Článek

Tatiana Dyková šokovala! Šílená touha být SAMA

 
Oblíbená herečka tvoří pár s Vojtou Dykem (35) už řadu let, mají spolu syna. Jejich láska se ale prý nerozhořela zčista jasna. Potkávali se dlouhou dobu, jen si možné jiskření nikdy prý nepřipustili. Jenže během zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček už tomu nedokázali vzdorovat.
10.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (851 článků)
Podobné články

První rozhovor po roce a půl: Jak zvládla tíživou dobu Tatiana Dyková a co chystá se svým manželem?

 
Poslední rozhovor nám herečka Tatiana Dyková  (42) poskytla loni v lednu. Když jsme se měli možnost setkat na otevření výstavy Svět pohádek Boženy Němcové, nemohla tam chybět, protože sama slavnou spisovatelku ztvárňuje v divadle Viola a s představením se chystá i na letní scénu.
12.05.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (153 článků)

Tatiana Dyková: Tohle u mužů nemá ráda!

 
Herečka Tatiana Dyková (41), dříve Vilhelmová, má v sobě určité kouzlo, které platí na velkou řadu mužů. Je známo, že má své mouchy a umí říct, co se jí nelíbí. Naposledy například vyzradila, co neoblibuje na mužích.
25.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (478 článků)

Nikdy neměla takové sexuální scény plné nahoty. Tatiana Dyková promluvila o náročném natáčení

 
Herečka Tatiana Dyková  (41) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Příliš osobní známost. Ve filmu má neuvěřitelné množství sexuálních scén. Tolik nahoty jsme u Táni možná nikdy nezažili.
19.01.2020 11:55 |

podobné články

Tatiana Dyková mládne před očima! Tady je její recept, jak vypadat skvěle

 
Herečka Tatiana Dyková  (41) snad nikdy nevypadala lépe. Maminka tří dětí ve svých 41 letech mládne před očima. O svém elixíru mládí promluvila.
20.01.2020 15:00 |

podobné články

Na tohle seznámení Tatiana Dyková nikdy nezapomene: Jiřina Bohdalová ji poslala do p*dele

 
Fráze „co na srdci, to na jazyku“ platí v případě Jiřiny Bohdalové  (89) stoprocentně. O tom, že si téměř v žádné situaci nebere servítky, se přesvědčila i Tatiana Vilhelmová  (42) , nyní Dyková, která zavzpomínala, jak proběhlo jejich nepříliš vydařené seznámení.
27.04.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (478 článků) , Jiřina Bohdalová (1136 článků)

Táňa Dyková má vkus jako na houpačce: Jednou za princeznu, podruhé za volánové strašidýlko

 
Slavnostní premiéru filmu Příliš osobní známost si nenechala ujít ani Tatiana Dyková (41), která ve snímku ztvárnila jednu z hlavních rolí. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček se nedávno vdala a prožívá šťastné období. Na premiéru filmu dorazila v černých minišatech s volánky, ve kterých působila jako strašidýlko. Přitom když herečka chce, tak umí být za dokonale vystajlovanou dámu.
16.01.2020 21:16 |

podobné články

Dykova kapela Nightwork: Porno na křtu! Vilhelmová raději utekla!

 
Kapela Nightwork při křtu koncertního DVD ve své kontroverzi zašla poněkud daleko. Místo běžného polévání šampaňským si Vojta Dyk (25), Jakub Prachař (28) a František Soukup (27) se zbytkem skupiny připravili překvapení v podobě striptýzu a následného peprného živého sexu! Ten Dykova přítelkyně Tatiana Vilhelmová (32) raději oželela a křest strávila zavřená v šatně...
15.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (478 článků) , Jakub Prachař (1175 článků) , Vojtěch Dyk (851 článků) , František Soukup (71 článků)

Tak odvážné a naturalistické sexuální scény ještě neměla: Táňa Dyková podlehne v novém filmu potetovanému Chorvatovi

 
Je to jen vedlejší dějová linie snímku Příliš osobní známost, ale diváka rozhodně zaujme. V novém filmu režisérky kinohitu Všechno nebo nic Marty Ferencové podle literární předlohy Evity Urbaníkové si zahraje kromě Petry Hřebíčkové  (40) také Tatiana Dyková  (41) .
14.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hřebíčková (121 článků) , Marta Ferencová (15 článků)

Když jsem si odpočinula, hraní mě zase začíná lákat, přiznala Dyková

 
Žena, které se život obrátil vzhůru nohama. Takto upoutávka popisuje její postavu v novém filmu Příliš osobní známost. Vzlety a pády prožila Tatiana Dyková i v životě skutečném. V hodně zajímavé etapě se nachází právě teď.
23.01.2020 00:05 |

podobné články

Táňa Dyková skončila ve své životní roli, kde hrála i 90letou ženu: Nahradí ji tyhle dvě krásné herečky

