Článek

Takovou reakci Ivana nečekala! Klíčový člověk se k ní »otočil zády«

 
Dokument o životě a posledních chvílích Karla Gotta (†80) bude bez nadsázky největší událostí letošního podzimu. Jenže člověk, který byl Mistrovi velmi blízko, sedadlo před plánem 15. října neobsadí. Přestože ho Ivana Gottová (44) pozvala.
16.09.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5911 článků)
Podobné články

Toreador se otočil k býkovi zády. Neměl to dělat

 
Slavný španělský toreador José Tomás minulý týden na vlastní kůži poznal, že se nemá říkat hop, dokud člověk nepřeskočí. Při souboji s býkem v aréně v Granadě se možná trochu namyšleně otočil zády k býkovi, o němž si myslel, že už ho porazil. Mýlil se.
26.06.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: José José (303 článků)

Petr Mach ze Svobodných v europarlamentu: Otočil se zády při hraní hymny!

 
Český europoslanec Petr Mach ze strany Svobodných se postaral o pořádný rozruch v Evropském parlamentu. Společně se členy euroskeptické Strany nezávislosti Spojeného království se otočil zády k orchestru při zahajovacím ceremoniálu, na kterém hrál evropskou hymnu, informoval idnes.cz
01.07.2014 20:30 |

podobné články

Europoslanec Mach se otočil zády, když orchestr hrál evropskou hymnu

 
Když na zahajovacím ceremoniálu Evropského parlamentu hrál orchestr evropskou hymnu, český europoslanec Petr Mach se otočil zády. Učinil tak spolu se členy euroskeptické Strany nezávislosti Spojeného království.
01.07.2014 22:45 |

podobné články

Přímo z Itálie: Lidé sundávají vlajky EU. Dobře vědí, kdo jim pomohl a kdo se otočil zády, říká aktivistka od Salviniho

 
ROZHOVOR Italové dobře vědí, kdo přišel na pomoc, a kdo se otočil zády. Tvrdí to členka a aktivistka strany Liga Monika Pilloni, která v Itálii žije. Podle ní soukromé osoby v Itálii odstranily vlajky Evropské unie a někteří starostové vlajku namotali na tyč a zavázali, aby nevlála. Stále také pokračuje rozvoz obětí nového koronaviru na místa, kde je možné je kapacitně spálit. Jak vypadá situace přímo na místě? Jak si Italové pomáhají a jak jsou spokojení s vládou v době krize? Tamní dění popsala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
10.04.2020 10:21 |

podobné články

Exkluzivně: Dva roky za smrt mé dcery... To jsem tedy nečekala! Matka Petry je v šoku!

 
EXKLUZIVNĚ: Matka zavražděné Petry V. je v šoku! Absolutně nečekala, že by Jakub Doležal dostal jen dva roky. "To je málo, to jsem tedy nečekala," uvedla paní Vondráková.
05.03.2014 15:30 |

podobné články

Prezidentovi muži viděli zbraň i útočníka, ale raději se otočili zády

 
Prezidentova ochranka totálně selhala. Jeden z bodyguardů Václava Klause totiž jasně viděl útočníka Pavla Vondrouše i jeho zbraň. Místo toho, aby ho zpacifikoval, se ale raději otočil zády!
03.10.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9988 článků)

David Beckham ignoruje syna své sestry, který nemá ani na jídlo

 
David a Victoria Beckhamovi jsou bohatší než britská královna, ale rozhodně nepatří k těm nejštědřejším celebritám. Jejich synovec Freddie Every totiž nemá ani na jídlo a žije v obecním bytě 1+1 s otcem, ale slavný strýc a teta se k němu otočili zády. Když byl malý a žil s Davidovou sestrou Lynne, stýkal se často s bratranci Brooklynem, Romeem a Cruzem. Po rozvodu matky a otce se k němu slavný fotbalista otočil zády a zcela ho ignoruje.
24.07.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1085 článků) , Victoria Beckham (872 článků) , Victoria Cruz (5 článků) , Victoria Lynn (1 článek) , Victoria Lynn (1 článek)

Vítr dokážený být pořádně zákeřný: Takovou facku asi milovnice pořádku nečekala

 
Málokdo by nezvedl povalenou popelnici ze země, když ji na ulici uvidí. Zodpovědná byla i slečna na následujícím videu, která sice udělala dobrý skutek, ale hned poté za něj byla potrestána. Tak silný vítr totiž nečekala. Po tomhle zážitku už nejspíš ze země nic sbírat nebude.
20.03.2020 15:15 |

podobné články

Srážka s realitou: Tohle Noidova milenka nečekala!

