Článek

Talent: Vystoupení krásky s tyčkou odrovnalo Prachaře. Šokovaná dívka jen beze slov hleděla

 
Že soutěžící v Talentu mají mnohdy štěstí v neštěstí, dokazuje tato dívka, kterou sice Jakub Prachař poslal při jejím vystoupení předčasně do propadliště, následně ale svého kroku dost litoval. Na ukázku z jejího vystoupení se můžete podívat ve videu, které poskytla televize Prima.
18.11.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1264 článků)
Podobné články

Supertrapas rozhádaných NightWork v Talentu: Museli vystoupit, protože nenáviděný Dyk jde na Primu, ale nikdo je neslyšel! Co se stalo?

 
"Na včerejší finále show Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora nebude v dobrém vzpomínat nevděčný "kat dva roky neoficiálně a týden oficiálně rozpadlé kapely NightWork":http://www.extra.cz/nightwork-ukazali-jaci-jsou-kamaradi-na-prachare-a-jeho-obrad-se-totalne-vykaslali "Vojta Dyk":http://www.extra.cz/tema/vojta-dyk-2 (28), který dal před kamarády přednost pokynům své predátorky "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatana-vilhelmova (35) a rejži s B-Side Bandem, ale musel ještě absolvovat definitivně poslední vystoupení kapely právě ve finále Talentu, které si oficiálně vyprosil na produkci moderátor Martin Pyco Rausch, zřejmě z vděku za to, jak skupina jeho kamaráda a spoluspíkra Kuby Prachaře vždycky bojovala proti homofobním předsudkům, zatímco na Slovensku, k Rauschově smůle, homosexualitu stále berou jako nemoc, případně rovnou zločin.
09.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (885 článků) , Martin Rausch (28 článků) , Martin Kuba (505 článků)

Mladší sestra Jakuba Prachaře už se seznámila s jeho přítelkyní topmodelkou: Jak si ty dvě sedly?

 
Zpěvačka, herečka, influencerka a stále ještě studentka vysoké školy. Mladší sestra Jakuba Prachaře  (36) , dcera Davida Prachaře a Dany Batulkové  (61) toho stíhá docela dost. Jen partnera nemá, takže jsme Marianu Prachařovou  (25) potkali s kamarádkou ve Vysokých Tatrách, kam byla díky tomu, že má spousty sledujících na sociálních sítích, pozvána na slavnostní předpremiéru filmu Příliš osobní známost.
12.01.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (169 článků) , Jakub Prachař (1264 článků) , Mariana Prachařová (121 článků) , Dana Batulková (317 článků)

Šokovaná Miroslava Němcová. Přitom to bylo trochu jinak

 
Návštěva ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové a kandidáta ČSSD Matěje Stropnického v teplické firmě na holítka vzbudila pozdvižení. A otázky, z jakého titulu se pražští kandidáti sociálních demokratů přišli na práci ve firmě podívat. Ptala se i senátorka ODS Miroslava Němcová. „Takhle si počíná prostě gang mafie, naprosto nezodpovědně, bezohledně. Nemám pro to slov. Já jsem z toho šokovaná, z tohoto kroku,“ osočila politiky. Ale Stropnický vysvětlil, co na akci dělali.
22.07.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (589 článků) , Miroslava Němcová (1654 článků) , Jana Němcová (111 článků)

Agáta Hanychová: První setkání s rodiči Prachaře očima Františky

 
Setkání s rodiči svého partnera je pro každou dívku stresující zážitek. Svou premiéru už má za sebou i Agáta Hanychová (27). A vypadá to, že u rodičů Jakuba Prachaře (29) – herců Dany Batulkové (54) a Davida Prachaře (54) – obstála na jedničku. Co si o tom myslí módní guru Františka?
05.02.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (169 článků) , Jakub Prachař (1264 článků) , Agáta Hanychová (3080 článků) , Dana Batulková (317 článků)

Svatbu Hanychové a Prachaře ohrozila válka tchyní!

