Článek

Táňa Dyková má vkus jako na houpačce: Jednou za princeznu, podruhé za volánové strašidýlko

 
Slavnostní premiéru filmu Příliš osobní známost si nenechala ujít ani Tatiana Dyková (41), která ve snímku ztvárnila jednu z hlavních rolí. Jedna z nejoblíbenějších českých hereček se nedávno vdala a prožívá šťastné období. Na premiéru filmu dorazila v černých minišatech s volánky, ve kterých působila jako strašidýlko. Přitom když herečka chce, tak umí být za dokonale vystajlovanou dámu.
16.01.2020 21:16 |

podobné články

Podobné články

Tak odvážné a naturalistické sexuální scény ještě neměla: Táňa Dyková podlehne v novém filmu potetovanému Chorvatovi

 
Je to jen vedlejší dějová linie snímku Příliš osobní známost, ale diváka rozhodně zaujme. V novém filmu režisérky kinohitu Všechno nebo nic Marty Ferencové podle literární předlohy Evity Urbaníkové si zahraje kromě Petry Hřebíčkové  (40) také Tatiana Dyková  (41) .
14.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hřebíčková (80 článků) , Marta Ferencová (9 článků)

Nikdy neměla takové sexuální scény plné nahoty. Tatiana Dyková promluvila o náročném natáčení

 
Herečka Tatiana Dyková  (41) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Příliš osobní známost. Ve filmu má neuvěřitelné množství sexuálních scén. Tolik nahoty jsme u Táni možná nikdy nezažili.
19.01.2020 11:55 |

podobné články

Dykova kapela Nightwork: Porno na křtu! Vilhelmová raději utekla!

 
Kapela Nightwork při křtu koncertního DVD ve své kontroverzi zašla poněkud daleko. Místo běžného polévání šampaňským si Vojta Dyk (25), Jakub Prachař (28) a František Soukup (27) se zbytkem skupiny připravili překvapení v podobě striptýzu a následného peprného živého sexu! Ten Dykova přítelkyně Tatiana Vilhelmová (32) raději oželela a křest strávila zavřená v šatně...
15.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (470 článků) , Jakub Prachař (975 článků) , Vojtěch Dyk (791 článků) , František Soukup (51 článků)

Tatiana Dyková: Tohle u mužů nemá ráda!

 
Herečka Tatiana Dyková (41), dříve Vilhelmová, má v sobě určité kouzlo, které platí na velkou řadu mužů. Je známo, že má své mouchy a umí říct, co se jí nelíbí. Naposledy například vyzradila, co neoblibuje na mužích.
25.12.2019 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (470 článků)

Tatiana Dyková mládne před očima! Tady je její recept, jak vypadat skvěle

 
Herečka Tatiana Dyková  (41) snad nikdy nevypadala lépe. Maminka tří dětí ve svých 41 letech mládne před očima. O svém elixíru mládí promluvila.
20.01.2020 15:00 |

podobné články

OBRAZEM: Vévodkyně z Cambridge je královnou klobouků, má nejlepší vkus

 
Manželka prince Williama Catherine se stala "kloboukářkou" roku. Podle Asociace výrobců pokrývek hlavy má budoucí britská královna vytříbený vkus a v kloboukovém klání porazila třeba zpěváka Justina Timberlaka nebo herce Charlieho Sheena. Další články k tématu: Vévodkyně Catherine slaví třicátiny, budoucí královna je módní ikonou ANKETA: Líbí se vám manželka prince Williama v klobouku, nebo bez? OBRAZEM: Princezna Beatrice má už lepší vkus na klobouky Slavný klobouk princezny Beatrice vydělal přes dva miliony korun Podivný klobouk princezny Beatrice z královské svatby půjde do dražby Johnny Depp má podle amerických expertů nejlepší vkus na klobouky
30.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (779 článků) , Charlie Sheen (469 článků)

Exmanžel Vilhelmové: Narození jejího a Dykova syna "oslavil" rozchodem s Berenikou

 
Zatímco jeho exmanželka Táňa Vilhelmová (34) prožívá nejšťastnější období v životě, Pavel Čechák má v posledních letech opravdu smůlu. Nejprve ho opustila Táňa a teď se s ním rozešla i přítelkyně Berenika Kohoutová (22).
16.05.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (278 článků)

Loni na Andělech prý Farna vypadala jako krabice od dortu: Tímhle to ale trumfla

 
Ewa Farna  (21) to má jako na houpačce. Jednou vypadá perfektně a svým stylingem uchvátí, podruhé je to bída. Model, který oblékla na natáčení nového pořadu Vladimíra Hrona Poslední zhasne, jenž bude poprvé odvysílán první dubnovou sobotu večer, spadne do druhé škatulky. Stačilo přitom tak málo... Nejde totiž o špatný vkus, jen o špatný kus.
21.03.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1158 článků) , Vladimír Hron (38 článků)

Petr Prokeš: Dvě tváře Mostu – město kvetoucí i ničené. Ledovec se blíží k Titaniku...

