Článek

Tarotový výklad na týden: Střelci se vydají svou vlastní cestou, Vodnáři začnou hladovět po poznání nového

 
Jste připraveni na skončení všech tíživých problémů? Kartou tohoto týdne je totiž Osm Mečů. Všechny situace, které nám způsobovaly stres, se nyní vyřeší, a to téměř samy. Samozřejmě se musíme snažit, aby to zůstalo tak klidné stále, nejen tento týden.
10.06.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Jarní tarotový horoskop lásky

 
Chcete vědět, co vám letošní jaro přinese v milostném životě? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co vás v lásce čeká a nemine!
28.04.2015 20:21 |

podobné články

Jak bohaté bude letos vaše léto? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co všechno si můžete dovolit!

 
Jaké bude letošní léto v oblasti vašich financí a majetkových poměrů? Na co se můžete těšit, popřípadě čeho se obávat v příjmech a výdajích? Náš letní tarotový finanční horoskop vám to prozradí!
25.06.2015 10:26 |

podobné články

Co vás na podzim čeká a nemine? Velký tarotový horoskop práce a rodiny je tady!

 
Chcete vědět, co vás na podzim čeká a nemine v zaměstnání a doma? Přečtěte si váš tarotový horoskop a zjistěte, co si pro vás osud připravil!
01.10.2015 20:46 |

podobné články

Čeká vás šťastné období života? Podzimní tarotový horoskop lásky vám to prozradí!

 
Láska kvete i v sychravých podzimních dnech, zahřejte se v náručí protějšku! Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, na co se můžete těšit!
05.10.2015 20:41 |

podobné články

Chcete ještě letos na podzim povýšit v práci? Náš tarotový horoskop vám poradí, jak na to!

 
Udělejte něco pro svoji kariéru – podzim je pro to jako stvořený! Přečtěte si váš tarotový horoskop, prozradí vám, jak na to a na co si dát pozor!
12.10.2015 14:30 |

podobné články

Co vás čeká v zimním období? Tarotový horoskop pro zdraví a krásu je tady!

 
Víte, jak si v zimě zachovat skvělou kondici a vypadat pořád skvěle? Zajímá vás, jaká zdravotní rizika vám hrozí? Náš velký tarotový horoskop vám to prozradí!
03.12.2015 21:06 |

podobné články

Velký zimní tarotový horoskop pro rodinu a domov je tady! Jak si užijete Vánoce?

 
Blíží se svátky rodinné pohody, těšíte se? A víte už, co vás čeká a nemine ve vztazích s příbuznými? Váš tarotový horoskop vám prozradí, na co se máte letos v zimě doma připravit!
10.12.2015 16:26 |

podobné články

Chystáte se na hory? Víme, co vás čeká! Přečtěte si náš tarotový horoskop!

 
Už víte, kam letos vyrazíte na zimní dovolenou? Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
11.12.2015 10:26 |

podobné články

Velký TAROTOVÝ HOROSKOP pro vás: Kde je nejlepší prožít letošní zimu?

 
Kde budete trávit zimní dovolenou? Jedete na hory? Velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
03.12.2017 07:05 |

podobné články

Muž (30) krutě zavraždil svou přítelkyni: Děti nechal hladovět v bytě s mrtvolou

 
Zvlášť ohavný čin má na svědomí Andre Daniels. V bytě v americkém Phoenixu zabil svou přítelkyni Shavonu Robinsonovou. Její tři děti sice ušetřil, ale nechal je v bytě pět dní koukat se na svou mrtvou mámu a hladovět, dokud do domu nevtrhli policisté.
20.07.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andre Daniels (1 článek)

Tarotový výklad na víkend: Kozorozi mají moc podniknout velké změny, Vodnáři si najdou novou cestu prostřednictvím vzdělávání

 
Král Holí, tarotová karta na tento víkend, nás nabádá, abychom ze sebe vydali vše, co můžeme. Zároveň bychom neměli přeceňovat své schopnosti, nedělat nic, na co prozatím nemáme zkušenosti či energii. Rozvážnost bude na prvním místě.
22.06.2024 00:00 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři a čínský rok Tygra: Co magická kombinace přináší?