 
Svatba Agáty Hanychové (28) a Jakuba Prachaře (29) se zřejmě promění ve válku Monteků a Kapuletů ze Shakespearovy hry Romeo a Julie. Ženichova matka Dana Batulková (55) totiž stále nemůže vystát Lindu Rybovou (37), partnerku svého exmanžela Davida Prachaře (54), jejíž přítomnost je na svatbě pro herečku nepřijatelná!
24.05.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (142 článků) , David Prachař (169 článků) , Jakub Prachař (1264 článků) , Agáta Hanychová (3080 článků) , Dana Batulková (317 článků) , Linda Dano (14 článků)

Pravda o rozvodu rodičů Prachaře: Od rodiny utekla "světice" Batulková

 
Rozvod Dany Batulkové (55) a Davida Prachaře (54) způsobila nevěra herečky! Nikoli Prachaře, jak »světice« Batulková dodnes skálopevně šíří. K šokujícímu zjištění se Blesk dopátral na páteční svatbě, na které jejich syn Jakub Prachař (29) pojal za manželku modelku Agátu Hanychovou (28).
27.05.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (169 článků) , Jakub Prachař (1264 článků) , Agáta Hanychová (3080 článků) , Dana Batulková (317 článků)

Babička Jakuba Prachaře nebyla na svatbě svého vnuka: Může za to Batulková?

 
Vyostřené rodinné vztahy mezi mámou Jakuba Prachaře  (29) Danou Batulkovou a příbuzenstvem ze strany jeho otce Davida Prachaře nekončí. Teď promluvila Jakubova babička Jana Prachařová, která svou bývalou snachu nemá právě v lásce.
28.05.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (169 článků) , Jakub Prachař (1264 článků) , Dana Batulková (317 článků)

Týdeník se zaměřil na působení Prachaře, stav ŘSD i přicházejícího Ťoka

 
Časopis Týden se zaobírá odchodem ministra dopravy Antonína Prachaře (ANO), který prý při stavbě silnic a dálnic ponechal stejný prostor pro korupci jako jeho předchůdci. Navíc k tomu ještě stačil rozvrátit Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které je už dlouho bez řádného ředitele - dočasně tuto instituci vede Soňa Křítková, která kdysi pracovala v Agrofertu, ovšem o dopravních stavbách prý neví nic. Týden jmenuje konkrétní lapsusy ŘSD kolem uzavřených výběrových řízení a mušku časopis namířil také na Dana Ťoka, jenž se má stát nástupcem Prachaře.
18.11.2014 17:21 |

podobné články

Boltova exmilenka Krézlová vytočila v Talentu Bílou doběla!

 
Na další díl soutěže Česko Slovensko má talent bude dlouho vzpomínat porotkyně Lucie Bílá (46). Na pódium se totiž postavila modelka Karolína Krézlová, kterou Češi znají zpravidla jen díky tomu, že měla kdysi pletky se sprinterem Usainem Boltem (26). To, co Karolína předvedla, Lucii doslova odrovnalo!
13.10.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2621 článků) , Usain Bolt (375 článků)

VIDEO Česko Slovensko má Talent: Dívka, která kreslí v písku se inspirovala ukrajinskou vítězkou Got Talent! Vyhraje taky?

 
Když třiadvacetiletá Marika Koňařová stanula před porotou Česko Slovensko má Talent a začala malovat v písku, Lucii Bílé jen zazářily oči. „Jsem ráda, že se našel někdo, kdo to ukáže i u nás,“ řekla po vystoupení. A věděla, o čem mluví...
15.09.2010 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2621 článků)

Vidí jen sluníčko, přesto miluje sport a závodí. Naposledy Zahradníková válela při aquatlonu

 
Sedmnáctiletá sportovkyně Lenka Zahradníková se v sobotu v Praze zúčastnila druhého dílu Českého poháru v Aquatlonu a na první pohled se od svých soupeřek lišila. V bazénu v Podolí ji na obrátku upozorňoval asistent poklepnutím tyčkou s míčkem do hlavy, na stadionu Na Děkance pak běžela s trasérem přivázaná za ruku.
01.03.2012 17:40 |

podobné články

Další famózní vystoupení holčičky (7) z Norsko má talent: Tentokrát rozbrečela porotu hitem z filmu Kill Bill