 
Jednou teplo, podruhé zima, potřetí tropická vedra – a co bude následovat? Připadáte si také jako na houpačce? Jednou nahoře (teplo), podruhé dole (zima)… Jako kdyby se ta naše moudrá Matka příroda zbláznila!
15.09.2016 18:45 |

podobné články

Vilhelmová po porodu Dykova syna opět před kamerou: Nenalíčená a s vidlemi v ruce hraje vesničanku

 
Ani ne čtvrt roku po porodu syna Aloise si Taťána Vilhelmová  (35) opět stoupla před filmovou kameru. Přestože v soukromí působí Táňa jako elegantní intelektuálka, na plátně se herečka pomalu zabydluje v rolích prostých žen z lidu. Po Božce z filmu Divoké včely a Monice z filmu Štěstí se zhostí role Maruny v režisérském debutu Miroslava Krobota s názvem Díra u Hanušovic.
31.07.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (107 článků)

Tohle strašidlo je Pattinsonova přítelkyně? Robe, kam jsi dal oči?

 
Po půvabné Kristen Stewart si herec ze ságy Twilight nabrnknul britskou zpěvačku a skladatelku s uměleckým jménem FKA twigs. Tahliah, jak se dívka skutečně jmenuje, musí mít jiné přednosti než vzhled - vypadá totiž jako strašidýlko Emílek.
18.10.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristen Stewart (327 článků)

Vilhelmová: Fanynkou Nightwork rozhodně nejsem

 
Skupina Nightwork oznámila svůj definitivní konec a podle některých za to může Dykova partnerka Táňa Vilhelmová (35). Ta se takovému nařčení ale brání zuby nehty! My ale víme, jak to je!
13.11.2013 22:26 |

podobné články

Manželské polibky a něžnosti: Vojta a Táňa Dykovi spolu tokali na veřejnosti

 
Herečka Tatiana Dyková  (41) se po delší době objevila ve společnosti s manželem Vojtou Dykem  (34) . Pár, který do toho po devíti letech vztahu letos praštil , je stále zamilovaný až po uši.
24.10.2019 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (791 článků)

Slovenské sexy zrzavé herečky jsou jako přes kopírák: Připomíná vám Táňa Pauhofová Vicu Kerekes?

 
Jako by byly dvojčata. Tak aspoň na první pohled vypadají slovenské zrzavé herečky Vica Kerekes a Táňa Pauhofová, které obě vídáme v českých filmech. Na karlovarském festivalu byla loni Vica, letos ji vystřídala Táňa.
08.07.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vica Kerekes (163 článků)

Zelené strašidýlko Halina Pawlovská: Po smrti manžela jdou kila nahoru?

 
Poslední rok pro ni byl těžký - přišla o manžela, který podlehl rakovině, ponořila se do depresí psaním knihy "Pravda o mém muži" a nyní to vypadá, že zcela rezignuje i na svou váhu. Na veřejnosti se objevila v zeleném ponču, které nelichotivě podtrhlo její tělesnou konstituci.
20.04.2014 18:10 |

podobné články

Rozpad Nightworků? Proč by to zapírala? Svěřila se Táňa Vilhelmová...

 
Pár Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk v českém showbyznysu budí stále emoce. Táňa přeci jen opustila rodinu kvůli o sedm let mladšímu Vojtovi Dykovi a navíc se o ní mluví jako o té, kdo může za rozpad kapely Nightwork. Jak to tedy vlastně bylo?  A kdo u nich doma vládne pevnou rukou?
12.02.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (791 článků)

Zemřela Táňa Fischerová (†72): Kněz popsal poslední dny boje s rakovinou

 
Byla tak talentovaná. Rodina, přátelé i fanoušci si ji budou pamatovat jako nezapomenutelnou herečku, spisovatelku i političku. O letošních Vánocích bohužel zemřela oblíbená Táňa Fischerová (†72). O její smrti s odkazem na rodinu informovala  její bývalá asistentka Monika Šatavová na sociální síti. Podle dostupných informací zemřela slavná Táňa po boji s krutou rakovinou.
25.12.2019 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (110 článků)

Táňa Vilhelmová v kůži! Bravo!

 
Herečka Táňa Vilhelmová je po dvou porodech čím dál krásnější. Svou štíhlou postavu halí do zajímavých outfitů, které téměř vždy projdou u módní policie. Módní redaktorka Markéta R. je nadšená z kožených kalhot, ale proč je Táňa zkombinovala s folklorem?
13.11.2009 08:05 |

podobné články

Táňa Fischerová v rádiu: Politika zabíjí svědomí. Ale já to nevzdám, budu s tím něco dělat

 
Bývalá poslankyně a neúspěšná kandidátka na hlavu státu Táňa Fischerová se svěřila posluchačům Českého rozhlasu, co pro ni znamenalo být poslankyní či jaké to je, kandidovat na prezidentku bez peněz na předvolební kampaň. „Nechci, aby pragmatismus všechno převálcoval. Prostě pořád si myslím, že je třeba s tím něco dělat,“ řekla v rozhovoru na stanici Dvojka herečka Táňa Fischerová.
10.12.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Fischerová (110 článků)