Článek

Takto u nás vypadá noc... Šéf mosteckých strážníků odhaluje, co provádí nepřizpůsobiví občané. A navrhuje velmi drsné opatření

 
Na stránkách iDNES.cz vyšel rozhovor s Jaroslavem Hrvolem. Ten slouží jako ředitel strážníků v Mostě a mluvil například o tom, jak se povedla integrace, moc dobře prý ne. „Noví nájemníci mají jiný styl života, jsou hlasití, dělají nepořádek, berou drogy. Výsledkem je denně ohromné množství oznámení. Víte, já teď asi půjdu proti hyperkorektnímu proudu, ale pojďme si přiznat, že integrace se nedaří. Z mého pohledu by asi byla cesta, kdyby byli nepřizpůsobiví sestěhovaní do jedné lokality, i když to je za současného stavu už neproveditelné,“ popsal problém Mostu. A Chánov? V porovnání se zbytkem města jde prý o klidné místo.
12.03.2020 16:11 |

podobné články

Podobné články

Šéfovi mosteckých strážníků a lídrovi Suverenity hrozí vězení

 
Šéf mosteckých strážníků a lídr strany Suverenita v Ústeckém kraji Bronislav Schwarz čelí obvinění z několika trestných činů. Údajně se jich dopustil, když jako policista asistoval u vyklízení bytů v Mostě.
31.03.2010 19:00 |

podobné články

Šluknovsko hlásí klid. Nepřizpůsobiví se prý bojí policie

 
Obce a města na Šluknovsku hlásí klid. Nepřizpůsobiví občané se bojí policistů, kterých je v teď v ulicích mnohem víc a to s požehnáním premiéra Petra Nečase. Podle něj je třeba udržet klid bez ohledu na náklady.
25.08.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9309 článků)

Havířov dostal příslib, že se do města nesestěhují nepřizpůsobiví

 
Vedení Havířova na Karvinsku se dnes dohodlo se správcem bytů RPG Byty, že neumožní, aby se do uvolněných bytů ve městě stěhovali nepřizpůsobiví občané. ČTK o tom informovala mluvčí radnice Eva Wojnarová. V nejmladším městě republiky totiž začala vzrůstat kriminalita. Mezi lidmi se navíc hovořilo o tom, že by právě do uvolněných bytů mohli mířit další problémoví obyvatelé nejen z Karvinska, ale i jiných částí země.
15.09.2011 22:15 |

podobné články

"NEPŘIZPŮSOBIVÍ" opět ÚTOČILI! Napadli mladý pár i POLICISTU!

 
Další brutální napadení, které mají na svědomí nepřizpůsobiví občané, tentokrát z Přerova, řeší tamní policie. Cílem útoku se tentokrát stal mladý pár a jeden zasahující policista.
18.10.2011 18:50 |

podobné články

Politici mají nálepku na Romy: nepřizpůsobiví, míní sociolog

 
Podle sociologa Karla Čady je slovo „nepřizpůsobiví“ pouze nálepka na „Romové“. Politici by si totiž nemohli dovolit, mluvit takto nahlas, protože by to bylo považované za rasismus. Přitom má toto slovo stejný význam.
18.09.2011 07:50 |

podobné články

ČSSD: Zvýšíme počty strážníků a zaměříme se na tzv. sídlištní kriminalitu

 
ČSSD bude usilovat o celkové snižování kriminality především zaváděním efektivních bezpečnostních a preventivních opatření a zvyšováním počtu strážníků v ulicích. Na posílení bezpečnosti, mzdy nových strážníků a další opatření chce ČSSD vyčlenit dalších 85 milionů korun z rozpočtu města. Je třeba se soustředit nejen na kriminalitu v centru města, ale také na zvyšování bezpečnosti občanů a řešení drobné a tzv. sídlištní kriminality v dalších lokalitách.
16.09.2014 13:50 |

podobné články

Grosse znepokojily zprávy o provizi za prodej mosteckých dolů

 
Někdejší premiér Stanislav Gross se pro deník MF Dnes poprvé vyjádřil k tomu, že peníze z provize z privatizace mosteckých dolů dostali jeho spolupracovníci a známí. S podezřelými lidmi se znal, ale už s nimi nespolupracuje.
07.11.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (741 článků)

Kolik nás stojí »nepřizpůsobiví«? Minimálně 16 miliard ročně!

 
Ptáte se někdy, na kolik asi stát, a potažmo i daňové poplatníky, přijdou nepřizpůsobiví Romové, kteří ve většině případů nevydělávají a zároveň pobírají všemožné dávky? V tajné zprávě pracovní skupiny NERV je schovaná odpověď!
14.12.2011 05:15 |

podobné články

Pražská policie připravuje v souvislosti s fotbalovým utkáním ve Vršovicích bezpečnostní opatření

 
Pražská policie chystá v souvislosti s pátečním fotbalovým utkáním SYNOT ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a FC Baník Ostrava bezpečnostní opatření. Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat i 40 strážníků Městské policie hlavního města Prahy. Při přípravě bezpečnostních opatření pražská policie úzce spolupracuje nejen s pořadateli, ale i s ostatními subjekty, kterých se opatření dotkne.
31.07.2014 19:45 |

podobné články

ČT prý uráží Romy slovem nepřizpůsobiví. Cikáni tu pracují, brání se

 
Petr Uhl a Anna Šabatová se obrátili na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání s tím, že by se měla zabývat výrazem nepřizpůsobiví. O porušení zákona ale prý nejde. Právník ČT uvedl, že televize Romy zaměstnává, což je přece bourání stereotypů.
04.12.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (483 článků) , Petr Rada (231 článků)