 
Nedávno jsme vás informovali o neuvěřitelném vystoupení sedmileté "Angeliny Jordan Astar":http://www.extra.cz/tema/angelina-jordan-astar, která v soutěži "Norsko má talent":http://www.extra.cz/tema/norsko-ma-talent" zazpívala skladbu "Gloomy Sunday od Billie Holiday":http://www.extra.cz/tohle-proste-musite-videt-sedmileta-holcicka-v-norskem-talentu-zpiva-jako-zkusena-zpevacka a její podání vyznělo, jako kdyby Angelina za sebou měla už několik životů a všechny zkušenosti nastřádala do svého teskného, chraplavého hlasu.
15.04.2014 13:45 |

podobné články

Sjezdař Walchhofer si dal rande s tyčkou, skončilo to zraněním

 
Rakouský sjezdař Michael Walchhofer si poranil při tréninku krk o tyč branky a mohl by zmeškat prestižní víkendové závody Světového poháru v Kitzbühelu.
19.01.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Walchhofer (3 články)

Tyč na selfie je mor: Zakazují ji světová muzea i galerie!

 
Sídlo francouzských králů ve Versailles, národní galerie v Londýně nebo římské Koloseum patří mezi narůstající počet památek, muzeí a galerií, které už zakázaly držáky na pořizování snímků selfie. Stále oblíbenější tyčí, díky níž si mohou turisté na svých cestách pořizovat autoportréty, prý uživatelé ohrožují umělecké předměty i ostatní návštěvníky. Česká muzea s tyčkou na selfie nemají zatím příliš velké zkušenosti a její používání nezakazují. Toto je přehled přístupu kulturních institucí k „selfie stick“ v některých zemích.
17.03.2015 20:20 |

podobné články

Brutální mučení myši rozhořčilo svět. Po krádeži jídla zažila středověk

 
S hlodavci ve svém obydlí každý zápolí jinak. Někdo si pořídí kočku, někdo past a někdo nepovoleného návštěvníka mučí a ještě si vše natáčí. Právě to se odehrálo v Indii, kde jistý Melahalli Ramanna přivázal myš ke sklenici a bil ji dřevěnou tyčkou. Chtěl ji tak potrestat za to, že mu v jeho obchodě několik týdnů kradla jídlo.
26.10.2017 22:25 |

podobné články

Zrušení doživotní imunity zákonodárců Senátem neprošlo. Klasnová je šokovaná

 
Ústavní novelu, podle níž by poslanci, senátoři a ústavní soudci měli imunitu jen po dobu svého mandátu, horní komora Parlamentu překvapivě dnes neschválila. K tomu, aby byla norma schválena, chyběly pouhé dva hlasy, neboť kvorum bylo 29. Pro zákon hlasovalo 27 senátorů, proti bylo 10 z celkového počtu 48 přítomných senátorů. Doživotní imunita tedy bude zachována. Předkladatelka normy Kateřina Klasnová (VV) médiím vzkázala, že je velmi překvapená, rozčilená, a šokovaná tím, že zákon v horní komoře neprošel. Prý ho předloží znovu.
26.04.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (520 článků)

Erotické hrátky v Tváři: Boho a Pazderková všechny odrovnaly, na výhru si ale nesáhly

 
Čtvrtá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas se tentokrát nesla v duchu duetů. Nejvíce porotu, pak zejména mužské osazenstvo, nadchlo erotikou zavánějící vystoupení Jitky Boho a Ivy Pazderkové, které se proměnily ve dvě sexy divy Shakiru a Rihannu. Vítězství si nakonec odneslo jiné duo, které porotu svým pěveckým výkonem odrovnalo.
11.04.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (369 článků)

Na Jakuba Prachaře se chystá další vlna stresu a práce. Ustojí to?

 
A je to venku! Na Jakuba Prachaře (26) se nezadržitelně řítí další vlna stresového vypětí, kterému lze tak těžko odolávat během natáčení soutěže Česko Slovensko má talent.
17.04.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1264 článků)

VIDEO Hanychová telefonovala do pořadu Volejte věštce a testovala Prachaře! Dostala varování...

 
Románek modelky Agáty Hanychové (27) a moderátora soutěže Česko Slovensko má talent Jakuba Prachaře (29) má dost možná první trhliny! Kdo ví, jak se povedla jejich dovolená na Sicílii, ze které se vrátili teprve o víkendu, Agáta má každopádně o novém vztahu pochyby. V noci na pondělí ve dvě ráno totiž volala do pořadu Volejte věštce, aby jí jejího nového chlapce proklepli!
26.09.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1264 článků) , Agáta Hanychová (3080 článků)