Článek

Táňa má nový sestřih VilHELMU!

 
Tatiana Vilhelmová (33) zkrátila účes a omládla. Nový a velmi šik sestřih Táně tak sluší, že by málokdo věřil, že je její milenec Vojta Dyk o osm let mladší. Milenci se po dlouhé době společně objevili na premiéře filmu Alois Nebel.
29.09.2011 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (452 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)
Podobné články

Dyk už má taky na hlavě VilHELMU!

 
Vojta Dyk (25) hraje prince Vladimíra v nové pohádce České televize Micimutr. Nejde ale o vysněného idola všech princezen. Naopak – herec a muzikant se konečně představí v roli záporáka. A na hlavě má účes nápadně podobný tomu, který nosí jeho současná přítelkyně Tatiana Vilhelmová...
10.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (452 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

Mrkněte na to: Dračice Pártlová se producírovala jen v podprsence a ukázala ploché bříško i nový ultrakrátký sestřih

 
Zpěvačka Martina Pártlová se ukázala v novém, velmi krátkém sestřihu. Vlasy už ostříhala na mikádo před několika měsíci a zkracuje dál a dál. "Jsem naprosto spokojená. Chtěla jsem změnu, vždycky jsem měla málo vlasů, a proto je tenhle sestřih ideální," řekla Super.cz Pártlová v salónu krásy, kde předvedla nejen nový účes, ale také své tělo. Ukázala se jen v podprsence.
16.04.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (171 článků)

Táňa Vilhelmová v kůži! Bravo!

 
Herečka Táňa Vilhelmová je po dvou porodech čím dál krásnější. Svou štíhlou postavu halí do zajímavých outfitů, které téměř vždy projdou u módní policie. Módní redaktorka Markéta R. je nadšená z kožených kalhot, ale proč je Táňa zkombinovala s folklorem?
13.11.2009 08:05 |

podobné články

Slovenské sexy zrzavé herečky jsou jako přes kopírák: Připomíná vám Táňa Pauhofová Vicu Kerekes?

 
Jako by byly dvojčata. Tak aspoň na první pohled vypadají slovenské zrzavé herečky Vica Kerekes a Táňa Pauhofová, které obě vídáme v českých filmech. Na karlovarském festivalu byla loni Vica, letos ji vystřídala Táňa.
08.07.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vica Kerekes (156 článků)

Rozpad Nightworků? Proč by to zapírala? Svěřila se Táňa Vilhelmová...

 
Pár Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk v českém showbyznysu budí stále emoce. Táňa přeci jen opustila rodinu kvůli o sedm let mladšímu Vojtovi Dykovi a navíc se o ní mluví jako o té, kdo může za rozpad kapely Nightwork. Jak to tedy vlastně bylo?  A kdo u nich doma vládne pevnou rukou?
12.02.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (706 článků)

Táňa Fischerová v rádiu: Politika zabíjí svědomí. Ale já to nevzdám, budu s tím něco dělat

 
Bývalá poslankyně a neúspěšná kandidátka na hlavu státu Táňa Fischerová se svěřila posluchačům Českého rozhlasu, co pro ni znamenalo být poslankyní či jaké to je, kandidovat na prezidentku bez peněz na předvolební kampaň. „Nechci, aby pragmatismus všechno převálcoval. Prostě pořád si myslím, že je třeba s tím něco dělat,“ řekla v rozhovoru na stanici Dvojka herečka Táňa Fischerová.
10.12.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (65 článků)

Z Miss World Kuchařové je zrzka! Jak se vám ryšavá Táňa líbí?

 
Táňa Kuchařová  (27) už měla kvůli své profesi na hlavně ledacos. Teď se rozhodla pro mimopracovní změnu. A zatímco většina žen na léto zesvětluje, Táňa šla jinou cestou.
15.07.2015 11:55 |

podobné články

Ryba smrdí od hlavy, a tohle je úplný vrchol. Prezident je nemocný, nebo je to záměr. Táňa Fischerová podepsala petici

 
ROZHOVOR Bývalá poslankyně, herečka Táňa Fischerová, soudí, že prezident v tuto chvíli nehraje politické šachy dobře, protože nepochopil, že situace je mnohem vážnější, než jak ji vyhodnotil se svými lidmi. „Je vidět, že buď je opravdu unaven a nemocný, nebo konat nechce a všechno záměrně zdržuje, aby prodloužil situaci, která tady je. A to je všechno špatný signál, protože prezident má dělat pravý opak, má situaci řešit, a ne ji protahovat a přilévat olej do ohně,“ prohlásila Táňa Fischerová.
14.05.2017 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (65 článků)

Sestřih na kluka: Nový trend nebo pouhý hvězdný manýr?

