Článek

Tanec ministryně Maláčové na Kellnerově hrobě: Proč vnímáte podnikatele jako dobráka?

 
Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) se ve svém komentáři na twitteru zamyslela nad komentářem politoložky Kateřiny Smejkalové, jenž se věnoval zesnulému podnikateli Petru Kellnerovi. „Proč společnost vnímá podnikatele jako dobráka, který dává lidem práci, a zaměstnance tlačí k vděčnosti, že tu práci vůbec dostal?“ ptala se mimo jiné Maláčová.
30.04.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (499 článků) , Kateřina Smejkalová (25 článků)
Podobné články

Ser*me na sirotky! Dominik Hašek a Pekarová Adamová střílejí po Maláčové ostrými

 
Hokejový brankář Dominik Hašek se obul do ministryně práce a sociální věcí Jany Maláčové (ČSSD). Ta upozorňovala na nutnost ohradit se proti dětské práci, což se Hašek rozhodl razantně okomentovat a připomenul jí kauzu řeckých sirotků. „Sere.e na sirotky,“ vmetl Maláčové. Přidala se i šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
13.06.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků)

Vyměnil armádu za tanec u tyče

 
Kung I-fej není typický příslušník čínské armády. Kariéru v ozbrojených silách totiž vyměnil za tanec u tyče, v němž se cvičí s aspirantkami na tanečnice. A přeje si, aby byl tanec u tyče uznávaný jako umění. Pokud berete tanec u tyče vážně, pak dva malé sálky na nejvyšším poschodí pekingského nákupního střediska jsou místem, kde budete trénovat.
03.02.2012 10:00 |

podobné články

Exmanžel Maláčové: Dluží kam se podívá

 
Životní příběh královny české krásy Michaely Maláčové nebyl vždycky jen idylický. Muž, který byl jejím prvním manželem, měl do dokonalého partnera značně daleko. Blesku se svěřili lidé, kteří už nemají trpělivost čekat, až jim švýcarský podnikatel Remo Peter Karpf (47), první manžel Maláčové, vrátí peníze. A houf věřitelů muže, který do Česka chtěl před časem dokonce přivézt slavného boxera Mikea Tysona, se stále zvětšují
04.09.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (111 článků) , Michaela Maláčová (258 článků)

Nechutný zelinář! Ředkvičky pěstuje na hrobě svého dědečka

 
Máte chuť na ředkvičku, která vyrostla na lidském hrobě? Jan Pospíšil (29) z Brna pěstuje zeleninu na hrobě svého dědy a nic divného na tom nevidí. Na případ upozornil Blesk.cz.
30.04.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pospíšil (11 článků)

Vdova Gregorová o tyjátru na hrobě Brzobohatého (†79): Radek by měl radost!

 
Vysmáté selfie na hrobě Radka Brzobohatého (†79) pobouřilo čtenáře deníku Aha! – a nejen je. „Chovaly se hůř než puberťačky!“ I taková kritika se snesla na hlavu Hany Gregorové (65) a její kamarádky poté, co si v den pátého výročí smrti legendárního herce fotily selfie na jeho hrobě a ještě se po něm prošly.
15.09.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (510 článků)

Další atomovka do ministryně Maláčové. Na šéfa Úřadu práce tlačí sociálního demokrata, který v životě nepracoval rukama

 
Exministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) se má podle neveřejných snah šéfky MPSV Jany Maláčové stát novým generálním ředitelem Úřadu práce. Podle slov ministryně je Havlíček osvědčený a skvělý manažer, který rozumí českému hospodářství a dokáže předjímat vývoj. Jenomže stačilo, aby ParlamentníListy.cz našly jeho životopis, a dokázaly, že Havlíček de facto od školních let působí pouze pod křídly ČSSD a na ni napojenou státní správu.
10.02.2020 12:46 |

podobné články

Okamura (SPD): Populismus ministryně Maláčové

 
Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministryně Maláčové na snížení platů politiků
22.05.2020 07:40 |

podobné články

Populismus Maláčové. Chce jen zachránit preference, myslí si Okamura nad nejnovějším nápadem ministryně

 
„Populismus se snahou vzbudit zájem voličů a zachránit ČSSD před již tak zásadním propadem volebních preferencí,“ předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na svém Facebooku pustil do ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) pro její chystaný zákon, jenž by měl vést ke snížení platů ústavních činitelů, tedy včetně poslanců, senátorů i ministrů.
22.05.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2529 článků)

Babiše se sprostou Schillerovou konfrontovaly i jeho děti. Maláčové uštědřil další políček

 
Po ostrých slovech Aleny Schillerové (za ANO) směrem ke koaliční ČSSD, kdy si ministryně ulevila, že se na ně příště „vys*rou“,  začínají na povrch vyplouvat další neshody ve vládním tandemu. Andrej Babiš (ANO) si opět rýpl do sociálních demokratů a Schillerovou brání. Premiér se přitom opětovně navezl do ministryně Jany Maláčové (ČSSD). S tou podle něj nevychází ani ministři z její strany. On sám by ji za šéfku některého z resortů mít nechtěl.
01.06.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21842 článků)

David Pukl: Už zase mlaskají

 
Špičky české justice bez otálení zareagovaly na mediální sdělení ministryně Maláčové, že by se platy v justici měly snížit. Nástřel paní Maláčové pak revidovala ministryně Benešová nekonkrétním konstatováním, že platy v justici neodráží realitu. Oheň ale už byl na střeše, a česká justice cítila ohrožení své nezávislosti.
26.08.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: David David (796 článků) , David David (599 článků)

