Článek

Tarotová předpověď pro nadcházející květnový víkend. Lvi, vesmír Vás obdaruje, nezadaní Raci, máte šanci potkat osudového partnera

 
Blíží se další květnový víkend a s ním i předpověď pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Pojďte se s námi podívat, co slibují karty právě Vám. Odkryjte tajemství tarotových karet, jejich doporučení, nebo varování před nenadálými situacemi. Možná napoví, která znamení čeká osudové setkání.
24.05.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Jak se ve vztahu vyrovnat se žárlivostí partnera?

 
Ačkoli hodně lidí žárlivost považuje za pravý důkaz lásky a oddanosti k milovanému člověku, jsou mezi námi i tací, kteří si díky žárlivosti partnera prožili hotová muka. Ona je totiž žárlivost a žárlivost… Tu a tam projevit známky žárlivosti rozhodně není na škodu, alespoň se váš partner utvrdí v tom, že vaše srdce bije stále jen pro něj. Nesmí to ale přecházet do extrému, kdy se podobné projevy stávají spíše přítěží a snaha vyrovnat se s žárlivostí partnera je čím dál těžší. Jestliže i vy žijete po boku žárlivé polovičky, ale nechcete se rozejít, pak se podívejte na tipy, které jsme pro vás ukryli do dnešního článku. Poperte se s žárlivostí partnera s chladnou hlavou Zatímco někdy nás projev žárlivosti dokáže potěšit, jindy už je to takový extrém, že dokonce přemýšlíme nad tím, že partnera opustíme. V mnoha vztazích je totiž jeden z partnerů natolik žárlivý, že toho druhého omezuje, citově jej vydírá nebo mu dokonce fyzicky ubližuje – a to je špatně! Jestliže ale nechcete lásku svého života opustit, že i přes přehnané projevy žárlivosti je to v jádru dobrý člověk, inspirujte se našimi tipy, jak se s žárlivostí partnera poprat s chladnou hlavou. Tip první: Jednejte v klidu Jsou žárlivé scény u vás doma velmi častým jevem? Vedou výbuchy vašeho partnera a jeho podezřívavost často až k hádce, kdy to nevydržíte a začnete křičet? Pak věřte, že tímto jednáním akorát tak přiléváte do ohně. Víte přece jak se říká „za pravdu se každý zlobí“, proto když vás partner z něčeho osočuje a vy se bráníte, probouzíte v něm pocit, že má pravdu. Proto ve chvíli, kdy opět přijde žárlivá scéna, jednejte v klidu, nehádejte se a mluvte na svého partnera tichým hlasem. Tip druhý: Ignorujte Pokud to půjde, snažte se žárlivé projevy vaší polovičky naprosto ignorovat. Neodpovídejte, nekruťte... Čtěte více Příspěvek Jak se ve vztahu vyrovnat se žárlivostí partnera? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Tarotová karta Slunce vám projasní tuto středu

 
Karta mocného zářivého Slunce je jednou z nejpozitivnějších tarotových karet a vás tak tedy dnes čeká den zalitý slunečními paprsky a dokonalou energií. Tuto kartu byste dneska měli využít ve svůj prospěch na 100 %, jelikož když to uděláte, budete z ní čerpat ještě několik dalších dnů. Co si ale tato tarotová karta připravila pro jednotlivá znamení?
06.09.2023 00:00 |

podobné články

Tarotová karta Věčnosti vám v pondělí přinese nové příležitosti. Chopte se jich

 
Věčnost, tak se jmenuje tarotová karta pro dnešní den. Někdy se jí také říká karta Soudu, a i když její název působí hrozivě, bát se tohoto tarotu rozhodně nemusíte, jelikož tato karta s sebou přináší nové začátky, nové příležitosti, nové vztahy… Jaké změny však čekají jednotlivá znamení pod vlivem této karty?
11.09.2023 00:00 |

podobné články

Andělský horoskop na víkend: Ryby mohou potkat ideálního partnera, Panny víkend prolenoší

