Článek

Tarotový výklad na týden: Býci nejdál dojdou, budou-li k ostatním laskaví, Rakům prospějí změny v denní rutině

 
Karta cílevědomosti a silné odvahy, Vůz, je kartou tohoto týdne. Radí nám, abychom nevzdávali své cíle a pokračovali v nich. Máme za úkol zbavit se myšlenek na neúspěchy a zároveň stavět svou motivaci na úspěších a pokrocích z minulosti.
17.06.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Které potraviny prospějí vašim vlasům?

 
Po krásných vlasech touží snad každá z nás, bohužel ne všem ale bylo shůry dáno, aby jejich vlasy vypadaly od přírody nádherně a oni tak pro jejich přirozenou krásu nemuseli hnout jediným prstíčkem. Možná i vy investujete spoustu peněz do kvalitních vlasových produktů, utrácíte za kosmetiku slibující kýžené výsledky, ale po vlasech plných života stále ani památky. Co je špatně? Možná váš jídelníček neobsahuje ty správné potraviny, které by vaší hřívě dodaly lesk i zdraví a to prakticky za hubičku! Ať už tomu věříte nebo ne, existují potraviny, které nám mohou pomoci s kvalitou našich vlasů, potažmo i s jejich zdravím. Nemusíte utrácet nekřesťanské peníze za přípravky, které sice slibují hory doly, ale skutek ve finále žádný. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás dnešní článek, ve kterém se na tyto kouzelné potraviny společně podíváme! Jaké potraviny prospějí vašim vlasům? Budete se divit! Následující řádky vám prozradí, jaké potraviny by rozhodně neměly chybět ve vašem jídelníčku. Budete se možná divit, možná budete mile překvapeni, jak málo stačí k tomu, aby z vašich vlasů na dálku vyzařovala krása, zdravý lesk a vaše hříva tak byla plná života! Na čem si smlsnout? Vejce Hned a začátek začneme tak obyčejnou surovinou, která se nepochybně nachází v domácnosti úplně každého z nás: vajíčka! Ty obsahují důležitý vitamín B12 a ještě důležitější biotin, který má příznivý vliv na krásné vlasy. Pokud nejste natolik odvážní, abyste si 2x do týdne smlsli na syrovém vajíčku, připravte si z této ingredience alespoň masku. Olivový olej Olivovému oleji se spousta lidí vyhýbá, což je bohužel škoda. Někomu tato surovina příliš nevoní, jiný naopak neví, jak by ji v kuchyni použil – možností je přitom spousta, stačí jen hledat! I olivový olej patří mezi potraviny, které vám mohou pomoci dosáhnout vytouženého vzhledu vašich vlasů. Proč? Olivový olej dokáže napravit škody... Čtěte více Příspěvek Které potraviny prospějí vašim vlasům? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na příští týden: Vodnáři přijdou nečekaně k penězům, pro Štíry bude emocionálně napjatý

 
Co vás tento týden čeká a nemine? Nahlédněte spolu s námi do tajemství tarotových karet. Býci by si tento týden měli dát pozor na překážky, které postupně budou muset zdolat. Rakům Velekněžka radí, aby si v klidu rozmysleli své další kroky a Ryby se budou hřát na výsluní a vše se jim bude dařit!
13.08.2023 00:00 |

podobné články

Denní horoskop na sobotu 27. 5. 2023: Rakům se bude dařit, Býci budou řešit problémy

 
Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na sobotu 27. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.
27.05.2023 05:10 |

podobné články

Denní horoskop na úterý 19. 3. 2024: Býci řeší problémy druhých, Rakům drhnou vztahy

 
Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 19. 3. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.
18.03.2024 21:15 |

podobné články

Tarotový horoskop na víkend: Býci budou plní energie a Lvi získají lásku

 
Raci, buďte tak hodní, a o víkendu pomozte každému, kdo vás o to požádá, jelikož bez vaší pomoci by to totiž pravděpodobně nezvládli. Panny by se měly zamyslet nad tím, jak se chovají k ostatním, jelikož na některé mohou působit arogantně a namyšleně. A Střelci by neměli střílet od boku a pořádně se zamyslet nad tím, jak se rozhodnou!
31.08.2023 12:00 |

podobné články

Jarní tarotový horoskop lásky

 
Chcete vědět, co vám letošní jaro přinese v milostném životě? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co vás v lásce čeká a nemine!
28.04.2015 20:21 |

podobné články

Jak bohaté bude letos vaše léto? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co všechno si můžete dovolit!

 
Jaké bude letošní léto v oblasti vašich financí a majetkových poměrů? Na co se můžete těšit, popřípadě čeho se obávat v příjmech a výdajích? Náš letní tarotový finanční horoskop vám to prozradí!
25.06.2015 10:26 |

podobné články

Co vás na podzim čeká a nemine? Velký tarotový horoskop práce a rodiny je tady!

 
Chcete vědět, co vás na podzim čeká a nemine v zaměstnání a doma? Přečtěte si váš tarotový horoskop a zjistěte, co si pro vás osud připravil!
01.10.2015 20:46 |

podobné články

Čeká vás šťastné období života? Podzimní tarotový horoskop lásky vám to prozradí!

 
Láska kvete i v sychravých podzimních dnech, zahřejte se v náručí protějšku! Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, na co se můžete těšit!
05.10.2015 20:41 |

podobné články

Chcete ještě letos na podzim povýšit v práci? Náš tarotový horoskop vám poradí, jak na to!

