Článek

Tato krásná zrzka se už v 15 letech vydala na zkušenou do světa. Herectví si doma musela prosadit

 
Pětadvacetiletá Kateřina Zapletalová je jednou z hereček chystaného seriálu Primy 1. Mise, ve kterém ztvární mladou vojenskou lékařku Janu.
15.08.2021 06:00 |

podobné články

Podobné články

Pánové, máte smůlu: Krásná zrzka ze Sestřiček se pochlubila přítelem

 
V devatenácti letech je zrzka Natálie Halouzková už zkušenou seriálovou harcovnicí. Objevovala se v Gymplu s (r)učením omezeným a v Krejzových, než se stala novou zdravotní sestrou v Sestřičkách. O tom, jak ve svém věku vnímá popularitu i o jejím soukromí, jsme si povídali na soustředění soutěže Anděl mezi zdravotníky, kam dorazila i se svým přítelem.
20.09.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (12 článků)

Krásná zrzka Markéta Hrubešová okouzlila Francouze: Zahrála si ve filmu s Gérardem Depardieu

 
Markéta Hrubešová  (41) si v posledních letech v české kinematografii moc neškrtla. Krásná zrzka je ale překvapivě velmi žádaná v zahraničních produkcích. "Je to zajímavé. Zatímco české filmy netočím, loni jsem točila hned dva zahraniční," řekla Super.cz herečka.
01.07.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (186 článků) , Markéta Hrubešová (219 článků)

Z Evy Decastelo je zrzka! Na hlavě má stejnou barvu jako ohnivá exmanželka jejího muže

 
Moderátorka Eva Decastelo  (40) opět experimentuje. Proměnou prošly její vlasy a z Decastelo je zrzka. "Vždycky jsem chtěla být blondýnka nebo zrzka. Blondýnka absolutně nevyšla, to jsem zkusila a to se nepovedlo. Nyní jsem ze zrzavé nadšená," řekla Super.cz Eva, která má nyní totožnou barvu vlasů jako exmanželka jejího muže Reného Štěpánka.
19.11.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (979 článků)

Poznáte tuhle krásku? Hrála hlavně babičky, neměla děti a žila v celibátu se svým bratrem knězem

 
Tato všemi obdivovaná žena odmalička milovala herectví. Rodinná finanční situace ale nebyla příznivá a rodiče si nemohli dovolit platit jí studia v Praze. Na vytouženou konzervatoř proto nešla. Vystudovala obchodní akademii v Plzni a poté pracovala v bance. Protože ji ale herectví „nepustilo“, během studia i během práce působila v ochotnickém divadle a chodila na soukromé hodiny herectví. A přineslo to ovoce. Ve dvaceti letech se jí její velký sen splnil a získala své první angažmá.
23.01.2012 06:25 |

podobné články

Sexy zrzka o polovinu zkrátila svoji hřívu: Jak se vám krásná Slovenka v novém účesu líbí?

 
V českých filmech patří k nejvyhledávanějším slovenským herečkám. Krásná zrzka Táňa Pauhofová  (35) už se česky naučila natolik, že je dabing zbytečný. Nicméně při rozhovorech raději používá svoji mateřštinu. "Snažím se češtinu prznit co nejméně a pokaždé je to velká výzva," svěřila na premiéře snímku Po čem muži touží, v němž si zahrála šéfredaktorku časopisu pro pány.
27.09.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (112 článků)

Zrodila se hvězda: Krásná zrzka Martina Babišová o natáčení s Orlandem Bloomem i Langmajerem

 
Multitalentovanou mladou herečku Martinu Babišovou (30) zná české publikum díky seriálům Specialisté, Ordinace v růžové zahradě a nyní i Zločinům Velké Prahy. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz se krásná zrzka rozpovídala mimo jiné o natáčení s Orlandem Bloomem, kterého označila za elfa.
14.02.2021 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Martina Babišová (13 článků)

Nová hvězda Ordinace zrzka Nikol: Bojím se sexu

 
Půvabná zrzka Nikol Kouklová (20) má našlápnuto na hvězdnou kariéru. Studentka herectví je novou tváří seriálu Ordinace v růžové zahradě. Bujaré večírky si s ní kolegové ale neužijí. Je abstinentka, vegetariánka a nekouří. Navíc má panickou hrůzu ze sexuálních scén.
11.02.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Kouklová (92 článků)

Hvězda Harryho Pottera: Herectví je dnes už jen pro bohaté!

