Článek

Táta má koronu, nepustí mě do domu. Studentky obměkčily ředitele kolejí básněmi

 
O možnost zůstat nadále ve svém pokoji na vysokoškolské koleji si řekly básní posluchačky brněnské Masarykovy univerzity Karolína Vernerová a Helena Rozporková. Nyní s těmito svými říkankami na internetu baví nejen své vrstevníky, ale i pracovníky vysokých škol.
18.10.2020 09:10 |

podobné články

Podobné články

„Radši chcípnu na koronu!“ Drsně o Číně. Ze světa i z Česka. Vážné info

 
Čína by se měla méně soustředit na propagandu a víc na pomáhání zasaženým zemím, míní expert na Čínu Pchej Minšin. A Spojeným státům by měla věnovat miliardu roušek. Jenže jaké to budou roušky? V Nizozemí už je odmítají, prý nesplňují standardy. V Čechách se zase ozývá, že si Číňané objednali "vítání a děkování" za materiál. "To bych raději chcípl na koronu," ozvalo se.
30.03.2020 12:01 |

podobné články

Na Teplicku hospodský odmítl nařízení: Tady máš koronu, plivl na strážníka a mrskal se na zemi

 
V Bílině na Teplickém předměstí odmítl jeden z hospodských respektovat nařízení vlády o zákazu provozování zařízení v době koronavirové krize. Do provozovny byla přivolána hlídka městské policie a po příjezdu se nestačili strážci zákona divit. Zařízení bylo normálně v provozu a hosté uvnitř popíjeli a vesele se bavili. Majitel provozovny se odmítal se strážníky bavit a jednomu z přítomných navíc plivl do obličeje se slovy, že tady má koronu.
09.04.2020 19:11 |

podobné články

Miss Academia: Tohle jsou nejkrásnější studentky Česka

 
To jsou nejchytřejší krásky v Česku! Včera proběhlo finální hlasování Miss Academia, tedy nejkrásnější studentky vysokých škol! Podívejte se na tři nejkrásnější a nejchytřejší dívky studentky!
12.03.2014 11:45 |

podobné články

Detaily vraždy studentky (†21): Upravil si penis, aby jí ublížil ještě víc!

 
Soud s vrahy mladé studentky Hannah Cornelius (†21) pokračuje v Kapském Městě a po každém slyšení vyvstanou další děsivé detaily brutálního činu. Při posledním soudním stání v soudní síni zaznělo, že Geraldo Parsons (27), jeden ze čtveřice obviněných, si úmyslně do penisu zavedl perly, aby oběť víc trpěla! Zdrcená matka zavražděné studentky se utopila.
30.10.2018 10:45 |

podobné články

Smrt na koleji Kajetánka: Medička Tereza (†20) se zřítila z 12. patra, máma pátrá na vlastní pěst!

 
Loni úspěšně odmaturovala na pelhřimovském gymnáziu a v září se z nadějné studentky Terezky (†20) stala medička – nastoupila do prvního ročníku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Letošní předposlední lednový den se ale na kolejích Kajetánka, kde bydlela, odehrála obrovská tragédie. Tereza se zřítila z 12. patra a na místě zemřela. Okolnosti její smrti jsou dosud nejasné. Její máma na dveře kolejí vyvěsila výzvu, v níž žádá kohokoliv, kdo Terezku v předvečer její smrti viděl, aby se ozval policii.
21.02.2020 14:00 |

podobné články

Může se to stát i na vaší koleji: Tenhle nindža s rukou v poklopci kouká ostatním do pokojů a masturbuje!

 
Představte si, že na koleji chcete v noci navštívit svého souseda, ale když otevřete dveře, vrazíte do podivného nindži nebo mumie, zahalené od hlavy až k patě. Na tváři má jenom úzkou škvíru na oči a ruku v kalhotách. U toho všeho vám navíc onanuje před pokojem a snaží se dívat dovnitř. Máte husinu? Tohle se opravdu na jedné koleji děje!
16.03.2016 08:20 |

podobné články

Dva metry lásky (od sebe): Nabručený Kokta vyvedl Ornellu a syna Quentina

 
No konečně! Maminka Ornella Štiková (20) se dočkala. Sluníčko a teplo, které poslední dny po nekonečné zimě ovládly Prahu, nejspíš obměkčily také stále ženatého Josefa Koktu (56), který vzal svou mladou rodinku úplně poprvé na procházku.
19.04.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (930 článků) , Ornella Štiková (1102 článků)

Praha bude mít primátora za TOP 09, ČSSD obměkčily povodně

 
Pražská ČSSD umožní zvolení nového pražského primátora navrženého TOP 09. Strana tento záměr v pondělí odůvodnila krizovou situací způsobenou povodní. Do otevřené koalice s TOP 09 sociální demokraté nevstoupí.
03.06.2013 13:45 |

podobné články

Neuvěřitelné! Podmíněný trest pro pedofila: Chce totiž vlastní děti…

 
V domě jednačtyřicetiletého muže byly nalezeny tisíce fotografií a nahrávek toho nejhoršího dětského porna. Za mřížemi mohl strávit až pět let, ale nestráví. Soudce totiž obměkčily jeho plány na založení rodiny.
09.10.2016 05:15 |

podobné články

Lesy ČR vyhlásily výběrová řízení na odborné funkce ve vrcholovém managementu podniku

