Článek

Tato drobná brunetka patří k našim nejkrásnějším herečkám: Jak se vám líbí?

 
Herečka Hana Holišová, kterou si diváci pamatují ze seriálu Velmi křehké vztahy, avšak exceluje především na prknech Městského divadla Brno, je nejen talentovaná, ale také velmi krásná. Dokonalá postava, oříškově hnědé oči, zářivý úsměv. Není proto divu, že si ji jako tvář vybrala brněnská pobočka luxusní kliniky, mezi jejíž klientky patří mnoho českých celebrit, třeba Simona Krainová nebo Alice Bendová.
31.05.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2030 článků) , Hana Holišová (117 článků)
Podobné články

Pokochejte se pohledem: Klára Issová je v charitativním kalendáři ze všech nejkrásnější

 
Okatá brunetka Klára Issová patří k našim nejkrásnějším herečkám. Není prvoplánově sexy, z její tváře září i vnitřní krása. Toho využili i autoři tradičního kalendáře Proměny, který je projektem pro nadaci Chantal Poullain Archa Chantal.
15.11.2013 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (177 článků) , Chantal Poullain (246 článků)

Nejkrásnější muž Česka se stal i nejkrásnějším Evropanem

 
Nejen české krásky dobývají svět! Od včerejšího večera i čeští muži patří mezi ty největší krasavce světa. Antonín Beránek se stal šestým nejkrásnějším mužem světa a současně nejkrásnějším Evropanem.
22.11.2013 10:52 |

podobné články

Nova zveřejnila výsledky hlasování v SuperStar: O kolik procent Drobná ve finále zvítězila a jak si vedli ostatní?

 
Jak fanoušci SuperStar vědí, v posledním finálovém kole dostala od diváků nejvíce hlasů Emma Drobná, která se tak stala vítězkou v neděli skončené pěvecké soutěže. Nyní se můžete podívat, jak si Emma a všichni ostatní napříč soutěží vedli. Zajímavostí jistě je, že kromě velkého finále obdržela Drobná nejvíc hlasů jen v jednom kole.
10.12.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (46 článků)

Patří k našim nejlepším herečkám, ale na fintění si nepotrpí: Všimli byste si jí ve společnosti?

 
Herečka Petra Špalková je držitelkou nejvýznamnějších hereckých ocenění, jež se u nás udělují - Thálie, Českého lva, Ceny české filmové kritiky i Ceny Alfréda Radoka. Zároveň přitom patří k těm herečkám, které v civilu raději splynou s davem a mimo jeviště či natáčení nemají potřebu na sebe upozorňovat. Proto když se objeví na akcích mimo honosné galavečery k příležitosti předávání hereckých cen, mnozí netuší, že vedle nich stojí jedna z našich nejlepších hereček.
09.10.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (31 článků) , Alfréd Radok (31 článků)

SuperStar vyhrála Emma Drobná: Byli jste nejlepší, vzkázala fanouškům

 
Poslední kolo SuperStar skončilo. Neslo se ve vánoční náladě, bylo vidět, že z finalistů pomalu, ale jistě opadla tréma a všichni tři se snažili podat na závěr ten nejlepší výkon. V prvním vyřazovacím kole vypadl Pavol Kovaliček a fanynky zaplakaly. V boji ale dál pokračovala dvojice Štěpán Urban a Emma Drobná. Nakonec ale drobná Emma svého soupeře převálcovala a vyhrála 75 000 eur, tedy 2 000 000 korun.
07.12.2015 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Urban (21 článků) , Emma Drobná (46 článků) , Pavol Kovaliček (4 články)

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Nová vítězka SuperStar Drobná je moc křehká

 
SuperStar už zná svého vítěze. Má však drobná Slovenka Emma Drobná (21) pro svět showbyznysu předpoklady? Nad tím se zamýšlí jazyková lektorka Jana Postlerová (72)!
09.12.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Drobná (46 článků)

Caramba! Tereza Kostková dráždí v červených šatech a vypadá jako hříšná Carmen

 
Tereza Kostková  (36) opět dokázala, že patří k našim nejkrásnějším herečkám. Na svých nejnovějších fotografiích vypadá neuvěřitelně sexy, a to se vůbec nemusela svlékat. Nezapře v sobě totiž španělskou jiskru, kterou zdědila po své babičce, jež pocházela z Mallorky, takže téměř vždy okouzluje bezchybným vzhledem. Mrkněte, jak božsky Tereza vypadá v šatech, jejichž červená barva jí sedne jako ulitá.
19.08.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (799 článků)

Mají se modelky bát o práci? Podívejte, jak okatá kráska Klára Issová září na přehlídce v africkém stylu

 
Klára Issová patří bezesporu k našim nejkrásnějším herečkám, které nejen diváky, ale i nejbližší okolí okouzlují svým půvabem.
15.03.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (177 článků)

Mladičká vycházející herecká hvězda Eva Josefíková předvedla svůj výstavní dekolt

