Článek

Těchto 5 chyb se skrývá ve filmu Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. Všimli jste si jich?

 
Film vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Jak sám název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí - Josefa Hnátka. Protože v samotném seriálu se tento muž vyskytoval pouze jako popel rozprášený na houslickém hřišti, rozhodli se tvůrci, že ho divákům představí i ve své živoucí podobě. Pepika sice představili, ve filmu ale nasekali i pár viditelných chyb.
13.01.2019 19:10 |

podobné články

Podobné články

Premiéra filmu Okresní přebor - Sobota, Noha a spol.: Hartla vyhlíželi marně!

 
Kino Lucerna hostilo premiéru filmu »Okresní přebor – poslední zápas Pepika Hnátka«. Dorazila na ni většina členů Slavoje Houslice, kteří zářili už ve stejnojmenném televizním seriálu.
30.03.2012 12:10 |

podobné články

Okresní přebor pokřtil svou knihu! Brzy přijde i filmová premiéra

 
V paláci knih Luxor dnes šampaňské pokřtilo filmovou knihu Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. Na premiéru celovečerního filmu se diváci mohou těšit už za pár dní!
27.03.2012 21:40 |

podobné články

Okresní přebor opět vede tabulku návštěvnosti českých kin

 
Komedie režiséra Jana Prušinovského Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka obsadila i o druhém víkendu čelo tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin, když ji zhlédlo dalších 76.139 diváků...
10.04.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Prušinovský (36 článků)

Komedie Okresní přebor je stále v čele návštěvnosti českých kin

 
Fotbalová komedie Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka je i po třetím víkendu v čele tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. Tržby snímku režiséra Jana Prušinovského se blíží k hranic...
18.04.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Prušinovský (36 článků)

Okresní přebor stále vede tabulku návštěvnosti kin

 
Fotbalová komedie Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka se stále drží v čele tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. Tržby snímku režiséra Jana Prušinovského přesáhly 42 milionů korun ...
25.04.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Prušinovský (36 článků)

Nová DVD: Okresní přebor, Čtyři slunce, Nejpodivnější živočichové světa, Krvavý diamant

 
Z populárního televizního seriálu vychází film Okresní přebor: Poslední západ Pepíka Hnátka. Na festivalu v Sundance měl světovou premiéru snímek Bohdana Slámy Čtyři slunce. Nejpodivuhodnější živočichy světa můžeme vidět ve stejnojmenném dokumentu. Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů a prostý rybář se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999 ve filmu Krvavý diamant. Brad Pitt a Cate Blanchetová hrají hlavní role ve filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona.
11.09.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1716 článků) , Bohdan Sláma (56 článků)

Film Okresní přebor: V kinech už za týden

 
Úspěšný seriál TV Nova Okresní přebor se dočkal fimového zpracování, a to s podtitulem Poslední zápas Pepika Hnátka. Diváci se na něj mohou těšit již na konci března.
21.03.2012 08:05 |

podobné články

Filmové premiéry - Okresní přebor, Hněv Titánů, Příliš mladá noc, Konečná uprostřed cesty a Kluk na kole

 
Po úspěšném televizním seriálu Okresní přebor přichází do kin stejnojmenný celovečerní film s podtitulem Poslední zápas Pepika Hnátka. Po světové premiéře na letošním Berlinale a soutěžním uvedení na Febiofestu zase film mladého slovinského režiséra Příliš mladá noc. Ze skutečného příběhu Kima a Krickitt Carpenterových vychází zdánlivě tragický, ale ve výsledku optimistický film Navždy spolu o muži a ženě, kteří k sobě po nešťastné události, která je rozdělila, znovu našli cestu. Drama německého režiséra Andrease Dresena Konečná uprostřed cesty je na téma smrti a umírání.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andreas Dresen (3 články)

Okresní přebor přilákal o víkendu do kin 116.159 lidí

 
Film režiséra Jana Prušinovského Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka přilákal za první víkend do kin 116.159 diváků. Tato komedie natočená po úspěchu televizního seriálu předvedla tak nejlep...
04.04.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Prušinovský (36 článků)

Leoš Noha alias Áda z Okresního přeboru: Drogy? Ať si každej bere, co chce

 
Milovníci seriálu Okresní přebor budou mít v neděli doslova žně. V televizi budou totiž dávat film Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka. V něm hraje také herec Leoš Noha (49), který nedávno přiznal, že žije velmi divokým životem...
05.06.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Noha (52 článků)

Jakub Kohák poslal balík do vězení! Co se v něm ukrývalo?

