Článek

Talíř (KDU-ČSL): Další ochrana jihočeské krajiny prosazena

 
Zastupitelstvo Jihočeského kraje schválilo ve čtvrtek 9. února na návrh náměstka hejtmana Františka Talíře nová opatření spjatá s ochranou jihočeské krajiny.
22.02.2023 08:45 |

podobné články

Podobné články

Lídrem jihočeské KDU-ČSL v krajských volbách 2020 bude František Talíř

 
Kandidátku pro krajské volby zvolili delegáti KDU-ČSL v Jihočeském kraji. Jejím lídrem se stal mladý historik František Talíř ze Zubčic na Českokrumlovsku. Krajské volby se v celé zemi uskuteční na podzim příštího roku, pravděpodobně 2.a 3. října 2020.
16.11.2019 09:35 |

podobné články

TOP 09 a KDU-ČSL: My umíme spojovat! Bouchat do stolu umí každý

 
Pro nadcházející krajské volby se v Jihočeském kraji spojily strany TOP 09 a KDU-ČSL, jak v předvolebním spotu informuje kandidát na hejtmana František Talíř (KDU-ČSL). „. Je na čase spojit demokratické síly v naší zemi a v jižních Čechách jsme s tím už začali,“ burcuje Talíř s tím, že je to impuls pro spojování „demokratických stran“ i v nadcházejících parlamentních volbách příští rok.
24.09.2020 13:45 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Blatensko je konzervativní zemědělsko-lesnicko-rybářský region

 
V úterý 3. srpna navštívil první náměstek hejtmana František Talíř nejseverozápadnější cíp Jihočeského kraje, tedy Blatensko. Cílem návštěvy bylo setkat se starosty a dalšími osobnostmi tohoto regionu činnými v oblastech, které má náměstek Talíř v gesci.
14.08.2021 16:15 |

podobné články

Ochrana pokožky v létě

 
Ochrana pokožky v létě je prostě nutnost. V horkých prázdninových měsících, kdy se vystavujete slunečnímu záření, to snad ani nemůže být jinak. Ovšem pouze v případě, pokud si nechcete díky škodlivému UV záření zadělat na rakovinu kůže nebo jiné nepříjemné zdravotní problémy. A teď ruku na srdce, milé dámy: jak o svou pokožku v těchto horkých dnech pečujete? Věnujete svému tělu tolik pozornosti, kolik by si zasloužilo, nebo musíte samy sobě přiznat, že v tomto ohledu pokulháváte? Tématem dnešního článku je ochrana pokožky v létě, nenechte si proto následující řádky ujít – ať už se chcete ujistit, že vše děláte správně, nebo naopak chcete zjistit, jak správně na to! Ochrana pokožky v létě Svou pokožku v létě chránit musíte. Přes to nejede vlak a není zde místo pro diskuzi. Jenže jak na to? Pokud v tomto ohledu nemáte tak úplně jasno, přečtěte si následující řádky. Hodně vám toho napoví! Pravidelný peeling je nutnost i v létě O peelingu se často mluví v souvislosti se zimními měsíci, kdy pokožku vystavujeme časté změně teplot. Zapomínat byste na něho neměli ani v létě, kdy je odstraňování starých šupinek kůže stejně tak důležité, jako v zimě. A čeho tím dosáhnete? Nejenže bude vaše pleť vypadat zdravější, ale zároveň se vám nebudou tolik ucpávat póry. Používání opalovacích přípravků je samozřejmost Používat v létě přípravky na opalování je samozřejmost, pokud na to kašlete, pak se nemůžete divit, že vaše pokožka trpí. A teď nemáme na mysli pouze riziko, že se na sluníčku spálíte a budete si několik dní léčit citlivou kůži. Hrozí vám totiž i onemocnění rakoviny kůže nebo vznik pigmentových skvrn. A vsadíme se, že ani jedno z toho nechcete. Dodržování pitného režimu je základ Dodržujete pitný režim? Pokud ne, pak to koukejte honem rychle napravit. Určitě víte, že je naše tělo tvořeno z velké... Čtěte více Příspěvek Ochrana pokožky v létě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.07.2017 07:25 |

podobné články

TOP 09: Spojujeme síly pro krajské volby v Jihočeském kraji s KDU-ČSL

 
TOP 09 a KDU-ČSL představily společnou koaliční kandidátku do krajských voleb v Jihočeském kraji. Kandidátem na hejtmana bude historik František Talíř (KDU-ČSL), lídrem za TOP 09 ředitel základní a mateřské školy v Malšicích a krajský zastupitel Pavel Klíma. Společná kandidátka ponese název „TOP 09 a KDU-ČSL – Společně pro Jižní Čechy.“
14.07.2020 10:55 |

podobné články

Pekarová Adamová (TOP 09): Spojujeme síly pro krajské volby v Jihočeském kraji s KDU-ČSL

