Článek

Tanečnice se moc nevyznamenala, přisedla přihlížející publikum

 
Vystoupení na veřejném prostranství nedopadlo dobře nejen pro tanečnici, ale také pro chlapce, kteří mu přihlíželi. Choreografie totiž vyžadovala couvání, což se ukázalo jako kámen úrazu. Tanečnice neměla dobře zmapovaný terén a svalila se na nebohé dětské diváky.
22.01.2019 14:10 |

podobné články

Podobné články

Fanynka se moc nevyznamenala: Zradila ji sklápěcí sedačka

 
Ať už jde o sledování sportovního utkání či koncertu, publikum bývá v euforii. Tato malá fanynka si samou radostí poskočila a zapomněla, na čem vlastně sedí. Skončila tak na zemi a pobavila celou tribunu.
20.10.2018 14:40 |

podobné články

Glamour Orient v Brně

 
Tuto show pořádá 28.11. v Brně Sheyla & Al Fayyum Dancers, které budete moci vidět na této akci i vystupovat, a to především v autentických folklórních tancích Orientu. Hlavní hosté jsou Shereen, Eglal a Katka Krejčová. Tanečnice, které jsou mezinárodně uznávané jako lektorky a oceňovány na prestižních soutěžích jako tanečnice a choreografky. Tato show má jako jeden z cílů dát možnost a prostor vystoupit novým talentům, kteří se na české scéně každoročně objevují a snaží se prosadit. Tyto nové tanečnice se snažíme podpořit právě možností vlastní prezentace na této akci. Na letošní show se proto objeví tyto tanečnice: Badriyah, Warda, Pavlína Skalská a Jannah. Program ještě doplní brněnská taneční skupina Rahat Lukum, která se specializuje na Tribal a Perský styl Show moderuje Eva Chludová BAZAR Od 18:00 bude v místě konání bazar s orientálním zbožím! Vystavují: Khalida, Saffanah, Orient Life, a Veronika Kopecká! Vstupenky V ceně 230,- nebo 190,- jsou v prodeji od 1.října 2009!!!!! Lístky zakoupíte na těchto místech: G- Studio – Kounicova 22, Brno ISIS – Lidická 38, Brno Orient Express magazín – online prodej! Napište Vaši objednávku na email reklama@orientmagazin.net (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Sheyla – online prodej! Napište Vaši objednávku na email sheyla@sheylaorient.com (uveďte Vaši adresu pro zaslání lístků), následně obdržíte var. symbol a číslo účtu, po přijetí částky pošleme lístky na Vaši adresu. Za platbu online a zaslání lístků účtujeme 15Kč navíc! Více informací na www.sheylaorient.com
10.11.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Shereen (1 článek)

Odborník k brutálnímu napadení v Jeseníku: Proč přihlížející nepomohli?

 
VIDEO | Brutální útok v Jeseníku, kde šílenec (33) brutálně zbil a zkopal návštěvníka obchodního centra, bude mít s největší pravděpodobností dohru i pro lhostejné přihlížející, kteří nejen, že nepomohli, ale ani nezavolali pomoc!
12.03.2013 12:05 |

podobné články

Africký uprchlík se utopil v kanálu v Benátkách: Přihlížející se mu smáli a točili si ho

 
Africký uprchlík se utopil v jednom z benátských kanálů, zatímco jeho boj o život sledovaly desítky lidí. Nikdo pro něj ale neskočil, aby mu zachránil život. Přihlížející si ho natáčeli na mobilní telefony a smáli se mu.
29.01.2017 15:35 |

podobné články

Eva Decastelo: Raději se nechám živit manželem!

