Článek

Tarotový výklad na víkend: Panny potřebují přestat myslet na své neúspěchy, Štírům nyní pomůže intuice

 
Víkendovou kartou je Šest Holí. Je to karta naznačující blížící se úspěch či vítězství. Nabádá nás, abychom ve svých vzpomínkách našli poučení, které jsme ignorovali, a dosáhli velkého uznání. Někdy máme základní kámen úspěchu již dávno postaven, jen o tom nevíme.
15.06.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Máte šestý smysl: Poznejte jak funguje vaše intuice!

 
Intuice nepřichází myšlením, ale cestou, kterou nedokážeme racionálně vysvětlit. Velmi silná intuice se mnohdy označuje jako šestý smysl, tedy schopnost mimosmyslového vnímání. Máte i vy svůj šestý smysl? Jaké jsou druhy intuice a dokážete je ovládat?
25.11.2017 09:00 |

podobné články

Medik radí - 6. díl - Jak přestat kouřit

 
S menším zpožděním, kvůli mému zdravotnímu stavu, je tu další díl "Medik radí". Dnešní díl měl být o tom, jak přestat kouřit, ale rozhodl jsem se, že Vám povím i o kouření obecně. To znamená, že zde uvedu i možné následky a nějakou statistiku. Doufám, že se Vám článek bude líbit. Co to vlastně kouření je? Kouření je vdechování tabákového kouře, jímž se do organismu dostává více než 2000 různých chemických látek schopných dalších reakcí, které mají mnohdy významné účinky na lidský organismus. Kouření je zařazeno jako nemoc pod diagnozou F-17(drogová závislost). Když nahlédneme do hrozivé statistiky, máme o další důvod víc, proč přestat kouřit. V České republice umírá každý rok asi 100 000 osob. Z tohoto počtu téměř 23 000 na nemoci způsobené kouřením. Kouření je příčinou úmrtí 60 lidí denně. Důsledky kouření jsou všeobecně známé a zasahují prakticky do všech odvětví medicíny. Patří sem rakovina plic, rakovina dýchacích cest a dutiny ústní a to i rtu, jazyka, hrtanu, hltanu, jícnu, žaludku, močového měchýře, slinivky, krve, prsů. Z dalších nemocí pak emfyzém plic (vymizení mezisklípkových sept), nedokrvenost srdce (ischemická choroba srdeční), častější výskyt infarktu myokardu, ateroskleróza obecně, Buergerova choroba, snížená fertilita (plodnost) a schopnost erekce, choroby trávicího ústrojí (např. vředy), zhoršený sluch, vliv na psychiku - kuřáci jsou častěji v depresi, kuřák onemocní roztroušenou sklerózou (sclerosis multiplex) 3× častěji než nekuřák a mnoho dalších nemocí. Přitom přestat kouřit je velmi obtížné. Jedná se především o drogovou závislost na nikotinu. Nejdůležitější pro začátek je rozhodnutí nekouřit, mít motiv a vůli změnit svůj „životní styl“. Pouze 3 ze 100 kuřáků dokáže s kouřením přestat bez pomoci odborníka. Neexistuje návod jak přestat s kouřením, každý kuřák reaguje na jinou léčbu, někomu pomůžou jen nikotinové náplasti, někdo musí přestat naráz. Kuřák potřebuje především vyřešit svou psychosociální závislost. Fyzickou závislost lze, alespoň dočasně, odstranit podáváním nikotinu. Ovšem jinou formou než vykouřenou cigaretou. Tuto možnost poskytují různé léky, které v současnosti může předepsat kterýkoliv lékař. Je to sice nákladné, ale když si to spočítáme, tak léčba pomocí Nicorette stojí asi 4150 Kč za 3 měsíce. Přitom by kuřák při dávce 20 cig/den za tři měsíce zaplatil 4350 Kč. V konečném důsledku tedy ušetří asi 200 Kč a po třech měsících je po závislosti. Pak už záleží na každém jednotlivci. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend. Býky čeká láska na každém rohu, Panny by měly jednat podle své intuice