 
Lesy České republiky, s. p., dnes vyhlásily výběrová řízení na čtyři odborné funkce svého vrcholového managementu – konkrétně jde o pracovní pozice ekonomického ředitele, výrobně – technického ředitele, správního ředitele a obchodního ředitele. Tento krok navazuje na příslib nového generálního ředitele Lesů ČR Daniela Szóráda, který zazněl v okamžik jeho uvedení do funkce ministrem zemědělství Marianem Jurečkou dne 14. dubna 2014.
18.04.2014 08:40 |

podobné články

Vězeňská služba snižuje počet náměstků generálního ředitele

 
Generální ředitel Vězeňské služby ČR Pavel Ondrášek snížil v rámci druhé fáze restrukturalizace počet svých náměstků na tři. Skončil tím přechodný stav, kdy byli v čele vězeňské služby náměstci čtyři. S účinností od 15. srpna 2014 se ruší uniformované místo ekonomického náměstka a místo civilního náměstka generálního ředitele a je vytvořeno jedno civilní místo náměstka generálního ředitele pro ekonomiku a logistiku. V druhé etapě reorganizace jsou navíc zrušena i další čtyři tabulková místa centrálního úřadu. Celý systém řízení se dále zpřehledňuje a zjednodušuje. Do kompetence nově utvořené funkce náměstka bude spadat odbor ekonomický, odbor logistiky, odbor zdravotní služby a evropské fondy. Odbor informatiky se přesouvá do gesce vrchního ředitele kanceláře generálního ředitele. Stejně tak odbor personální, dosud řízený přímo generálním ředitelem.
10.08.2014 00:55 |

podobné články

Pozitivní prezident: Trumpovi mají koronu

 
Americký prezidentský pár Donald a Melania Trumpovi měli pozitivní test na koronavirus. Americká média připomínají, že právě šéf Bílého domu zlehčoval závažnost epidemie covidu-19 v USA.
02.10.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Melania Trump (64 článků)

Psychicky narušená žena s noži ubodala studenta obchodní akademie

 
Mezi sedmou a půl osmou ráno vnikla v úterý 26letá žena z Ostravska do objektu obchodní akademie ve Žďáru nad Sázavou. Tam si podle krajského ředitele PČR vybrala náhodnou oběť, kterou měla být jedna ze studentek. Studentky se ale zastal její 16letý spolužák. Žena však obrátila nůž proti němu a ubodala jej. Záchranáři už mu nedokázali pomoci. Dvě 17leté studentky pak vyvázly se zraněním.
14.10.2014 14:20 |

podobné články

Odkopnutý Koptík se nemůže smířit s rozchodem: Zoufalý píše Gregorové básničky a posílá polibky!

 
Takovou ránu do srdce od Hany Gregorové (65) její o jednatřicet let mladší milenec Ondřej Koptík (34) nečekal. Herečka se s ním nemilosrdně rozešla, vykopla ho z domu a on si teď zoufá. Kytky ani telefonáty nezabírají, tak teď zkouší získat její pozornost milostnými básněmi.
17.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (499 článků)

O místo ředitele Národního divadla v Brně se uchází 13 zájemců

 
O místo ředitele Národního divadla v Brně se uchází 13 zájemců. Čeká je nejméně dvoukolové výběrové řízení, řekl mluvčí brněnského magistrátu Pavel Žára. Do konkurzu na ředitele Domu umění v Brně se přihlásilo pět lidí. Termín podávání přihlášek do konkurzů v obou institucích skončil ve středu o půlnoci. Noví ředitelé by měli být podle Žáry známí za jeden až dva měsíce.
01.11.2012 15:55 |

podobné články

Roddicka nepustí na turnaj v Londýně zranění

 
Amerického tenistu Andyho Roddicka nepustí na turnaj nejlepších hráčů světa v Londýně zranění.
18.11.2009 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andy Roddick (61 článků)

Roztomilé mládě mandrila nepustí z ruky svého plyšového dvojníka

 
Roztomilé mládě mandrila (Mandrillus sphinx) nepustí z ruky svého plyšového dvojníka. Fotografie dokládají, jak malý sameček nedá ani krok bez své malé hračky. Patnáctidenní opičí mládě se tak trochu podobá plyšákovi, jehož stále objímá. Napsal o tom informační server Daily Mail.
21.08.2011 17:40 |

podobné články

Gruzie chce s Ázerbájdžánem pořádat ME 2020, Češi a Slováci se do boje zatím nepustí

 
Gruzínský prezident Michail Saakašvili oznámil, že jeho země má společně se sousedním Ázerbájdžánem zájem pořádat fotbalové ME v roce 2020. Češi se do společné kandidatury se Slováky zatím nepustí, což potvrdili zástupci FA ČR i SFZ.
08.03.2012 13:45 |

podobné články

I když soud neprokáže Bártovu vinu, Nečas ho do vlády nepustí

 
Premiér Petr Nečas by prý Vítu Bártovi přál, aby jeho soud dopadl dobře. Zároveň ale prohlásil, že i kdyby se před soudem očistil, do vlády ho nepustí. Až kdyby ho lidé ve volbách opět zvolili.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9348 článků) , Vít Bárta (2844 článků)