Článek

Tapíří slečna Zuzanka vyjela za tapířím nápadníkem do Itálie

 
Do soukromého zooparku nedaleko italského Milána v sobotu časně ráno odcestovala z Jihlavy tapíří slečna Zuzanka (1).
24.11.2013 10:07 |

podobné články

Podobné články

Tapíří slečna v pyžámku už má jméno i kmotru, Heidi Janků

 
Tira. Tak přesně to je jméno, kterým v neděli v zoologické zahradě pojmenovali roztomilou tapíří samičku. Křest, kterého se coby kmotra zúčastnila také známá česká zpěvačka Heidi Janků, přilákal desítky návštěvníků. Malá tapířice maminky Isary a otce Pepy se narodila 25. července a pracovníci ZOO jí důvěrně říkali Slečna Pyžámko.
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (484 článků)

Tapíří slečna v pyžámku už má jméno i kmotru, Heidi Janků

 
Tira. Tak přesně to je jméno, kterým v neděli v zoologické zahradě pojmenovali roztomilou tapíří samičku. Křest, kterého se coby kmotra zúčastnila také známá česká zpěvačka Heidi Janků, přilákal desítky návštěvníků. Malá tapířice maminky Isary a otce Pepy se narodila 25. července a pracovníci ZOO jí důvěrně říkali Slečna Pyžámko.
08.11.2010 18:12 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (484 článků)

Nová atrakce ve Zlíně: Tapíří slečna Nadira!

 
Tvar těla připomíná prase, protáhlý chobot zase mravenečníka, nebo slona. To je tapíří slečna Nadira (2) ze skotského Edinburgu, která je hvězdou nové expozice Hala-Bala ve zlínské zoo.
19.08.2013 11:55 |

podobné články

Rozhádaní rodiče znásilněné dívky (6) se spojili: Naše Zuzanka musí zapomenout!

 
Malá Zuzanka (6), kterou v dětském domově na Plzeňsku údajně znásilnili dva kluci (14 a 15), prožila víkend s tátou a mámou. Otřesná zkušenost dcerky způsobila, že se rodiče přestali hádat a snaží se, aby Zuzanka co nejdříve zapomněla.
10.09.2012 05:15 |

podobné články

Zuzanka (3,5) neudrží oční kontakt, bojí se sněhu i trávy. Lékaři netuší, co s ní je

 
Eva (41) už měla tři děti, když se jí předčasně narodila Zuzanka. I přesto se zdálo, že bude zdravá. Pak si ale Eva všimla, že Zuzanka se vyhýbá očnímu kontaktu a neotáčí se za hlasem, navíc se ukázalo, že má ztuhlé ručičky a nožičky. Pak se ale začaly diagnózy měnit i přibývat a maminka vlastně neví, co přesně její dceři je.
29.01.2018 05:25 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Zuzanka je ztělesněný klid

 
Šestiletá fenka křížence jezevčíka Zuzanka se potulovala po Jalůvčí na Děčínsku. Měla smůlu na pěstouny.
05.05.2011 12:05 |

podobné články

Moderátorka Eva Decastelo v slzách: Dvouměsíční dceři hrozí operace!

 
Moderárotce Evě Decastelo  (32) je do pláče. Její dvouměsíční dcera Zuzanka trpí vývojovou vadou kyčle a dokonce jí hrozí, že ji budou muset lékaři operovat. "Starší Michálek takové problémy naštěstí neměl, ale Zuzanka bohužel ano. Teď jí dáváme takový postroj, ve kterém se necítí vůbec dobře. Další variantou je, že ji doktoři připevní k nějakému prknu řemeny. A když nepomůže ani to, přijde na řadu operace," svěřila Super.cz.
26.05.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (716 článků)

Moderátorka Decastelo zachránila krásnou tříměsíční dceru před skalpelem

 
Moderátorka Eva Decastelo  (32) pláče štěstím. Ve čtvrtek ráno se totiž dozvěděla dojemnou zprávu, která ji dostala do kolen. Její dcera Zuzanka má konečně zdravé kyčle a nebude muset na operaci, která jí vážně hrozila . „Byla jsem s dcerou Zuzankou na kontrole a doktor nám řekl, že Zuzanka už má vše zahojené, že má krásně vyvinutá jadérka kyčlí. Už jí tedy nehrozí zásah chirurgů,“ svěřila Super.cz dojatá Eva.
15.07.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (716 článků)

Trojčátka Natálka, Nikolka a Zuzanka slaví první narozeniny!Podívejte se, jak vyrostly!

