Článek

Talentmania těsně porazila Česko Slovensko má talent

 
V neděli večer spustily televize Nova a Prima dvě podobné reality show - Talentmanii a Česko Slovensko má talent. Závod o sledovanost dopadl velmi těsně, podle informací Novinek sledovalo Talentmanii na Nově 1,336 miliónu diváků, zatímco pořad Česko Slovensko má talent na Primě sledovalo 1,140 miliónu lidí.
30.08.2010 11:21 |

podobné články

Podobné články

Talentmania a Česko Slovensko má talent měly opět velmi podobnou sledovanost

 
Reality show Novy a Primy Talentmania a Česko Slovensko má talent měly v neděli opět velmi podobnou sledovanost. Talentmania v průměru 1,126 miliónu a Česko Slovensko má talent v průměru 1,041 miliónu diváků.
06.09.2010 15:45 |

podobné články

Česko Slovensko má talent a Talentmania táhnou do boje!

 
Souboj talentů na konkurenčních televizích je za dveřmi! Již tuto neděli 29. srpna ve 20 hodin odstartují dlouho očekávané soutěže Česko Slovensko má talent a Talentmania. Kdo si víc nakloní diváky, ostřílený moderátor Leoš Mareš (34) nebo provokatér s břitkým humorem Jan Kraus (57)? Budou se radovat na Primě nebo na Nově?
28.08.2010 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2986 článků) , Jan Kraus (1025 článků)

Talentmania a Česko Slovensko má talent - Soutěže ovládli cirkusáci Berouskové

 
Cirkusácký rod Berousků ovládl konkurenční soutěžní pořady Talentmania na Nově a Česko Slovensko má talent na Primě! Zatímco v jednom bojuje principál Národního cirkusu Originál Berousek Jiří Berousek, ve druhém se před porotou představil jeho bratranec Erik Berousek z cirkusu Sultán.
30.09.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Berousek (16 článků)

Talentmania ONLINE: Šílený klaun vyděsil Adelu k smrti!

 
ONLINE: Talentová show Talentmania má na TV Nova náskok dvou živých přenosů před Primou a jejím Česko Slovensko má talent. U diváků má však i tak ledacos napravovat. První živák s Mr. GS, kteří vystřídali v porotě Alenu Šeredovou, u čtenářů Blesk.cz příliš neuspěl. Napravila si Talentmania druhým přímým přenosem svou reputaci?
09.10.2010 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (619 článků)

Dnes končí »novácká« Talentmania! Nedělní Aha! zpovídalo finalisty: Jak rozfofrují 4 miliony!

 
Dnes večer končí soutěž televizí Nova a Markíza Talentmania, se kterou na podzim vyrukovaly proti originálnímu formátu Česko Slovensko má talent. Ten skončil na Primě a Jojce minulý týden. Teď je na řadě s velkým finále Talentmania. Nedělní Aha! zjistilo, kdo podle bookemakerů vyhraje. Zároveň jsme obvolali všech deset finalistů a zeptali se jich mimo jiné na to, co s případnou výhrou téměř 4 milionů korun (150 tisíc eur) udělají...
05.12.2010 12:30 |

podobné články

Blesk.cz hledá talent!

 
Myslíte si, že máte stejný talent, ne-li lepší, jako mají soutěžící televizních talentových show Talentmania a Česko Slovensko má talent? Jen jste se nestihli přihlásit, nebo nesebrali odvahu na to, vystoupit před televizními kamerami? Nyní máte jedinečnou šanci ukázat talent nám, Blesk.cz! Jak na to?
14.09.2010 22:45 |

podobné články

Talentmania vs ČS má talent

 
Speciální příloha pro soutěže Talentmania a Česko-Slovensko má talent.
30.08.2010 13:50 |

podobné články

Soutěžím Talentmania a Česko Slovensko má talent hrozí odliv diváků: Do boje vstupuje»Bohdalka«!

 
Náš televizní trh se dnes a následujících pět nedělí bude ještě více otřásat v základech. Proti Talentmanii na Nově a soutěži Česko Slovensko má talent na Primě poběží v České televizi detektivky s legendou našeho filmu Jiřinou Bohdalovou (79). „Strach nemáme,“ odpovídají shodně Nova s Primou na otázku, zda se bojí odlivu diváků k ČT.
24.10.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (827 článků)

Blesk.cz hledá talent: Gumový medvídek Petr Kolev je první postupující!