 
Tohle asi krásná houslistka nečekala. Člověk by řekl, že poměr s tak slavným mužem, jakým Václav Noid Bárta bezesporu je, přinese nějaké »ovoce«. Vypadá to ale, že u Jiskrové je to přesně naopak.
25.04.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1240 článků)

Murray kvůli problémům se zády vynechá tenisové Roland Garros

 
Druhý tenista světového žebříčku Andy Murray kvůli problémům se zády vynechá antukový grandslam Roland Garros. Skotský svěřenec Ivana Lendla nedohrál v minulém týdnu turnaj Masters v Římě, začátek sezony na trávě už chce stihnout. 
22.05.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Andy Murray (186 článků) , Ivan Lendl (116 článků)

„Nas*at, vám ani korunu!“ Člověk v tísni spustil pomoc Česku. Jenže lidé si vzpomněli, jak to bylo ještě před pár týdny. A je zle

 
Nevládní nezisková organizace Člověk v tísni se v reakci na ekonomické dopady vyvolané pandemií koronaviru rozhodla pomoci a vyhlásila sbírku SOS Česko. Je určena na pomoc nejohroženějším skupinám, které se ocitají v těžké životní situaci. Se zlou se ale potázala. Na Twitteru, kde sbírku ohlásila, lidé připomínají její minulá vyjádření, kdy se místo pomoci prý obracela k Čechům zády s tím, že pomáhá migrantům.
03.04.2020 09:15 |

podobné články

Autorka videa Tanec v Osvětimi nechápe rozruch kolem něj

 
Australanka, která natočila svého otce přeživšího holokaust, jak tančí v Osvětimi s jejími dětmi na melodii hitu I will survive je překvapena kritikou, kterou vyvolalo zveřejnění tohoto videa na serveru YouTube. Jane Kormanová z Melbourne řekla agentuře AFP, že takovou lavinu negativních reakcí nečekala; zdůraznila ale zároveň, že nemá v úmyslu vzdát se kvůli tomu hledání nových způsobů jak mluvit o holokaustu prostřednictvím svého umění.
19.07.2010 09:05 |

podobné články

Přiznání Martiny Gavriely: Dcera má kvůli mé divoké minulosti tiky

 
Bývalá moderátorka VIP zpráv a plyamate Martina Gavriely (32) musela s pravdou ven. Sice si nemyslela, že k tomu dojde tak brzo, ale musela svým dětem, dcerce Jessice (10) a synovi Antoniovi (8), říct pravdu o své minulosti. A takovou reakci nečekala. Přestože si nemyslela, že to bude mít lehký průběh, svěřila se, že dcerka kvůli její porno minulosti začala mít tiky.
06.05.2011 16:55 |

podobné články

VIDEO: Návrh sexu ve třech vedl ve Vylomeninách málem k rozchodu

 
Takovou reakci soutěžící Katka od svého partnera zřejmě nečekala. Když mu navrhla, že by mohli zkusit sex ve třech s jejím kamarádem, okamžitě se rozhodl vztah s ní ukončit.
14.03.2014 11:30 |

podobné články

Vondráčková má z ostudy kabát: Takovou reakci nečekala ani v nejčernějším snu!

 
Nedaří se jí v osobním životě a jak to tak vypadá, ani po pracovní stránce zrovna neslaví úspěch. Film The Perfect Kiss, ve kterém hraje Lucie Vondráčková (38) hlavní roli dostal na základě zhlédnutí traileru již nyní pořádnou dávku kritiky.
29.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1741 článků)

Chudák Vondráčková má z ostudy kabát: Takovou reakci nečekala ani v nejčernějším snu!

 
Nedaří se jí v osobním životě a jak to tak vypadá, ani po pracovní stránce zrovna neslaví úspěch. Film The Perfect Kiss, ve kterém hraje Lucie Vondráčková (38) hlavní roli dostal na základě zhlédnutí traileru již nyní pořádnou dávku kritiky.
29.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1741 článků)

Nová Česká Miss Gabriela Kratochvílová je zřejmě stydlivka: Fotila někdy nahá?

 
Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová  (23) své vítězství nečekala. Je historicky první krátkovlasou vítězkou, a jak sama říká, k triumfu se prostříhala. "Nečekala jsem to v žádném případě, jsem nadšená, zaskočená. Miluju svoji kadeřnici. Jí vděčím za to, co mám na hlavě, děkuju," řekla Super.cz Gabriela.
25.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Třetí nejkrásnější Miss je tato snědá Vietnamka s dokonalým bříškem: Víme o ní vše!

 
Takový úspěch nečekala. Exotická Monika Leová, jejíž tatínek pochází z Vietnamu, se stala novou Českou Miss Earth. Ještě před finále si vůbec nevěřila. Nečekala, že by mohli Češi volit Vietnamku. "Jsem realistka. Pro mě je obrovský úspěch už to, že jsem ve finále," řekla Monika Super.cz krátce před finálovým večerem.
25.03.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (298 článků)

Rázlová o návratu do filmu: Před branami krematoria jsem nic nečekala

 
Šestašedesátiletá herečka a bývalá podnikatelka Regina Rázlová se přirovnává k důchodcům, kteří jsou rádi za každé nové ráno. O to víc je vděčná, že jí nabídli roli v připravovaném filmu Modelky s.r.o. Jak uvedla na kameru iDNES.cz, nic veselého už od života nečekala. Další články k tématu: Amnestie by mohla ukončit i vleklou kauzu herečky Rázlové Koho se týká amnestie: dcera kancléře Weigla, Rázlová či Vandas Soud definitivně osvobodil syna Rázlové i další aktéry kauzy Skloexport Rázlová vysoudila na Česku tisíce eur za pomalé soudy
27.08.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (157 článků)