 
Loni v létě Tatiana Dyková  (41) excelovala jako Meda Mládková v představení, které vzniklo ke 100. narozeninám známé mecenášky umění. Na venkovním jevišti na pražské Kampě jí dva měsíce tleskalo plné hlediště. Smlouvu ovšem měla jen na tuto jednu sezónu. Nikdo nepočítal s tím, že se představení Meda bude hrát dál.
22.04.2020 09:45 |

podobné články

Primadona Dyková? Tomu se nechce ani věřit ...

 
Herečka Tatiana Dyková (41) končí v roli Medy Mládkové v představení Meda. Na prknech Letní scény Musea Kampa ji vystřídají Pavla Beretová (36) a Tereza Ramba (30). Co tak najednou?
17.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (334 článků) , Pavla Beretová (8 článků) , Tomu Tomu (205 článků)

V komedii Večírek se setkají Taclík, Langmajer, Dyková i Roden

 
Herec Michal Suchánek dokončil svůj režijní debut Večírek. Hlavní role dostali Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Marek Taclík nebo Karel Roden.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (560 článků) , Michal Suchánek (291 článků) , Marek Taclík (202 článků) , Michal Suchánek (113 článků) , Jiří Marek (432 článků) , Jiří Marek (432 článků)

Táňa Dyková: Nový koníček s novým mužem!

 
Propadla hraní na klarinet! Tatiana Dyková (42) si dokonce našla profesionálního učitele.
18.03.2021 05:05 |

podobné články

Tatiana Vilhelmová rozvrátila Nightwork: Pánové jsou bez práce!

 
»Česká Yoko Ono« Tatiana Vilhelmová (35) dosáhla svého. Životní partnerka Vojty Dyka (28) bude mít svého miláčka jen pro sebe a jejich půlročního synka Lojzíka! Dykova kapela Nightwork oznámila, že si dává pauzu. Jinými slovy - končí!
19.10.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (478 článků) , Vojtěch Dyk (851 článků)

Dyková o setkání s Bohdalovou: Poslala mě do p*dele!

 
Za necelý týden oslaví nejoblíbenější česká herečka, Jiřina Bohdalová, devadesáté narozeniny. Televize Prima jako jediná s oslavenkyní natočila speciální pořad MÁME RÁDI JIŘINKU. Během něho na herečku vyplavalo několik pikantních informací. Jednu z perliček přisadila i herečka Táňa Dyková (42), která se v soutěži postaví přímo proti »Bohdalce«.
27.04.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1136 článků)

Tatiana Drexler ze StarDance: Marně toužila po miminku!

 
Tohle do teď málokdo věděl! Porotkyně taneční show StarDance Tatiana Drexler (51) po útěku z Československa v roce 1987 žila v utečeneckém táboře. Těžký život v táboře zvládali s tehdejším manželem Peterem Ingrišem díky tanci. A vypracovali se až na špičku. Devětkrát se probojovali do finále Mistrovství Německa, tanec je začal živit. Po úspěšných deseti letech se Tatiana rozhodla s kariérou skončit, aby mohla mít vytoužené dítě. A právě v té chvíli jí manžel navrhl rozvod. „Zažila jsem nejhorší etapu ve svém života. Až tehdy jsem pochopila, co je to emigrace. Byla jsem v cizí zemi úplně sama,“ řekla během natáčení pořadu 13. komnata Drexler, která dnes žije s druhým manželem, kriminalistou. Fakt, že nemá potomka, ji ale trápil ještě řadu let.
23.03.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Drexler (24 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Zimní kolekce módní značky TATIANA

 
Pro nafocení nové kolekce značky TATIANA zvolila módní návrhářka Taťána Kováříková opět svou dlouholetou přítelkyni spisovatelku Barbaru Nesvadbovou. Ta svou ženskostí a typem odpovídá vizi, pro kterou TATIANA tvoří.
02.11.2009 12:25 |

podobné články

Jste to, co jíte! - Tatiana (120 kg, 169 cm): Konečně vyšla mezi lidi!

 
Dvojnásobná matka Tatiana (36) si za svůj život vytrpěla mnohé. Jako desetiletá na Ukrajině zažila výbuch Černobylu. „Bydleli jsme přímo v kontaminované oblasti,“ vzpomíná Tatiana, jejíž hrůzné dětství zhoršilo i to, že její otec fyzicky týral její milovanou maminku.
09.06.2012 05:15 |

podobné články