 
Herečka Julie Walters tvrdí, že současný systém vysokoškolského vzdělávání ve Spojeném království ohrožuje dramatické umění. Herectví si totiž můžou dovolit jen bohatí, a mnozí velmi talentovaní lidé kvůli nedostatku financí kvalitní dramatickou školu nevystudují. Čtyřiašedesátiletá držitelka Zlatého glóbu vystudovala herectví v šedesátých letech v Liverpoolu.
10.12.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (4 články) , Harry Potter (1566 článků)

Miroslava Šafránková měla drsnou školu herectví: Libuška ji nutila do zvláštních praktik

 
Miroslava Šafránková (61) se dostala lidem do povědomí už v pouhých patnácti letech. Od té doby byla obsazována jak do filmů, tak do seriálů. Ne vždy měla ale k herectví tak blízko. Tušíte, kdo se zasloužil o to, aby se Mirka věnovala herectví, protože tušil, že má talent?
22.11.2019 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Šafránková (31 článků)

Tomu se říká proměna! Z Evy Decastelo je sexy zrzka

 
Moderátorka Eva Decastelo  (40) prošla pořádnou proměnou. Z brunetky je zrzka. Ženy obvykle mění image při změnách v soukromém životě, to ale prý případ Decastelo není. "Doma je všechno v naprostém pořádku, chtěla jsem jen po letech změnu," řekla Super.cz Decastelo.
26.09.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (979 článků)

Nejodvážnější modely sexy blondýnky Gábiny Gunčíkové: Předvede se takto i na Eurovizi?

 
Zpěvačku Gabrielu Gunčíkovou  (22) jsme poprvé zaregistrovali v roce 2011, kdy se zúčastnila soutěže Česko Slovenská SuperStar a skončila na druhém místě (vyhrál tehdy Lukáš Adamec). Od té doby ale ušla kus cesty. Ve stejném roce se stala Objevem roku v Českém slavíkovi a vydala debutové album, o dva roky později druhé, následně ukončila spolupráci s agenturou v České republice a vydala se na zkušenou do Ameriky.
13.03.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (277 článků)

Rajcovní zrzka z Ordinace se dva roky po děsivé nehodě odhalila na těchto zatraceně sexy fotkách

 
Herečka Nikol Kouklová (21), kterou diváci znají především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, předvedla svou rajcovní postavičku na fotkách, které vám vezmou dech. Tahle krásná zrzka se totiž rozhodně má čím chlubit. Prohlédněte si fotogalerii a posuďte sami, zda jí víc seknou titěrné bikinky nebo sexy punčošky.
06.01.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Kouklová (92 článků)

Zrzka ze Sanitky 2 v sexy prádle: Svlékne ji i Renč?

 
Novou hvězdou pokračování oblíbeného seriálu Sanitka, kterou režíruje Filip Renč (46), je krásná zrzka Tereza Srbová (32). Zatím co před kamerou nabírá zkušenosti, ve světě modelingu je velmi úspěšnou a vyhledávanou modelkou.
06.04.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (636 článků)

Kam zmizela sexy zrzka z Primy? Víme, proč Lenka Pastorčáková skončila v televizi

 
S velkou slávou začala krásná zrzka loni na jaře moderovat pořad Partie, kde se střídala s Janem Punčochářem, a pak se po ní slehla zem. "Před dvěma měsíci jsem skončila, hlavně z rodinných důvodů. Vyskytlo se u nás několik vážných nemocí a chtěla jsem trávit víc času na severní Moravě," vysvětlila Super.cz Lenka Pastorčáková.
06.02.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Pastorčáková (23 článků) , Kam (17 článků)

Basiková definitivně rezignovala na platinu. Je z ní zrzka!

 
Ještě v lednu jsme uchváceni z nové image Báry Basikové (47) informovali o tom, jak jde tato skvělá zpěvačka proti zákonům přírody a mládne. Netušili jsme ale, že do měsíce bude vše jinak a Bára se představí coby zrzka.
09.03.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (708 článků)

Eddie Redmayne platí školné studentům herectví

 
Ačkoli herec Eddie Redmayne pochází z bohaté rodiny, ví moc dobře, jak těžké je vystudovat ve Spojeném království. Je to náročné především finančně i pro ty, kdo nemají do kapsy úplně hluboko. A tak se snaží některým mladým studentům herectví pomáhat. A těm nadaným platí bydlení v Londýně, aby britské herectví nepřišlo o budoucí výjimečné talenty.
07.01.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Redmayne (55 článků)

Kate Winslet: Učitelka herectví mi řekla, že budu hrát jen tlusté holky

 
Herečka Kate Winslet začala se studiem herectví ještě jako školačka. Když jí bylo čtrnáct, její první učitelka herectví jí řekla, že v tomto oboru může uspět jen tehdy, když se smíří s tím, že bude hrát pouze tlusté holky. Čtyřicetiletá Britka dnes patří k nejlepším herečkám světového filmu.
16.02.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (266 článků)

Kate Winslet: Učitelka herectví mi řekla, že budu hrát jen tlusté holky

 
Herečka Kate Winslet začala se studiem herectví ještě jako školačka. Když jí bylo čtrnáct, její první učitelka herectví jí řekla, že v tomto oboru může uspět jen tehdy, když se smíří s tím, že bude hrát pouze tlusté holky. Čtyřicetiletá Britka dnes patří k nejlepším herečkám světového filmu.
17.02.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (266 článků)

Měla jsem v plánu nevracet se k herectví a jen žít, říká Goldie Hawnová

 
Hollywoodská herečka Goldie Hawnová (71) si před patnácti lety řekla, že herectví už bylo dost a měla v plánu nikdy se před kameru nevracet. Nyní se do herectví opět ponořila a je za to ráda.
13.05.2017 15:25 |

podobné články