 
Udělejte něco pro svoji kariéru – podzim je pro to jako stvořený! Přečtěte si váš tarotový horoskop, prozradí vám, jak na to a na co si dát pozor!
12.10.2015 14:30 |

podobné články

Co vás čeká v zimním období? Tarotový horoskop pro zdraví a krásu je tady!

 
Víte, jak si v zimě zachovat skvělou kondici a vypadat pořád skvěle? Zajímá vás, jaká zdravotní rizika vám hrozí? Náš velký tarotový horoskop vám to prozradí!
03.12.2015 21:06 |

podobné články

Velký zimní tarotový horoskop pro rodinu a domov je tady! Jak si užijete Vánoce?

 
Blíží se svátky rodinné pohody, těšíte se? A víte už, co vás čeká a nemine ve vztazích s příbuznými? Váš tarotový horoskop vám prozradí, na co se máte letos v zimě doma připravit!
10.12.2015 16:26 |

podobné články

Chystáte se na hory? Víme, co vás čeká! Přečtěte si náš tarotový horoskop!

 
Už víte, kam letos vyrazíte na zimní dovolenou? Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
11.12.2015 10:26 |

podobné články

Velký TAROTOVÝ HOROSKOP pro vás: Kde je nejlepší prožít letošní zimu?

 
Kde budete trávit zimní dovolenou? Jedete na hory? Velký tarotový horoskop vám prozradí, kde nejlépe načerpáte nové síly a co vás tam čeká!
03.12.2017 07:05 |

podobné články

Které potraviny prospějí vašemu zažívání?

 
Trápí vás zažívání? Máte problémy s trávením? Trpíte na zácpu, plynatost a nadýmání? S těmito zdravotními neduhy se potýká mnoho lidí a často vyhledávají lékařskou pomoc, i když to není vždy úplně nutné. Problémy se zažíváním možná máte i vy. Už jste dokonce přemýšleli i nad tím, že se necháte vyšetřit. Ještě než se seberete a půjdete k lékaři, vyzkoušejte to s potravinami, které vám pomohou. Jaké potraviny prospívají zažívání? Jaké potraviny byste měli dlouhodobě zařadit do svého jídelníčku a jíst je pravidelně? Bílý jogurt Jako první mezi potraviny, které mají pozitivní účinky na naše zažívání, zařadíme čistý bílý jogurt. Máme ale na mysli kvalitní bílé jogurty, které obsahují živé kultury, jež z vašeho těla odstraní vše špatné. Zlikvidují špatné kultury, kvůli kterým vás trápí plynatost nebo nadýmání a které rovněž mohou způsobit i průjem. Fenykl Málokdo to ví, ale pokud fenykl pořádně rozžvýkáte, pak z něho uvolníte terpenoid Atheol, což je sloučenina, která zvyšuje pohyblivost střev a dokáže předejít nepříjemným žaludečním křečím. Ananas Ananas je velice oblíbený druh exotického ovoce, který by ve vašem jídelníčku určitě neměl chybět a to nejen proto, že je šťavnatý a jednoduše dobrý, ale rovněž i z toho důvodu, že obsahuje cysteinové proteinázy, což jsou proteiny trávící enzymy. Kromě toho, že prospívají trávení dokážou bojovat i se záněty či nadměrnou srážlivostí krve. Papája Papája je známá pro svůj vysoký obsah proteolytických enzymů, které jsou úžasné v tom, že napomáhají trávení. Obsahuje přírodní cukry a doporučuje se konzumovat půl hodiny před jídlem. Příspěvek Které potraviny prospějí vašemu zažívání? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.03.2017 03:00 |

podobné články

Tarotový výklad na červen: Berani se zbaví nezdravých návyků, Býci se vrhnou do nových výzev po hlavě

 
Karta Hvězda znamená naději, umožňuje nám splnit si nejtajnější přání a dává nám sílu a odvahu nepolevovat v úsilí, když se zdá, že se celý svět obrátil proti nám. Vždyť druhý název této karty je Naděje.
02.06.2024 00:00 |

podobné články

Denní horoskop na úterý: Býci budou uvažovat o dětech, Panny se ošklivě pohádají

 
V úterý se nám Panny opět doma pohádají, Býci zauvažují nad dětmi a Střelec bude oporou pro svého partnera. Víte, co si pro vás hvězdy na 30. 3. 2021 přichystaly? Pojďte se s námi podívat na denní horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.
30.03.2021 06:35 |

podobné články

Denní horoskop na středu: Býci upřednostní kvalitu před kvantitou, Rakům pomůže intuice

 
Na koho hvězdy ve středu 13. 4. 2022 rozhodně nezapomněly a dopřejí mu pořádnou dávku štěstí? Podívejte se, kdo se má určitě na co těšit, kdo by měl zrekapitulovat uběhlých čtvrt roku a kdo bude mít tentokrát namále v práci. Budete to právě vy?
13.04.2022 05:15 |

podobné články

Tarotový výklad na týden: Blíženci se budou až nezdravě vymlouvat, Panny stráví téměř všechen čas o samotě

 
Tarotovou kartou na tento týden je Věž. Můžeme tudíž předpokládat, že vztahy s jinými lidmi se mohou dočasně zhoršit, pokud si nedáme pozor na jazyk. Nečekané zvraty číhají na každém kroku, neboť Věž symbolizuje právě zvraty.
20.05.2024 00:00 |

podobné články