 
Vypadá to, že víkend bude pro mnoho znamení plný změn. Většinou však budou naštěstí k lepšímu. Víkend by měl být slunečný a tropický. Podobná předpověď se týká i většiny znamení zvěrokruhu. Odehraje se několik nezapomenutelných večírků, mnoho lidí najde pravou lásku a některým znamením se podaří upevnit vztahy, pokud budou schopni krotit své vášně a řešit problémy s chladnou hlavou. Obezřetní by měli být obzvláště ohnivá znamení.
07.07.2023 00:00 |

podobné články

Velký horoskop lásky na únor 2023: Nezadaní Raci musí přeprat svou stydlivost. Kozorozi, pozor na nevěru

 
Zamilovaný měsíc je tu! Horoskop pro únor 2023 slibuje několika znamením zvěrokruhu šanci na životní lásku. A pokud už zadaní jste, i pro vás mají hvězdy příjemné novinky. Chcete vědět jaké? Podívejte se na naši astro předpověď pro všechna znamení.
01.02.2023 10:45 |

podobné články

Partnerský horoskop na 4. květnový víkend: Kozorozi se stanou romantiky, Raci budou spokojení

 
​​​​​​​Měsíc bude tento víkend pod vlivem zemského znamení Býka, což symbolizuje romantiku i harmonii v lásce, stejně jako pochopení partnerových činů. Co čeká tento víkend právě vás? V tomto článku se to dočtete.
27.05.2022 00:00 |

podobné články

Vězeňská služba obdaruje malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou

 
Již tradičně obdaruje Vězeňská služba ČR malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou. Hračky, které v letošním roce vyrobili odsouzení z Věznice Bělušice, předáme za účasti ředitele Věznice Bělušice a primářky dětské pohotovosti na Dětskou pohotovost FN Motol v pátek 1. prosince 2023 v 9,00 hod.
28.11.2023 10:10 |

podobné články

MHMP: Praha obdaruje dlouholeté dárce krve ročním kuponem na MHD zdarma

 
Hlavní město obdaruje dárce krve ročním kuponem na městskou hromadnou dopravu zdarma. Jednat se bude v letošním roce o celkem 372 dárců, kteří dosáhli na 80, 120, 160 nebo 250 odběrů krve. Celkem metropole vyčlení na dary 1 357 800 Kč. Praha tím chce nejen podpořit tyto dárce, ale také motivovat ostatní, aby v darování krve pokračovali a pomáhali tak lidem, kteří to potřebují.
17.05.2024 22:10 |

podobné články

Horoskop na 4. květnový víkend: Lvi pomyslí na kariéru, Blíženci budou soustředění

 
​​​​​​​Tento víkend budeme řešit hlavně finanční stránku, a to zejména kvůli znamení Býka, v jehož vlivu se bude nacházet nejen Měsíc, ale také čtyři planety sluneční soustavy. Jaký víkend přináší hvězdy zrovna vám?
27.05.2022 05:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Tarotový výklad na víkend: Kozorozi mají moc podniknout velké změny, Vodnáři si najdou novou cestu prostřednictvím vzdělávání

 
Král Holí, tarotová karta na tento víkend, nás nabádá, abychom ze sebe vydali vše, co můžeme. Zároveň bychom neměli přeceňovat své schopnosti, nedělat nic, na co prozatím nemáme zkušenosti či energii. Rozvážnost bude na prvním místě.
22.06.2024 00:00 |

podobné články

Češi si často hledají partnera přes seznamku

 
Nezadaní Češi mají v dnešní době mnoho možností, jak si najít partnera. I přes rostoucí oblibu seznamování se prostřednictvím nejrůznějších sociálních sítí lidé stále využívají služeb seznamovacích agentur, kde si mohou vybrat vhodného partnera z nabídky fotografií a videoprofilů nebo se třeba zúčastnit výletů pro nezadané. Muži bývají při seznamování obvykle ostýchavější než ženy a v mladším věku je jich nezadaných více než příslušnic něžného pohlaví.
19.05.2012 14:20 |

podobné články

Druhý květnový týden bude až 22 stupňů. Ohřejeme se po většinu měsíce

 
Květen nepřinese žádné extrémní výkyvy teplot. Nejtepleji bude druhý květnový týden, naopak největší zima bude hned na začátku května. Celkově bude květen slunečný a nečeká nás ani tolik deště. Uvádí to nejnovější měsíční předpověď počasí Českého hydrometeorologického ústavu.
30.04.2016 15:05 |

podobné články

Raci říční se vrací na Vysočinu

 
„Jsou, jsou na potoce ráčata, jsou, jsou na potoce raci…“ mohl si včera vesele zanotovat staré dětské říkadlo na Smrčenském potoce na Jihlavsku zoolog Aleš Toman. Raci se do čistých vod potoků a říček na Vysočinu totiž zase vracejí.
25.08.2009 21:30 |

podobné články

Raci: Partnerský horoskop na týden od 29.11.: Nedivte se, pokud se za vámi začne opačné pohlaví otáčet