 
Herec a režisér Jakub Kohák (43), kterého jste mohli vidět ve čtyřech řadách show Tvoje tvář má známý hlas a také ve snímku Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, sdílel na sociální sítí balík, který byl adresován do jedné z českých věznic.
04.05.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (225 článků)

Krobot poprvé režíruje film. S Vilhelmovou a Trojanem

 
Miroslav Krobot už není jen šéfem Dejvického divadla a velmi oblíbeným hercem z komedií, jako jsou Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka či Revival, ale i filmový režisér. Rozhodl se sám režírovat svůj příběh Díra u Hanušovic, který napsal se spolužákem, psychologem Lubomírem Smékalem. Půjde o černou komedii.
31.07.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (107 článků)

Luděk Sobota: Okresní přebor je skvěle napsaný, je tam takový český, trochu černý humor

 
Největším překvapením televizního podzimu rozhodně není lítý souboj Novy a Primy a jejich „cirkusáckých“ reality show, Česko Slovensko má talent a Talentmanie. Není jím ani nový seriál z luxusního módního prostředí Dokonalý svět. Obrazovky ovládl na první pohled nenápadný Okresní přebor, který vypráví o úplně obyčejném vesnickém fotbalovém oddílu Slavoj Houslice, jenž hraje jen regionální soutěž – okresní přebor... Co nám o seriálu prozradila jedna z jeho hlavních postav, předseda oddílu Václav Orel, tedy Luděk Sobota?
21.09.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (149 článků)

Ondřej Vetchý: Sparťani jsou prostě všichni, jenom to o sobě ještě nevědí!

 
V pondělí uvidíme na Nově už druhý díl nového seriálu Okresní přebor. Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – okresní přebor. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, o tom je právě nový český seriál, kde nahlédneme do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné vesnici s jedním krámem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Poznáme, jaké to je vést fotbalový oddíl, spoluprožijeme vítězství, prohry, ale také remízy nejen jejich A-mužstva, ale také osobní vítězství, prohry a remízy postav samotných. Herec Ondřej Vetchý, který se objevuje ve své první seriálové roli jako Jirka Luňák, představuje typ fotbalového fanatika. Spíše podprůměrný hráč se po smrti legendárního trenéra Hnátka ujme osiřelého mužstva a stane se trenérem. Luňák je posedlý fotbalovými trendy a taktikami, které se mužstvu snaží zprostředkovat pomocí tabule a omyvatelných fixek. Fotbal je pro něj vlastně smyslem veškerého bytí… Co o své roli tento výjimečný herec prozradil?
13.09.2010 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (246 článků)

Mám z tebe žaludeční neurózu, řekl Sobota Krausovi

 
Herec Luděk Sobota už v Show Jana Krause jednou byl. Přesto přišel i podruhé plný obav a s vyděšeným výrazem. Kvůli účasti v pořadu prý dokonce trpí bolestmi žaludku. Další články k tématu: Herectví zničilo mé nervy, přiznává schizofrenik Luděk Sobota Luděk Sobota ukryl dům do romantické zahrady plné zeleně uprostřed Prahy Herce Luďka Sobotu s manželkou okradli při představení VIDEO: Okresní přebor Pepika Hnátka začne autogramiádou
23.03.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (149 článků) , Jan Kraus (1045 článků)

Mám z tebe žaludeční neurózu, řekl Sobota Krausovi

 
Herec Luděk Sobota už v Show Jana Krause jednou byl. Přesto přišel i podruhé plný obav a s vyděšeným výrazem. Kvůli účasti v pořadu prý dokonce trpí bolestmi žaludku. Další články k tématu: Herectví zničilo mé nervy, přiznává schizofrenik Luděk Sobota Luděk Sobota ukryl dům do romantické zahrady plné zeleně uprostřed Prahy Herce Luďka Sobotu s manželkou okradli při představení VIDEO: Okresní přebor Pepika Hnátka začne autogramiádou
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (149 článků) , Jan Kraus (1045 článků)

OKRESNÍ PŘEBOR: Fotbalistky krajkovou podprsenku nenosí. Co mají pod dresem?

 
S rubrikou Okresní přebor jsme se tentokrát vypravili na jih Moravy a stálo to za to. Šlo totiž o fotbalové utkání v ženském fotbale mezi Drnovicemi a Medlánkami a navíc se hrál poslední zápas sezony. Na hřišti se sešel první a poslední tým tabulky.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Kam o víkendu do letního kina? V Praze se na plátnech vystřídá Deadpool, Pepík Hnátek a operní zpěvačka Červená

 
Co dělat s načatým víkendovým večerem? Přinášíme vám přehled filmů, na které a kam můžete vyrazit o víkendu do letního kina. Určitě neprováhejte svěží akční komedii Deadpool. Pokud se vám stýská po emocích z mistrovství světa ve fotbale doporučujeme Poslední zápas Pepíka Hnátka. A pokud chcete vzít děti ven, v neděli je den Karla Zemana.
04.08.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zeman (295 článků)

Tajemství filmu Okresní přebor: Za všechno může sex Luďka Soboty

 
Film Okresní přebor podle veleúspěšného seriálu (První díl na Nově vidělo 1,6 milionu lidí) zanedlouho vstoupí do kin a vyzradí divákům tajemství, které fotbalový klub Slavoj Houslice dosud skrýval. Na Luďka Sobotu, který ve filmu ztvární jednu z hlavních rolí, praskne nevěra s manželkou bývalého trenéra.
23.03.2012 22:05 |

podobné články