Maláčová chce „překopat“ důchody: Pět hlavních změn. Schillerová a opozice: Bez šance

 
Důchodová reforma z pera ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) konečně zamířila do legislativního procesu. Maláčová Blesk Zprávám řekla, že věří, že by se reforma mohla za pět měsíců zbývajících do voleb stihnout schválit. Pokud si to Sněmovna odpracuje. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) ale oponuje, že reforma nemá vypořádané připomínky a její schválení je tedy nereálné. Opozice Maláčové vytýká zejména načasování a také to, že nemá podporu koaličního partnera hnutí ANO.
08.05.2021 05:45 |

podobné články

Penzijní reforma ministryně Maláčové: Alespoň 10 tisíc za 25 let práce!

 
Jestli vše klapne podle plánů ministryně práce Jany Maláčové (39, ČSSD), tak se od roku 2023 změní výpočet důchodů. Maláčová reformu teprve předloží vládě, přesto doufá v její přijetí ještě před říjnovými volbami.
13.05.2021 12:10 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Za „d*bila“ Babiše to schytala po Maláčové i Fridrichová. Neprofesionální podraz, zní z Rady ČT

 
Řekla o šéfovi, že je „d*bil a udělal v tom bordel“. Jenže šlo o premiéra a ministryni práce, kterou při tom pravděpodobně bez jejího vědomí natočili a pak i odvysílali na veřejnoprávní stanici. Skandál, který způsobilo několik vteřin z pořadu 168 hodin, tak v Česku v pondělí téměř zastínil i koronavirová témata. Veřejnost i odborníci se kromě samotného výroku ministryně Jany Maláčové (ČSSD) na adresu Andreje Babiše (ANO) přou o to, jestli bylo správné záběry pořídit a odvysílat. Neshodují se ani členové Rady ČT. Pro některé je to podraz, jiní v tom vidí veřejný zájem. Pochybnosti jsou i na Kavčích horách. Proč po závěrech sáhli, vysvětlila pro Blesk Zprávy dramaturgyně a moderátorka pořadu Nora Fridrichová.
20.10.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21842 článků) , Nora Fridrichová (368 článků)

Doleželová vrací úder: Tanec s Horalem na Janečkově "hrobě"!

 
Miliardáře Karla Janečka pustila k vodě, na dnešní večer ale modelka Jana Doleželová ulovila světové garde. Na brněnském Plese v Opeře bude totiž partnerkou samotného Highlandera. S Christopherem Lambertem předvedou zahajovací tanec!
18.01.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lambert (30 článků) , Jana Doleželová (405 článků)

Koukalová ve StarDance bojuje s ladnými pohyby. Hanuše bolí paso doble

 
Pro bývalou biatlonistku Gabrielu Koukalovou se díky StarDance tanec stává vášní a srovnává ho s vrcholovým sportem. Týdeníku Televize prozradila, proč se těší na romantické šaty a líčení. Její konkurent, herec Miroslav Hanuš, zase přiznal, že ho tanec občas bolí. „Každý tanec ale bolí jinde,“ řekl.
22.03.2016 14:35 |

podobné články

Škromach otevřeně: O rakovině v ČSSD, šancích Maláčové i prvním selfie

 
Ve vysoké politice strávil dvacet let. Zdeněk Škromach (62, ČSSD) má za sebou práci poslance, senátora, ministra i stranického místopředsedy. Upozornil na sebe ale i tvorbou četných selfie a pořadem Hovory od bazénku. V rozhovoru pro Blesk Zprávy glosuje aktuální kondici ČSSD, její naději v podobě ministryně Jany Maláčové i snahu o hledání českého Fica. Zmiňuje také důsledky z vládnutí s premiérem Andrejem Babišem (ANO) nebo plán na výstavu fotografií. Jako dárek čtenářům se podělil o své vůbec první selfie.
23.12.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21842 článků) , Zdeněk Škromach (595 článků)

Shodí toto vládu? „Nepůsobí jako gauner,“ padlo z úst Piráta. Velký problém Maláčové se řešil v éteru

 
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl pirátský poslanec Lukáš Kolářík, předseda sněmovního podvýboru pro informační technologie a dávkové systémy. Okomentoval situaci na Ministerstvu práce a sociálních věcí, kde v tomto týdnu zasahovala v souvislosti s informačními systémy policie a zadržela dvě osoby. Jednou z nich byl i náměstek ministryně Jany Maláčové (ČSSD) Jan Baláč. Podle Koláříka to není žádný gauner.
26.02.2020 22:21 |

podobné články

Sociopat, parazit, nepřítel demokracie. Jako všicni miliardáři. Patočka to po Kellnerově smrti vzal třídně

 
Tragická smrt miliardáře Petra Kellnera nevyvolá jen lítost a vyjádření soustrasti. Jedním z lidí, kdo na Kellnera nevzpomíná v dobrém, je novinář a ekologický aktivista Jakub Patočka, který zesnulého úspěšného podnikatele a filantropa označuje za „nepřítele demokracie“, „sociopata“ a „parazita“. Sociopaté jsou podle Patočky „až na výjimky“ všichni miliardáři. Konec s tím však podle něj udělá revoluce. Bude se prý zestátňovat, načež si podle aktivisty budeme všichni rovni a „budeme solidární“.
01.04.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (499 článků)