 
V úterý 1. 2. 2022 nastává novoluní ve Vodnáři. Vodnáři jsou vzdušným znamením zvěrokruhu, které se vyznačuje velkými ambicemi, pílí i samostatností. Z hlediska astrologie přinese novoluní prostor pro nové pracovní příležitosti i odvahu změnit to, co už dlouho nefunguje. Dejte si však pozor, abyste možné změny pečlivě uvážili. Silná vodnářská intuice může mnoho napovědět.
01.02.2022 13:15 |

podobné články

4 typy Vodnáře, které můžete potkat

 
Vodnáři jsou zvláštní lidé –⁠ alespoň očima lidí, kteří nejsou Vodnáři. Jsou extrovertní, vždy vyčnívají z davu a mají ztřeštěné nápady. Narodili se v rozmezí 20. ledna a 18. února. Přitom všichni Vodnáři nejsou stejní, rozlišují se na čtyři typy.
31.03.2022 20:00 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Berani, nenechte se ovládat špatnou náladou, Panny, vaše kritika pomůže mnoha lidem

 
Princ disků je kartou tohoto týdne, která nás má poučit nejvíce. Připomíná nám, že ne vždy se dá vše vyřešit mírovou cestou. Měli bychom se více prosazovat, abychom dosáhli požadovaného úspěchu. Co vás čeká podle tarotového výkladu?
17.03.2024 00:00 |

podobné články

Krkavčí rodiče: Čtyři malé holčičky nechali hladovět v mrazu a špíně!

 
Horší život než ve středověku! V otřesných podmínkách žily čtyři malé sestřičky (1, 3, 5 a 6) na jižním Slovensku. Nezodpovědní rodiče je nechali v mrazu a nepředstavitelné špíně hladovět a živořit. Dívenky zachránila policie.
03.05.2013 12:55 |

podobné články

VELKÝ DĚTSKÝ HOROSKOP: Blíženci jsou ufňukánkové, Vodnáři rozmazlení a Střelci nesamostatní!

 
Pokud máte dítě, bude vás určitě zajímat velký dětský horoskop. Ten vám prozradí, co do vínku daly hvězdy vašim milovaným ratolestem. Už teď můžeme prozradit, že Blíženci neustále brečí, Vodnáři jsou klasičtí rozmazlenci a Střelce nemůžete nechat ani chviličku o samotě.
01.05.2016 07:35 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Blíženci se budou až nezdravě vymlouvat, Panny stráví téměř všechen čas o samotě

 
Tarotovou kartou na tento týden je Věž. Můžeme tudíž předpokládat, že vztahy s jinými lidmi se mohou dočasně zhoršit, pokud si nedáme pozor na jazyk. Nečekané zvraty číhají na každém kroku, neboť Věž symbolizuje právě zvraty.
20.05.2024 00:00 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Býci nejdál dojdou, budou-li k ostatním laskaví, Rakům prospějí změny v denní rutině

 
Karta cílevědomosti a silné odvahy, Vůz, je kartou tohoto týdne. Radí nám, abychom nevzdávali své cíle a pokračovali v nich. Máme za úkol zbavit se myšlenek na neúspěchy a zároveň stavět svou motivaci na úspěších a pokrocích z minulosti.
17.06.2024 00:00 |

podobné články

Zwyrtek (Nezávislí): Padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina

 
Když posloucháte dnešní sněmovnu, a asi je nás hodně, musíme dojít k jasnému poznání, a paradoxně to poznání přinesl Andrej Babiš. To poznání zní - položit mandát by měli skoro všichni.
24.03.2016 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26376 článků)