspěšný herec Orlando Bloom a topmodelka Miranda Kerr tvoří pár již od roku 2007. Není se tedy čemu divit, že pár uvažuje o svatbě. Podle některých médií požádal Orlando Mirandu předešlý víkend o ruku. [...]
15.12.2009 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků) , Miranda Kerr (342 článků)

Orlando Bloom ukázal syna

 
Pyšný otec Orlando Bloom se rozhold ukázat svého prvorozeného syna v plné kráse… Herec Orlando Bloom se vydal na procházku a jako obvykle mu byli v patách paparazzi, kterým se tentokrát povedlo ukořistit povedné snímky. Slavný herec totiž vzal na procházku také svého syna Flynna, kterého tento měsíc porodila Orlandova manželka Miranda Kerr. Orlando vyrazil [...]
07.02.2011 14:43 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků) , Miranda Kerr (342 článků)

Kate Perryová získala hlavní cenu MTV

 
Hlavní cenu hudební televize MTV Video Music Awards za nejlepší video roku získala podle serveru MTV americká zpěvačka Katy Perryová s klipem Firework. Hlavní událostí výročního udílení cen v živém přenosu z Los Angeles se však podle agentury Reuters nejspíš stalo oznámení americké popová hvězdy Beyoncé, že je těhotná.
29.08.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (664 článků)

Těhotná Katy Perryová: Je z ní invalida?!

 
Těhotenství není nemoc, říkají obvykle nastávající maminky, když se pokoušejí udržet pracovní tempo, dokud jim to vzdouvající se bříško dovolí. Zpěvačka Katy Perryová (35) to asi vidí jinak – své první dětátko má porodit každým dnem, a tak před obchodem bez skrupulí parkuje na místech pro invalidy!
12.08.2020 05:15 |

podobné články

Orlando Bloom se před čtyřicítkou udržuje: Divíte se, že na tyhle břišáky uhnal i Katy Perry?

 
Heslo sportem ku zdraví zřejmě zastává herec Orlando Bloom (39), a je to na něm i vidět! Podle posledních fotografií s jeho novou láskou Katy Perry  (31) momentálně absolvují první společnou dovolenou a o pouhou válečku na pláži rozhodně nejde. Orlando vzal svoji milou na Havaj a zároveň ji vytáhl i na túru.
01.03.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků) , Katy Perry (664 článků)

Nové knihy - Michal Sýkora, Helle Helle, Tasmina Perryová, Alison Weirová

 
Novinky zahajujeme detektivním příběhem literárního vědce a pedagoga Miloše Sýkory a pokračujeme románem současné dánské autorky Helle Helle. Mezi britskou smetánku zavede Tasmina Perryová a do vzdálenější historie pak dobře známí britští autoři Alison Weirová a C. J. Sansom. Záhadu Ludvíka Bavorského z konce devatenáctého století připomene americký prozaik Chris Kuzneski. Ctitelé thrillerů si přečtou knihy Brita Lee Childa, Ira Kena Bruena i amerického veterináře Jamese Rollinse.
27.01.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Bavorský (1 článek) , Lee Child (30 článků) , Ken Sansom (1 článek)

Nové knihy: Picková, Vondruška, Bruen, Perryová, Shan

 
Nabídku novinek tohoto týdne zahajuje válečný román kanadské autorky Alison Pickové zavádějící mimo jiné i do Prahy a Vlastimil Vondruška nabízí druhý díl své Přemyslovské epopeje. Následují detektivky Ira Kena Bruena a jeho skotské partnerky Val McDermidové. Do vyšší společnosti zavádí britská autorka Tasmina Perryová. Ponuré záhady nabízí irský prozaik Darren Shan, což je pseudonym Darrena O’Shaughnesseyho. Nádavkem komiks trojice Steve Dillon, Garth Ennis, Steve Pugh.
14.09.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (127 článků)

Hudební ceny EMA MTV získali Bieber či Perryová

 
Americká zpěvačka Katy Perryová byla v neděli večer na slavnostním udílení Evropských hudebních cen (EMA) televizní stanice MTV vyhlášena nejlepší zpěvačkou. V mužské kategorii si cenu pro nejlepšího zpěváka už počtvrté v řadě odnesl Justin Bieber. Hlavní pozornost na sebe při galavečeru v Amsterodamu ale upoutala provokativní Miley Cyrusová.
11.11.2013 05:41 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (931 článků) , Katy Perry (664 článků) , Justin Bieber (1561 článků)