 
Trojčátka Natálka, Nikolka a Zuzanka z Mostů u Jablunkova oslaví v neděli první rok svého života! Oslava nebude ale jen jedna, sfoukávat svíčky se budou v rodině Bulavových hned dvakrát. „Máme velkou rodinu, tak máme naplánované oslavy dvě,“ vysvětluje šťastný taťka malých princezen Lukáš Bulava (30), který má se svojí manželkou Kamilou (25) kromě trojčátek ještě holčičku Klárku (3).
26.01.2013 05:20 |

podobné články

Malé lásky Zuzanka a Eliška půl roku po natáčení: Jedna bez babičky, druhá na statku

 
Děvčátka Zuzanka a Eliška byly prvními miminky, která se narodila v nové reality show Malé lásky. Maminka Zuzky si prošla dost komplikovaným porodem, naopak maminka Denisa přivedla Elišku na svět rychle a v přítomnosti manžela. Jak se oběma novorozencům daří teď?
24.08.2017 13:20 |

podobné články

Dívce někdo před bytem ukradl boty, jejich fotku našla na Facebooku

 
Mladá slečna se na konci ledna vrátila domů a v botníku před bytem v panelovém domě v Uherském Brodě nenašla boty, které dostala na Vánoce. Jednalo se botasky za 3 789 korun. Byly fialové a málo nošené. Slečna o krádeži bot řekla samozřejmě své matce a také svým přátelům. Za policisty přišly až o dva dny později s tím, že jeden z přátel její dcery objevil na sociální síti fotografii zřejmě ukradených bot. Vyvěsila si ji na svůj profil patnáctiletá slečna z Uherského Brodu. Policisté vyjeli na místo a začali řešit situaci jako přestupek proti majetku.
04.03.2014 23:25 |

podobné články

Do Itálie jen o vánočním týdnu dorazilo tisíc uprchlíků

 
Do Itálie letos dorazilo na 170 tisíc uprchlíků. Mnozí volí nebezpečnou cestou Středozemním mořem a Itálie musí často přetíženým plavidlům poskytnout pomoc. Nebylo tomu jinak ani ve vánočním týdnu, kdy do Itálie dorazila další tisícovka běženců.
27.12.2014 18:57 |

podobné články

VIDEO: Pražská zoo má nový párek nádherných tapírů

 
Vasan a Indah - tak se jmenují ohrožení tapíři čabrakoví, kteří se nově zabydleli v pražskéé zoologické zahradě.
03.09.2010 07:45 |

podobné články

Pruhovaný prcek je tapíří holčička!

 
Ve zlínské zoo přišel na svět nejvzácnější přírůstek letošního roku – mládě tapíra čabrakového. Pruhovaná holčička se narodila v pondělí a má se čile k světu.
10.08.2016 12:15 |

podobné články

Tapíři v ohrožení: Končí jako kořist i pochoutka na talíři

 
O záchranu v přírodě dramaticky vymírajících tapírů se snaží v  zoologické zahradě v Ticuantepe na východě Nikaraguy. Funguje tu reprodukční program, v jehož rámci odborníci přivedli na svět už třináct mláďat. 
16.09.2017 19:05 |

podobné články

Veronika Žilková (49): Zbavila se mindráku! Po 30 letech!

 
Herečka a tanečnice soutěže České televize StarDance IV Veronika Žilková (49) se při sobotním přímém přenosu nečekaně po třiceti letech setkala se svým nápadníkem ze školy!
04.11.2010 12:20 |

podobné články

Opilá a přítulná Miss Vignerová: Líbačka s mladičkým nápadníkem

 
Miss ČR 2009 Aneta Vignerová (23) má sice stabilní vztah se zajištěným a podstatně starším podnikatelem Kamilem Bahbouhem (53), občas ale i ona zaslechne volání svého mladistvého věku a podlehne stejně starému, ne-li o mnoho mladšímu chlapci. Přesně to se totiž nedávno stalo na jednom divokém nočním mejdanu.
22.11.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (513 článků)

Michal Suchánek: Zuřivě bránil pubertální dceru před chtivým nápadníkem

 
Herec, moderátor a komik Michal Suchánek (45) je sice na obrazovce samý žertík, ale v reálu je to přísný otec vyžadující od svých dvou dospívajících potomků tvrdou kázeň. To se ukázalo na slavnostní premiéře muzikálu Kat Mydlář, kam Suchánek přišel v doprovodu své rozkvétající dcery Bereniky (14)!
26.02.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků)

Aňa Geislerová: Opustila rodinu! Každou noc odjíždí za milencem!

 
A je to venku! Herečka Aňa Geislerová (36) si našla milence! Už několik týdnů nežije se svou rodinou. Noci tráví se svým bohatým nápadníkem Martinem Shenarem (48). Brzy ráno se pak vrací domů za svými dětmi Brunem Fideliem (8) a Stellou (4), které žijí s tatínkem Zdeňkem Janáčkem (34) v malém domečku v Praze na Smíchově. Oblíbená zrzka se ani nesnažila zapírat, že se její manželství chýlí ke konci...
24.04.2012 12:15 |

podobné články