 
Slavných žen, které odhodily své bujné kštice, přibývá jako hub po dešti. Některým chlapecký sestřih opravdu sluší, jiným je pohodlný. Pojďme společně zhodnotit jednotlivé krásky a posoudit, jestli bylo jejich rozhodnutí správným krokem nebo absolutní přešlapem.
09.08.2013 12:15 |

podobné články

Tomu říkáme změny: Richard Müller zhubnul, nechal se ostříhat a ukázal tříletého syna

 
Zpěvák Richard Müller  (53) změnil sestřih. S novou image se pochlubil na sociální síti a jako bonus ukázal také svého tříletého syna Marcuse. "Nový sestřih," komentoval snímek zpěvák a přidala se i jeho partnerka Vanda Wolfová.
23.06.2015 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (348 článků) , Richard Müller (348 článků)

SLEDOVALI JSME: Jackson na vozíčku se chce postavit na své nohy

 
Sestřih Talentmania Maratonu se vrací zpátky tam, kde začal. Pátý sestřih je opět z Prahy.
05.09.2010 15:25 |

podobné články

TALENTMANIA: Uvidíte je v soudném dni

 
Talentmania má za sebou poslední sestřih castingů. Podívejte se na sestřih toho nejlepšího, co jste dosud v Talentmanii mohli vidět.
20.09.2010 08:10 |

podobné články

Angelina a její trápení s dětmi: Shiloh se nelíbí klučičí sestřih, Viv se bojí koní a kolotočů

 
Není to lehké, postarat se o takhle početnou rodinku. Angelina Jolie vzala své děti na farmářské trhy, ale rodinnou idylku vystřídaly nepokojné chvilky. Děti si totiž výlet příliš neužívaly. Malá Vivienne měla na krajíčku na koních i kolotoči, Shiloh se zase nelíbí sestřih na kluka.
25.01.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2067 článků)

Jedinečný sestřih: Nejkrásnější video z vesmíru?

 
VIDEO. Knate Myers se věnuje fotografování a časosběru. Před několika dny uveřejnil fascinující video, ve kterém uvidíte města, polární záře, mléčnou dráhu či vesmírnou techniku​​. Američan z Nového Mexika totiž spojil záběry astronautů z Mezinárodní vesmírné stanice ISS a vytvořil jedinečný sestřih. Ve videu je použita skladba Sunshine od Johna Murphyho.
23.07.2012 14:45 |

podobné články

Další fascinující sestřih šíleností, které se dějí na ruských silnicích. Jezdit tam chce odvahu!

 
Není to tak dávno, co jsme publikovali video se "sestřihem nejpodivnějších věcí":http://www.extra.cz/sestrih-tech-nejbizarnejsich-veci-co-se-normalne-stavaji-na-ruskych-silnicich, co zachytily takzvané dash cam v Rusku. Tedy kamery, které mají Rusové na kapotě kvůli pojišťovacím podvodům. Na ruských silnicích se ale děje tolik zajímavých věcí, že jsme prostě museli přijít s pokračováním.
24.06.2013 20:55 |

podobné články

To nejlepší z Houslic: Sestřih předsedových hlášek. Okresní přebor už dnes večer!

 
Předseda klubu musí být nositelem morálních hodnot. A to on Václav Orel v mistrovském podání Luďka Soboty jistě byl. Podívejte se na sestřih jeho nejsvětlejších momentů v seriálu.
09.09.2013 14:50 |

podobné články

Podívejte se na epický sestřih nejlepších krátkých videí z roku 2013

 
Služba s názvem Vine umožňuje lidem natáčet a stříhat krátká, zábavná "videa":http://www.extra.cz/tema/videa a sem tam se na téhle "sociální síti":http://www.extra.cz/tema/socialni-sit objeví opravdové skvosty. Někdo si pak dal tu práci, že ty nejlepší z nejlepších dal dohromady, pěkně za sebe, a vytvořil tak epický téměř půl hodinový sestřih toho nejlepšího, co vzniklo v "uplynulém roce":http://www.extra.cz/tema/rok-2013.
02.01.2014 22:05 |

podobné články

Kde končí logika, tam začíná RUSKO! Sestřih toho NEJ, co se děje v zemi "cara" Putina

 
VIDEO: Kde končí logika, tam začíná Rusko. Na tomto videu uvidíte to, co jste ještě neviděli. Sestřih toho nejlepší, co se "semlelo" pod vládou Putina v roce 2013 vás rozhodně hodně pobaví!
11.01.2014 14:00 |

podobné články

Pharrell Williams se rozbrečel jak želva v show Oprah Winfrey. Sestřih videí s písní Happy z celého světa ho totálně dojal!

 
Moderátorce "Oprah Winfrey":http://www.extra.cz/tema/oprah-winfrey (60) se v její show podařilo už nemožné. "Celebrity":http://www.extra.cz/tema/celebrity se jí tam svěřily s informacemi, které by nikomu jinému nepřiznaly, například loni v lednu jí cyklista Lance Armstrong přiznal, že během své kariéry užíval návykové látky. Tentokrát se v jejím pořadu naprosto upřímně rozplakal zpěvák "Pharrell Williams":http://www.extra.cz/tema/pharrell-williams (41), když mu Oprah pustila sestřih videoklipů s jeho hitem Happy, který spojil lidi z celého světa.
15.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků) , Oprah Winfrey (150 článků) , Pharrell Williams (64 článků)