Homola (SsČR): Nepřizpůsobiví jsme my - soukromníci

 
Ti, kdo zneužívají jakýkoliv systém, např. systém sociálního zabezpečení, jsou naopak přizpůsobiví. Přizpůsobili se systému do takové míry, že jsou schopni ho zneužívat. Nejsou tedy v žádném ohledu nepřizpůsobiví.
23.10.2013 05:35 |

podobné články

Drsný policista ze severu: Až bude politika zadarmo, tak uvidíte ty slušňáky

 
Krajský zastupitel, šéf mosteckých strážníků a obyvatel Lomu u Mostu Bronislav Schwarz před pár dny v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zapochyboval o svém někdejším vstupu do politiky. Tento týden překvapivě potvrdil informaci, že jej hnutí Severočeši.cz plánuje do čela volební kandidátky. Co překvapením zřejmě není, je spojení s Babišovým ANO, bude-li toto hnutí chtít.
23.08.2013 21:35 |

podobné články

Sněmovna má v pátek dostat žádost o vydání Babišova poslance Schwarze

 
Mostecký okresní soud v pátek požádá Poslaneckou sněmovnu o souhlas k trestnímu stíhání Bronislava Schwarze. ČTK to řekl předseda mosteckého okresního soudu Martin Beneš. Šéf mosteckých strážníků Schwarz byl zvolen poslancem za hnutí ANO, které mělo v Ústeckém kraji společnou kandidátku se Severočechy.cz, jejichž předsedou je právě Schwarz. Ten čelí už několik let obvinění z údajného zneužití pravomoci a omezování osobní i domovní svobody.
07.11.2013 16:28 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (42 článků)

Sněmovna má v pátek dostat žádost o vydání Bronislava Schwarze

 
Mostecký okresní soud v pátek požádá Poslaneckou sněmovnu o souhlas k trestnímu stíhání Bronislava Schwarze. Řekl to předseda mosteckého okresního soudu Martin Beneš. Šéf mosteckých strážníků Schwarz byl zvolen poslancem za hnutí ANO, které mělo v Ústeckém kraji společnou kandidátku se Severočechy.cz, jejichž předsedou je právě Schwarz. Ten čelí už několik let obvinění z údajného zneužití pravomoci a omezování osobní i domovní svobody. 
07.11.2013 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (42 článků)

Do Sněmovny dorazila žádost o vydání Bohuslava Svobody z ODS

 
Do Sněmovny dorazila žádost o vydání bývalého pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) k trestnímu stíhání. Policie Svobodu už dřív obvinila v případu pražské karty opencard. Ve Sněmovně leží taky žádost o vydání Bronislava Schwarze z hnutí ANO. Šéf mosteckých strážníků Schwarz čelí už několik let obvinění z údajného zneužití pravomoci a omezování osobní i domovní svobody. 
29.11.2013 14:20 |

podobné články

Sněmovní výbor se začne zabývat žádostmi o vydání Schwarze a Svobody

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor se dnes začne zabývat žádostmi o vydání poslanců Bronislava Schwarze (ANO) a Bohuslava Svobody (ODS) k trestnímu stíhání. Šéf mosteckých strážníků Schwarz je u soudu pro podezření ze zneužití pravomoci a omezování osobní i domovní svobody. Bývalého pražského primátora Svobodu police obvinila v případu pražské karty Opencard.
03.12.2013 07:05 |

podobné články

Výbor doporučil poslancům, aby vydali Schwarze ke stíhání

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor dnes doporučil poslancům, aby vydali Bronislava Schwarze (ANO) k trestnímu stíhání. Šéf mosteckých strážníků Schwarz je souzen pro podezření ze zneužití pravomoci a omezování osobní i domovní svobody. Jednání o vydání někdejšího pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) kvůli případu Opencard výbor přerušil. Bude pokračovat ve čtvrtek, řekla novinářům jeho nová předsedkyně Miroslava Němcová (ODS).
16.12.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1479 článků)

Sněmovna řekla ano na vydání poslance Schwarze k trestnímu stíhání

 
Poslanci vydali Bronislava Schwarze (ANO) k trestnímu stíhání. Šéf mosteckých strážníků Schwarz je souzen pro podezření ze zneužití pravomoci a omezování osobní i domovní svobody.
19.12.2013 09:27 |

podobné články

Sněmovna vydala Schwarze ke stíhání. Udělal bych to znovu, prohlásil

 
Poslanecká sněmovna ve čtvrtek ráno souhlasila s vydáním poslance Bronislava Schwarze (ANO) k trestnímu stíhání. Schwarz se měl jako šéf mosteckých strážníků dopustit zneužití pravomoci a omezování osobní a domovní svobody. Před poslanci ve čtvrtek prohlásil, že se choval jako správný policista a skutek, za který byl obviněn, by zopakoval.
19.12.2013 09:32 |

podobné články