Článek

Tarotový výklad na víkend: Kozorozi mají moc podniknout velké změny, Vodnáři si najdou novou cestu prostřednictvím vzdělávání

 
Král Holí, tarotová karta na tento víkend, nás nabádá, abychom ze sebe vydali vše, co můžeme. Zároveň bychom neměli přeceňovat své schopnosti, nedělat nic, na co prozatím nemáme zkušenosti či energii. Rozvážnost bude na prvním místě.
22.06.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Partnerský horoskop na víkend: Býci i Kozorozi se s partnerem sblíží díky komunikaci

 
Víkend je skvělá příležitost vyrazit s partnerem na výlet či na procházku, nebo něco podniknout v pohodlí domova. Ale bude tento víkend tak klidný, jak si ho přejeme? Přečtěte si svůj partnerský horoskop na tento víkend.
18.07.2024 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Lvy čekají náhlé změny nebo dramatické události, Vodnáři se budou cítit osamoceni

 
Víkend je pro mnoho z nás časem odpočinku a zábavy, ale také může být příležitostí pro nové začátky a změny. Co nám říkají tarotové karty na nadcházející víkend 18.-19.2.?
17.02.2023 18:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Kozorozi budou mít přemíru energie, Berani si klidu moc neužijí

 
Konečně je tu opět víkend. I když je venku takové počasí, že nás to láká být spíše zalezlí pod peřinou s dobrou knihou a kávou, neleňte a otevřete se světu. Když totiž budete doma, nic moc se ve vašem životě nezmění. A když změny nastanou, raději se podívejte do tarotových karet, abyste se nakonec rozhodli správně.
03.02.2023 00:00 |

podobné články

Jarní tarotový horoskop lásky

 
Chcete vědět, co vám letošní jaro přinese v milostném životě? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co vás v lásce čeká a nemine!
28.04.2015 20:21 |

podobné články

Jak bohaté bude letos vaše léto? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co všechno si můžete dovolit!

 
Jaké bude letošní léto v oblasti vašich financí a majetkových poměrů? Na co se můžete těšit, popřípadě čeho se obávat v příjmech a výdajích? Náš letní tarotový finanční horoskop vám to prozradí!
25.06.2015 10:26 |

podobné články

Co vás na podzim čeká a nemine? Velký tarotový horoskop práce a rodiny je tady!

 
Chcete vědět, co vás na podzim čeká a nemine v zaměstnání a doma? Přečtěte si váš tarotový horoskop a zjistěte, co si pro vás osud připravil!
01.10.2015 20:46 |

podobné články

Čeká vás šťastné období života? Podzimní tarotový horoskop lásky vám to prozradí!

 
Láska kvete i v sychravých podzimních dnech, zahřejte se v náručí protějšku! Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, na co se můžete těšit!
05.10.2015 20:41 |

podobné články

Chcete ještě letos na podzim povýšit v práci? Náš tarotový horoskop vám poradí, jak na to!

 
Udělejte něco pro svoji kariéru – podzim je pro to jako stvořený! Přečtěte si váš tarotový horoskop, prozradí vám, jak na to a na co si dát pozor!
12.10.2015 14:30 |

podobné články

Co vás čeká v zimním období? Tarotový horoskop pro zdraví a krásu je tady!

 
Víte, jak si v zimě zachovat skvělou kondici a vypadat pořád skvěle? Zajímá vás, jaká zdravotní rizika vám hrozí? Náš velký tarotový horoskop vám to prozradí!
03.12.2015 21:06 |

podobné články

Velký zimní tarotový horoskop pro rodinu a domov je tady! Jak si užijete Vánoce?

 
Blíží se svátky rodinné pohody, těšíte se? A víte už, co vás čeká a nemine ve vztazích s příbuznými? Váš tarotový horoskop vám prozradí, na co se máte letos v zimě doma připravit!
10.12.2015 16:26 |

podobné články

Chystáte se na hory? Víme, co vás čeká! Přečtěte si náš tarotový horoskop!

 
Už víte, kam letos vyrazíte na zimní dovolenou? Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
11.12.2015 10:26 |

podobné články

Velký TAROTOVÝ HOROSKOP pro vás: Kde je nejlepší prožít letošní zimu?

 
Kde budete trávit zimní dovolenou? Jedete na hory? Velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
03.12.2017 07:05 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři a čínský rok Tygra: Co magická kombinace přináší?

 
V úterý 1. 2. 2022 nastává novoluní ve Vodnáři. Vodnáři jsou vzdušným znamením zvěrokruhu, které se vyznačuje velkými ambicemi, pílí i samostatností. Z hlediska astrologie přinese novoluní prostor pro nové pracovní příležitosti i odvahu změnit to, co už dlouho nefunguje. Dejte si však pozor, abyste možné změny pečlivě uvážili. Silná vodnářská intuice může mnoho napovědět.
01.02.2022 13:15 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Štíři potkají novou a zajímavou osobu, Střelce čeká krásný a klidný víkend

 
Další víkend je před námi a vy stále nevíte, co byste měli podniknout? Zkuste společně s námi nahlédnout do magických tarotových karet, které vám pomohou odhalit, jakým směrem by se měly ubírat vaše kroky a na co si dát o víkendu pozor!
28.04.2023 00:00 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Střelci se vydají svou vlastní cestou, Vodnáři začnou hladovět po poznání nového

 
Jste připraveni na skončení všech tíživých problémů? Kartou tohoto týdne je totiž Osm Mečů. Všechny situace, které nám způsobovaly stres, se nyní vyřeší, a to téměř samy. Samozřejmě se musíme snažit, aby to zůstalo tak klidné stále, nejen tento týden.
10.06.2024 00:00 |

podobné články

Tarotový výklad na víkend: Blíženci se zbaví falešných přátel a půjdou dál, Váhy se posunou vpřed díky své trpělivosti

 
Kartou na tento víkend je Eso Pohárů. Naskýtá se nám skvělá příležitost začít měnit svůj život k obrazu svému. Příležitostí budeme mít více než obvykle, můžeme si mezi nimi vybírat. Nakonec si každý z nás vybere, co je pro nás nejlepší.
06.06.2024 00:00 |

podobné články

4 typy Vodnáře, které můžete potkat

 
Vodnáři jsou zvláštní lidé –⁠ alespoň očima lidí, kteří nejsou Vodnáři. Jsou extrovertní, vždy vyčnívají z davu a mají ztřeštěné nápady. Narodili se v rozmezí 20. ledna a 18. února. Přitom všichni Vodnáři nejsou stejní, rozlišují se na čtyři typy.
31.03.2022 20:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Lvi, opatrujte si své zdraví, Vodnáři, pamatujte, že risk je zisk

 
Konečně je tu opět víkend. I když je venku takové počasí, že nás to láká být spíše zalezlí pod peřinou s dobrou knihou a kávou, neleňte a otevřete se světu. Když totiž budete doma, nic moc se ve vašem životě nezmění. A když změny nastanou, raději se podívejte do tarotových karet, abyste se nakonec rozhodli správně.
07.10.2022 05:00 |

podobné články

Partnerský horoskop na víkend: Raci a Štíři zatouží po vzrušujících novinkách, Kozorozi a Vodnáři budou odpočívat

 
Tento víkend přináší do vztahů nejen potěšení, ale také uvědomění si nedostatků. Někdo se obrátí ven a někdo bude štěstí hledat uvnitř vztahu. Jak se k problému postavíte vy?
18.03.2022 15:45 |

podobné články