Katy Perryová: Oplakává babičku

 
Zpěvačka Katy Perryová (35) s Orlandem Bloomem (43) v létě čeká potomka. Ještě o tom stihla říci babičce Ann (†99) na smrtelné posteli; zemřela v pondělí.
13.03.2020 05:10 |

podobné články

Hlavní epidemiolog je ve Španělsku miláčkem dětí. Předstihli ho jen Messi a Kate Perryová

 
Hlavní španělský epidemiolog Fernando Simón, který od března pravidelně seznamuje veřejnost se situací kolem nového koronaviru, se stal oblíbencem španělských dětí, z nichž mnohé by ho chtěly za šéfa ve své budoucí práci. V průzkumu, který už několik let provádí společnost Adecco, Simóna předstihl jen fotbalista klubu FC Barcelona Lionel Messi, u děvčat pak zpěvačka Katy Perryová.
12.08.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (414 článků) , Kate Kate (574 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků) , Fernando Fernando (6 článků)

Katy Perryová na vycházce předvedla dcerku: To je teda havaj...

 
Čerstvá maminka Katy Perryová (36) konečně vytáhla na vzduch dcerku Daisy, kterou na veřejnosti ukázala vůbec poprvé od jejího narození v srpnu. Malá Daisy je přitom pro zraky fotoaparátů jako stvořená.
01.03.2021 05:05 |

podobné články

Katy Perryová: Takto ji slavný herec požádal o ruku!

 
Ku příležitosti čtyřiačtyřicátých narozenin herce Orlanda Blooma jeho partnerka, zpěvačka Katy Perryová (36), odhalila svým fanouškům pár zážitků z dob, kdy se slavným hercem začala tvořit pár. Ačkoli jim to málem nevyšlo, dnes mají určitě na co vzpomínat.
25.03.2021 12:05 |

podobné články

Vzorný tatík Matěj Homola: Daro, koukej, jak se starám!

 
Přítel Dary Rolins (36) Matěj Homola (36) hlídal dceru Lauru (1,5) jako vzorný tatík. Když má Dara práci, nebo si odjede odpočinout s kamarádkou na dovolenou, jak tomu bylo minulých čtrnáct dní, Matěj se o malou Lauru stará přímo ukázkově.
31.07.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2672 článků) , Matěj Homola (346 článků)

Opice na útěku: Šimpi a Tatik prchli do lesů

 
Opičáci proslulí okrádáním návštěvníků olomoucké zoo, Šimpi a Tatik, se rozhodli, že výběh v zahradě už je jim malý. Využili situace při opravě elektrického ohradníku a uprchli. Nyní jako Butch Cassidy a Sundance Kid úřadují v okolních lesích.
13.08.2010 23:45 |

podobné články

Miranda Kerr je těhotná

 
Novomanželé Orlando Bloom a Miranda Kerr vážně s ničím neotálejí. Před necelými dvěma měsíci oznámili zásnuby, před měsícem proběhla svatba a nyní se šíří zpráva o tom, že Miranda  je těhotná… Novomanželé Orlando Bloom a Miranda Kerr prý čekají svého prvního potomka. Zdroj z blízkého okolí páru tvrdí, že topmodelka australského původu je těhotná. Tuto radostnou [...]
28.07.2010 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků) , Miranda Kerr (342 článků)

Orlando Bloom nebude hrát v Pirátech z Karibiku 4

 
Nikdo z nás netušil, že Orlando Bloom je takový romantik. Herec odmítnul nabídku hrát ve čtvrté části Pirátů z Karibiku, aby se mohl víc věnovat své přítelkyni Mirandě Kerr. Miranda Kerr je australská topmodelka pracující pro Victoria’s secret. News of the word říká, že Orlando měl Piráty z Karibiku moc rád, ale nakonec dospěl k závěru, [...]
29.07.2009 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (341 článků) , Miranda Kerr (342 článků)