 
Ve VIP Prostřenu se Eva Decastelo (33) moc nevyznamenala. V předvečer hostiny u Agáty Hanychové (27) navíc prozradila, že jí život zajištěné »ženy v domácnosti« maximálně vyhovuje. Do práce se nehrne a za své pohodlí vděčí manželovi.
27.06.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (773 článků) , Agáta Prachařová (2604 článků)

VIDEO: Mezinárodní šampionát v tanci u tyče vyhrála jednoruká tanečnice

 
Australanka Deborah Roachová se narodila bez levé ruky. To jí ale nezabránilo v tom, aby se stala sportovkyní a tanečnicí. Na letošním mistrovství v tanci u tyče porazila všechny zkušenější a zdravé konkurentky. Další články k tématu: Po letech se zase cítím sexy, říká obézní tanečnice u tyče Genzer tančil v Celetné jen v tangách u tyče, prohrál totiž sázku Christina Applegate měsíc před porodem vtipkuje: tančí těhotná u tyče VIDEO: V Argentině volili královnu tanečnic u tyče NÁZOR MUŽE: Tančí u tyče. Je mistryně světa, nebo prostitutka? Tanec u tyče je elegantní i smyslný, říká mistryně světa Každá čtvrtá britská tanečnice u tyče má univerzitní diplom
21.03.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Christina Applegate (42 článků)

Neuvěříte, jakou scénu udělá slavná dvanáctiletá tanečnice, když má poprvé ve svém životě políbit kluka

 
"Maddie Ziegler":http://www.extra.cz/tema/maddie-ziegler (12) určitě znáte. Jestli ne, tak je to ta "slavná tanečnice z klipu Chandelier od Sii.":http://www.extra.cz/zazracny-talent-jedenactilete-tanecnice-sledujte-nadanou-divenku-ktera-okouzlila-svet-nejen-sladouckym-vzhledem A právě tato roztomilá holčička měla poprvé v životě políbit kluka v rámci taneční choreografii. Scéna, jakou u toho předvedla, je nepřekonatelná.
18.09.2014 22:10 |

podobné články

Chrudimské muzeum představí svůj nejcennější exponát – marionetu Degasovy Tanečnice

 
V úterý 26. září 2017 od 19 hodin zve Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi na večer nazvaný Edgar Degas: Tajemství malé tanečnice. Veřejnosti bude poprvé představena marioneta Tanečnice z pařížského divadla Nabots, jediný loutkový artefakt spojovaný s významným francouzským malířem Edgarem Degasem.
24.09.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Edgar Degas (3 články)

Na Ukrajině a v Rusku ještě lidé věří v národ. Zato západní Evropa už je jen v zajetí konzumu, udeřil analytik Robejšek

 
Politolog a ekonom Petr Robejšek má za to, že fatálně selhal bývalý ukrajinský prezident Viktor Janukovyč. Naproti tomu ruský prezident Vladimir Putin z hlediska ruských zájmů postupuje logicky a naplno využívá možnosti, které má - v tuto chvíli především vydírací potenciál.A pokud jde o Evropskou unii, ta se prý v ukrajinské krizi nevyznamenala.
20.05.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3341 článků) , Viktor Janukovyč (383 článků)

Bugulma. A to je kde? Zkušený novinář se drsně pustil do moderátora ČT

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Do zorného pole Petra Žantovského padla při ohlédnutí za děním posledních dnů v médiích především Česká televize. Udivila ho především tím, že si do diskuze o probíhajícím česko-čínském obchodním fóru na Pražském hradě nepozvala hlavního muže celé akce Jaroslava Tvrdíka a ani o něm nepadla jediná zmínka. A nevyznamenala se ani tím, když se věnovala velikánovi naší literatury Jaroslavu Haškovi.
30.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (107 článků) , Jaroslav Hašek (107 článků)

Servilní vláda jde na ruku EU i USA. Populista Babiš nic pozitivního nepřinesl. Hrozí nám nárůst fašismu. Hovoří poslanec KSČM

 
ROZHOVOR Čekají českou i evropskou politickou scénu v novém roce nějaké turbulence? Podle poslance Parlamentu ČR Karla Šidla (KSČM) to nebude vůbec jednoduché. „Hnědnutí“ starého kontinentu prý poroste v souvislosti se zvyšující se imigrací, a ani EU to nebude mít snadné. Stávající vláda, která se podle Šidla příliš nevyznamenala, by další rok své existence měla udržet, záleží však také na hnutí ANO.
28.12.2014 15:56 |

podobné články

Seriálová kráska zažila na castingu pořádný trapas, přesto se dočkala vysněné role