 
Těšíte se na sobotu a neděli, že si konečně trochu odpočinete od pracovních povinností? Pojďme se společně s tarotovými kartami podívat, co zajímavého nám přinese tento víkend!
30.03.2023 18:00 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Býci nejdál dojdou, budou-li k ostatním laskaví, Rakům prospějí změny v denní rutině

 
Karta cílevědomosti a silné odvahy, Vůz, je kartou tohoto týdne. Radí nám, abychom nevzdávali své cíle a pokračovali v nich. Máme za úkol zbavit se myšlenek na neúspěchy a zároveň stavět svou motivaci na úspěších a pokrocích z minulosti.
17.06.2024 00:00 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Berani, nenechte se ovládat špatnou náladou, Panny, vaše kritika pomůže mnoha lidem

 
Princ disků je kartou tohoto týdne, která nás má poučit nejvíce. Připomíná nám, že ne vždy se dá vše vyřešit mírovou cestou. Měli bychom se více prosazovat, abychom dosáhli požadovaného úspěchu. Co vás čeká podle tarotového výkladu?
17.03.2024 00:00 |

podobné články

Jarní tarotový horoskop lásky

 
Chcete vědět, co vám letošní jaro přinese v milostném životě? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co vás v lásce čeká a nemine!
28.04.2015 20:21 |

podobné články

Jak bohaté bude letos vaše léto? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co všechno si můžete dovolit!

 
Jaké bude letošní léto v oblasti vašich financí a majetkových poměrů? Na co se můžete těšit, popřípadě čeho se obávat v příjmech a výdajích? Náš letní tarotový finanční horoskop vám to prozradí!
25.06.2015 10:26 |

podobné články

Co vás na podzim čeká a nemine? Velký tarotový horoskop práce a rodiny je tady!

 
Chcete vědět, co vás na podzim čeká a nemine v zaměstnání a doma? Přečtěte si váš tarotový horoskop a zjistěte, co si pro vás osud připravil!
01.10.2015 20:46 |

podobné články

Čeká vás šťastné období života? Podzimní tarotový horoskop lásky vám to prozradí!

 
Láska kvete i v sychravých podzimních dnech, zahřejte se v náručí protějšku! Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, na co se můžete těšit!
05.10.2015 20:41 |

podobné články

Chcete ještě letos na podzim povýšit v práci? Náš tarotový horoskop vám poradí, jak na to!

 
Udělejte něco pro svoji kariéru – podzim je pro to jako stvořený! Přečtěte si váš tarotový horoskop, prozradí vám, jak na to a na co si dát pozor!
12.10.2015 14:30 |

podobné články

Co vás čeká v zimním období? Tarotový horoskop pro zdraví a krásu je tady!

 
Víte, jak si v zimě zachovat skvělou kondici a vypadat pořád skvěle? Zajímá vás, jaká zdravotní rizika vám hrozí? Náš velký tarotový horoskop vám to prozradí!
03.12.2015 21:06 |

podobné články

Velký zimní tarotový horoskop pro rodinu a domov je tady! Jak si užijete Vánoce?

 
Blíží se svátky rodinné pohody, těšíte se? A víte už, co vás čeká a nemine ve vztazích s příbuznými? Váš tarotový horoskop vám prozradí, na co se máte letos v zimě doma připravit!
10.12.2015 16:26 |

podobné články

Chystáte se na hory? Víme, co vás čeká! Přečtěte si náš tarotový horoskop!

 
Už víte, kam letos vyrazíte na zimní dovolenou? Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
11.12.2015 10:26 |

podobné články

Velký TAROTOVÝ HOROSKOP pro vás: Kde je nejlepší prožít letošní zimu?