 
Obě talentové soutěže Talentmania a Česko Slovensko má talent běží na plné obrátky a těm, kteří zaváhali a nepřihlásili se, nezbývá než jen sledovat ostatní. Proč však mrhat talentem a naplno ho neprodat? Blesk.cz vám dává jedinečnou šanci ukázat svůj talent. Nejnadanější navíc získá finanční odměnu. Petr Kolev z Brna je první soutěžící, který byl na základě svého příspěvku vybrán a postupuje do dalšího kola. Gratulujeme!
21.09.2010 11:25 |

podobné články

VIDEO Česko Slovensko má Talent: Dívka, která kreslí v písku se inspirovala ukrajinskou vítězkou Got Talent! Vyhraje taky?

 
Když třiadvacetiletá Marika Koňařová stanula před porotou Česko Slovensko má Talent a začala malovat v písku, Lucii Bílé jen zazářily oči. „Jsem ráda, že se našel někdo, kdo to ukáže i u nás,“ řekla po vystoupení. A věděla, o čem mluví...
15.09.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2273 článků)

Exkluzivně: Porota Česko Slovensko má talent v přestrojení! +VIDEO

 
Když už hledáme talent, ukažme, že i my nějaký máme! Trio porotců Česko Slovensko má talent tedy bude ke sledování nové řady soutěže zvát v dokonalých převlecích.
17.08.2012 12:15 |

podobné články

Jaro Slávik z Česko Slovensko má talent odmítá roli kata a na rovinu všem říká: Nevadí mi, že mám málo peněz!

 
Porotce soutěže Česko Slovensko má talent Jaro Slávik (35), který byl doteď známý především divákům na Slovensku, si získává stále větší renomé i v Česku. Muž, který se soutěžícími příliš nepáře a vysloužil si nálepku nemilosrdného kata, těsně před dnešním dílem poskytl Nedělnímu Aha! rozhovor. „S prvními díly show jsem spokojený. Jako divák jsem se bavil,“ řekl úvodem Slávik...
12.09.2010 12:05 |

podobné články

Česko Slovensko má talent předstihlo Talentmanii

 
V neděli od osmi večer se stala show Česko Slovensko má talent na Primě těsně nejsledovanějším pořadem. Poprvé od spuštění pořadu tak předstihla jak Českou televizi, tak Novu.
13.09.2010 15:55 |

podobné články

VIDEO Mareš už má novou kolegyni! Talentmania svoji znělku!

 
Na včerejší tiskové konferenci televize Nova, kde byly prozrazeny detaily připravované show Talentmania, byla odtajněna i dívka, která bude jednou z těch, jež se ujmou moderování po boku Leoše Mareše (34) – jde o tvář české MTV Hanu Zajíčkovou. Talentmania má zas svoji znělku. Podívejte se, jestli se jim povedla...
30.07.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2986 článků)

Talentmania: Alenu Šeredovou držel v zubech ocelový muž

 
Alena Šeredová byla na castinzích nové show Talentmania v šoku. Ocelový muž tvrdil, že jí unese v zubech. Šeredová se pak na pódiu nevěřícně točila ve vzduchu. Porotu také překvapil šílený fakír, který krajtou ohrožoval publikum a také muzikant Petr Janda, který se rozhodl bojovat o čtyři milióny korun, které dostane vítěz show Talentmania. Střihnul si duet se psem svojí dcery Marty.
02.08.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (696 článků) , Alena Šeredová (619 článků) , Petr Janda (696 článků)

Na Nově si oddychli: Talentmania porazila Primu!

 
Když už se zdálo, že talentové show ovládla televize Prima, nastala výrazná změna. V neděli 10. 10. se smáli na Nově. Na jejich Talentmanii se dívalo víc lidí, než nalákala show Česko Slovensko má talent. Sázka na Genzera se Suchánkem tedy nese ovoce?
20.09.2010 17:15 |

podobné články

CASTINGY televizních soutěží talentů vrcholí - Kdo na ně chodí? Exoti i opravdoví mistři!

 
Castingy na nejočekávanější reality show posledních let jsou v plném proudu. Tisíce lidí konečně dostaly šanci předvést svůj talent před odbornou porotou soutěží Česko Slovensko má talent (Prima) a Talentmania (Nova). Jací lidé na ně chodí? Exoti i opravdoví mistři!
03.06.2010 08:30 |

podobné články

Anketa: Hledáme Miss talentových soutěží!

 
Krásky k pohledání! Tyto zástupkyně něžného pohlaví ze dvou konkurenčních soutěží, Česko Slovensko má talent a Talentmania, jsou nejen talentované, ale také se na ně dobře dívá. Která by si podle vás zasloužila titul Miss talent? Hlasujte!
23.11.2010 05:35 |

podobné články

Česko Slovensko má talent bude uvádět Prachař!

 
Primácká show Česko Slovensko má talent běží v plném proudu. Jen v pražském castingu se dosud předvedlo přes 800 nejrůznějších talentů a další na svůj výstup čekají. Soutěž už má ale jasného moderátora za Česko a tím bude Jakub Prachař.
28.06.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (891 článků)