 
Eva Josefíková (22), která si v novém českém filmu Signál zahrála jednu z hlavních rolí, dorazila na pondělní slavnostní premiéru v outfitu, ve kterém vypadala naprosto úchvatně a potvrdila, že patří k našim nejkrásnějším herečkám.
15.02.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Josefíková (100 článků)

Proboha, co se jí stalo? Jedna z našich nejvíc sexy hereček se změnila v zuboženou ženu s oteklým obličejem a popraskanými rty

 
Okatá kráska Klára Issová patří k našim nejkrásnějším herečkám. Pokud jde ale o zajímavou roli, je jako správná profesionálka ochotna podstoupit téměř všechno. Při natáčení cyklu televizních filmů Škoda lásky se dokonce proměnila v zuboženou bezdomovkyni.
14.12.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (177 článků)

Mladičká Sabina Laurinová s odhaleným poprsím! Podívejte se na tu krásu!

 
"Sabina Laurinová":http://www.extra.cz/tema/sabina-laurinova (42) patří bezpochyby k "našim nejkrásnějším herečkám":http://www.extra.cz/vica-kerekes-se-nahoty-neboji-pripomenme-si-jeji-stedre-obdareny-hrudnik. Její krásu můžeme obdivovat ve všech filmech, kde hrála, ale nejvíce ve filmu Kainovo znamení, kde jako sedmnáctiletá "odhalila prsa":http://www.extra.cz/rihanna-behem-finale-ms-ve-fotbale-fandila-nemcum-a-ukazovala-jim-prsa. A že ten pohled stojí za to!
14.07.2014 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (254 článků)

Tato slečna dostala do chomoutu populárního zpěváka a zemřela po padesátce za nevyjasněných okolností. Poznáte ji?

 
Tato mladá dívka patřila k nejkrásnějším herečkám své generace. Bohužel jí nebylo dopřáno dlouhého života a v roce 2005 ve svém malostranském bytě náhle zemřela.
19.06.2012 14:40 |

podobné články

Novým objevem nejvyššího českého režiséra je tato brunetka z Ukrajiny. Líbí se vám?

 
Režisér Petr Jákl má v rukou osud krásné ukrajinské herečky Aliny Golovlyové a jen na něm závisí, jestli bude křehká brunetka žít. Ale neděste se, tahle situace se neodehrává v reálném světě, ale v Jáklově novém snímku Ghoul, který je inspirovaný příběhem ukrajinského kanibala Andreje Čikatila a míří do kin.
31.01.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (214 článků)

Lesní víla, která vám nedá spát: Kochejte se polonahou Veronikou Freimanovou a jejími ukázkovými vnadami

 
Veronika Freimanová  (57) patřila bezesporu k našim nejkrásnějším herečkám, a tak bylo jen otázkou času, kdy ji nějaký režisér obsadí do pořádné svlékací scény.
07.02.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (166 článků)

Nejkrásnějším koněm roku se stal bělouš Fusilero! Líbí se vám?

 
Nejkrásnějším koněm roku se v anketě Asociace svazu chovatelů koní ČR stal bělouš Fusilero (Střelec) III. Reprezentant španělského plemene Pura Raza Espaňola je talentem pro klasické drezurní umění.
24.08.2014 08:25 |

podobné články

Taková to byla uhrančivá kráska: Podívejte se, jak exmanželka Juraje Herze spočinula nahá v milostném objetí s Marošem Kramárem

 
Bývalá manželka režiséra Juraje Herze Tereza Pokorná (52) patřila v 70. a 80. letech k našim nejkrásnějším herečkám, které rády vystavovaly na odiv svůj půvab. Uhrančivá kráska se proto už coby třiadvacetiletá dívka směle svlékala před filmovými kamerami.
02.04.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (104 článků) , Juraj Herz (164 článků) , Tereza Pokorná (45 článků)

Téhle dámě už bylo padesát? Podívejte se, jak to dnes sekne éterické krásce z Lásky mezi kapkami deště

 
Exmanželka známého režiséra Juraje Herze Tereza Herz (53), rozená Pokorná, patřila ve své době k našim nejkrásnějším herečkám. Do povědomí diváků se dostala díky své první velké filmové roli - Kachyňově snímku Láska mezi kapkami deště.
17.04.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Herz (164 článků) , Tereza Pokorná (45 článků)

Ještě o ní uslyšíme: Tahle rozkošná drobná brunetka je novou hvězdou českého filmu. Jak se vám líbí?

 
Přiznáváme, že o filmu Odpad, město, smrt jsme téměř nic nevěděli, dokud představitelka hlavní role Gabriela Míčová nevyhrála prestižní cenu Český lev jako nejlepší herečka v hlavní roli. Je to dílo podle divadelní hry a masového diváka moc neoslovilo.
04.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Míčová (22 článků)

Herečka Míša Kuklová: Jak ráda tráví neděli?

 
Patří k nejkrásnějším českým herečkám. Zahrála si princezny, romantické milenky, ale také psychopatickou vražedkyni v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Michaela Kuklová má ráda klidné víkendy a neděli si umí patřičně užívat. Mezi její oblíbené činnosti patří i nedělní nákupy.
07.05.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kuklová (213 článků)