 
Kde budete trávit zimní dovolenou? Jedete na hory? Velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
03.12.2017 07:05 |

podobné články

Tarotový výklad na víkend: Blíženci se zbaví falešných přátel a půjdou dál, Váhy se posunou vpřed díky své trpělivosti

 
Kartou na tento víkend je Eso Pohárů. Naskýtá se nám skvělá příležitost začít měnit svůj život k obrazu svému. Příležitostí budeme mít více než obvykle, můžeme si mezi nimi vybírat. Nakonec si každý z nás vybere, co je pro nás nejlepší.
06.06.2024 00:00 |

podobné články

Tarotový výklad na víkend: Kozorozi mají moc podniknout velké změny, Vodnáři si najdou novou cestu prostřednictvím vzdělávání

 
Král Holí, tarotová karta na tento víkend, nás nabádá, abychom ze sebe vydali vše, co můžeme. Zároveň bychom neměli přeceňovat své schopnosti, nedělat nic, na co prozatím nemáme zkušenosti či energii. Rozvážnost bude na prvním místě.
22.06.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Vodnáři, napřed pracujte, až poté se chlubte, Raci, nenechte starosti, aby řídily váš život

 
Ach ta intuice. Kolikrát jsme ji už neposlechli a následně svého rozhodnutí litovali? Do určité míry odráží rady andělů, kteří pro nás chtějí jen to nejlepší, přejí si nás varovat před špatnou cestou. Někdy ale intuice zrcadlí naši předtuchu, která nemusí být správná. Proč tomu tak je?
26.03.2024 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Panny čeká víkend plný lásky a něžností, Štíry čeká příjemná zpráva

 
Podzim je definitivně tu a s ním i tolik vytoužený víkend! Vy se tak můžete pustit do všeho, co se vám jen zlíbí. A tento víkend má rozhodně co nabídnout. A pokud si nejste jistí s výběrem aktivity, podívejte se společně s námi do tarotových karet, které vám poodhalí, co se o víkendu bude dít!
30.09.2022 08:00 |

podobné články

Ženy ve znamení Štíra, zbystřete: Tohle je váš partnerský a erotický horoskop! S kým to zajiskří a koho radši nebrat?

 
Partnerské a erotické horoskopy "Berana":http://www.extra.cz/muz-ve-znameni-berana-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Beranky":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-berana-s-kterym-znamenim-ji-to-bude-klapat-a-jakemu-se-radeji-vyhnout-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Býka":http://www.extra.cz/ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-byka, "Býčice":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-znameni-byka-zbystrete-tohle-je-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop-jake-znameni-se-k-vam-hodi-a-ktere-urcite-nebrat, "Blížence":http://www.extra.cz/s-kym-ma-nejlepsi-sex-muz-narozeny-v-blizencich-vime-to-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-blizence, "Blíženkyně":http://www.extra.cz/zena-narozena-ve-znameni-blizencu-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop-ctete, "Raka":http://www.extra.cz/partnersky-a-eroticky-horoskop-pro-muze-narozeneho-ve-znameni-raka-ctete, "Račice":http://www.extra.cz/zeny-ve-znameni-raka-tohle-byste-mely-vedet-partnersky-a-eroticky-horoskop-s-kym-vam-to-bude-klapat, "Lva":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-lva-jak-vypada-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "Lvice":http://www.extra.cz/kdo-je-idealni-partner-pro-zenu-narozenou-ve-znameni-lva-ctete-jeji-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muže Panny":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-panny-s-jakymi-znamenimi-mu-to-bude-klapat-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop, "ženy Panny":http://www.extra.cz/jak-jsou-na-tom-s-laskou-zeny-narozene-ve-znameni-panny-ctete-partnersky-a-eroticky-horoskop, "muže Váhy":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-vah-jaky-je-jeho-partnersky-a-eroticky-horoskop, "ženy Váhy":http://www.extra.cz/zeny-narozene-ve-vahach-ctete-jak-vypada-vas-partnersky-a-eroticky-horoskop a "Štíra":http://www.extra.cz/muz-narozeny-ve-znameni-stira-s-jakymi-znamenimi-mu-to-klape-ctete-podrobny-partnersky-a-eroticky-horoskop již znáte. Dnes se podíváme na to, jak je na tom s láskou žena narozená ve znamení Štíra.
03.10.2013 10:45 |

podobné články