 
Raci jsou smyslní, vášniví a velmi dobře naladění na lásku a fyzické pocity - pokud dokáží důvěřovat natolik, že dokáží odbourat své zábrany a vpustit do svého světa druhou osobu. Raci mohou být v randění zdrženliví a zapojení se do hry na seznámení, ať už prostřednictvím textových zpráv nebo konverzace, může citlivým rakům připadat jako mučení. Raději objevují a prověřují potenciální partnery v málo stresujícím prostředí, například ve třídě, jako sousedé nebo v místní kavárně.
27.11.2021 10:05 |

podobné články

Minerály a numerologie: Opatřete si svůj kouzelný kámen podle životního čísla a nechejte rozvibrovat jeho energii!

 
Drahé kameny a vzácné minerály si lze vybírat kupříkladu podle "vlastností":http://www.extra.cz/prehlidka-50-druhu-vzacnych-kamenu-neuverite-co-vsechno-tyhle-mineraly-umi-pouzijte-jejich-magickou-silu, "léčivých schopností":http://www.extra.cz/120-nejruznejsich-onemocneni-vime-ktere-lecive-kameny-a-mineraly-vam-od-nich-mohou-pomoci, "vyzařování energie":http://www.extra.cz/fascinujici-svet-vzacnych-mineralu-objevte-zenskou-a-muzskou-energii-kterou-v-sobe-ukryvaji-magicke-kameny, "barevnosti":http://www.extra.cz/podivuhodna-vibrace-kamenu-odhalte-podle-barvy-kamene-jaka-neskutecna-energie-se-v-nem-ukryva, "slunečního horoskopu":http://www.extra.cz/to-musite-vyzkouset-vyberte-si-svuj-magicky-kamen-podle-znameni-zverokruhu-a-nechte-na-sebe-pusobit-jeho-kouzelnou-moc či "dne v týdnu":http://www.extra.cz/mineraly-pro-kazdy-den-v-tydnu-zazracne-kameny-vam-pomohou-nalezt-potrebnou-harmonii-v-zivote, ale rovněž na základě životního neboli "osudového čísla":http://www.extra.cz/numerologie-prozradi-jaci-doopravdy-jste-odhalte-tajemstvi-sveho-osudoveho-cisla, kdy vám napomohou zlepšit slabé stránky z něj vyplývající.
03.03.2014 09:45 |

podobné články

Partnerský horoskop na 2. zářijový týden: Raci pochopí partnera, Lvi si užijí romantiku

 
Začátkem týdne budeme velmi sdílní se svým partnerem. Cokoliv nám přijde na mysl, o to se s ním rozdělíme. Merkur vstupuje do Vah v pátek, což v partnerském životě přináší mnoho radostí, ale také starostí. Měli bychom najít poučení v nepříjemných okamžicích. Víkend bude plný lásky, Měsíc totiž vstoupí do vlivu Ryb. Co čeká tento týden Vás?
05.09.2022 13:30 |

podobné články

Minnie Driver: Osudového muže jsem potkala na rande s nekňubou

 
Herečka Minnie Driver tvrdí, že svého osudového muže potkala na nepovedeném rande s jiným mužem. Vyrazila na schůzku naslepo a už od počátku bylo jasné, že si s dotyčným vůbec nesednou. Ale vzal ji na pláž, kde se potkala s dávným kamarádem, na něhož ztratila kontakt. Neville Wakefield se stal jejím životním druhem.
26.09.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Minnie Driver (4 články)

Ester Ledecká (22): Obavy z osudového rozhodnutí

 
Ester Ledecká (22) v patnácti letech prohlásila: „Zvládnout olympiádu ve dvou sportech by se mi moc líbilo, ale je to asi nemožné.“ Bála se osudového rozhodnutí, čemu dát přednost, proto ho odkládala. Sedm let poté nemožné dokazuje v Koreji.
23.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (256 článků)