 
TOP 09 a KDU-ČSL představily společnou koaliční kandidátku do krajských voleb v Jihočeském kraji. Kandidátem na hejtmana bude historik František Talíř (KDU-ČSL), lídrem za TOP 09 ředitel základní a mateřské školy v Malšicích a krajský zastupitel Pavel Klíma. Společná kandidátka ponese název „TOP 09 a KDU-ČSL – Společně pro Jižní Čechy.“
24.07.2020 10:40 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Chci zjistit zblízka, jaké jsou hlavní výzvy našeho kraje

 
Začíná HEJTMANTOUR. Lídr TOP09 & KDU-ČSL František Talíř navštíví na kole více než 50 obcí v kraji.
15.08.2020 13:00 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Město Kaplice pečuje o životní prostředí

 
V Kaplici se v letošním roce realizuje několik investičních akcí, které významně přispějí ke zkvalitnění životního prostředí ve městě. Podrobnosti o nich přibližuje kaplický starosta za KDU-ČSL Pavel Talíř.
21.05.2022 11:25 |

podobné články

Zpestřete si dietní talíř

 
Talíř s různě barevnou zeleninou a ovocem více láká, a tak lidem, kteří chtějí zhubnout, radí odbornice na zdravé hubnutí Gabriela Knosová, aby si udělali jídlo hezké. Barevný talíř je přitažlivější a zároveň vylepší jejich zdraví, protože jednotlivé druhy ovoce a zeleniny obsahují rozličné vitaminy a ochranné látky. Jednobarevné diety, kdy se jí celý den ovoce či zelenina jedné barvy, odmítá. Naopak radí volit sezonní ovoce a zeleninu, skladba jídelníčku tak bude pestrá.
17.09.2010 07:35 |

podobné články

Lídr KDU-ČSL v Jihočeském kraji: Je zapotřebí vychovat nové elity

 
Zásadním tématem pro mé další působení v politice je ochrana životního prostředí a odpadová politika, která je alfou a omegou každé společnosti, říká starosta Kaplic a nyní jednička na kandidátce KDU-ČSL v Jihočeském kraji Pavel Talíř. Povídali jsme si i o problémech zemědělství a budoucnosti českého venkova. Tradiční prioritou lidovců je ale zejména rodina, která tak byla dalším z hlavních témat našeho rozhovoru.
06.07.2016 10:20 |

podobné články

KDU-ČSL: V Senátu byl ustaven nový klub KDU-ČSL a nezávislí

 
Senátoři zvolení v barvách KDU-ČSL ustavili na svém prvním zasedání po říjnových volbách nový senátní klub. Ten ponese název KDU-ČSL a nezávislí. Zaniká tím stávající Klub za obnovu demokracie - KDU-ČSL a nezávislí. Nový klub má 11 členů a jeho předsedou byl zvolen senátor Petr Šilar.
30.10.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šilar (50 článků)

Ministr Brabec: 66. výzva je poslední šancí pro ty, co neuspěli

 
Dnes začala Agentura ochrany přírody a krajiny ČR přijímat žádosti na projekty se zaměřením na zlepšení přírody a krajiny. V poslední, 66. výzvě z končícího Operačního programu Životní prostředí 2007–2013 je na projekty na podporu biodiverzity, obnovu krajinných struktur, úpravu vodního režimu krajiny, regeneraci urbanizované krajiny atd. připraveno pro žadatele celkem 200 mil. Kč.
02.06.2015 08:41 |

podobné články

KDU-ČSL: Daniel Herman novým předsedou Sdružení Ackermann Gemeinde

 
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) byl včera zvolen na příští dva roky předsedou Sdružení Ackermann Gemeinde (SAG). Vystřídal ve funkci Jaromíra Talíře (KDU-ČSL), který byl předsedou SAG od roku 2010 Talíř se stal místopředsedou sdružení.
25.02.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1130 článků)

Talíř (KDU-ČSL): Medaile od České biskupské konference si vážím

 
Bývalý ministr kultury Talíř byl vyznamenán katolickými biskupy
05.07.2011 16:20 |

podobné články

Lídr lidovců z jihu Pavel Talíř: V kraji chybí byty pro mladé rodiny

 
Kandidátem na hejtmana je také starosta města Kaplice Pavel Talíř (50) z KDU-ČSL. Mezi jeho priority v Jihočeském kraji patří prorodinná politika a výstavba nových bytů. Zmínil také dostavbu dálnice a podporu veřejné dopravy.
03.09.2016 12:15 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Spolkový život dává naši společnost dohromady

 
Před krajským úřadem opět vlaje sokolská vlajka. Sokolům děkoval i první náměstek Talíř.
11.10.2021 13:55 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Za každým jménem je příběh konkrétního člověka

 
1. náměstek František Talíř odhalil v Písku pamětní desku obětem nacismu a komunismu
29.01.2022 17:00 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Musíme před našimi seniory smeknout

 
První náměstek Talíř podpořil seniory, kteří se pokouší přeplavat La Manche
09.03.2022 19:10 |

podobné články

Talíř (KDU-ČSL): Na jihu Čech máme vitální seniory

 
První náměstek hejtmana Talíř předal studentům Virtuální univerzity třetího věku osvědčení o absolutoriu. Promoci jim třikrát překazil covid
02.05.2022 18:30 |

podobné články