 
Přestože se britská herečka Tamla Kari na castingu do seriálu Tři mušketýři příliš nevyznamenala, je to právě ona, kdo dostal příležitost prodat svůj půvab na televizních obrazovkách.
29.06.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Tamla Kari (1 článek)

Co jí ty popelnice udělaly? Dana Morávková se za volantem nevyznamenala

 
Dana Morávková je schopná kvůli muži svého srdce udělat snad cokoliv. Tím je momentálně její herecký kolega Václav Vydra, kvůli němuž autem smetla popelnice, když z něj nedokázala spustit oči, ale také dramaticky změnila svou vizáž a z cudné brunetky je rajcovní blondýnou – alespoň tedy v nové české komedii Vánoční Kameňák.
17.11.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (224 článků) , Dana Morávková (587 článků) , Václav Vydra (224 článků) , Václav Vydra (224 článků)

Analytik Žantovský dává tip centru proti dezinformacím. Jde o velmi známé jméno

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Proti strachu a nenávisti se dá bojovat všelijak, jak se ukázalo na heslech odpůrců pražského setkání představitelů euroskeptických stran. Srdce novinářů bilo na straně hloučku těch, co jsou demokracii a mírumilovnosti na hony vzdáleni. Česká média se nevyznamenala ani tehdy, když zapomněla informovat o tom, čemu byla vystavena ukrajinská televize NewsOne poté, co jako jediná vysílala protivládní demonstraci. Petr Žantovský má v závěru svého pravidelného zamyšlení tip pro Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, jímž není nikdo jiný než Karel Čapek.
23.12.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (193 článků)

Jeli v metru polonazí!

 
To byl tedy šok! Z údivu nevycházeli cestující pražského metra, ke kterým kolem druhé odpoledne přisedla skupinka polonaháčů.
09.01.2012 12:15 |

podobné články

Rodinná fackovaná! Sestra Beyoncé Solange Knowles fyzicky napadla zpěvaččina manžela Jay-Z

 
Titulky zahraničních bulvárních plátků v úterý zaplnily zvěsti o potyčce mezi Solange Knowles (27) a Jay-Z (44) na afterpárty po charitativní události Met Gala z minulého týdne. Mladší sestra Beyoncé  (32) měla údajně do rappera a manžela slavné zpěvačky kopat, a dokonce mu vlepit facku. Důvod jejich rozepře není známý. Krátce po ní však trojice z akce konané v New Yorku odjela. Beyoncé si po opuštění budovy hotelu Standard přisedla do auta k sestře, zatímco Jay-Z odjel jiným vozem.
13.05.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Solange Knowles (18 článků)

Ty kráso, hlavně ne do hlavy! Žába se strachem z žihadla změnila v kámen...

 
Hlavně klid, nepohnout ani svalem! Natož kýchnout nebo kváknout. To si zřejmě říká žabička, na kterou v indonéském pralese přisedla agresivní vosa.
24.05.2015 12:10 |

podobné články

Tohle byste zažít nechtěli: Gepard na safari přistoupil k šokovanému turistovi!

 
Tohle už vážně není žádné koťátko. Koukat se z očí do očí gepardovi může být poslední zážitek ve vašem životě. Šelmě do hlavy prostě nevidíte. K turistovi z Irska si v Keni tahle velká kočka přisedla. Stačil jí jeden ladný skok.
13.07.2015 12:40 |

podobné články

DRSNÁ ZPOVĚĎ: Porno jsem viděla poprvé v 6 letech a zničilo mi to život!

 
Liz Walker bylo pouhých šest let, když si k ní ve školním autobuse přisedla jedna dívka a zeptala se, jestli chce něco vidět. Byl to časopis plný nahých těl a sexuálních hrátek. Tento zážitek měl na mladou ženu z Austrálie tehdy velmi negativní vliv. Její dospívání bylo peklo.
19.02.2016 22:45 |

podobné články