Článek

Tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová se bude vdávat! Ukázala se ve svatebních šatech

 
Dva roky po rozchodu s televizním kuchařem Emanuelem Ridim (47) se tanečnice Lucie Hunčárová (35) chystá před oltář. V létě řekne ANO partnerovi Filipovi, s nímž žije víc než rok.
07.06.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hunčárová (119 článků)
Podobné články

Lucie Hunčárová ze StarDance se bude vdávat. Na svatbu pozvala i svého expřítele

 
Tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová  (35) , která to roztáčela po boku Lukáše Pavláska  (42) i Emanuela Ridiho  (47) , se bude vdávat. Už loni na podzim se zasnoubila s přítelem Filipem, a jak se říká do roka a do dne, chystá i veselku.
07.06.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (272 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Tady chyběl jenom Ridi: Hunčárová ukázala novou lásku a vyfotila se s expřítelem Onderem

 
Tanečnice Lucie Hunčárová (34) se svým novým partnerem už netají. Na finálovém večeru StarDance, kde nemohla Lucie chybět, spolu ochotně zapózovali. Hunčárová se na holešovickém výstavišti potkala i se svým bývalým partnerem Janem Onderem, se kterým se také nechala vyfotit. Tady už chyběl jenom kuchař Emanuele Ridi.
16.12.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Emanuele Ridi (106 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Tanečnice Lucie Hunčárová promluvila o svatbě i StarDance. Proč ji letos neuvidíme na televizním parketu?

 
Tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová  (35) už se těší na svou vysněnou svatbu, která se bude konat v září. S tanečníkem Janem Onderem  (35) i Kuchařem Emmanuelem Ridim  (47) to Hunčárové sice nevyšlo, ale ve svém snoubenci Filipovi našla konečně toho pravého.
11.06.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Hvězda StarDance po odkopnutí Ondera užívá italský luxus s kuchařem Ridim: Hunčárová ukázala holý zadek! Foto uvnitř!

 
Určitě si pamatujete, jak tanečnice Lucie Hunčárová (31) odkopla partnera Honzíka Ondera (31) a vrhla se do náruče italského kuchaře, se kterým měla původně v show StarDance jen tančit. Lucie si určitě nestěžuje. Po boku Emanuele Ridiho (43) si užívá luxusní dovolené. Na jedné z nich ukázala i zadeček.
01.10.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (106 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Lucie Hunčárová o vztahu s Janem Onderem: Rozchod jsem navrhla já!

 
Lucie Hunčárová (31) a Jan Onder (31) spolu začali tančit před jedenácti lety. Z tanečního partnerství se stal milostný vztah, který trval osm let, během kterých se oba proslavili ve StarDance. Teď je ale konec. Proč? To Hunčárová prozradila Nedělnímu Blesku.
02.03.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (927 článků)

Tanečnice Hunčárová opustila Itala Ridiho! S kým vyrazila k moři?

 
Dříve hlavně pracovala, teď si spíše užívá života. Tanečnice Lucie Hunčárová (32) známá ze StarDance je v jednom kuse někde na dovolené. Tentokrát vyrazila do Ománu, ovšem bez svého přítele Emanuela Ridiho (44). Proč?
09.05.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hunčárová (119 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (927 článků) , Anna Polívková (235 článků) , Imrich Bugár (51 článků)

Ridi (43) & Hunčárová (31): Všechno o nové lásce ze StarDance!

 
Důsledky rozchodu po osmi letech na sebe nenechaly dlouho čekat. Když se hlavní choreograf StarDance Jan Onder (31) dozvěděl, že si jeho expartnerka Lucie Hunčárová (31) užívá v Itáli se svým novým milencem Emanuelem Ridim (43), postaral se, aby tanečnice byla bez práce!
28.03.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Hunčárová ze StarDance si trhá vlasy: Tohle jí nevyšlo!

 
Po rozchodu s choreografem StarDance Janem Onderem (31) přišla tanečnice Lucie Hunčárová (31) nejen o partnera, ale také o práci. Na tanečním parketu ji nahradila o šest let mladší Veronika Lálová (25). A v Lucii, která randí s Italem v kuchyni Emanuelem Ridim (43), to vře jako v papiňáku!
10.05.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků) , Veronika Lálová (69 článků)

Nemocná Hunčárová ze StarDance: Léčila se v Itálii s Ridim! V Česku přišla o kšeft

 
Dříve byla tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová (31) zvyklá být v jednom kole, teď hlavně relaxuje a užívá si volna a romantiky po boku nového partnera. Italský sympaťák Emanuele Ridi (44) ji už zase rozmazluje na společné dovolené. Kam vyrazili tentokrát?
30.09.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (106 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Užívá si dovolenou s přítelem: Ridiho ex Hunčárová ze StarDance se pochlubila luxusní postavičkou v plavkách

 
Nebe bez mráčků a azurové moře, to si aktuálně užívá Lucie Hunčárová  (34) . Tanečnice známá z populární soutěže StarDance zabalila kufry a vyrazila do Chorvatska. Na dovolenou ale rozhodně neodjela sama.
23.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hunčárová (119 článků)

Ex kuchaře Ridiho Hunčárová je zamilovaná: To je můj muž, netají se hvězda StarDance

 
Už víc než rok je tanečnice ze StarDance Lucie Hunčárová (35) zamilovaná do sympaťáka Filipa. Nějaký čas ho tajila, stejně jako její bývalý milenec, kuchař Emanuele Ridi (47), tajil svou novou partnerku Sáru.
30.12.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (106 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Lucie Hunčárová po rozchodu s Ridim: Dovolená s novým chlapem!

 
Sbalila kufry i nového fešáka a odjela s ním na jachtu. Lucie Hunčárová (34) předvedla tancem vymakané křivky v plavkách. Rok po rozchodu s »Italem v kuchyni« Emanuelem Ridim (46) si tanečnice ze StarDance nabrnkla jednoho z jejich společných přátel!
24.07.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hunčárová (119 článků)

Vytrestání za nevěru s Ridim? Hunčárovou vyštípal ze StarDance Onder

 
Lucie Hunčárová (32) chodila s Janem Onderem (33). Oba byli šťastní a zamilovaní několik let. Oba vystupovali ve StarDance, kde minulý ročník soutěžil i Ital v kuchyni Emanuele Ridi (44). Hunčárová se do něj zbláznila a v letošním StarDance už netancuje. Proč asi?
16.10.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Emanuele Ridi (106 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Vytrestání za nevěru s Ridim? Onder vyštípal svou ex Hunčárovou ze StarDance!

 
Lucie Hunčárová (32) chodila s Janem Onderem (33). Oba byli šťastní a zamilovaní několik let. Oba vystupovali ve StarDance, kde minulý ročník soutěžil i Ital v kuchyni Emanuele Ridi (44). Hunčárová se do něj zbláznila a v letošním StarDance už netancuje. Proč asi?
16.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (166 článků) , Emanuele Ridi (106 článků) , Lucie Hunčárová (119 článků)

Nevěsta cestovatelka: Ve svatebních šatech jezdí po světě, musí se jí vejít do batohu

 
Pod vodou, ve vzduchu, na sněhu, uprostřed skal... Pokaždé ve stejných svatebních šatech. Jennifer Salvage a její manžel Jeff strávili posledních pět let na cestách po 19 zemích. Na všech místech Jeff Jennifer fotí v jejích svatebních šatech a obrázky pak sdílí na svém blogu s názvem "Jedny šaty, jedna žena, jeden svět".
26.09.2013 07:10 |

podobné články